Jump to content
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Recommended Posts

1 хвилину тому, сергей 10 сказав:

Провели розслідування і Ваша дочка знайшлася:af::ole_ole:

Я і без розслідування знаю, у кого ще є дочки від моїх  нових материнок:)

• Like 2
1 минуту назад, davolodya сказал:

Я і без розслідування знаю, у кого ще є дочки від моїх  нових материнок:)

Інші поки ще мовчать,то Ви говорили хто захоче обізвуться:ay:

• Like 1
4 хвилини тому, сергей 10 сказав:

Інші поки ще мовчать,то Ви говорили хто захоче обізвуться:ay:

Так і є, захочуть- відізвуться. Ефок від словенки відправляв біля 20 шт

• Like 2
1 година тому, miro сказав:
1 година тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Поправляю :). Все банально просто. Подолянка тому, що робота з цією бджолою ведеться на пасіці, котра знаходиться на хуторі Подоляни, на Львівщині.

Не хочу переходити на особистості, але тому ніхто не вірить, яка робота, звідки та бджола, її родовідна де?

Пане Михайле, а де там у мене заклик до віри? Чоловік просив поправити його щодо походження назви, то я і поправив:

В 11.02.2020 в 20:14, Міхал-69 сказав:

...Але десь тут на Форумі читав, що "Подолянка" - це карпатка не з Поділля, а І.М. Доскоч придбав сімю у нас. пункті Подоляни  - тому її так назвав...

Поправте, якщо щось не так...

П.С.
Про всі деталі походження не скажу, бо не знаю, але якась частина інформації стосовно родоводів є у бібрід.

1 час назад, miro сказал:

так і хто такий той @Егор Юрьев ?  це може той морєман, жи солоною водою пропитаний:)

Ага.Румун.

Два окіяни пройшов.Ж.па ракушками вкрита.:)

Десята ОпЕск БПК Командуючого ТОФ.

Словенку привезу.

Тройзек чистий у німців поки не знайшов.Є 1075 у Тізлера,та з ним не спілкувався..

А з Швейцарії на цей сезон не збирався везти.Тре шукать з ким домовлятися.

Edited by Егор Юрьев
  • Like 2
3 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:

Ага.Два окіяни пройшов.Ж.па ракушками вкрита.:)

Десята ОпЕск БПК Командуючого ТОФ.

:az::az::az:

Стосовно Швейцарії 

Відомий Заатхоф тримає свої бджоли не в Німеччині,а у Швейцарії і нікуди їх не вивозив.Є думка що там добра бджола.

Можу помилятися.:hmm::dntknw:

• Like 3

Обновлены данные бибрида.

В 2019-м нововведение.

Появились данные по тестам-зимостойкость,сила семьи,весеннее развитие

В конце таблицы устойчивость к варроа,ноземе,известковому расплоду.

Выделяется красным,желтым,зеленым или серым цветом.

Маркетинговый ход или реалии увидим со временем.

Edited by Егор Юрьев
  • Like 7

Колеги, а матеріал від Helmut Holtkamp, хтось буде завозити на 2020 рік?

1 час назад, FES сказал:

Колеги, а матеріал від Helmut Holtkamp, хтось буде завозити на 2020 рік?

Напевно що ні. Він є важкою,і непередбаченою людиною. Думаю що ніхто не ризикне з ним домовлятись. Можливо що комусь і повезе з ним домовитись? В мене його матеріал є, тому мені хочеться щось нове. І я його обов’язково,цим літом матиму

9 часов назад, Укроп сказал:

Напевно що ні. Він є важкою,і непередбаченою людиною. Думаю що ніхто не ризикне з ним домовлятись. Можливо що комусь і повезе з ним домовитись? В мене його матеріал є, тому мені хочеться щось нове. І я його обов’язково,цим літом матиму

Вася он такой же как  фрау Маер на контакт с нашим братом не идет а материал можно взять без проблем через немцев или австрияк но не имею желания :hi:

• Like 2
10 часов назад, Укроп сказал:

Матеріал в нього хороший,дивлячись по бібріду!

1 час назад, FES сказал:

Матеріал в нього хороший,дивлячись по бібріду!

Але нерви тріпає теж харашо. Я привезу ще кращий, але не від нього. Хоча маю не таких розпіарених Регіну, Розенталь, і бачу що матеріал буде хороший. З Франції матеріал теж не терпиться подивитись в роботі з весни.  Я багато в цьому році не набиратимусь, тому треба давати раду що є

@FES Від Хольткампа матеріал по батьківській стороні був у 2019 на Вангерог (Тройзек 07), Лангеог (Карніка 03), Пуан Клент (Пешец) і використовувався Георгом Маха.
Облітані на Вангерог, Лангеог, Пуан Клент і від Маха матки є в Україні.
Наприклад, 

P_20190629_155328_1.jpg

7 часов назад, Укроп сказал:

Але нерви тріпає теж харашо. Я привезу ще кращий, але не від нього. Хоча маю не таких розпіарених Регіну, Розенталь, і бачу що матеріал буде хороший. З Франції матеріал теж не терпиться подивитись в роботі з весни.  Я багато в цьому році не набиратимусь, тому треба давати раду що є

Василий, ты каждый сезон обещаешь не затариваться, а проверить хотя бы то, что уже имеешь. А с нового сезона всё опять по новой. Может пора уже остепениться и не нагребаться новьём не проверив то что имеешь?

9 минут назад, Гурович сказал:

Василий, ты каждый сезон обещаешь не затариваться, а проверить хотя бы то, что уже имеешь. А с нового сезона всё опять по новой. Может пора уже остепениться и не нагребаться новьём не проверив то что имеешь?

У мене багато вже перевіреного. Але остипинитись ніяк не можу. Як не куплю щось нове,то почуваюся хворим. Он у Зіглера матка вистрілила. І як її не мріяти взяти?  Та і ще за зиму накопав цікавого матеріалу. Тепер ведем перемовини щоб взяти. Одним словом,карнікою я став, хронічно хворим

• Like 1
2 часа назад, Укроп сказал:

Одним словом,карнікою я став, хронічно хворим

Так значит  Гайдар ошибался назвав Бакфаст спидом ? :umora:  

• Haha 3
40 минут назад, Укроп сказал:

У мене багато вже перевіреного. Але остипинитись ніяк не можу. Як не куплю щось нове,то почуваюся хворим. Он у Зіглера матка вистрілила. І як її не мріяти взяти?  Та і ще за зиму накопав цікавого матеріалу. Тепер ведем перемовини щоб взяти. Одним словом,карнікою я став, хронічно хворим

Так а толку с того ,когда дочек то не получили ,а после пчелы их поменяли . :hmm:

• Like 1
9 хвилин тому, koste сказав:

Так а толку с того ,когда дочек то не получили ,а после пчелы их поменяли . :hmm:

• Haha 2
13 минут назад, koste сказал:

Хто таке сказав що дочок не отримую? Я прививаюсь від того що мені найбільше подобається. Всі інші працюють як батьківські сім’ї. В них я вирощую протягом всього сезону трутня. Гроші мої, що хочу те і роблю. Зате я знаю що в мене ніколи не буде ніяких форс мажорів. У нас часто таке трапляється, що куплять 1-2 матки, і трусяться я над ними, боячись лишній раз навіть в їх сторону подивитись. А в мене матеріала повно, до будь якої сім’ї можна підійти, і прививатись. Мені так подобається, що хочу, те і роблю

24 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Напевно що так

• Like 1

Кажуть жи в ому істині матки, а у всіх інших то треба ше доказати

• Haha 2
31 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Пусть меня простят сторонники и однодумцы Гайдара, но если бы любой из нас продавал столько маток сколько продаёт их Гайдар, то любая пчела кроме карпатки не имела бы права на существование - так Гайдар и поступает.

Бизнес и бабло, а потом хоть трава не расти - засрали карпаткой всё постсоветское пространство.

• Like 3
  • Haha 1
11 часов назад, Укроп сказал:

И так каждый год.:umora:

1 минуту назад, F.A.V. сказал:

И так каждый год.:umora:

Так отож. Треба якось зпробувати вилікуватись. Бо набираюсь кожен рік, як собака бліх. В цьому році фанатизму не буде. Лише штук 10-12 

• Like 2
  • Haha 2
1 минуту назад, Укроп сказал:

Так отож. Треба якось зпробувати вилікуватись. Бо набираюсь кожен рік, як собака бліх. В цьому році фанатизму не буде. Лише штук 10-12 

Хотелось бы верить.:ah: