Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Укроп сказал:

Я сьогодні реально сумую. Пішов прививатись від Бєлки, і не знайшов личинки підходящої, і матки. Потім почав шукати біля вулика в траві, і знайшов. Ще зовсім недавно бачив ходила повільно по рамкі, і тут таке. Померла бідненька, і не дала мені наостанок попрививатись від неї. Сьогодні робив першу прививку, і відразу побіг до неї. Маю багато матеріалу, ні за ким так реально не сумував, як за Бєлкою, і за Зінгер 622. Шановні колеги хто чекав від неї неплідок, прошу вибачення, але геть моєї немає в тому провини. Маточка вичерпала свій життєвий ресурс, і своєю смертю померла. Є у Івана Михайловича ще старенька, якщо жива, то просіть хай зробе неплідок. А я тепер буду думати, як від Бєлєцкого,  привезти свіжий матеріал.

19BA3C81-59BE-492E-8E09-7FFBF9F53989.jpeg

Не варто сумувати. Життя не закіньчується на  Бєльці . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Укроп сказал:

Сто відсотково буде. Я в цьому не маю навіть ніякого сумніву

Здоровое потомство можно получить от маток до 2-х лет. Тем более для вывода маток для племенной работы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Сіверянин сказав:

Здоровое потомство можно получить от маток до 2-х лет. Тем более для вывода маток для племенной работы.

Племінна матка дає здорове потомство до кінця своїх днів - незалежно скільки їй років. Інша справа, що стара матка починає сіяти з пропусками, або й взагалі незаплідненими яйцями, і така сім'я не може розвити силу, тому бджоли стару матку намагаються міняти.

П.С. племінними матки стають лиш на другий -третій рік, тому з племінних маток беруть все по-максимуму і до кінця життя матки

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, davolodya сказал:

Племінна матка дає здорове потомство до кінця своїх днів - незалежно скільки їй років. Інша справа, що стара матка починає сіяти з пропусками, або й взагалі незаплідненими яйцями, і така сім'я не може розвити силу, тому бджоли стару матку намагаються міняти.

По людям посмотрите и прланализируйте. С бабы девка, как с картошки молоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Сіверянин сказав:

По людям посмотрите и прланализируйте. С бабы девка, как с картошки молоток.

Чому ж тоді в Європі племінні класові матки до смерті використовують? Невже там ідіоти бджолами займаються?

В яйці матки закладений генетичний код, він однаковий на протязі всього життя матки, з віком матки змінюється лише сила сім'ї, до якої матка може цю сім'ю розігнати. 

По-Вашому імбредні матки теж неповноцінні, бо сіють з пропусками, деякі навіть з суттєвими? Відкрию Вам секрет, такі матки теж успішно використовують в матководстві і в селекції, бо ефки від будь-якої племінної матки дають здорове потомство

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Сіверянин сказал:

По людям посмотрите и прланализируйте. С бабы девка, как с картошки молоток.

Так обьясните нам дуракам что такое племенная матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Ворон, з чого тішимся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Чому ж тоді в Європі племінні класові матки до смерті використовують? Невже там ідіоти бджолами займаються?

В яйці матки закладений генетичний код, він однаковий на протязі всього життя матки, з віком матки змінюється лише сила сім'ї, до якої матка може цю сім'ю розігнати. 

По-Вашому імбредні матки теж неповноцінні, бо сіють з пропусками, деякі навіть з суттєвими? Відкрию Вам секрет, такі матки теж успішно використовують в матководстві і в селекції, бо ефки від будь-якої племінної матки дають здорове потомство

Не гайте дарма час , воно їм до лампочи.   Бо ''дядя Стьопа говорив ....''' . А Ви тут починаєте.:umora: . Нашли кому пояснювати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

@Ворон, з чого тішимся?

З стареї бабці,залетіти може,родити може,але далі,все всім відомо,хто чим і на чому заробляє на бджолах.:umora:п/с.памятаєш полеміку про компресор з холодильника,хто вийшов правий,вибачаюсь за офтоп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

6 минут назад, Valik740 сказал:

Так обьясните нам дуракам что такое племенная матка

Я про биологию, а не про науку. Не надо проводить линию фронта- я против всех. За себя надо отвечать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Сіверянин сказал:

 

Я про биологию, а не про науку. Не надо проводить линию фронта- я против всех. За себя надо отвечать.

Дайте пожалуйста  ссылку откуда ваша инфа  о том что можно брать на прививку от не старше двух лет.  иначе буду росценивать что инфа от бабушек на лавочке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Сіверянин сказав:

 

Я про биологию, а не про науку. Не надо проводить линию фронта- я против всех. За себя надо отвечать.

Руттнер наше всьо... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Valik740 сказав:

Дайте пожалуйста  ссылку откуда ваша инфа  о том что можно брать на прививку от не старше двух лет.  иначе буду росценивать что инфа от бабушек на лавочке.

