Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Укроп сказал:

В когось він хреновий, а в когось гарно вистрілює. Тут однозначної оцінки не можить бути. В плані стабільності то тут Да, карніка стабільніша

 не был столь категоричным тройзек 1075  брал ф1 от Вани Ф. - это вообще какие то уникальные пчёлы , в разгар сезона максимум расплода на 6-7 рамках по две ладошки на некоторых чуть больше . За сезон занимают не больше 3х корпусов дадан, относительно слабыми подходят к первому медосбору  , да и к ГВ  отсюда мёда намного меньше. Перги - да у них валом. Есть и положительные моменты , но мы говорим о стабильности  карники и нестабильности баков.

Вообще я бы не был так однозначным ,т.к. есть карника ооочень разная , так же есть и бакфаст очень разный .И допустим одному  отлично подходит тройзек 1075 , а второму это вообще не подходит.

Вообще считаю что каждый выбирает себе пчелу ту которая нужно именно для  определённых целей и такую пчелу можно найти как среди бакфаст ,так и среди карники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Jon сказал:

брал ф1 от Вани Ф.

І я брав, мені також не сподобалось. Напевне в моїх умовах дає такий слабенький результат. Хоча чув і дуже схвальні відгуки за неї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, chajka2005 сказал:

І я брав, мені також не сподобалось. Напевне в моїх умовах дає такий слабенький результат. Хоча чув і дуже схвальні відгуки за неї.

я тоже слышал только положительные отзывы поэтому решил попробовать - не понравилось . Хотя зимовка на более чем 8 рамок дадан плотно обсиженых пчелы и зимовка на 5+,  подмора минимум -сухо. именно в зиму ужимаются на 4 рамки съедают очень мало мёда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Jon сказал:

.Вообще я бы не был так однозначным ,т.к. есть карника ооочень разная , так же есть и бакфаст очень разный .И допустим одному  отлично подходит тройзек 1075 , а второму это вообще не подходит.

С юбилеем вас 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня тоже есть карника от Вани.Ф 1075 третий сезон работают на ура в етом году два магазина 16-ти рамочних рапса плюс магазин 16- рам акации, за три сезона ниодного роя,хотя являюсь пчеловодом выходного дня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Jon сказал:

 не был столь категоричным тройзек 1075  брал ф1 от Вани Ф. - это вообще какие то уникальные пчёлы , в разгар сезона максимум расплода на 6-7 рамках по две ладошки на некоторых чуть больше . За сезон занимают не больше 3х корпусов дадан, относительно слабыми подходят к первому медосбору  , да и к ГВ  отсюда мёда намного меньше. Перги - да у них валом. Есть и положительные моменты , но мы говорим о стабильности  карники и нестабильности баков.

Вообще я бы не был так однозначным ,т.к. есть карника ооочень разная , так же есть и бакфаст очень разный .И допустим одному  отлично подходит тройзек 1075 , а второму это вообще не подходит.

Вообще считаю что каждый выбирает себе пчелу ту которая нужно именно для  определённых целей и такую пчелу можно найти как среди бакфаст ,так и среди карники.

Я перепробував чи не найбільше видів карніки, і ще перепробую. Також пробував і бакфаст, не так багато як карніки, але теж достатню кількість. Мій вибір зупинився на карнікі. Я не беру в Рауша матеріал, тому що маю змогу взяти ліпший ніж у Рауша. Раніше коли не мав змогу вибирати, то брав у Рауша, і був задоволений. Коли появилась змога брати в інших, і зрівнювати, то від Рауша відмовився. На мій погляд, Рауш заробітчанин, якому лишень би побільше продати. Як можить людина вести селекцію якщо проживши половину свого життя в Німетчині і до цих пір не вивчивши мову? На скільки мені відомо, у Вані багато матеріалу від Рауша. Вже писав, і напишу ще раз. Я давно вже не вірю в назви ліній, тройзек 1075, і тому подібне, їх просто не існує. Я взагалі намагаюсь брати матеріал у геть майже не відомих для широкого загалу, і не таких розпіарених маткарів. І повірте мені, те що бачу, то то мене сильно дивує. Візьміть навіть того самого Краутера. Людина геть не на слуху в Європі, але матеріал має що любо глянути. В цьому році матки беру геть у не відомих маткарів, які більше є фанатами своєї справи, ніж заробітчанами. От там і можна знайти таке щоб бути в захваті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

