Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, koste сказал:

А в других и верба даёт мёд

в нас раніше теж верба давала непогано як була в наявності, в лежаках по пару крайніх рамок з обох сторін, запечатували повністтю болото неподалік починається і іде пару км а далі водосховище і знову... але останні років 10 масово розвелись бобри, знищили всю вербу, лишилася вільха то вже й на вільху перейшли, березу і дуба навіть гризуть...

що до карніки то теж помітив що вона краще інших порід використувує ранні взятки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Конструктор сказал:

 

Періодично пробую і карніку , але ще не знайшов те що хочу, можливо погано шукаю.:dntknw:

Навіщо шукаєте,баки кажуть і силу мають і мед гарно носять ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Женя Ц. сказав:

Навіщо шукаєте,баки кажуть і силу мають і мед гарно носять ?

Таж так гарно хвалять!:umora:

На даний час баки влаштовують повністю. Але все ж пробую і інші породи , якщо знайду бджіл які кращі будуть в моїх умовах , то назва для мене не має ніякого значення хоч Карніка чи УС , Італійка чи карпатка.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
  • Переможемо 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

І яка на вашу думку лінія карніки може брати ріпак по максимум не зароїтись до акації і підійти сильними до соняшнику ? 

Періодично пробую і карніку , але ще не знайшов те що хочу, можливо погано шукаю.:dntknw:

Я бы сказал Пишец от Еськофф .Но они нервные . Какой он сейчас у ее не скажу ... Карника с Кирххайна . Штроман эти могут закладывать маточники ,но после их разрушать . По силе и приносу они лидеры . В зиму идут сильными . Зимовка с следами возможна .

  Робота идет по улучшению этих пчел . Какие будут посмотрим .

1 час назад, Ворон сказал:

Я за 25 років з бджолами, травневого з садів немав тільки один рік. :hi:

 Так с Карпаткой то неудевительно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Таж так гарно хвалять!:umora:

Баків також хвалять,прийдеться третю спробу робити,але деж того матеріалу взяти толкового.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, koste сказав:

Я бы сказал Пишец от Еськофф .Но они нервные . Какой он сейчас у ее не скажу ... Карника с Кирххайна . Штроман эти могут закладывать маточники ,но после их разрушать . По силе и приносу они лидеры . В зиму идут сильными . Зимовка с следами возможна .

  Робота идет по улучшению этих пчел . Какие будут посмотрим

Пешець від Світлани Ейкоф - як правило має походження від Тізлєра. Минулого року взяли на об'єднання досить велику групу такого пешеця, цього сезону тестування закінчене - бджола дуже спокійна і лагідна, сім'ї потужні і медисті. Що стосується роїння - цього сезону ввійшли в ройовий стан лиш кілька ефок на всю пасіку - цей сезон бджолам було не до роїння, взяток був практично безперервний. 

Матку від Штрьомера мав - несподобалася. Бджола в принципі спокійна, але  часто може показувати характер. Старт і розвиток сильний, але після першого медозбору сильно просідає, матки швидко закінчують яйцекладку і в зиму йдуть малими колоніями. Такі результати показала і материнка, і дочки від неї - в результаті від Штрьомера відмовився...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Женя Ц. сказав:

Баків також хвалять,прийдеться третю спробу робити,але деж того матеріалу взяти толкового.

Толковий матеріал баків здійсно знайти не так і просто , це мабуть їх  найбільший недолік.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, davolodya сказал:

Пешець від Світлани Ейкоф - як правило має походження від Тізлєра. Минулого року взяли на об'єднання досить велику групу такого пешеця, цього сезону тестування закінчене - бджола дуже спокійна і лагідна, сім'ї потужні і медисті. Що стосується роїння - цього сезону ввійшли в ройовий стан лиш кілька ефок на всю пасіку - цей сезон бджолам було не до роїння, взяток був практично безперервний. 

Матку від Штрьомера мав - несподобалася. Бджола в принципі спокійна, але  часто може показувати характер. Старт і розвиток сильний, але після першого медозбору сильно просідає, матки швидко закінчують яйцекладку і в зиму йдуть малими колоніями. Такі результати показала і материнка, і дочки від неї - в результаті від Штрьомера відмовився...

Штромера через Коновала брали ...это тоже что Пернер . Пернер мне не понравился .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, koste сказав:

Штромера через Коновала брали ...это тоже что Пернер . Пернер мне не понравился .

Пернер сильно заливається, але зате завжди з медом.  Мені це заливання гнізда теж не подобається, з пернеровським матеріалом хіба що робити комбінації, щоб менше заливались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Пернер сильно заливається, але зате завжди з медом.  Мені це заливання гнізда теж не подобається, з пернеровським матеріалом хіба що робити комбінації, щоб менше заливались.

