Jump to content
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Recommended Posts

12 минут назад, Ворон сказал:

Цього ніхто не напише,умови у всіх різні,погана справа рахувати чуже зароблене.

Річ не в рахуванні чужих зароблених, а знати середній результат, для порівняння

20 хвилин тому, Dimitrij сказав:

Що Вам дасть середній результат? Якщо наприклад я відкачаю 30 кг на Львівщині, а хтось інший 100кг на Слобожанщині? Як зрозумієте чого варта порода? Більше того, навіть зараз у мене носять нектар, в сім'ях вже є по 3-4 залиті даданівські рамки,  а в цей же час є багато повідомлень на форумі, що бджіл годують і роздають останні кормові запаси. Навіть за 15-20 км медоносна база  може відрізнятися кардинально, в одного сім'ї весь сезон сильні, а в іншого після продажу пакетів залишилися слабкі хвости... Найкраще порівняння - це порівняти в своїх умовах сім'ї карніки з місцевими - тоді результат отримаєте дійсно достовірний, краще Вас самих це ніхто для Вас  незробить

• Like 15
1 година тому, Dimitrij сказав:

знати середній результат, для порівняння

2 дні тому поставив магазини на вулики, станом на зараз по 4 рамки вже залили % на 70. Ось і думайте, варта ця порода уваги, чи ні. Ніяких дій для "запрошення" бджіл в магазини неробив.

IMG_20200427_103535.thumb.jpg.b308bf3ac3780357d99d1c7db5abb49f.jpg

2 часа назад, Dimitrij сказал:

Прочитав всю тему і так ніхто і не написав скільки викачав меду з сім'ї за сезон

Як я Вам можу написати коли займаюсь виводом маток, стою на стаціонарі? Ту частину пасіки що вожу в ліс, і на сонях, то з них беру 60-80 на коло. Все залежить від типу взятку,і від погоди. Бувають роки що більше 80 кг на коло. Я маткар, весь основний час, приділяю виводу маток

5 часов назад, Dimitrij сказал:

Прочитав всю тему 

Те кто пишет здесь-абсолютное большинство эту породу держит. Отдали ей преимущество. Им она нравится Обмениваются мнением. Так сказать клуб по интересам. Никто не агитирует покупать и держать её. Как бы смотрелось если бы тут писалось что мол я сколько то взял на круг, ага а я больше. Как то по гехорошему выглядело бы. Всех все устраивает и смысла не агитировать кого то. Что оно даст? Вокруг если местная-пускай будет. Медопродуктивность местности то не безгранична. Кто себе вредить будет,. Сейчас все заведут хорошие породы, а там глядишь хорошим и таскать нечего будет

• Like 3
  • Haha 2
8 часов назад, Dimitrij сказал:

Это как средняя температура по палате.

7 часов назад, davolodya сказал:

2 дні тому поставив магазини на вулики, станом на зараз по 4 рамки вже залили % на 70. Ось і думайте, варта ця порода уваги, чи ні. Ніяких дій для "запрошення" бджіл в магазини неробив.

Володя,як показує себе словенка та її дочки по старту?

8 часов назад, Dimitrij сказал:

Когда раньше держал Карпатку ,делал сравнения с Карникой каторую привезли . Результат на гречке Карника дала 30 литров меда с семьи . У Карпатки с 5-6 семей 40 л. Хотя по развитию Карника тогда мне не понравилась хотел ее выкинуть . Но оставил только по тому что кучу денег стоила . На мое удивление меда с садов некогда не видел Карпатка использывала его на развитие . А с Карникой пчелы его соберают . Роение вовсе не проевлялось . У Карника из Австрии закладывают маточники из 20 семей  2-3 семьи ,при взятке разгрызают .:wave: 

• Like 5
1 година тому, Сергей 10 сказав:

Володя,як показує себе словенка та її дочки по старту?

Старт нормальний, але є лінії і з більш бурхливим стартом. Словенки найдовше з усіх наявних у мене ліній сиділи в клубі. Поки що спостерігаю.

• Like 2

Підтримую. Словенки в клубі сиділи найдовше і старт повільніший.

Але по кормам були найбільш економні.

• Like 4

Я правильно зрозумів,що до масового обльоту в них небуло розплоду,

А можна це якось в цифрах і відстках з промірами і зважуванням хочби на 30 сімях інакше це все з пальця самі знаєте що.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

9 годин тому, davolodya сказав:

Поганих вуликів ,порід бджіл немає в природі,зате багато цікавих пасічників.:wave:

• Like 1
  • Haha 2
1 година тому, Сергей 10 сказав:

Я правильно зрозумів,що до масового обльоту в них небуло розплоду,

Був, але дуже мало, маленький п'ятачок.  Зразу після обльоту дивився - мали трошки печатного

1 година тому, Ворон сказав:

Поганих вуликів ,порід бджіл немає в природі,зате багато цікавих пасічників.:wave:

Хіба хтось каже, що є погані породи? Всього- навсього карніка мені найбільше підійшла під мої умови. З місцевою меду з верби ніколи небачив, все йшло на розвиток, карніка дає можливість частину верби і садів відкачати

• Like 2
13 минут назад, davolodya сказал:

Був, але дуже мало, маленький п'ятачок.  Зразу після обльоту дивився - мали трошки печатного

То як для мене саме то,бо в наших краях саме від ранього росплоду й проблеми,а дно у Вас сітка?Я перевів цей рік всю пасіку на сітку і задоволений:ay:

• Like 1
15 хвилин тому, davolodya сказав:

Хіба хтось каже, що є погані породи? Всього- навсього карніка мені найбільше підійшла під мої умови. З місцевою меду з верби ніколи небачив, все йшло на розвиток, карніка дає можливість частину верби і садів відкачати

Сади качаю завжди,крім торішнього дощового року,вірніше дощової весни,аз верби в мене меду непринесе жодна порода,бо її майже в нас немає.:wave:

• Haha 1
2 хвилини тому, Ворон сказав:

Сади качаю завжди,крім торішнього дощового року,вірніше дощової весни,аз верби в мене меду непринесе жодна порода,бо її майже в нас немає.:wave:

Яка б там небула дощова минулорічна весна, вербу і сади все ж відкачав минулого року, сподіваюся відкачати і цей сезон. 

14 хвилин тому, Сергей 10 сказав:

То як для мене саме то,бо в наших краях саме від ранього росплоду й проблеми,а дно у Вас сітка?Я перевів цей рік всю пасіку на сітку і задоволений:ay:

Ні, сітка лише в нуках, в вуликах глухе дно

• Like 2
Така сама ситуація зі словенкою.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

• Like 1

...таки бувають цікаві пасічники.:umora:

Тут на форумі у минулі роки велася дискусія про Зінгер...

Мав я Ф1 Зінгер (622) від Івана Михайловича. Чудова була ... Про неі писав тут... Казали, що я казки розказую... Хвалю І.М. і т.д. 

Але мені дуже подобалася і пішов експеримент -  Ф2 від  неї . Результати  були також добрі. Правда бджола любила висіти на низу рамок, але то не проблема...

...таки бувають цікаві пасічники...

І експеримент пішов ще далі - Ф 3...

Так от - на сьогодні ця Ф3 (Зінгер) має 14 рамок (145 -х) у надставці на 70% залитих  нектаром. 

Не знаю що там у неі тепер намішано, але бджола хороша - лише перед негодою трохи жалять одиночні бджоли .  При хорошій погоді  можна зовсім без диму оглядати навіть після заходу сонця.

Ось так трохи про карніку Зінгер .

• Like 10

Я сьогодні реально сумую. Пішов прививатись від Бєлки, і не знайшов личинки підходящої, і матки. Потім почав шукати біля вулика в траві, і знайшов. Ще зовсім недавно бачив ходила повільно по рамкі, і тут таке. Померла бідненька, і не дала мені наостанок попрививатись від неї. Сьогодні робив першу прививку, і відразу побіг до неї. Маю багато матеріалу, ні за ким так реально не сумував, як за Бєлкою, і за Зінгер 622. Шановні колеги хто чекав від неї неплідок, прошу вибачення, але геть моєї немає в тому провини. Маточка вичерпала свій життєвий ресурс, і своєю смертю померла. Є у Івана Михайловича ще старенька, якщо жива, то просіть хай зробе неплідок. А я тепер буду думати, як від Бєлєцкого,  привезти свіжий матеріал.

19BA3C81-59BE-492E-8E09-7FFBF9F53989.jpeg

• Like 1
  • Sad 4
В 27.04.2020 в 08:47, Dimitrij сказал:

Прочитав всю тему і так ніхто і не написав скільки викачав меду з сім'ї за сезон

Минулого року сім'я на КВ 80 кг: садки, ріпак, падь, сонях.

• Like 2
1 час назад, Север сказал:

Минулого року сім'я на КВ 80 кг: садки, ріпак, падь, сонях.

Круто! :ay:

2 часа назад, Укроп сказал:

Я сьогодні реально сумую. Пішов прививатись від Бєлки, і не знайшов личинки підходящої, і матки. Потім почав шукати біля вулика в траві, і знайшов. Ще зовсім недавно бачив ходила повільно по рамкі, і тут таке. Померла бідненька, і не дала мені наостанок попрививатись від неї. Сьогодні робив першу прививку, і відразу побіг до неї. Маю багато матеріалу, ні за ким так реально не сумував, як за Бєлкою, і за Зінгер 622. Шановні колеги хто чекав від неї неплідок, прошу вибачення, але геть моєї немає в тому провини. Маточка вичерпала свій життєвий ресурс, і своєю смертю померла. Є у Івана Михайловича ще старенька, якщо жива, то просіть хай зробе неплідок. А я тепер буду думати, як від Бєлєцкого,  привезти свіжий матеріал.

19BA3C81-59BE-492E-8E09-7FFBF9F53989.jpeg

І ми сумуємо разом із Вами. Шкода. Але нічого, впевнений що буде ще достойний матеріал. 

23 минуты назад, chajka2005 сказал:

І ми сумуємо разом із Вами. Шкода. Але нічого, впевнений що буде ще достойний матеріал. 

Сто відсотково буде. Я в цьому не маю навіть ніякого сумніву

• Like 2