Jump to content
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Recommended Posts

Сьогоднішній день можна з впевненістю записувати як початок активного сезону. Мої понесли гарно сьогодні пилок, і звісно що якщо і далі буде так, то піде взривний старт. Розплоду в сім’ях немає, лише після сьогоднішнього дня, сім’ї підуть в розгон. Є розплод печатний на гарній площі,лише в обох Розенталів, і в Хіндерхофена облітаного на Подолянкі. У всих інших розплоду немає. Чому в цих так? Для мене поки що загадка. 

• Like 3
  • Thanks 1
Только что, Укроп сказал:

Сьогоднішній день можна з впевненістю записувати як початок активного сезону. 

Не у всех 

Наши ещё по сараюшкам стоят 

• Like 1
13 минут назад, Мико сказал:

Не у всех 

Наши ещё по сараюшкам стоят 

Мерщій треба Вам виносить, бо може бути зле. Взавтра сідайте на галеру, і повний вперед

• Like 1

Тільки сьогодня почистив льотки, сидять хоч і +10, так що у всіх по різному з початком сезону.

• Like 1
2 часа назад, Укроп сказал:

Мерщій треба Вам виносить, бо може бути зле. Взавтра сідайте на галеру, і повний вперед

А що може бути зле , у 18 роцi 4 квiтня винесли все гут 

Компаньон сьогоднi виносив з двох пiдземних зимiвникiв ,бджоли сидiли по вуликах 

Та i виносив бджiл тiльки тому  , що в зимiвниках сушина на  перетопку була 

поки  не  винесеш до неi не дiстатись 

А на перетопку бiльше 1000 рам ,перетопити треба поки не дуже литають

,хоч рамки i осушенi але  запах воску буде приманювати бджолу 

Парогенератор i воскотопку в примiщення не затягнути ,  нiде вже ставити 

Та i грiеться багаттям ,  в  сараi не розпалити вогнище 

• Like 2
2 часа назад, Укроп сказал:

Сьогоднішній день можна з впевненістю записувати як початок активного сезону. Мої понесли гарно сьогодні пилок, і звісно що якщо і далі буде так, то піде взривний старт. Розплоду в сім’ях немає, лише після сьогоднішнього дня, сім’ї підуть в розгон. Є розплод печатний на гарній площі,лише в обох Розенталів, і в Хіндерхофена облітаного на Подолянкі. У всих інших розплоду немає. Чому в цих так? Для мене поки що загадка. 

Глянув у себе в тих що клуби розпались вже з місяць,кормів повно,розплід є і печатний, дно сітка,рамка 145,утеплення лиш одіяльце шерстяне,матки 2019,і таких 30%,інші є ще сидять в клубах,теж загадка:hmm:

Те ж саме і у мене, частина сімей вже має багато розплоду, а частина ще зимують у клубах, серед тих, що в клубах - словенка і ІО словенка х пернер

IMG_20200303_173917.jpgIMG_20200226_133219_resized.thumb.jpg.1a24e47433b06b38f921414a0ed2a9bd.jpg

Edited by davolodya
  • Like 2

Сьогодні переглядав карніку від Васі Поліщука , белка по силі займають 8-9 рамок, кормів є іще на одну зиму.

• Like 5

В мене сьогодні класно політали, пішов пилок

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

• Like 3
49 минут назад, Сергей 10 сказал:

Пане Укроп,як там Белка себе почуває?

Поки все добре, є вже в неї трошки розплоду. Вчора перший день як понесли пилок нормально, то тепер сім’ї мають стартонути. Мені лише від неї потрібно щоб дожила до половозрілого трутня, і клала потрошку яйця. Думаю що все буде добре

• Like 4

Сегодня пересмотрел некоторых. Расплод, в основном на 2-3 рамках. Есть такие, у которых он в нижнем корпусе, сверху корм . Пчелы тягают пыльцу, в основном из мать-мачехи .:)

• Like 4

Вароа*Пернер(Ліпатов),матусь виводив сам.Зимували на меду(сонях).На 6-ти повномедках.Обробіток від кліща Варофлу після соняху.Далі щавелька 3 рази(орошування,БК пролив).Підмору мізер.Поки 6 почистив,інші вже все винесли.Лише крихта воскова лишилась.Огляд-ревізія 4.03..Корма додав у 2 сім'ї.Загалом,кормів спожито мало.Це друга зима комбінації.Непогано:),головне-стабільні показники при зимівлі.І сім'ї більн-менш рівні.Розплід на одній рамці з півдолоні печатки та яйця невеликі п'ятачки.Утеплив,нікого не скорочував.Несли пилок ліщини та пролісків.Далі будем видіти,як ввійдуть у сезон.

