Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

У моїх умовах  Зінгер на стаціонарі за сезон найбільше було 53 л. меду. А було і 34 л.  Пилок не збираю. Перги у середньому в зиму даю 2 рамки, але восени 2018 було 4 майже повні (запечатані медом)  у одній із  сімей.
А в порівнянні з іншими лініями чи породами?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Серж 82 сказал:

ддекілька днів назад побачив що дятел роздовбав крайній вулик пінопластовий  (дірка що кулак влізе) гніздо слава Богу було з протилежного боку. всередині ф1 пернера на вт.  Постукав по ньому - тишина, пішов взяв фонендоскоп - постукав раз - тишина, постукав ще раз, знову тишина, ну думаю бл..... заліз через дірку всередину і виїв всіх бджіл, зі злості зриваю кришку...... а вони живі, сидять у щільному клубі і ледь киваються. Здивувало що через фонендоскоп не почув. На Василя прослухаю всю пасіку.

Трубка в ухо и в леток(я в нижний засовую,т.у. в это время они около верхнего могут сидеть и возмутятся.Засовую без фанатизма не очень глубоко, скраю.Так лучше слышно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, КАЕ сказал:

Трубка в ухо и в леток(я в нижний засовую,т.у. в это время они около верхнего могут сидеть и возмутятся.Засовую без фанатизма не очень глубоко, скраю.Так лучше слышно

таж так і роблю, "тарілочку"з фонендоскопа зняв і кінець трубки засовую на 0.5-1 см в нижній льоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sesk сказал:

А в порівнянні з іншими лініями чи породами?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Маю тільки  карніку. Між лініями (Скленар Тройзек Пешец і Зінгер ) ті що у мене -  дуже великоі різниці нема.  Скленар видав у 2017 р.  за  сезон 51 л. У знайомих пасічників із місцевою бджолою (99% сімей - збірна ссср)  рідко хто дотягує до 35 л.

Це не сприймайте як якусь мою хвальбу. Просто ім важко відмовитися від старих стереотипів - іх  думка - а може і  моі щось принесуть. І так з року в рік оте "щось" і приносять.

Великих посівних  масивів медоносів нема зовсім. Ліс сади поля і різнотравя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Укроп сказал:

Найтихіше і найщільніше на сьогоднішній день,сидять у мене сім’ї карніки з матками від П‘юльца, Хорста Херо, Бєлка, і Пернера. Сидять десь з низу щільно і тихо, тихо. Підмору по 10-15 бджіл

За белку мало чего известно ...,как себя они показывают по медозбору и другим характеристикам ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю тільки  карніку. Між лініями (Скленар Тройзек Пешец і Зінгер ) ті що у мене -  дуже великоі різниці нема.  Скленар видав у 2017 р.  за  сезон 51 л. У знайомих пасічників із місцевою бджолою (99% сімей - збірна ссср)  рідко хто дотягує до 35 л.
Це не сприймайте як якусь мою хвальбу. Просто ім важко відмовитися від старих стереотипів - іх  думка - а може і  моі щось принесуть. І так з року в рік оте "щось" і приносять.
Великих посівних  масивів медоносів нема зовсім. Ліс сади поля і різнотравя.
Скленар від кого?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sesk сказал:

Скленар від кого?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Від Івана Михайловича Доскоча.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Серж 82 сказав:

ддекілька днів назад побачив що дятел роздовбав крайній вулик пінопластовий  (дірка що кулак влізе) гніздо слава Богу було з протилежного боку. всередині ф1 пернера на вт.  Постукав по ньому - тишина, пішов взяв фонендоскоп - постукав раз - тишина, постукав ще раз, знову тишина, ну думаю бл..... заліз через дірку всередину і виїв всіх бджіл, зі злості зриваю кришку...... а вони живі, сидять у щільному клубі і ледь киваються. Здивувало що через фонендоскоп не почув. На Василя прослухаю всю пасіку.

Це не має Вас дивувати. Дятел прослухавши ситуацію довбе дірку в протилежній від бджіл частині. Його ціль - солодкий і поживний медок ). А що конкретно за вулик пробив? Самопал з 35 щільністю чи щось міцніше? Бо в мене теж багато ппс зимує надворі. Страшить можливість появи дятла...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Міхал-69 сказал:

Маю тільки  карніку. Між лініями (Скленар Тройзек Пешец і Зінгер ) ті що у мене -  дуже великоі різниці нема.  Скленар видав у 2017 р.  за  сезон 51 л. У знайомих пасічників із місцевою бджолою (99% сімей - збірна ссср)  рідко хто дотягує до 35 л.

