Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

29 минут назад, Сергей 10 сказал:

Поживем увидим,на щет воровства аргументи в студию,:hmm:кто имел дело с Белкой,

Белка у меня есть , как и все особо какогото рвения не замечал , баки более воровиты мне так показалось 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mixaskm сказал:

Белка у меня есть , как и все особо какогото рвения не замечал , баки более воровиты мне так показалось 

Спасибо за ответ,кортко ,ясно и потеме,:ay:А токак почнут где-то,в кого-то, может бить итид,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей 10 сказал:

Белка у меня есть

Племен,или ф,? пасека стационар или кочевая,И как она Вам ,примерно по пятибальной шкале,:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, mixaskm сказал:

баки более воровиты мне так показалось 

более предприимчивы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Сергей 10 сказал:

Племен,или ф,? пасека стационар или кочевая,И как она Вам ,примерно по пятибальной шкале,:hi:

Ф1 от Укропа , пасека стационар . По 5 бальной шкале тяжело оценить, если среди Карник то как и Сингер на высоте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо,позволю себе оценить ето так на твердую пятерочку ,:ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Сергей 10 сказал:

Поживем увидим,на щет воровства аргументи в студию,:hmm:кто имел дело с Белкой,

Белка у меня была от Ивана Михайловича. По промерам пчёлы от неё давали помесь кавказянки. Из плюсов очень раннее развитие. Из минусов осенью , по сравнению с моими остальными, сильная воровитость. Хотя в тоже время на пасеке за несколько км спокойно можно было работать. Ещё в прошлом году свёл всё её потомство. Заметно что пчела опять позволяет спокойно открывать ульи без угрозы напада. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

6 часов назад, siverit сказал:

Белка у меня была от Ивана Михайловича. По промерам пчёлы от неё давали помесь кавказянки. Из плюсов очень раннее развитие. Из минусов осенью , по сравнению с моими остальными, сильная воровитость. Хотя в тоже время на пасеке за несколько км спокойно можно было работать. Ещё в прошлом году свёл всё её потомство. Заметно что пчела опять позволяет спокойно открывать ульи без угрозы напада. 

Могу только одно ответить,Хохол не верит пока не проверит:umora:,За Приму от М Гембали говорили что тоже есть кавказянка, у меня третий сезон-полет нормальний,Хотя улья стоят под навесом,впритул ,дно сетка,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сезон окончен, пасека дома, ревизию первых корпусов сделал, матки все на мести, тихой смены ни одной нет. В лидерах VT - 2018 года, у меня их пять шт., меда принесли за сто кг, пчелы сейчас много, расплода 7-8 рамок. Хуже всех сработала линия майн, сильно залила гнездо, расплода 4-5 рамок, пчелы сейчас маловато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Н. Петрович сказал:

расплода 4-5 рамок, пчелы сейчас маловато.

4-5 рамок це ще не погано,у мени пернер 2-3 рамки розплоду, матки зупинили яйцекладку,навіть стимуляція не допомагає,на соняшнику зносилися в хлам.Таких паршивих сімей під осінь у мени за 12 років ще не було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Женя Циба сказал:

4-5 рамок це ще не погано,у мени пернер 2-3 р матки зупинили яйцекладку,навіть стимуляція не допомагає,на соняшнику зносилися в хлам.Таких паршивих сімей під осінь у мени за 12 років ще не було. 

Есть семьи просели сильно тоже заметил сильно подсолнух потрипал в этом году + клеща тоже многовато 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як у кого спрацювала карніка Леклер?? Ваші враження ,порівняння!.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.08.2020 в 17:37, Н. Петрович сказав:

В лидерах VT - 2018 года

В мене теж.Десь по 45кг на коло.Ф2 теж працюють гуд.

 

26.08.2020 в 18:18, Женя Циба сказав:

пернер 2-3 рамки розплоду, на соняшнику зносилися в хлам.

Пернер залився,що не робив.Загалом до 20 сімей(мої,кума,друга),то ситуація однакова.Завтра дивитимусь,що робити.Зара ходив на точок,то пернер щось тягне(вервечка,як на невеликому взятку),де,що,чи в кого?Хз... .

На сонях тре більш м'ясну лінію,і щоби краще виносили через решітку,бо щось пернер не дуже захотів працювати,пртйшлось прибрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Роман Кременчук сказал:

В мене теж.Десь по 45кг на коло.Ф2 теж працюють гуд.

 

Пернер залився,що не робив.Загалом до 20 сімей(мої,кума,друга),то ситуація однакова.Завтра дивитимусь,що робити.Зара ходив на точок,то пернер щось тягне(вервечка,як на невеликому взятку),де,що,чи в кого?Хз... .

На сонях тре більш м'ясну лінію,і щоби краще виносили через решітку,бо щось пернер не дуже захотів працювати,пртйшлось прибрати.

По меду він красавчик,але мені ще й м'ясо потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Женя Циба сказав:

По меду він красавчик,але мені ще й м'ясо потрібно.

В такому разі треба міняти лінію - на сильні довготривалі взятки пернеровська бджола мало придатна, бо дуже заливає гнізда і відповідно сильно просідає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Женя Циба сказав:

По меду він красавчик,але мені ще й м'ясо потрібно.

Є,не в мене,4 сім'ї,що приперли за 60кг соняху.Але,зимувати кимось треба,бо вгралися... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, asot сказав:

Як у кого спрацювала карніка Леклер?? Ваші враження ,порівняння!.?

Поки що рано робити висновки, спостерігаю за цією лінією і збираю відгуки... Відгуків поки що небагато, але всі вони позитивні. В зиму йде 4 материнки і більше десятка ефок від них, більш конкретно можна буде говорити весною...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, davolodya сказал:

В такому разі треба міняти лінію - на сильні довготривалі взятки пернеровська бджола мало придатна, бо дуже заливає гнізда і відповідно сильно просідає...

Це я вже побачив,в жовтні прийдеться зсипати по два. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Женя Циба сказав:

Це я вже побачив,в жовтні прийдеться зсипати по два. 

Свій досвід найцінніший... Але можна і варто було вчитися на чужому...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, davolodya сказал:

Свій досвід найцінніший... Але можна і варто було вчитися на чужому...

Після такого досвіду,закрадаються думки а не замінити би на іншу породу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Женя Циба сказав:

Після такого досвіду,закрадаються думки а не замінити би на іншу породу.

ні і ще раз ні, тримайте карніку.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Після такого досвіду,закрадаються думки а не замінити би на іншу породу.

Замінити не замінити .....  а хоча б спробувати інші породи щоб на власні очі побачити різницю :IMHO1: , а те що там розказують про трута то басні... Ніхто не знає  що тримають сусіди , і який трут літає у них . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, asot сказал:

Як у кого спрацювала карніка Леклер?? Ваші враження ,порівняння!.?

Нещодавно я казав що Ф1 ЛеКлер доволі потужні сім'ї роблять. З медом - все ОК, гнізда тримають. 

Оригінальний матеріал ЛєКлер досить дорогий. Вони нам обійшлися не дешево, і дуже недешево, якщо говорити про німецькі ціни. 

А так ще подивитись треба прискіпливіше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Роман Кременчук сказал:

В мене теж.Десь по 45кг на коло.Ф2 теж працюють гуд.

 

Пернер залився,що не робив.Загалом до 20 сімей(мої,кума,друга),то ситуація однакова.Завтра дивитимусь,що робити.Зара ходив на точок,то пернер щось тягне(вервечка,як на невеликому взятку),де,що,чи в кого?Хз... .

На сонях тре більш м'ясну лінію,і щоби краще виносили через решітку,бо щось пернер не дуже захотів працювати,пртйшлось прибрати.

Пернери дуже медові. З року в рік - вони з медом. І це треба тримати в голові. Їхня медистість - домінуюча над іншими ознаками. Тому не лініться кинуть їм магазин зайвий, чи ще один магазин, а треба - то й ще. 

Така лінія - дуже медиста. Австрійський Тройзек

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Андрій Сумчанин сказав:

Пернери дуже медові. З року в рік - вони з медом. І це треба тримати в голові. Їхня медистість - домінуюча над іншими ознаками. Тому не лініться кинуть їм магазин зайвий, чи ще один магазин, а треба - то й ще. 

Така лінія - дуже медиста. Австрійський Тройзек

Я не сперичаюсь,щодо медистості.Вони молодці,але сонях їх патрошить гарно.Нажаль,весною,на акації,невдалося побачити роботу.Але буде наступна весна... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...