Jump to content
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Recommended Posts

15 годин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Маток від ЛєКлера минулого року приїхало 6 штук. Ми взяли їх на трьох, по дві в руки, мені, Богдану Болюбашу і Юрі Олійнику. Юра свою одну віддав Доскочу, я одну свою віддав Антону Коновалу. 

Випросили в діда лише 6 маток. Ціна вийшла під 90 євро за кожну. 

Зараз цей матеріал репродукуємо, дивимося в роботі

Код німця DE 18-26, Andreas Le Claire

А як і чим чи ким  доставляли? Ліпше в личку.:please: 

З мене :az:.

Edited by ДобровоЛ
16 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Не подобається Карніка - славте свій бакфаст в відповідній темі. 

Підтримаю коментар. Якщо хтось не розводить карніку, то що він робить в цій темі? 

Ні, запитання задати то можна будь-кому, а от висловлювати думку про породу чи про конкретну лінію можуть ті, хто її тримав. :IMHO: Є тема - обговорення порід бджіл. То там можете порівнювати хоч до зневоднення. 

• Like 7
2 години тому, Valik740 сказав:

Не забудте учесть ''балаболо'' фактор ,  у знакомого тоже Пернер показал результат плачевный , и тоже будет от него отказыватся

Уверен что тут такого фактора нет. 
Уже говорил где собака зарыта, Ваш знакомый может написать номер материнки от которой выводил маток?

Давайте так попробуем с Пернером проверить,  ребята напишите пожалуйста номера материнок AT-99-120-????-20??  
Скорей всего эти матки окажутся с одного завоза, или от одной родоначальницы.

• Like 2
2 часа назад, Valik740 сказал:

у знакомого тоже Пернер показал результат плачевный , и тоже будет от него отказыватся

А можно не обобщать "Пернер" , а указывать номер материнки. Потому как "Пернер"(матки) тоже разные. К слову, в прошлом году одна из тестовых маток (уже не "чистый Пернер")на позднем подсолнухе обошла даже Эфок бакфаста и ушла в зиму очень хорошей силой(для наших условий)

2 часа назад, Valik740 сказал:

Не забудте учесть ''балаболо'' фактор

Все пишется и считается;)

Я від оцієї материнки вивів і продав, за три роки, купу маток. Всі від неї дочки дуже медисті, і в зиму не було  ніколи просадки. Матка вже цього сезону замінилась тихою заміною.  Рвонув ще від неї протягом сезону, 11 маточників тихої заміни, і потім дав щоб замінилась. Якщо щось подібне в Пернера буде, то обов`язково ще таку візьму. Зараз в зиму йдуть найбільшими сім’ями Розенталь, Пюльцель, і Зінгери. Хоча я не сказав би що інші йдуть слабкі. Але ці силою вирізняються. Сім’ї з матками від цієї материнки ніколи не були слабкими ні протягом сезону, ні із входом у зиму

D5B69F82-2C75-4A76-BA9C-9BDE90B72E7D.jpeg

22.09.2020 в 07:53, davolodya сказав:

Я ж несказав, що штрьомер погана лінія... Мої теж меду принесли багато, по ефках від моєї материнки маю гарні  відгуки, але сила сім'ї в зиму мені неподобається, просіли як материнка, так і ефки від неї, розплоду на даний час у них вже нема зовсім і обсиджують добрих 5 рамок дадана. В той же час інші лінії мають зараз по 8-9 рамок бджоли, догляд за всіма однаковий... Пернер  виглядає ще слабшим, але у них ще є 2 повні рамки розплоду, то ж є надія, що ще трошки наростяться, якщо тепло ще трохи протримається...

5 рамок в зиму - ніби і нормально, але зараз лиш вересень, доки дійде до зимівки - стара бджола відійде і їх ще поменшає...

я просто констатував, що в мене і материнка і ф1 Штрьомера гарно несли в магазини, а вже на золотарнику підливали гніздо. але в зиму йшли гарною силою.

• Like 2

Всем привет! Кто имеет материал Пюльцеля ( правильно?....) , Что можете о нём сказать? заранее благодарен.

4 часа назад, Дима Бердянск сказал:

Всем привет! Кто имеет материал Пюльцеля ( правильно?....) , Что можете о нём сказать? заранее благодарен.