 

Скільки разів за літо відбирали мед?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пахомич сказал:

Скільки разів за літо відбирали мед?:hi:

Мед беру тільки з надставок . У 2017 р. качав 3 рази за сезон. У 2018 тільки два рази - на рочатку червня і у серпні перед загодівлею на зиму. Як коли виходить - як погода і як є взяток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, koste сказал:

За белку мало чего известно ...,как себя они показывают по медозбору и другим характеристикам ?

Вже багато раз про неї тут описувалось. Формує великі сім’ї, дуже медиста, і дуже підприємлива. Напевно дається взнаки підлита кров кавказької бджоли. Гарно зимує, і потужно стартує. Обов’язково входе в число тих маток від якої кожен рік прививаюсь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, koste сказал:

За белку мало чего известно ...,как себя они показывают по медозбору и другим характеристикам ?

 

23 минуты назад, Укроп сказал:

Вже багато раз про неї тут описувалось. Формує великі сім’ї, дуже медиста, і дуже підприємлива. Напевно дається взнаки підлита кров кавказької бджоли. Гарно зимує, і потужно стартує. Обов’язково входе в число тих маток від якої кожен рік прививаюсь

:IMHO1:Пока не было белки можно было в конце взятка подсолнуха более менее нормально отбирать рамки. А с белкой только пчелоудалители,  воровки страшные. В тоже время на пасеке у друзей воровства нет. В следующем сезоне всю белку сведу. Хотя по мёду среди лучших. И весной развитие у них было лучшее на пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, siverit сказал:

 

:IMHO1:Пока не было белки можно было в конце взятка подсолнуха более менее нормально отбирать рамки. А с белкой только пчелоудалители,  воровки страшные. В тоже время на пасеке у друзей воровства нет. В следующем сезоне всю белку сведу. Хотя по мёду среди лучших. И весной развитие у них было лучшее на пасеке.

Я написав що підприємливі, але то не біда, тому що мед пруть сильно. Що потрібно пасічнику медовику? Побільше меду у вуликах. А те що вони при останній в сезоні качці шниряють, то то є не так зле. Моїй материнкі одній вже три роки, і я обов’язково в цьому році, поповнюсь свіжим матеріалом,від Бєлєцкого. Тільки треба брати тоді коли кінчився сезон, і вже з того що він залишив собі. Івану Михайловичу вдається його вламати, щоб наділив йому, вже з тих, що він залишив собі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Укроп сказав:

те що вони при останній в сезоні качці шниряють, то то є не так зле

Що значить не так і зле? Навіщо навмисне розповсюджувати злодійкуватих бджіл? Такої бджоли я б навіть задарма нехотів, що то за радість така, якщо під осінь вулик відкрити неможна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Вже багато раз про неї тут описувалось. Формує великі сім’ї, дуже медиста, і дуже підприємлива. Напевно дається взнаки підлита кров кавказької бджоли. Гарно зимує, і потужно стартує. Обов’язково входе в число тих маток від якої кожен рік прививаюсь

Якщо підлита , то яка то краінка? Укроп! Майте совість, навіщо так запутувати людей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, davolodya сказал:

Що значить не так і зле? Навіщо навмисне розповсюджувати злодійкуватих бджіл? Такої бджоли я б навіть задарма нехотів, що то за радість така, якщо під осінь вулик відкрити неможна

Вона не є такою щоб аж занадто злодійкуватою. Лише звертає вмить увагу що погано лежить. Якби була така що аж занадто, то у мене її теж не булоб. Дається взнаки підлита кров Кавказу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пахомич сказал:

Якщо підлита , то яка то краінка? Укроп! Майте совість, навіщо так запутувати людей?

Я нікого не запутую, почитайте вище я написав. Я сам не відразу з Іваном Михайловичем про те взнав. Лєшик не признається, лише з часом ми то вияснили. Але як від такого матеріалу відмовитись, якщо мед пруть дай Боже

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Укроп сказал:

Я нікого не запутую, почитайте вище я написав. Я сам не відразу з Іваном Михайловичем про те взнав. Лєшик не признається, лише з часом ми то вияснили. Але як від такого матеріалу відмовитись, якщо мед пруть дай Боже

Не помиляється той , хто нічого не робить.Потрібно булоб розтлумачити , що чиста краінська бджола і белка це різні речі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Пахомич сказал:

Не помиляється той , хто нічого не робить.Потрібно булоб розтлумачити , що чиста краінська бджола і белка це різні речі

Поляки люблять таке робити, їм це добре вдається. Матеріал хороший, рівний стабільний. Дочки всі працюють одна в одну. Я нічого не скриваю, росказую все як є. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 -А як Ф2 та Ф3 ,хпп не міняється?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Укроп сказал:

Вона не є такою щоб аж занадто злодійкуватою. Лише звертає вмить увагу що погано лежить. Якби була така що аж занадто, то у мене її теж не булоб. Дається взнаки підлита кров Кавказу. 