Акционных больше не будет ,лучше под каблук 

Романович,подаренные Вами 5 маток(1 плодка и 4 неплодки было)-всё хорошо: и перезимовали,и мёд носят.Одна только ,судя по всему,облетелась с каким-то "термоядерным" пацаном :) :пчела агрессивнее других и то только когда в улей лезешь.Спасибо,что выручили тогда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Укроп сказал:

В когось він хреновий, а в когось гарно вистрілює. Тут однозначної оцінки не можить бути. В плані стабільності то тут Да, карніка стабільніша

Уже на практикі перевірив карніка набагато стабільніше

Начинав з баків Вальчука думаю ними і закінчить опити показали вистрілють

Брав ИО у Палланочки карніка була бомба Пернера ,через віса качав 49 кг акації , а баки нето у нього були 

Єсть трохи від Кудли остатки уже Ф3 неможу викинуть жалко , работають гади уже і убрать должен  но

Я маток непродаю то брать для себе для вивода недуже вигодно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.06.2019 в 20:52, koste сказал:

Дочки F1 от Штремман. Результат  роботы .:hi:

Суперової карніки у мене не було:( і читаючи форум до "народних типів" вона далеко не дотягує...але:) з еталонним бакфастом деяка з них "тягається" на затяжних пізніх взятках. Результат роботи однієї з клубних тестових маток 2018 року на вчораP90614-142951.thumb.jpg.60e9bb3d722fa8b38da3be1bc9988ec2.jpgP90614-143957.thumb.jpg.8ebb70e628600f965e1dd0df0d7f3212.jpgдля умов мого точка ,по новій системі оцінювання -12 з двума плюсами.  Після написанного, або P/S. Сьогодні отримав і підсадив "ЙОшок" від нового учасника селекційної програми... і не похвастаєшся- паспортів не видали:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, AVA сказал:

Уже на практикі перевірив карніка набагато стабільніше

Начинав з баків Вальчука думаю ними і закінчить опити показали вистрілють

Брав ИО у Палланочки карніка була бомба Пернера ,через віса качав 49 кг акації , а баки нето у нього були 

Єсть трохи від Кудли остатки уже Ф3 неможу викинуть жалко , работають гади уже і убрать должен  но

Я маток непродаю то брать для себе для вивода недуже вигодно

Цитата

 

Я мав на увазі, коли можна заказать в цьому році , коли буде самий кінець черги непровіриних в цьому році В319 і В 255

А виводить я буду від них наслідуючий рік , на цей рік уже виводю від 19 , 54 і 80 

Так краще,  береш під осінь непровіринех, а наслідующий рік від них спокійно сезон виводиш

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, соняшник сказал:

Суперової карніки у мене не було:( і читаючи форум до "народних типів" вона далеко не дотягує...але:) з еталонним бакфастом деяка з них "тягається" на затяжних пізніх взятках. Результат роботи однієї з клубних тестових маток 2018 року на вчораP90614-142951.thumb.jpg.60e9bb3d722fa8b38da3be1bc9988ec2.jpgP90614-143957.thumb.jpg.8ebb70e628600f965e1dd0df0d7f3212.jpgдля умов мого точка ,по новій системі оцінювання -12 з двума плюсами.  Після написанного, або P/S. Сьогодні отримав і підсадив "ЙОшок" від нового учасника селекційної програми... і не похвастаєшся- паспортів не видали:(

Я тут не бачу нічого дивного. Справжня карніка, яка показує відмінний їй належний результат. Цікаве інше висловлювання, деяка карніка тягається з бакфастом. Як то зрозуміти деяка карніка тягається з бакфастом? Це я так розумію у Вас бакфаст як еталон бджоли, і ви всі породи намагаєтесь з ним зрівнювать? 