Я маю дві материнки, два роки входять у список від яких прививаюсь. Сказати що хороші це не сказати нічого, вони дуже хороші. Сім’ї з їхніми дочками вирізняються силою, і великою продуктивністю. В наступному році обов`язково буду з ними працювати, маткам буде по 3 роки, тому використаю їх потенціал по максимуму. Обов`язково візьму в Пюльцеля свіжий матеріал, в цьому році не вийшло, бо в нього були вкрай погані обльоти маток. По відгукам моїх колег які купують в мене маток, чув лише позитивні відгуки

• Like 4
2 години тому, Укроп сказав:

Я маю дві материнки, два роки входять у список від яких прививаюсь. Сказати що хороші це не сказати нічого, вони дуже хороші. Сім’ї з їхніми дочками вирізняються силою, і великою продуктивністю. В наступному році обов`язково буду з ними працювати, маткам буде по 3 роки, тому використаю їх потенціал по максимуму. Обов`язково візьму в Пюльцеля свіжий матеріал, в цьому році не вийшло, бо в нього були вкрай погані обльоти маток. По відгукам моїх колег які купують в мене маток, чув лише позитивні відгуки

Хотів би по можливості собі придбати материнку від Пюльцеля. Підскажіть це реально? Можете з цим допомогти ? Дякую

• Like 1
14 минут назад, Яцков Андрій сказал:

Хотів би по можливості собі придбати материнку від Пюльцеля. Підскажіть це реально? Можете з цим допомогти ? Дякую

Геть не можу нічого обіцяти. Треба спочатку дожити до весни, і тоді вже дивитись яка буде ситуація. В цьому році не взяв бо в нього обльоти геть погані були. 

• Like 2
11 хвилин тому, Укроп сказав:

Геть не можу нічого обіцяти. Треба спочатку дожити до весни, і тоді вже дивитись яка буде ситуація. В цьому році не взяв бо в нього обльоти геть погані були. 

Ну це зрозуміло- фактори не від нас залежні. Але якщо раптом все складеться і буде вільна маточка, то майте мене на увазі. Дякую

55 минут назад, Яцков Андрій сказал:

Але якщо раптом все складеться і буде вільна маточка

Візьміть неплодку ,зробіть іо так буде скоріше ,і як кажуть сьогодні і щас!!

• Like 2

Сьогодні проливав біпіном  сім'ї, тільки карніка досі з розплодом по 1-2 рамки. У Іо шки - 3 рамки різновікового розполоду . Навіть  не знаю радіти чи засмучуватись від такої картини. Але частина зимових кормів у відводках які не планував загодовувати переведена на розплід, що не є добре. 

Edited by слава 1987
  • Like 1
8 минут назад, слава 1987 сказал:

Сьогодні проливав біпіном  сім'ї

який сенс це робити якщо ще є росплід?

9 минут назад, слава 1987 сказал:

Але частина зимових кормів у відводках які не планував загодовувати переведена на розплід, що не є добре. 

минулорічна картина

13 минут назад, слава 1987 сказал:

Сьогодні проливав біпіном  сім'ї

Рамки вже винесли на склад?

21 минуту назад, arki сказал:

який сенс це робити якщо ще є росплід?

Крім карніки тримаю ще інші породи в них розплоду вже нема. Ставив Варостоп, але по сусідству маю горе пасічника , тому маю повторно обробляти. 

• Like 1
32 минуты назад, ромео сказал:

Рамки вже винесли на склад?

Піврамки (розплоду не бачили) та свіжовідбудовані 300-ті ще в серпні поставлено на зберігання в сховище - поки все добре.

Гніздові маломедки без перги виставлено в склад(рамки проморожуються в морозильній камері). Частина що підлягає вибраковці розпечатано поставлено за заставні. Там же стоять і рамки де є перга. Сподіваюсь на похолодання бо буде тяжко вберегти від молі.

1 час назад, слава 1987 сказал:

Сьогодні проливав біпіном  сім'ї, тільки карніка досі з розплодом по 1-2 рамки

Ну и как результат.

10 часов назад, Н. Петрович сказал:

Ну и как результат.

