Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, бігунець сказал:

Так є з чим порівняти. Мій товариш тільки на ріпаку стояв за 60км від мене:), на решті медоносів між пасіками була відстань 1-3 км. Ріпаку я взяв більше. Акацію теж на пару кіло на сім'ю. А вже на соняху він взяв десь на десяток кіло більше. Так і на золотарнику. Звичайно, є багато інших чинників, які впливають на медозбір, от як скажем вміння працювати з бджолою. Можливо я не вмію працювати з карнікою.:(

У меня хоть и есть золотарника немного но он ничего не дает .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, бігунець сказал:

Так є з чим порівняти. Мій товариш тільки на ріпаку стояв за 60км від мене:), на решті медоносів між пасіками була відстань 1-3 км. Ріпаку я взяв більше. Акацію теж на пару кіло на сім'ю. А вже на соняху він взяв десь на десяток кіло більше. Так і на золотарнику. Звичайно, є багато інших чинників, які впливають на медозбір, от як скажем вміння працювати з бджолою. Можливо я не вмію працювати з карнікою.:(

А що в товариша за порода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2021 в 08:49, davolodya сказал:

У Ліпатова раніше була ця лінія, і якщо не помиляюся є в Поліщука ( Укропа)

  Насколько помну она из  Францыи . Там ею человек занемается ,и ренсон от него . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Taras NTG сказал:

А що в товариша за порода?

Місцева помісна, процент найбільший декілька років тому був усп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Сьогодні зробив ревізію відводків які зробив пізно на нуклеусній бджолі. В них найдовше був розплід, і в чималих площах. Коли у всих сім’ях вже не було ніякого то в них був різновіковий. Тому передивився їх, забрав маломедки, і дав повномедні взамін. У них вже ніякого розплоду немає теж, бджоли в зиму додалося, їх не стимулював, і не годував. Зазвичай такі відводки в мене йдуть весною на продаж в пакетах, але ці продавати не буду. Справа в тім що вже в кінці сезону я отримав новий, на мій погляд цікавий матеріал, і від нього встиг привитись. Якраз від однієї матки вийшло 8 відводків, від іншої 10 відводків. З весни буду дивитись їх в ділі. Я з цього острова мріяв отримати оригінальний Скленар, і в цьому році отримав. Справа в тім що все із Скленара що в мене було до цього і є зараз то все мені подобалось, буде цікаво побачити в ділі цей Скленар. Пасіка моя вже повністю спакована в зиму, зробив все для успішної зимівлі. Курчат рахують по осені, а бджіл по весні

20144517-001F-4E88-AAF4-8413081E160A.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.10.2021 в 17:49, koste сказал:

  Насколько помну она из  Францыи . Там ею человек занемается ,и ренсон от него . 

Так є в мене такий матеріал, але я б не сказав що він кращий за той що в мене є, до прикладу Зіглер або інші з якими працюю, за нього на мій погляд кращі. Саме більше що в ньому не сподобалась, то це більша злобливість за іншу карніку яка в мене є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Так є в мене такий матеріал, але я б не сказав що він кращий за той що в мене є, до прикладу Зіглер або інші з якими працюю, за нього на мій погляд кращі. Саме більше що в ньому не сподобалась, то це більша злобливість за іншу карніку яка в мене є

Укроп ти  счасливий чоловік завдячуючи своїй пісні ( Живу я край моря і все в менє.........) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрел отводки ,васновном расплода нету ,может в двух семьях расплод на двух рамках печятный .

   Что интересно пчёлы от маток из Австрии имеют яркую окраску . Тоже и в маток И. О.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, koste сказав:

пчёлы от маток из Австрии имеют яркую окраску . Тоже и в маток И. О.:)

Яскраву це як? З рижими тергітами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Пахомич сказал:

Укроп ти  счасливий чоловік завдячуючи своїй пісні ( Живу я край моря і все в менє.........) 