10 часов назад, соняшник сказал:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А те що Ви пишите за суперову карніку, чи народний стандарт, то тут попахує Гриньковщиною. Чим більше Ви з ним спілкуєтесь тим більше стаєте на нього схожі. Він хоч і набагато раніше має справу з карнікою, але повірте що він не перепробував і 50 відсотків того,що перепробував я. Скупа людина не можить собі позволить купити того що б хотілося. А він саме є таким, до свинячого вереску скупим. Його вигнали звідусіль як шкідливого кота

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, соняшник сказал:

з еталонним бакфастом

Що маєте на увазі під цим висловом? Є якась конкретна лінія від конкретного заводчика?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2019 в 07:50, Володимир Джос сказал:

Підсадка буває успішною. Тільки потім, коли починає виходити молода бджола, матку вбивають і тягнуть свищі. Коли вперше таке трапилось, не знав що і думати.   Садив бакфаст на карпатку.   Італійка на карпатку -  також приймали, але відразу тягнули тихозмінні. Якщо встиг зірвати перші, то потім вже все добре, і матки працюють нормально , скільки треба.

Контроль после подсадки полтора два месяца,об этом я писал ранее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, chajka2005 сказал:

Що маєте на увазі під цим висловом? Є якась конкретна лінія від конкретного заводчика?

Відповім пізніше, з всіма  викладками, навіть пану Василю з цитатою. Наразі не маю часу. Вибачте:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

А те що Ви пишите за суперову карніку, чи народний стандарт, то тут попахує Гриньковщиною. Чим більше Ви з ним спілкуєтесь тим більше стаєте на нього схожі. Він хоч і набагато раніше має справу з карнікою, але повірте що він не перепробував і 50 відсотків того,що перепробував я. Скупа людина не можить собі позволить купити того що б хотілося. А він саме є таким, до свинячого вереску скупим. Його вигнали звідусіль як шкідливого кота

Откуда такие выводы ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сезон придбання нового матеріалу відкрито. Найлюбиміша моя зі всих карнік, прибула до мене після далекої подорожі. Всі живі і здорові. Я радий як слон після операції

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Укроп сказал:

Сезон придбання нового матеріалу відкрито. Найлюбиміша моя зі всих карнік, прибула до мене після далекої подорожі. Всі живі і здорові. Я радий як слон після операції

image.jpg

 

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маточки вже прийняті, щойно провіряв, ходять по рамках із свитою. Підсаджував у сімї, которі тримав 8 днів без матки. Тепер буду очікувати інших маток, від інших маткарів. В цьому році візьму, а в наступному повна пауза буде. Ну хіба що візьму лише Зінгера

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Укроп сказав:

Маточки вже прийняті, щойно провіряв, ходять по рамках із свитою. Підсаджував у сімї, которі тримав 8 днів без матки. Тепер буду очікувати інших маток, від інших маткарів. В цьому році візьму, а в наступному повна пауза буде. Ну хіба що візьму лише Зінгера

Про паузу чую не перший раз і рік. Василю, не дури себе :umora:

  • Подобається 6
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 11
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брав в вас Зингер 622 та 639 по пилку на кльону обганяли пешец пернера в два рази на ривни з белкою тильки до акации зроились Зингера и белка на 20 рамках дадана но старт дуже сильний 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Ходок сказал:

Брав  Зiнгер 622 та 639  тiльки до акацii зроiлись 

Ой ,  а не погорячился ли я с карникой 

Рои перед акацией мне совсем не нужны 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Ходок сказал:

Брав в вас Зингер 622 та 639 по пилку на кльону обганяли пешец пернера в два рази на ривни з белкою тильки до акации зроились Зингера и белка на 20 рамках дадана но старт дуже сильний 

Багато що залежить щоб бджоли не роїлись від системи вулика, і від пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Укроп сказал:

Багато що залежить щоб бджоли не роїлись від системи вулика, і від пасічника.

Система противороевая  , многокорпусная 

Нахожусь на пасеке неотлучно 

Но если только какая нибудь войдёт в роевое 

Всех материнок ,не смотря на цену  ,

под каблук и видеосъёмку гарантирую :ay::rofl:

  • Подобається 6
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Ходок сказал:

Брав в вас Зингер 622 та 639 по пилку на кльону обганяли пешец пернера в два рази на ривни з белкою тильки до акации зроились Зингера и белка на 20 рамках дадана но старт дуже сильний 

А можете трошки більше інформації про систему вуликів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...