Если на соседней пасеке можно 10-15 корпусов порамочно отбирать, а на моей после двух корпусов работать нельзя, то это и есть занадто злодійкувата. :IMHO1:Хотя к пасечнику агрессии нет, хоть без маски работай.

У этой пчелы есть свои плюсы и плюсы сильные. Я понимаю когда вы эти плюсы хвалите, но ведь это будет правильно если и про минусы не замалчивать. Зачем людям наступать на одни и те же грабли. Пусть народ знает и минусы и кому они не критично берут, а кого не устраивает выберут другое.

Вот пример :  у меня пчёлы весной дома, рядом дети бегают. Попробовал Скленар, а он не скажу что злые, но по сравнению с моими остальными были позлее. От греха подальше вывез две семьи в село ещё до цветения рапса. Потом и материнок и  дочек только выведенных к ногтю. Позже тут на форуме признали что Скленары были "слегка кусючие". Но оно мне надо спрашивается было ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, siverit сказал:

Если на соседней пасеке можно 10-15 корпусов порамочно отбирать, а на моей после двух корпусов работать нельзя, то это и есть занадто злодійкувата. :IMHO1:Хотя к пасечнику агрессии нет, хоть без маски работай.

У этой пчелы есть свои плюсы и плюсы сильные. Я понимаю когда вы эти плюсы хвалите, но ведь это будет правильно если и про минусы не замалчивать. Зачем людям наступать на одни и те же грабли. Пусть народ знает и минусы и кому они не критично берут, а кого не устраивает выберут другое.

Вот пример :  у меня пчёлы весной дома, рядом дети бегают. Попробовал Скленар, а он не скажу что злые, но по сравнению с моими остальными были позлее. От греха подальше вывез две семьи в село ещё до цветения рапса. Потом и материнок и  дочек только выведенных к ногтю. Позже тут на форуме признали что Скленары были "слегка кусючие". Но оно мне надо спрашивается было ? 

Говорить о том что скленары злые, а пешецы другие это все равно что сказать, что все Тани весёлые а Зои злые. Нужно смотреть не по линиям, а по материнке, как она передаёт свои ХПП. Уже писалось, что линии больше реклама. Не сильно на это нужно обращать внимание 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, siverit сказал:

Если на соседней пасеке можно 10-15 корпусов порамочно отбирать, а на моей после двух корпусов работать нельзя, то это и есть занадто злодійкувата. :IMHO1:Хотя к пасечнику агрессии нет, хоть без маски работай.

У этой пчелы есть свои плюсы и плюсы сильные. Я понимаю когда вы эти плюсы хвалите, но ведь это будет правильно если и про минусы не замалчивать. Зачем людям наступать на одни и те же грабли. Пусть народ знает и минусы и кому они не критично берут, а кого не устраивает выберут другое.

Вот пример :  у меня пчёлы весной дома, рядом дети бегают. Попробовал Скленар, а он не скажу что злые, но по сравнению с моими остальными были позлее. От греха подальше вывез две семьи в село ещё до цветения рапса. Потом и материнок и  дочек только выведенных к ногтю. Позже тут на форуме признали что Скленары были "слегка кусючие". Но оно мне надо спрашивается было ? 

Якщо Ви уважно читали, то я про мінуси писав, і нічого не скривав. Але в неї плюсів набагато більше ніж мінусів. У мене карніки дуже багато, і вибирати є з чого, але від Бєлки відмовлятись не буду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, КАЕ сказал:

Говорить о том что скленары злые, а пешецы другие это все равно что сказать, что все Тани весёлые а Зои злые. Нужно смотреть не по линиям, а по материнке, как она передаёт свои ХПП. Уже писалось, что линии больше реклама. Не сильно на это нужно обращать внимание 

У мене Скленари лагідні як ангели. Підтримую сто відсотків що назва ліній то все умовно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Укроп сказал:

У мене Скленари лагідні як ангели. Підтримую сто відсотків що назва ліній то все умовно. 

Так матководи карніки самі ці умовності і використовують

Потрібно  було писать не скленар а номер материнки І казать що у неї лагідні бджоли

Учітся у бакфастчиків , одна буква і дві циферки . букви матковода , після двух переказів  по інеті вилітали

Нуслуху тільки цифра 

а карніку хіба заповниш назву материнки

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...