IMG_20200305_122002_106.jpg

• Like 12
В 06.03.2020 в 11:46, Роман Кременчук сказал:

Вароа*Пернер(Ліпатов),матусь виводив сам.Зимували на меду(сонях).На 6-ти повномедках.Обробіток від кліща Варофлу після соняху.Далі щавелька 3 рази(орошування,БК пролив).Підмору мізер.Поки 6 почистив,інші вже все винесли.Лише крихта воскова лишилась.Огляд-ревізія 4.03..Корма додав у 2 сім'ї.Загалом,кормів спожито мало.Це друга зима комбінації.Непогано:),головне-стабільні показники при зимівлі.І сім'ї більн-менш рівні.Розплід на одній рамці з півдолоні печатки та яйця невеликі п'ятачки.Утеплив,нікого не скорочував.Несли пилок ліщини та пролісків.Далі будем видіти,як ввійдуть у сезон.

IMG_20200305_122002_106.jpg

Жирненька,подобаються мені такі сім'ї.

• Like 2

1 година тому, Женя Циба сказав:

Вони практично всі такі...Фото моїх ІОшок, це найслабші відводки, сім'ї повиходили з зимівки саме менше на 6-7 рамках, є й на 8-9. Скленарчикам вже дав додаткову рамку під засів, розплід вже є на трьох рамках, решту ще нерозширяв, хоча деяких конче треба розширити...

IMG_20200308_124640.thumb.jpg.f8796a4122d66acd7f5b8f8132f94135.jpg

IMG_20200308_130025.thumb.jpg.4ed9cd22cf53a2d162d11b024d104026.jpgIMG_20200308_124719_resized.thumb.jpg.2f45ec479b462e333125d6d2352b20f0.jpg

Edited by davolodya
  • Like 3
47 минут назад, davolodya сказал:

Вони практично всі такі...Фото моїх ІОшок, це найслабші відводки, сім'ї повиходили з зимівки саме менше на 6-7 рамках, є й на 8-9. Скленарчикам вже дав додаткову рамку під засів, розплід вже є на трьох рамках, решту ще нерозширяв, хоча деяких конче треба розширити...

IMG_20200308_130025.thumb.jpg.4ed9cd22cf53a2d162d11b024d104026.jpg

Скленар так ні чого. 

• Like 1
Тільки що, Женя Циба сказав:

Скленар так ні чого. 

Це все відводки з матками ІОшками, сім'ї більш потужні, зараз нема змоги робити фото, бо погода нельотна - прохолодно і вітряно...

• Like 2
3 часа назад, davolodya сказал:

IMG_20200308_124640.thumb.jpg.f8796a4122d66acd7f5b8f8132f94135.jpg

IMG_20200308_130025.thumb.jpg.4ed9cd22cf53a2d162d11b024d104026.jpgIMG_20200308_124719_resized.thumb.jpg.2f45ec479b462e333125d6d2352b20f0.jpg

Не зарано інструменталок розганяти? 

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Не зарано інструменталок розганяти? 

Я їх нерозганяю, то в такому стані з зими повиходили.

• Like 1
6 годин тому, Женя Циба сказав:

Мені теж:).Менше 6 рам тільки 4 сім'ї,які йшли,як запасні матки 4-5 рам.А так 14 сімей рівненькі і це радує.З 14 "стріляли" ті,що у БК.Для стаціонара,на соняху за 50 кіл.

IMG_20200308_140758_154.jpg

• Like 3

Хтось має маток з ос.Воронівка ?Як дочки від них.

Edited by Женя Циба
  • Like 1
5 часов назад, davolodya сказал:

Я їх нерозганяю, то в такому стані з зими повиходили.

Ви сказали що треба додати по рамці під засів. Може нехай піджаті сидять :IMHO:

• Like 1
43 минуты назад, Серж 82 сказал:

Сейчас забьют всё свежей пыльцой - матке сеять будет негде.

• Like 1
1 година тому, Серж 82 сказав:

В шестирамочниках , що на фото, збоку рамки бджола сидить шаром 3 см, рамку однозначно мушу дати, нехай працюють, а не сидять... Чим швидше зміниться зимувала бджола, тим краще, а обмежувати можна і пізніше.

Edited by davolodya
  • Like 3
28 хвилин тому, davolodya сказав:

В шестирамочниках , що на фото, збоку рамки бджола сидить шаром 3 см, рамку однозначно мушу дати, нехай працюють, а не сидять... Чим швидше зміниться зимувала бджола, тим краще, а обмежувати можна і пізніше.

я ж іншої думки, хоча ситуація та ж, похолодання ще будуть, тож та нібито зайва стане в пригоді, а от рамочку з а перегородку таким я кинув, аби як тузик пошматували:umora:

• Like 2