Jump to content
Николай П.

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Recommended Posts

В 15.05.2019 в 22:05, Укроп сказал:

Важко дати на це питання однозначну відповідь. Хорст Херо, Шютте, Мах, Краутер. Це ті що я облюбував. Дуже класнячий матеріал Хорста Греве. Якщо збираєтесь купувати то я б радив взяти Вам Австрійців Пернера, і Хенінгера, будете дуже задоволенні

Василий, не планируете вести свой ютуб-канал?

3 часа назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Василий, не планируете вести свой ютуб-канал?

Планую, але трошки пізніше. Є багато що показать, тому канал вкрай необхідний

• Like 4
  • Thanks 2
12 минут назад, Укроп сказал:

Планую, але трошки пізніше. Є багато що показать, тому канал вкрай необхідний

Зачем ? Кому показывать ? Какая в этом необходимость ? 

Неужто решили денжат зарабатывать на ютубе 

А если не монетизировать ( так как я ) ,

то все ваши ролики будут на задворках ютуба 

• Like 2
В 17.05.2019 в 22:05, Мико сказав:

• Є ще категорія людей, котра відчуває внутрішню потребу ділитися позитивом (досвідом, досягненнями, знаннями) з навколишнім соціумом.Не тільки вигода є рушієм, а й моральна мотивація. І не завжди вигода -сильніший стимул (доведено сучасними дослідженнями).Тому успіху та наснаги:ay:
  • Like 4
17 минут назад, samitnyj сказал:
  • Є ще категорія людей, котра відчуває внутрішню потребу ділитися позитивом
  • Тому успіху та наснаги:ay:

Альтруизм — это желание помогать другим людям бескорыстно, т.е. не требуя ничего взамен. Такое поведение является полной противоположностью другой крайности — эгоизму (готовности бескорыстно заботиться только о себе). На первый взгляд поведение альтруиста не выдерживает критики, особенно в наш век оголтелого стяжательства, где властвует принцип «ничего личного, только бизнес».

Жду с нетерпением открытие канала  @Укроп  

надеюсь он будет отличаться от многих известных ,

где реклама превыше всего 

Но в данное время очень мало достойного материала 

Чего только стоят ролики про обкакивание пород пчёл ,

не устраивающих некоторых индивидуумов 

Из всех каналов на просторах Ютуба 

Мне больше всего импонирует канал Саши Корешкова  (Мега Старателя )

Идеальные кадры ,идеальные комменты автора 

и всё со знанием дела 

Никакого мычания и объектива " Рыбий глаз " прицепленного на шлем :IMHO1:

• Like 6
  • Thanks 2
В 17.05.2019 в 22:05, Мико сказав:

А если не монетизировать ( так как я ) ,

то все ваши ролики будут на задворках ютуба 

После слова *монетизировать* вспомнилось)))  извините, за оф:umora: Мы в облетном периоде , в переходе на 100% карнику всю пасеку, есть время и почитать форум:umora:  Ютуб на смотрю... книги, вайбер и телефонном режиме все вопросы по пчелам. Все равно в любой ситуации обычно есть 2 мнения и выбирать нужно самой, как поступить.

5 часов назад, samitnyj сказал:
  • Є ще категорія людей, котра відчуває внутрішню потребу ділитися позитивом (досвідом, досягненнями, знаннями) з навколишнім соціумом.Не тільки вигода є рушієм, а й моральна мотивація. І не завжди вигода -сильніший стимул (доведено сучасними дослідженнями).Тому успіху та наснаги:ay:

В цьому  , що ви вимовили є 25 кадр -   ніколи думаюча  людина не має права рекомендувати другим  не перевірені дії в засобах масової інформаці навіть в добрих намірах.:hi:

В 15.05.2019 в 10:08, Укроп сказал:

Значить мені напевно до нинішнього дня з цим везло, що не залітала неплідка. Але і в Івана Михайловича не пам'ятаю щоб були такі випадки. Не ставили решітку навіть на ті сім'ї в яких живуть Матки класу А, одну взяли у Пернера за 400 євро, іншу в Краутера за 300 євро. Нуклеуси на мій погляд,комфортні для проживання там бджіл, і для періоду обльоту в них маток. Ставилася мета щоб можна було на таких рамках зимувати, і мати розплідні рамки при заселенні нуклеусного парку весною. На фото зимувалий донор, який дав 20 рамочок з розплодом для заселення, і ще можна забрати 10. В такий корпус входе 12 рамочок, в них сімейки гарно зимують. Від зимівлі в корпусах на 6 рамок відмовився, бо з ними багато взимку геморою. По перше. В таких корпусах на 6 рамок йдуть в зиму слабші сімейки, по друге постійно треба контролювати щоб коли дійшли до верху, то кинути корпус на верх з повномедними вигрітими в приміщенні рамками. А з 12 рамочниками не так геморойно, хоча теж на контролі, але тішить що там більші сім'ї, і весною вони набагато ліпше набирають оберти. Буду в цьому році вже зимувати в зимівнику то подивлюсь як будуть споживати нуклеуси в зиму корм. Але звісно що менше, тут і думати не потрібно. В таких нуклеусних відділеннях формуються такі собі мікро сімейки, які за розміром не такі і малесенькі щоб матки відчували себе там не комфортно. Ну якось так

image.jpg

image.jpg

Я  не прочитав вчасно но ....кількість сперматозоїдів  в сперматеці  матки дуже мало залежить від сили сімї ( не будемо падати в крайності). Якість заплідненої матки в 1......1/4 рамки і супер великої сімї шанси будуть одинакові - там і там може бути бяка. 

1 час назад, Пахомич сказал:

Я  не прочитав вчасно но ....кількість сперматозоїдів  в сперматеці  матки дуже мало залежить від сили сімї ( не будемо падати в крайності). Якість заплідненої матки в 1......1/4 рамки і супер великої сімї шанси будуть одинакові - там і там може бути бяка. 

Звичайно що так, повністю з Вами згоден. Просто розумієте я роками створював собі нуклеусну базу, і міняти на щось менше за розміром, ну по крайній мірі булоб не розумно. Я вже випрацював свою технологію, і по ній і працюю. 

• Like 1
5 годин тому, Пахомич сказав:

В цьому  , що ви вимовили є 25 кадр -   ніколи думаюча  людина не має права рекомендувати другим  не перевірені дії в засобах масової інформаці навіть в добрих намірах.:hi:

25 кадр не існує(це не працює), доведено. З усім решта:ay:

• Like 1
3 часа назад, Пахомич сказал:

Увидить эту бяку в маленьком гнезде не возможно . Когда стандартная рамка и матка сеет в полную силу то она не успевает засееть повторно пустые ячейки . И по этому качество матки на лицо .:wave:

так як вчора зловив свого роя (карпатку) -зробив вибірково ревізію у декількох сімях карніки -візуально збоку видно -що сімя працюе , але все ж вирішив глянути !!!

і все в порядку))) магазини лиють -матки працють!!!був період дощів -коли  поробили миски -але жодна не відстрояна !!!у цьому році -залишиться тільки карніка!!!!!

В 15.05.2019 в 09:32, davolodya сказал:

Непам'ятаю хто писав, але навіть на нашому форумі минулого року були випадки зальоту в племінну сім'ю неплодки,  і відповідно  пропажа племінної

у мене неплодка під час взятку з соняха -завалила пернера Ліпатова ! пешец перезимував і носять мед))))

2dedda9e4d4a.jpg

• Sad 2
24 хвилини тому, asot сказав:

так як вчора зловив свого роя (карпатку) -зробив вибірково ревізію у декількох сімях карніки -візуально збоку видно -що сімя працюе , але все ж вирішив глянути !!!

і все в порядку))) магазини лиють -матки працють!!!був період дощів -коли  поробили миски -але жодна не відстрояна !!!у цьому році -залишиться тільки карніка!!!!!

Рік на рік неприходиться.   Минулого року не те що роя, навіть натяку на ройовий стан небуло, а цей рік багато в ройовому стані, теж карніка. Дощі ідуть, товарного взятку нема, от сім'ї і входять в ройовий, заставляють робити лишню роботу... Взяток з ріпака цей сезон у нас вийшов підтримуючий, сьогодні дивився, вже перецвітає помалу, ще трошки і по ріпаку буде

• Like 4

якби не взяток з ріпака -було б аналогічно!закінчиться взяток -поділю сильніших -потрібно відновити пасіку після продажу ,та вийти на 12 рам на сонях 

• Like 1

У меня за этот сезон сломались все стереотипе о ройке. Идёт взяток с рапса, семьи и взяток берут и роятся. Открываешь рабочую семью а там и мед в магазине есть и маточники висят 15-20 шт, (пару есть запечатанных) и матка ещё яйца ложит!!! Я в шоке.Вот и пришлось три дня пасеку перебирать. Дурная работа(

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

• Like 7
8 минут назад, medolyub сказал:

пришлось три дня пасеку перебирать.