2 контрольні сімї, де не було розплоду, одна 12 друга 26 , впринципі Варостоп основна функцію виконав. Думаю в інших сім'я приблизно теж саме.

• Like 2
В 26.09.2020 в 21:50, Яцков Андрій сказал:

Ну це зрозуміло- фактори не від нас залежні. Але якщо раптом все складеться і буде вільна маточка, то майте мене на увазі. Дякую

Можете себе не обнадіювати відносно пана Укропа. 

Привезе він вам так само, як і мені 3 роки назад "привіз", потім два тижні дзвонив-писав - повний отмороз:blink:, хоча останні слова в розмові були "ось зараз вертаюся додому і я одразу ж відправляю" :rofl:

• Like 11
  • Thanks 6
  • Haha 6

кто в нас в Украине занимается матками Пернер или Прима?

11 минут назад, arki сказал:

кто в нас в Украине занимается матками Пернер или Прима?

ИО,или Ф-1Вас интерисует по Приме?

В 28.09.2020 в 14:51, Андрій Сумчанин сказал:

Можете себе не обнадіювати відносно пана Укропа. 

Привезе він вам так само, як і мені 3 роки назад "привіз", потім два тижні дзвонив-писав - повний отмороз:blink:, хоча останні слова в розмові були "ось зараз вертаюся додому і я одразу ж відправляю" :rofl:

Колись було що з Америки я тобі просто матку подарував не взявши ні копійки за неї. Хороше напевно швидко забувається? Пернера штучного осіменіння приїхала обмежена кількість,ти хотів саме таку, і я не проти був щоб вона в тебе була. Але мене б не зрозуміла одна людина як би я так зробив. Тому прийшлось відморозитись,Ти на той час мав багато матеріалу і без тієї матки. Якщо я тебе тоді образив,  то приношу свої вибачення. В наступному сезоні якщо з Пюльцельом складеться, і приїде та кількість маток яку плануєм, то людині можна одну буде віддати. Ми маток на продаж не привозим, лише для себе. Собі везеш і якщо в дорозі загнулись ну то попандос, але не такий великий. А якщо везеться більше, і вони померли в дорозі, то папандос на гроші  лише тому хто їх везе. Якось так

• Haha 2
2 часа назад, Укроп сказал:

Колись було що з Америки я тобі просто матку подарував не взявши ні копійки за неї. Хороше напевно швидко забувається? Пернера штучного осіменіння приїхала обмежена кількість,ти хотів саме таку, і я не проти був щоб вона в тебе була. Але мене б не зрозуміла одна людина як би я так зробив. Тому прийшлось відморозитись,Ти на той час мав багато матеріалу і без тієї матки. Якщо я тебе тоді образив,  то приношу свої вибачення. В наступному сезоні якщо з Пюльцельом складеться, і приїде та кількість маток яку плануєм, то людині можна одну буде віддати. Ми маток на продаж не привозим, лише для себе. Собі везеш і якщо в дорозі загнулись ну то попандос, але не такий великий. А якщо везеться більше, і вони померли в дорозі, то папандос на гроші  лише тому хто їх везе. Якось так

Не треба виправдовувань...

Проїхали... Я зрозумів ціну твоїх обіцянок, тому і не спілкуюсь з тобою більше, і іншим не раджу. 

• Like 10
  • Thanks 4
  • Haha 2
  • Confused 1

Колеги в кого як зараз із розплодом? У мене вже немає, кінець літа,і до недавніх пір було сухо, пилку мало, і то далося взнаки. Але що цікаво у сім’ях із старими матками ще є трошки критого і навіть відкритого розплоду. Всі молоді матки як по команді одночасно перестали класти яйця а старі сіяли довше за молодих. Вчора глянув до материнок Пюльцель, Розенталь, і Шютте то в усих ще потрошку є критого і відкритого розплоду. У їх дочок цьогорічних в жодної вже ніякого розплоду немає. По всим законам у сім’ях із старими матками розплоду мало не бути в самих перших, а тут навпаки. Поставив останній раз смужки в цьому сезоні, і на тому з кліщем буде покінчено. Весно після обльоту не планую ставить,бо його якщо і буде, то буде дуже мало. Та я б і не сказав що його і осінню в мене багато було. 

• Like 3