Хоча б хоч раз в житті, написав щось розумне тут на Форумі. Ніби людина вже і поважного віку, а таке дурне. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Яскраву це як?

Це яскраво чорне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, дедмазай сказал:

Це яскраво чорне.

Точно , и с серым .:hi:

 

4 часа назад, davolodya сказал:

Яскраву це як? З рижими тергітами?

Это ты с бакфастом спутал ? :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, koste сказал:

Точно , и с серым

У меня карника 4 года жила . Лееял . Не давал разгону целый год . Берёг , это реально .

Я от неё выводил и выводил , выводил и выводил . Пчёлы бубочки . Сидят на рамках . Спокойные . Работал в шортах без сетки . Осенью 14 года , приехал на два дня . Сокращал пасеку в половину , так как отец не потянул бы лишних пол сотни . В итоге , разроилась в 15 , ли откачал только аж в середине сентября как уволился . До нового года осталось 14 семей , был как на розбитом корыте . Но разговор не о бо мне , а о породе . Стартует ого-го . Подсолнух если , и если не откачать в кратчайший сроки , то пчёл в зиму будет мизер , так как заливают в первую очередь гнездо . Заточена порода на слабый взяток . Дождь , а они летают ! 

Спустя года , в этом сезоне уже не выводил , не те запросы . Текучие стали . Могут нашарахать . Хоть и выводил от лучшей из лучших 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, дедмазай сказал:

У меня карника 4 года жила . Лееял . Не давал разгону целый год . Берёг , это реально .

Я от неё выводил и выводил , выводил и выводил . Пчёлы бубочки . Сидят на рамках . Спокойные . Работал в шортах без сетки . Осенью 14 года , приехал на два дня . Сокращал пасеку в половину , так как отец не потянул бы лишних пол сотни . В итоге , разроилась в 15 , ли откачал только аж в середине сентября как уволился . До нового года осталось 14 семей , был как на розбитом корыте . Но разговор не о бо мне , а о породе . Стартует ого-го . Подсолнух если , и если не откачать в кратчайший сроки , то пчёл в зиму будет мизер , так как заливают в первую очередь гнездо . Заточена порода на слабый взяток . Дождь , а они летают ! 

Спустя года , в этом сезоне уже не выводил , не те запросы . Текучие стали . Могут нашарахать . Хоть и выводил от лучшей из лучших 

Что это за матка каторая зажатая ? А что мешает разширить корпусом на подсолнухе ?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, koste сказал:

Что это за матка каторая зажатая ? А что мешает разширить корпусом на подсолнухе ?

Немного не так . Не зажата . 

Когда матка выходит в режим пулемётчицы ? Когда семья растёт до состояния трещит улей и много молодой пчелы , которая усиленно кормит . И матка изнашивается быстрее так как червит на больших площадях и сколько может . Так вот , забирай по рамке две расплода и пусть сидит себе на 8 рамках . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зажимаем кормами , когда надо брать  материал. Это обычно происход естественно на бурном весеннем медозборе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, дедмазай сказал:

Зажимаем кормами , когда надо брать  материал. Это обычно происход естественно на бурном весеннем медозборе

У Немцев есть разширение из одного корпуса сразу до трёх  корпусов . 

   Акацыя зацвела ,а взятка нету пчелы могут закладывать маточники . И в один момент пошол взяток ,а семья имеет уже три корпуса . Пчелы до двух корпусов не  занемают . И вроде как третий не нужен . Но ты уже опоздал так как нужно было ещё один дать . Причем они его зальют тоже .:)

Вот такая она Карника .

  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, koste сказал:

У Немцев

У немцев климат другой .  Мы ближе к резкоконтинентальному . Перепады в 15 градусов не редкость .  

Я обсуждал карнику с которой делал прививки .