Нема такої ссилки від слова взагалі. Ніде в біології бджолиної сім'ї несказано, що матки старші 2-років негодяться для селекції чи репродукції. Навпаки, всі рекомендують виводити матки від ПЛЕМІННИХ, тобто перевірених і тому старших маток

 

27 хвилин тому, Ворон сказав:

З стареї бабці,залетіти може,родити може,але далі,все всім відомо,хто чим і на чому заробляє на бджолах.:umora:

Ярослав, тут не місце виясняти хто чим заробляє. Особисто я нікому насильно маток непродаю,  хто хоче, купує породисті матки,  і не тільки в мене. А хто нехоче, той ловить рої, свої і чужі, тут вже як вийде:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Нема такої ссилки від слова взагалі. Ніде в біології бджолиної сім'ї несказано, що матки старші 2-років негодяться для селекції чи репродукції. Навпаки, всі рекомендують виводити матки від ПЛЕМІННИХ, тобто перевірених і тому старших маток.

Май пришёл, работать надо, в книжках зимой надо ковыряться и закладки делать. Никто не против вывода маток от маток в возврасте, но для репродукции надо брать от молодого материла. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сіверянин сказав:

Май пришёл, работать надо, в книжках зимой надо ковыряться и закладки делать. Никто не против вывода маток от маток в возврасте, но для репродукции надо брать от молодого материла. :IMHO1:

Тут Ви неправі 100%.  Як можна виводити від молодого матеріалу, якщо цей матеріал мінімум рік, а то й два треба  спочатку протестувати по дочках, а вже тоді пускати в роботу. Так робить весь цивілізований світ, всі відомі матководи, і цього принципу я теж  намагаюся  дотримуватися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, davolodya сказал:

Тут Ви неправі 100%.  Як можна виводити від молодого матеріалу, якщо цей матеріал мінімум рік, а то й два треба  спочатку протестувати по дочках, а вже тоді пускати в роботу. Так робить весь цивілізований світ, всі відомі матководи, і цього принципу я теж  намагаюся  дотримуватися

Какое количество бракованного племенного материала вам попадалось за все время что держите Карнику ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2020 в 13:44, Укроп сказал:

сьогодні реально сумую. Пішов прививатись від Бєлки, і не знайшов личинки підходящої, і матки

ОБЛОМ,получився,кооператив Белка- накрився мідним тазом :(,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Сергей 10 сказал:

ОБЛОМ,получився,кооператив Белка- накрився мідним тазом :(,

Потрібно @Іван Михайлович попросити  неплідки та відправити Віталію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2020 в 13:44, Укроп сказал:

і за Зінгер 622.

Так, що Зінгер в цьому році не буде?

В 30.04.2020 в 13:44, Укроп сказал:

і за Зінгер 622.

Так, що Зінгер в цьому році не буде?

В 30.04.2020 в 13:44, Укроп сказал:

і за Зінгер 622.

Так, що Зінгер в цьому році не буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Петр Павлович сказал:

Так, що Зінгер в цьому році не буде?

Так, що Зінгер в цьому році не буде?

Так, що Зінгер в цьому році не буде?

Звичайно що буде. У мене Зінгерів як у собаки бліх. Я зінегери купую кожен рік, і не по одній маткі. Буде Зінгер 670 Зінегер 701, і буде Зінгер 710

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Укроп сказал:

Звичайно що буде. У мене Зінгерів як у собаки бліх. Я зінегери купую кожен рік, і не по одній маткі. Буде Зінгер 670 Зінегер 701, і буде Зінгер 710

Як на Вашу думку різниця поміж белкой та зінгером в яку сторону тяне +,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, davolodya сказав:

Нема такої ссилки від слова взагалі. Ніде в біології бджолиної сім'ї несказано, що матки старші 2-років негодяться для селекції чи репродукції. Навпаки, всі рекомендують виводити матки від ПЛЕМІННИХ, тобто перевірених і тому старших маток

 

Ярослав, тут не місце виясняти хто чим заробляє. Особисто я нікому насильно маток непродаю,  хто хоче, купує породисті матки,  і не тільки в мене. А хто нехоче, той ловить рої, свої і чужі, тут вже як вийде:wave:

"Дядяко",десять років тому ти думав що бжола,це така болісна муха,далі розмова в телефоному режимі,щоб небуло недомовок,:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, koste сказав:

Какое количество бракованного племенного материала вам попадалось за все время что держите Карнику ?

Відвертого браку непопадалося, була карніка добра і дуже добра. Але Ви повинні розуміти, що для репродукції, тим більше на продаж, матеріал має бути найкращий

Словенку незнаю, чи буду пускати в роботу - немає  раннього старту. Для мене це недолік. Якщо комусь така лінія потрібна - то виведу маток під замовлення,  але сильно з нею в сезоні працювати непланую...

Треба розуміти, що навіть серед острівних маток трапляється брак. Минулого року отримав матку інституту Майєн,  так от, в цій партії, що була моя матка, в трьох різних  пасічників 3 майновських матки під осінь бджоли замінили... От і думайте, треба тестувати, чи ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, davolodya сказал:

@Ворон, з чого тішимся?

Буває. Глюк напевно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, davolodya сказал:

Відвертого браку непопадалося, була карніка добра і дуже добра.

Володя,як на Вашу думку з тих ліній що є у Вас має оцінку,, дуже добра,,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...