Пернер не заливался . Он по желанию роится не прошол . Слабее в зиму идет . На взятке слабее Штромана . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, yu1986ra сказав:

 

Та скільки ж у вас тої кульбаби?

На ваших грунтах дійсно весняний травостій не надто сильний. Знаю це по Зарічнянському району. Внас, на чорноземах, весняне квіткове різнобарвя надто потужне. А кульбаба в окремі роки створює неймовірний жовтий килим на луках, обабіч доріг, поймах рік. Взяток надзвичайно сильний. Помітив, що в окремі роки бджола надає перевагу цвіту зерняткових дерев в порівнянні з кульбабою. Та, смак кульбаби в меду однозначно відчувається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

 

Матку від Штрьомера мав - несподобалася. Бджола в принципі спокійна, але  часто може показувати характер. 

Ось і я Коновалову Антону про це казав - не повірив. В нього вона на пасіці одна з кращих

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ЮМос сказал:

Ось і я Коновалову Антону про це казав - не повірив. В нього вона на пасіці одна з кращих

От Штрамана есть разный материал . И разные комбинацыи на её основе сделаные у него . Вот и результат будет разный .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, ЮМос сказав:

На ваших грунтах дійсно весняний травостій не надто сильний. Знаю це по Зарічнянському району. Внас, на чорноземах, весняне квіткове різнобарвя надто потужне. А кульбаба в окремі роки створює неймовірний жовтий килим на луках, обабіч доріг, поймах рік. Взяток надзвичайно сильний. Помітив, що в окремі роки бджола надає перевагу цвіту зерняткових дерев в порівнянні з кульбабою. Та, смак кульбаби в меду однозначно відчувається.

Якби не так часто траву випалювали, то може і в мене кульбаби більше було б. По випалу тільки пирій медоносить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, yu1986ra сказал:

Якби не так часто траву випалювали, то може і в мене кульбаби більше було б. По випалу тільки пирій медоносить.

А золотарник разве ничего не дает,после такого выжигания ?  Выпаливать траву разве не запрещяют ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, yu1986ra сказав:

По випалу тільки пирій медоносить.

...і ваточник буяє...і хамеріон добре сходить і кілька років квітує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, язичник сказав:

...і ваточник буяє...і хамеріон добре сходить і кілька років квітує

За ваточник щось чув, але ще не бачив.

Хамеріон - навіть не знаю, що воно таке.

55 хвилин тому, koste сказав:

А золотарник разве ничего не дает,после такого выжигания ?  Выпаливать траву разве не запрещяют ?

В нас золотарник росте тільки там де не горіло.

Забороняють випалювати і траву, і ліс.... Але так багато придурків на світі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30.12.2022 в 17:21, ЮМос сказав:

Ось і я Коновалову Антону про це казав - не повірив. В нього вона на пасіці одна з кращих

можливо така попалася, пару років тому брали Кірхайн VT, так лише один лишився не задоволоний( з однієї партії), можливо так і з Штрьомером вийшло. в мене був Штрьомер теж дуже задоволений був.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.12.2022 в 15:04, davolodya сказал:

Пернер сильно заливається, але зате завжди з медом.  Мені це заливання гнізда теж не подобається, з пернеровським матеріалом хіба що робити комбінації, щоб менше заливались.

Володя а як Пешець по силі сімей ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Женя Ц. сказав:

Володя а як Пешець по силі сімей ?

Пешець від Рохе і від Тізлєра досить потужні сім'ї, від Маха трохи більше середнього

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Пешець від Рохе і від Тізлєра досить потужні сім'ї, від Маха трохи більше середнього

Пишец есть разный . Тот что у меня был семьи занемали два  максимум три корпуса Рута . Те семьи что занемали два пренасили стабильно полтора корпуса мёда ,те что три два корпуса мёда соответствено . При этом ограничивали работу матки .:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, koste сказал:

пренасили

"Приносили "   :umora: йдем на рекорд , в одному слові дві помилки .:umora:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Пересмотрел Карнику пререзимовали хорошо.  В некоторых есть уже расплод на двух рамках.  Особенно выделяется силой Карника от Амселя .

20230314_145940.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немогу не сказать за Скленарку от Дими Гринькова . Даже слабый отводок ещё продолжает зимовать . Зимовка супер.  :ay:Кормов валом . :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, koste сказав:

Пересмотрел Карнику пререзимовали хорошо.  В некоторых есть уже расплод на двух рамках.  Особенно выделяется силой Карника от Амселя .

20230314_145940.jpg

Сім'я як сім'я - 5 вуличок, крайня рамка явно зайва, в верхньому корпусі зачепились за кілька рамок - не скажу, що слабачок, але і великої сили там не бачу... Скоріш твердий середнячок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...