просте уточнення:

три дні? "Kоличество семей:6-10"?:hmm: 

• Like 2
4 хвилини тому, ромео сказав:

просте уточнення:

три дні? "Kоличество семей:6-10"?:hmm: 

З язика зняли:) За 3 дні півсотні робиться ревізія, ще й купа нуків

• Like 3

Ну, у меня пасека немножко выросла с момента регистрации, ). сейчас уже 42 семьи и все в 4 разных видах ульев. Поэтому так и долго. В последнее время захожу на форум с телефона через тапаталк, поэтому и инфу про себя не менял.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

• Like 3

Колеги щось тема заглохла. Що, ніхто не тримає карніку, і немає що сказати? Хто б там що не говорив про поляків, а я Бєлкою Бєлєцкого не можу натішитись. Маткі три роки штучного осіменіння, а шпаре немов би молода. Цікаво почути як працюють її дочки по регіонах України. Не ледачкуйте, пишіть все про свою карніку, яку маєте у себе

Колеги щось тема заглохла. Що, ніхто не тримає карніку, і немає що сказати? Хто б там що не говорив про поляків, а я Бєлкою Бєлєцкого не можу натішитись. Маткі три роки штучного осіменіння, а шпаре немов би молода. Цікаво почути як працюють її дочки по регіонах України. Не ледачкуйте, пишіть все про свою карніку, яку маєте у себе
Зараз сезон, не має часу писать))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

2 минуты назад, Sesk сказал:

Зараз сезон, не має часу писать))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

У мене теж сезон, але на форум заходжу регулярно. 

• Like 1
1 година тому, Укроп сказав:

Третій сезон працюють ваші три маточки ф1 зінгери, і покищо взувають всіх що у мене є на пасіці, і по силі і по меду. Майже на рівні з ними сімі  з матками ф1 Пернер від Гніденка. А от бакфаст ф1 від Добровола тільки більш менш силу набрали, ріпак-акація від них  не було що качати тільки від карніки. І з весни постійно розплід забирав у карніки і іх підсилював. Не знаю може на липі чи соняшнику вони себе покажуть. Одне дуже подобається це миролюбність баків яка у них просто на висоті, можна взагалі без димаря працювати.

• Like 4
1 час назад, Укроп сказал:

Колеги щось тема заглохла. Що, ніхто не тримає карніку, і немає що сказати?

Есть шо сказать - оказалось что на рапсе карника роится. Некоторые семьи легко выводятся из ройки откалыванием 4-храмочного отводка. А некоторые даже после такого приема продолжают роиться. Из сотни семей вышло штук семь-десять роев. Три снял, остальные полетели в подарок начинающим пчеловодам.

Очень порадовал облет маток от ИО-шки сделанной Пискорским от пернеровской матки на варотолерантного трута.  Больше половины молодух сеять начинали на 10-й (десятый!!!) день после вылупления.  Процент облета тоже очень высокий - где-то 9 из 10.

Паралельно заложенные маточники от раушевского пешеца сеять начинали как обычно - на 16-19 день после вылупления и процент "заблукавших" во время облета маток стремился к 50%. После двух партий маточников от раушевских отказался совсем, тем более что обнаружилось что на рапсе  матка абсолютно перестала сеять и пчелы залили гнездо полностью. Накачал с нее килограммов 20 меда но сама семья стала похожа на отпустившую хороший рой. Может после откачки нагонят пчелу, но я что-то сильно сомневаюсь, пчелы практически не осталось, на рапсе сработалась в хлам и новой не с чего лупиться.  

Может погода, может еще какие факторы но пока сезон радует.  Отрицательная сторона сезона - пришлось перетрушивать все семьи чтобы выкачать по 2-3 рамки рапса и возвращать в семьи сушняк под засев маткам.

• Like 2
  • Thanks 1
41 хвилину тому, Ысч сказав:

Оце так розписали:ay: