Jump to content
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Recommended Posts

Пан Василь дав згоду:ay:Тепер треба отримати згоду у Віталія щоб поставив нас в чергу на ИО:hmm:

Шановний ВІталій,що Ви скажете на пропозицію зробити ІО МАТКАМ Белка  ВІД  Укропа,Бо кооператив організували:umora:/Даеш Белку в масси/:ole_ole:Потрібна Ваша згода:az:Дайте відповідь в темі карніки,  /Написав в його темі по продажу/

• Like 2
У Ліпатова матка ИО неперевірина за 2017 рік відпрацювала половину 2017, і повністю без органіченій 2018,2019 роки 
В 2019 осіню сам викинув непустив у зиму ,неможу ж від одної виводить ,  другу придбав у нього
А це матка з 4мкл з гарантієй на рік роботи , можливо повезло , а можливо у людини талант 
А в мене і в мого колеги відпрацювала з липня по травень наступного сезону. Так що тут як кому пощастить)

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

• Like 2

У моїх вже сьогодні почав проскакувати пилок, бджолки почали шукати, і відвідувати воду. Процес пішов. Ще не пам’ятаю щоб 20 лютого у мене починався пилконос

Edited by Укроп
  • Like 6
29 хвилин тому, Taras NTG сказав:

А в мене і в мого колеги відпрацювала з липня по травень наступного сезону. Так що тут як кому пощастить)

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

У мене ІОшки Віталія з 17 та 18 року, всі пішли в зиму нормальної сили, сподіваюся, ще й цей сезон нормально відпрацюють.

• Like 1
5 годин тому, сергей 10 сказав:

Шановний ВІталій,що Ви скажете на пропозицію зробити ІО МАТКАМ Белка  ВІД  Укропа,Бо кооператив організували:umora:/Даеш Белку в масси/:ole_ole:Потрібна Ваша згода:az:Дайте відповідь в темі карніки,  /Написав в його темі по продажу/

Треба більше інформації. Зробить можна все що завгодно. Питання часу і домовленостей. Мій телефон 0687775154

• Like 1

От і добре важаю:IMHO:що попередні домовленності пройшли успішно,тепер залишилось дочекатись початку сезону,і взгодити всі питання поміж участниками цього прцесу:wave:, Пане Віталій :ay:

• Like 1
15 хвилин тому, сергей 10 сказав:

От і добре важаю:IMHO:що попередні домовленності пройшли успішно,тепер залишилось дочекатись початку сезону,і взгодити всі питання поміж участниками цього прцесу:wave:, Пане Віталій :ay:

Якщо рішення вами буде прийнято, то телефонуйте щоб домовитись на дату і узгодити решту моментів. 

• Like 1
4 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Якщо рішення вами буде прийнято, то телефонуйте щоб домовитись на дату і узгодити решту моментів. 

Це більше зависить від Вас , коли зможете розпочать осеменіння , трут то Ваш будем використовувать 

та і Белка уже немолода , чим раньше тим краще , а то можуть помінять матку ТЗ

• Like 3
1 хвилину тому, AVA сказав:

Це більше зависить від Вас , коли зможете розпочать осеменіння , трут то Ваш будем використовувать 

та і Белка уже немолода , чим раньше тим краще , а то можуть помінять матку ТЗ

я відповідь вже надав, телефон теж.

• Like 1
24 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

я відповідь вже надав, телефон теж.

Дякуем ,як тіки пан ВАСИЛЬ ДАЕ НАМ СИГНАЛ на коли будуть матки,то миттю дзвоним до Вас,

• Like 2
7 часов назад, сергей 10 сказал:

Пан Василь дав згоду:ay:Тепер треба отримати згоду у Віталія щоб поставив нас в чергу на ИО:hmm:

Треба думати якого трута підібрати.

• Like 1
1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Треба думати якого трута підібрати.

Та Віталій пропонує тільки 2 батьківські сім'ї

Варроа (Тіслєр) 
Скленар

• Like 1
2 минуты назад, FES сказал:

Та Віталій пропонує тільки 2 батьківські сім'ї

Варроа (Тіслєр) 
Скленар

Думаю що на варроа було б добре.

• Like 2
1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Треба більше інформації. Зробить можна все що завгодно. Питання часу і домовленостей. Мій телефон 0687775154

Віталій що у вас буде по трутах,

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Я приеднаюся до любого рішення,

16 минут назад, Серж 82 сказал:

Якщо берем по дві матки , я  зробив би два варіанти , якщо Віталій зможе зробить дві комбінації одночасно 

Но варроа обовязково , наскільки повню Віталій говорив що вона сама раніша по розвитку 

У же як робить комбінацію на раній розвиток . то і трута відповідного 

Edited by AVA
  • Like 3

Сьогодні вже почав проскакувати пилок. У Хіндерхофена, і Бєлки  його було найбільше. І це мені подобається. Дуже мені цікаво який буде по продуктивності новий матеріал, який придбав минулого року. Розенталь приїхав пізно, і там бджола не встигла замінитись повністю. Тепер чекаю з нетерпінням коли поміняється бджола весною. 

• Like 3
8 минут назад, AVA сказал:

Якщо берем по дві матки , я  зробив би два варіанти , якщо Віталій зможе зробить дві комбінації одночасно 

Но варроа обовязково , наскільки повню Віталій говорив що вона сама раніша по розвитку 

Опередили:wave: теж так хотів запропонувати,

• Like 1
13 минут назад, AVA сказал:

2 минуты назад, сергей 10 сказал:

Опередили:wave: теж так хотів запропонувати,

Пропоную надалі цю дискусію вести у темі Віталія

• Like 2
В 19.02.2020 в 22:19, Іван Михайлович сказал:

У мене вона веде себе досить добре. Вже 4 рік у мене матки від Лешика. Є Белка 1 та Белка . Нормальні , сильні сім"ї , добре розвиваються, працюють на ранніх та середньо ранніх взятках, зимують відмінно!  По агресії  досить нормальна,  не злюки. Стабільна , годиться для роботи на аматорських та професійних пасіках.

Кто пробовал Белку на востоке и юге Украины? Напишите отзывы и сравнение с другими линиями.

• Like 2
7 часов назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Кто пробовал Белку на востоке и юге Украины? Напишите отзывы и сравнение с другими линиями.

Її у мене замовляли зі всих областей України, окрім Криму. Скрізь працює добре

• Like 1
  • Haha 1
В 22.02.2020 в 08:02, Укроп сказал:

Її у мене замовляли зі всих областей України, окрім Криму. Скрізь працює добре

Шановний пан Василь кооператив ,,БЕЛКА,,:umora:З 8-чоловік представляють всі регіони України,обьедналися навколо Вашої матки:az:тепер діло за Вами,якто кажуть тепер на Вас вся країна дивиться,:af::wave:як все вийде добре до будуть відгуки з усіх куточків країни,:UA:

• Like 3
1 минуту назад, сергей 10 сказал:

Шановний пан Василь кооператив ,,БЕЛКА,,:umora:З 8-чоловік представляють всі регіони України,обьедналися навколо Вашої матки:az:тепер діло за Вами,якто кажуть тепер на Вас вся країна дивиться,:af::wave:як все вийде добре до будуть відгуки з усіх куточків країни,:UA:

Відгуки я вже за три роки назбирав про неї зі всих регіонів України. Але справа не втім. Я вже вчора з Віталієм все обговорив, і в червні, якщо з маткою буде все гаразд, маток йому відправлю

• Like 5
2 хвилини тому, сергей 10 сказав:

як все вийде добре до будуть відгуки з усіх куточків країни,:UA:

Відгуки будуть цікаві в будь-якому випадку, як позитивні, так і негативні:)

• Like 2