Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

1 годину тому, Пахомич сказав:

Я вважаю , шо ми ведемо дружню розмову . Я наприклад жодної лінії не створив і гарантовано ніколи не створю.В одиночку, шось підвести під риску /ітого неможливо

Селекціонером себе ніколи невважав, та й мені це непотрібно. Але кроси пробую робити, що з того вийде - покаже час...

 

1 годину тому, Пахомич сказав:

Тут запитання до ваших дописів - де міраж , а де реальність:hi:

Що саме конкретно Вас цікавить? Бо дописів багато, здогадуватися нема бажання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Селекціонером себе ніколи невважав, та й мені це непотрібно. Але кроси пробую робити, що з того вийде - покаже час...

 

 

 

2 часа назад, davolodya сказал:

 

Шановний !  Про шо ви ведете розмову:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Пахомич сказав:

 

Шановний !  Про шо ви ведете розмову:dntknw:

Пахомич, Ви від мене що хочете почути:hmm:? Вам ще ненабридло до слів чіплятися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, davolodya сказал:

и.

Якщо у мене , на моїх взятках, всі мої лінії працюють однаково добре, то на довготривалих сильних взятках відразу прослідковуються лідери і відстаючі, і це треба враховувати...

Я не чіпаюсь . Ви особисто наголшуєте, шо ви є власником багатьох ліній. Тільки окремим вибраним вдається отримати і втримати лінію , а ви маєте в множині :IMHO: :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Пахомич сказав:

Ви особисто наголшуєте, шо ви є власником багатьох ліній

Так, маю. І багато інших теж мають. Бо зараз купити чистопородний матеріал якоїсь певної лінії непроблема, лиш в минулому сезоні отримав 4 нові чистопородні матки, і по можливості  буду робити це і надалі.

11 хвилин тому, Пахомич сказав:

Тільки окремим вибраним вдається отримати і втримати лінію , а ви маєте в множині :IMHO: :hi:

Лінію можна створити, а можна і купити. Я не селекціонер, тому купую.  Купуйте багато - і Ви будете мати в множині:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, davolodya сказал:

Так, маю. І багато інших теж мають. Бо зараз купити чистопородний матеріал якоїсь певної лінії непроблема, лиш в минулому сезоні отримав 4 нові чистопородні матки, і по можливості  буду робити це і надалі.

Лінію можна створити, а можна і купити. Я не селекціонер, тому купую.  Купуйте багато - і Ви будете мати в множині:wave:

Думав вже всьо.Ви можете купити лінію, ви шо володієте  алмазними родовищами? Щоб створити лінію працює державна машина , або  Робінзон  після катастрофи корабля:hi:   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Пахомич сказал:

Думав вже всьо.Ви можете купити лінію, ви шо володієте  алмазними родовищами?

:ooops:можно поподробней про карнику,линии  ,та алмазние родовища,:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергей 10 сказал:

:ooops:можно поподробней про карнику,линии  ,та алмазние родовища,:dntknw:

Линия сейчяс это условно . Так как при близкороственном размножении инбридинг неизберен . По этому от линий ушли давно ,и в паспорте пишут просто Карника . Есть те каторые продолжают селекцыю ,но вливания из вне неизбежно .  Можно конечно продолжать записывать по матери и дальше . Пришец ,Трейзек ... Можно соединить их и назвать как угодно .:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.05.2020 в 08:29, Dimitrij сказал:

А есть информация по ХПП?

Вот по Тислеру  https://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/zw/kl.php .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У первой по отцам .https://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/zw/kl.php . Из практики это по большому неговорит  не о чем . Матка с меньшыми показателями может показывать лучшие результаты .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.05.2020 в 16:37, Пахомич сказал:

В одиночку, шось підвести під риску /ітого неможливо. 

Вот это правельно надо работать всегда вместе . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергей 10 сказал:

:ooops:можно поподробней про карнику,линии  ,та алмазние родовища,:dntknw:

Звичайно можна

https://dic.academic.ru/dic.nsf/bse/103764/Линия

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, підскажіть що за карніка .

Материнка не перезимували заскочіла миша і знищила сім'ю.

Дочкі дуже добре себе показують на даний момент. 

20200509_124811.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Вітя сказал:

Доброго дня, підскажіть що за карніка .

Материнка не перезимували заскочіла миша і знищила сім'ю.

Дочкі дуже добре себе показують на даний момент. 

20200509_124811.jpg

Так спроси у производителя . Наши матководы ставят свои обозначения ,это не Немцы ...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Вітя сказал:

Материнка не перезимували заскочіла миша і знищила сім'ю.

Дочкі дуже добре себе показують на даний момент. 

20200509_124811.jpg

С303(МАА) - матеріал від Eckhard Uhlenbruck(DE)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С303(МАА) - матеріал від Eckhard Uhlenbruck(DE); Сильні сімї, спокійні,нерійливі, здатні використовувати ранні взятки, гарна зимівля в +.

Така інформація на сторінці родоводів матковода (ММА) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Konstantin_b сказав:

С303(МАА) - матеріал від Eckhard Uhlenbruck(DE); Сильні сімї, спокійні,нерійливі, здатні використовувати ранні взятки, гарна зимівля в +.

Така інформація на сторінці родоводів матковода (ММА) 

Дякую за інформацію .

А до кого можна звернутися щоб таку маточку придбати як говориця з першиг рук?

Дочкі облетілись на італьянкі бджола майже вся рижа 

Найбільше що сподобалось без будівельної рамкі, тягнуть вощіну і не перебудовують на трутневу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Вітя сказав:

Дякую за інформацію .

А до кого можна звернутися щоб таку маточку придбати як говориця з першиг рук?

 

 

Очевидно, до Майстерчука А.А.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Есть возможность приобрести ИО Uhlenbruck. Кто-нибудь может написать более подробную информацию о заводчике (Eckhard Uhlenbruck)  и отзывы о матках F1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Eckhard Uhlenbruck)  и отзывы о матках F1.

Скленар. Розвиток з теплом і пилком, в клубі сидять довго, корма зимою розходують економно. З теплом набирає оборотів, в травні обганяє ранні лінії. По меду що воно таке - поки їх не бачив, на акації побачим. Спокійні, усидчиві, сіренькі. Що цікаво, матки сіють без медового пояска на рамці, і вибирають світлі стільники, вощину, темні бджола займає під пергу, таке  бачив і у лігустіки. Помірно м'ясні, очікував від них більшої сили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Доброго дня! Підкажіть, які лінії карніки мають сильні сім'ї, щоб в травні можна було зробить пакет і акації взяти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Апіслав Лучанський сказав:

Доброго дня! Підкажіть, які лінії карніки мають сильні сім'ї, щоб в травні можна було зробить пакет і акації взяти?

Всі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги яка карніка по стійкості до гнильця, особливо в порівнянні з карпаткою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги яка карніка по стійкості до гнильця, особливо в порівнянні з карпаткою?
Ви думаєте хтось такі тести проводить?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 6/19/2020 at 4:56 PM, Сергій-апі said:

Доброго дня! Підкажіть, які лінії карніки мають сильні сім'ї, щоб в травні можна було зробить пакет і акації взяти?

Питання трохи неоднозначне, взяти і пакет і товарну акацію із сім'ї не получиться :)

Можуть бути всі сильні, це загальна сучасна тенденція у селекції карніки. Але це за умови, якщо в зиму пустили гарні сім'ї, оброблені від кліща. Якщо навесні сприятливі умови, то і з відводків можуть бути хороші сім'ї на пакет чи акацію.

По відгуках і власних спостереженнях - лінії походженням від Скленар (в тому числі Кройс, Уленбрюк) можуть нарощувати більшу силу порівняно з іншою карнікою, але це все відносно.

Знову-таки карніка не "м'ясна" бджола, супервеликих сімей не буде, порівняно з місцевою в зиму зазвичай йдуть слабші сім'ї, ранньою і середньою весною менше розплоду у порівнянні з ройовою бджолою, але це все компенсується її малорійливістю.

2 hours ago, Dimitrij said:

Колеги яка карніка по стійкості до гнильця, особливо в порівнянні з карпаткою?

Загалом хороша стійкість, переважно, але імунітет конкретної сім'ї теж має значення. Селекція на вароатолерантність покращує гігієну розплоду, а це призводить до кращої опірності до гнильцевих і грибкових захворювань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...