Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

На акації в цьому році Зінгер обставив всих, хоча це були не самі сильні сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Seos сказал:

На акації в цьому році Зінгер обставив всих, хоча це були не самі сильні сім'ї.

Пам'ятаєте я Вам як відправляв то казав що очікуйте на наступний сезон що буде у Вас в рекордистах? Те що не самі сильні сім'ї для мене трохи дивно, адже за весняним стартом і потім масою бджоли вони відрізняються від іншої карніки. Принаймні у мене так, ну ще Бєлка з ними тягається. Остальні всеж таки трошки але відстали. У Івана Михайловича теж серед великого його різноманіття матеріалу Зінгери тримають первенство. Це все каже про стабільну передачу показників, даної лінії

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Кагарлик сказал:

Карніка Тройзек 1075 і Варротолерантна легенько принесли в цьому сезоні по 2 магазини 12 рамочні ріпаку і аналогічно акації, печатка зверху до низу у всих рамках. Є з чим зрівнювати, а бакфаст який вижив недав ні одної рамки меду. Фото і відео виложу пізніше, зараз качаємо ..

Варротолерантная  я так понимаю материал  Кирхайновский?.Были у меня -очень понравились.В этом году меняю,старенькие уже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Seos сказал:

На акації в цьому році Зінгер обставив всих, хоча це були не самі сильні сім'ї.

Кроме Зингера какие еще были? По сравнению с какими Вы описали ситуацию?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Укроп сказал:

У мене повно матеріала карніки і з Германії, і повірь,мені є з чим зрівнювати. Скоро ще появиться у мене стільки матеріала що ти собі не можеш навіть уявити. Такої колекції карніки яка є у Івана Михайловича немає ні в кого в Україні. І результати своїх спостережень він описує в даній темі. 

Колекція , то добре.Бджоли не картин - сьогодні є, а зовтра і нема.:IMHO1: Інтересно ,яким чином ви будите продовжувати життя цієї колекції :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Пахомич сказал:

Колекція , то добре.Бджоли не картин - сьогодні є, а зовтра і нема.:IMHO1: Інтересно ,яким чином ви будите продовжувати життя цієї колекції :hi:

Колекцією я назвав умовно. Малося на увазі різноманіття матеріалу найвищої якості. Тобто можливість вибирати з найкращого, краще. А продовжую, я кожен рік поповнююсь матеріалом, грошей на матеріал ніколи не жалів і жаліти не збираюсь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Укроп сказав:

Пам'ятаєте я Вам як відправляв то казав що очікуйте на наступний сезон що буде у Вас в рекордистах? Те що не самі сильні сім'ї для мене трохи дивно, адже за весняним стартом і потім масою бджоли вони відрізняються від іншої карніки.

Згадував Вас пане Василю вчора добрим словом. НЕ дуже сильні по причині зимівлі в слабких відводках, але майже наздогнали сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, КАЕ сказав:

Кроме Зингера какие еще были? По сравнению с какими Вы описали ситуацию?

Т1075, Т07, Пешец, 47Н47, В21МА,  В47 від Куделі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Укроп сказал:

Колекцією я назвав умовно. Малося на увазі різноманіття матеріалу найвищої якості. Тобто можливість вибирати з найкращого, краще. А продовжую, я кожен рік поповнююсь матеріалом, грошей на матеріал ніколи не жалів і жаліти не збираюсь. 

А скажіть, будь-ласка, які лінії найменше схильні до роїння і добре освоюють магазинні рамки. У мене гніздо на рамку 300, а далі йдуть магазини на 145. Моя карпатка і місцеві при слабкому взятку дуже неохотно ідуть в магазини і як результат - роїння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Укроп сказал:

У мене повно матеріала карніки і з Германії, і повірь,мені є з чим зрівнювати. Скоро ще появиться у мене стільки матеріала що ти собі не можеш навіть уявити. Такої колекції карніки яка є у Івана Михайловича немає ні в кого в Україні. І результати своїх спостережень він описує в даній темі. 

А может можно у него превитса ? Чтобы и самому папробывать ?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, КАЕ сказал:

старенькие

Скільки років?

 

11 час назад, КАЕ сказал:

материал  Кирхайновский?.

Мабуть, у мене ШЗ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Кагарлик сказал:

Скільки років?

 

 

Два сезона отработали ,но самое главное нужно матку следующую в потомстве проверять,купленную в конце прошлого сезона (иначе зачем брать).И в этом году надеюсь что нибудь приобрести.Если будет удача то в следующем может повезет опять взять. Кирхайн  была моя первая Карника.Понравилась.Загадывать не будем,как сложится.Штучное осеменение какая комбинация была?Наверное Пискорского? Там отзывы были хорошие о б используемой комбинации на трутня  Кирхайн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, koste сказал:

А может можно у него превитса ? Чтобы и самому папробывать ?:hi:

Зараз просто не хватає часу, і я взагалі не прихильник давати прививатись. Я купляю маток дорогих, комусь залупити ціну за прививку теж не хочу. А якщо давати прививатись за просто так.То тоді виникає питання,навіщо я її купляв? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Виталий 365 сказав:

  Підкажіть у кого можна придбати матку ш з зингер, дякую.

Для чого?  Що воно Вам дасть? 

Штамм Сінгер 622 та 639 , це високогірна альпійська карніка. Між ними різниці не побачив. По параметрах вона "заточена" під ранні , середньої сили  взятки.Як вона триматиме  сильний взяток (соняшник), мені не відомо, бо таких і у них, і  у нас  на Львівщині , немає . В цьому році , при "препаскудній" погоді травня, основні сімї  з матками від Краутера, і їх дочки, принесли по 2 повних п/ корпуси  меду.

Сінгер свої параметри зберігає  при паруванні на карніку та карпатку .  При спаровуванні з карпаткою спостерігаємо деяке  покращення в 1 та 2  поколіннях. Спостерігається щільніший розплід, ніж у їх матерів. Можливо через те, що молоді матки.  Що будуть давати ці дочки - внучки на чужому трутні , мені не відомо. Не було можливості дослідити. На це потрібно час і  людей які  ретельно проведуть дослідження в контрольних групах. Про це  можна буде вести розмову через 2-3 роки.  

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, koste сказав:

А может можно у него превитса ? Чтобы и самому папробывать ?:hi:

ні не можна.  Потрібно купити 10-12 маток , поставити контрольну групу і відібрати для себе, в умовах Ваших медозборів,  найбільш придатних для Вас маток цього штамму. Все інше , то марна трата часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Потрібно купити 10-12 маток

А яких-плідних,не плідних,чи може ШО ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Зараз просто не хватає часу, і я взагалі не прихильник давати прививатись. Я купляю маток дорогих, комусь залупити ціну за прививку теж не хочу. А якщо давати прививатись за просто так.То тоді виникає питання,навіщо я її купляв? 

Для того чтобы с тобой тоже поделились . Немцы это практекуют , а у наших жаба давит .:umora: К томуже  они роботают вместе , и так сохраняют и улучшают что имеют .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, РУТ-61 сказав:

А яких-плідних,не плідних,чи може ШО ?

плідних , від однієї материнки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, koste сказал:

А может можно у него превитса ? Чтобы и самому папробывать ?:hi:

 

9 часов назад, Іван Михайлович сказал:

ні не можна.  Потрібно купити 10-12 маток , поставити контрольну групу і відібрати для себе, в умовах Ваших медозборів,  найбільш придатних для Вас маток цього штамму. Все інше , то марна трата часу.

 

8 часов назад, РУТ-61 сказал:

А яких-плідних,не плідних,чи може ШО ?

Немного не понял.Зачем вести отбор по ф1 одного штамма? Не будешь же на ф1 дальше себе выводить..Если и выбирать для своих условий ,то брать разные штаммы и с них выбирать какой более подходит. Или я может быть чего то не понял?Скорее даже нужно отсечь что не подходит,так как на одном все равно не остановишься по причине тяги к познанию

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, КАЕ сказал:

Два сезона отработали ,но самое главное нужно матку следующую в потомстве проверять,купленную в конце прошлого сезона (иначе зачем брать).И в этом году надеюсь что нибудь приобрести.Если будет удача то в следующем может повезет опять взять. Кирхайн  была моя первая Карника.Понравилась.Загадывать не будем,как сложится.Штучное осеменение какая комбинация была?Наверное Пискорского? Там отзывы были хорошие о б используемой комбинации на трутня  Кирхайн.

Точно не скажу бо не цікавився просто перевірив матеріал і показую те що є насправді а не те що придумав. Два роки для таких маток вважаю мало.:IMHO: У мене Тройзек 1075 виводив в 2014 році із 30 штук залишилось з десяток (наголошую замінились тихою заміною без мого відома так як розплідні корпуса оглядаю 1-2 рази за сезон) Так от ці матки зараз лідери по силі і медозборах. Який потенціал в них! Матка уже дуже слабо передвигається на сотах а творить такі чудеса! В цьому році однозначно їх поміняють або мені прийдеться це зробить восени. 

Обіцяні відео та фото 

 

P6074470.JPG

P6074480.JPG

P6074468.JPG

P6074472.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кагарлик сказал:

 

Обіцяні відео та фото 

 

 

 

 

Видео понравилось :ay:...              Только причём здесь бакфаст ???  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Видео понравилось :ay:...              Только причём здесь бакфаст ???  :dntknw:

Тому що бакфаст той що в мене недав в цьому році жодного кілограму меду добре що ШЗ материнка здохла весною. Можливо є хороший бакфаст але він мені за 5 років не попадався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Кагарлик сказал:

Тому що бакфаст той що в мене недав в цьому році жодного кілограму меду добре що ШЗ материнка здохла весною. Можливо є хороший бакфаст але він мені за 5 років не попадався.

Странно, что вы по этому году делаете выводы по бакфасту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Кузьмич сказал:

Странно, что вы по этому году делаете выводы по бакфасту

Почему? В чем странность? Разве выводы не делаются исходя из любого года, любых условий и любого результата?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...