Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, davolodya сказал:

Миролюбива, медиста, як би Вам це не видавалося дивним - не рійлива...

а як по силі, сила сімей більша аніж в Пешеца? можна трошки докладніше а то якось мало про них написано на просторах..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, arki сказал:

дякую. а по Майен що? 

Мав на увазі за якість!! По маену він хай розкаже ,у мене маеном тільки іо шки деякі осіменені 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, arki сказал:

Можливо хтось має лінію Майен? цікаво було б почути відгуки від форумчан. якось мало інфи по ній..

Маю декілька дочок від ІО Дацка.  По миролюбності дружина сказала що якісь прикумарені (навіть з рамок не злітають), сила хороша і в зиму ідуть сильнішими. По меду - був би знав то наклепав би дочок чим по більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Маю декілька дочок від ІО Дацка.  По миролюбності дружина сказала що якісь прикумарені (навіть з рамок не злітають), сила хороша і в зиму ідуть сильнішими. По меду - був би знав то наклепав би дочок чим по більше.

Ото мені такі і треба :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, arki сказав:

а як по силі, сила сімей більша аніж в Пешеца? можна трошки докладніше а то якось мало про них написано на просторах..

Пешец теж різний є... Мав ІОшку Ліпатова, там пешец  Рауша - дуже сильні сім*ї і трохи з характером, до них часто доводилося брати димар. Маю зараз пешец від Махи - у них сила сімей менша, а меду навпаки більше, по миролюбності - дуже мирні і спокійні...  Майєн  теж має силу більше середньої, весною не  спішить з надраннім розвитком, зате чуть пізніше різко стартує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Серж 82 сказал:

По миролюбності дружина сказала що якісь прикумарені

в мене мати на Пешеців казала "вовнянки" :umora: миролюбність просто фантастична

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, asot сказал:

Тому і буду продовжувати працювати з цею бждолою!

Якщо маєш ранні взятки (ріпак, акація), то нічого іншого і не шукай і не пожалієш.

Просадка після акації? Да є трохи, але бочка соняха 15 тисяч, бочка акації 35 тисяч.  Як би там не було сонях всеодно візьмуть.

Не хотів писати, але напишу: мав на пробу декілька сімей бакфаста, так от акацію взяла тільки сім'я сахаріки. Задав собі запитання - якби вся пасіка була на тих матках то не бачив би я ні ріпака ні акації. (Ні в якому разі не гоню на породу, кажу лиш за тих маток які були в мене (лінію не скажу бо не вникав), сонях беруть добре, але мені треба ріпак і акація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Женя Циба сказал:

Ото мені такі і треба :).

Мені теж, але нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Якщо маєш ранні взятки (ріпак, акація)

Акації не мае ,ріпак інколи бувае

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Серж 82 сказал:

сонях беруть добре,

Обігнали карніку 

У себе в ройоні по ходу тільки я її тримаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, asot сказал:

Обігнали карніку 

У себе в ройоні по ходу тільки я її тримаю

У мени в районі я мабуть також один,то все УС і баки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

то все УС

Аналогічно!!!У мене основна робота на молочці ,і я не маю бажання рої дарувати ,чи плясати постійно на пасіці у вільний час 

Карніка менш рійлива ,слабша звичайно за місцеві помісі,але поки мені підходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, arki сказал:

в мене мати на Пешеців казала "вовнянки" :umora: миролюбність просто фантастична

Коли тримав карпатка після місцевих то здавалось що бджола дуже миролюбна. Коли перевів на карніку то взагалі розслабився. І до хорошого дуже швидко звикаєш, і якщо десь якась сім'я трохи не те то вже стаєш недовольним, але як згадаєш що тримав раніше то заспокоюєшся. У мене дружина алергетик (після вчора одна попала їй в кросівок, другу придавила, то колов ій супрастин. Але що основне - вона біля мене в шортах, а я в джинсах і чоботях (мушу працювати швидко, трясу бджолу і передаю їй рамки).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, asot сказал:

Обігнали карніку

На рівні з кращими. Але хочу ранніх медів, тому роздав на днях маточники карніки. Сахаріку залишив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи бувають в Пешеца бджоли з жовтими тергітами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, arki сказал:

чи бувають в Пешеца бджоли з жовтими тергітами?

Так,помічаю це майже у всіх ,але основна маса сірі 

У іо сімях вся сіра бджола

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, arki сказав:

чи бувають в Пешеца бджоли з жовтими тергітами?

Ні. Бджола вся сіра. Рижі тергіти  дає чужий трутень, коли матки при вільному обльоті спаровуються невідомо з ким.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні зранку до пів восьмої встигли відібрати 5 сімей і все - роєм насідають, мушу припиняти. Ну і на вечір ще пяток і по роботі. Перші дні встигав  і 15 відібрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, arki сказал:

Можливо хтось має лінію Майен? цікаво було б почути відгуки від форумчан. якось мало інфи по ній..

Хорошая линия, медистая, спокойная, но у меня заливает гнездо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Н. Петрович сказал:

но у меня заливает гнездо.

при слабом или сильном медосборе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, arki сказал:

Можливо хтось має лінію Майен? цікаво було б почути відгуки від форумчан. якось мало інфи по ній..

У меня была Маин (Хольткам) 2016 г, ф1 и сейчас есть, хорошая, но при взятке воском лепила все, что можна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, arki сказал:

при слабом или сильном медосборе?

При сильном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, пчельник12 сказал:

У меня была Маин (Хольткам) 2016 г, ф1 и сейчас есть, хорошая, но при взятке воском лепила все, что можна

У мене так тройзек ліпить. Пластини від кліща ніде всунути. І штрьомер подібний. Але якщо шукати "шкварків" то так ніколи ідеальну бджолу і не знайдете 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні пости переніс в " Весна-літо". Просьба далі про породу карніка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От сиджу читаю народ пише, що карніка не роїться.

В минулому році погодився б цим твердженням, цього року- ні. Бо мав проблему з ройовим станом у ф1 незалежно від лінії, вся карніка повісила гірлянди за тиждень півтора до акайії.( сімї з зими аийшли гарної сили)

Карніка гарна бджола для рвнніх взятків на соняху відстає  від УС, переажної більшості Б. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...