А по поводу общей технологии , то у меня правило , держать на расширенном гнезде , что б не поймать гаву . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне бы плодовитость кавказянок . Мне бы характер и ухоженность  карники .      Мне бы стремление к работе полеских . Мне бы...мне бы...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Біля мене посіяли ріпак озимий і по ньому зацвіла свиріпа, коли тепло то бджоли на ній сидять і беруть пилок. Сім’ї вже в зиму спаковані, але побачив що одна сім’я з цією маткою дуже активно носить пилок, і сама по собі активніша за інших. Сьогодні подивився і виявив на одній рамкі гарну площу розплоду який вже на днях має вийти. Харчів добре під‘їли, видно що і на інших ще двох рамках був розплод який вже вийшов. В зиму їх як пакував то зжав на шести рамках, зараз бачу що бджоли додалося, буде мало і семи рамок. Дивна мені їхня поведінка, в минулі роки такого за ними не спостерігав. Всі інші сім’ї пасіки в спокої, і свіжий принос пилку не вплинув щоб знову бджоли почали вирощувати розплод. 

3E599631-2E61-4B45-9632-FC68821769E9.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Біля мене посіяли ріпак озимий і по ньому зацвіла свиріпа, коли тепло то бджоли на ній сидять і беруть пилок. Сім’ї вже в зиму спаковані, але побачив що одна сім’я з цією маткою дуже активно носить пилок, і сама по собі активніша за інших. Сьогодні подивився і виявив на одній рамкі гарну площу розплоду який вже на днях має вийти. Харчів добре під‘їли, видно що і на інших ще двох рамках був розплод який вже вийшов. В зиму їх як пакував то зжав на шести рамках, зараз бачу що бджоли додалося, буде мало і семи рамок. Дивна мені їхня поведінка, в минулі роки такого за ними не спостерігав. Всі інші сім’ї пасіки в спокої, і свіжий принос пилку не вплинув щоб знову бджоли почали вирощувати розплод. 

3E599631-2E61-4B45-9632-FC68821769E9.jpeg

Вот интересно как эта семья будет проевлять себя дальше ,и что из этого получится ...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, koste сказал:

Вот интересно как эта семья будет проевлять себя дальше ,и что из этого получится ...:hi:

Та я від неї вже вивів не одну тисячу маток, її дочки працюють по всій Україні і не тільки в Україні. Саме цікаво що минулі роки за нею такого не помічав. Вона і її дочки стартують весною трішки з запізненням, але потім наздоганяють всих. По медові в рекордистах, особливо якщо крос її дочки облітані на карпатському трутні. Такі кроси по продуктивності вставляють всих у мене на пасіці. Я взяв цього року від Матлока цілу тестову группу, то вони вже давно увімкнули гальма, і зимують. А ця Матлокова маточка таке витворяє, хоча два минулі роки такого не було

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Укроп сказал:

Та я від неї вже вивів не одну тисячу маток, її дочки працюють по всій Україні і не тільки в Україні. Саме цікаво що минулі роки за нею такого не помічав. Вона і її дочки стартують весною трішки з запізненням, але потім наздоганяють всих. По медові в рекордистах, особливо якщо крос її дочки облітані на карпатському трутні. Такі кроси по продуктивності вставляють всих у мене на пасіці. Я взяв цього року від Матлока цілу тестову группу, то вони вже давно увімкнули гальма, і зимують. А ця Матлокова маточка таке витворяє, хоча два минулі роки такого не було

Когда мы увидем уже видео ,а то бумажка бумажкой . Лучше один раз увидеть чем сто рас услышать .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, koste сказал:

Когда мы увидем уже видео ,а то бумажка бумажкой . Лучше один раз увидеть чем сто рас услышать .:umora:

Костя ніяк не куплю нормальну камеру щоб все було якісно, а не якісно робити не можу. Напевно заставлю доньку хай веде мій канал, я буду знімати, а вона хай оформлює подачу якісно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

Костя ніяк не куплю нормальну камеру щоб все було якісно, а не якісно робити не можу. Напевно заставлю доньку хай веде мій канал, я буду знімати, а вона хай оформлює подачу якісно

Можно просто фото . Это уже хорошо ,ну а видео еще лучше .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...