Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, FES сказал:

Так Женя Рудь, уже говорил что он не знает Немецкий язык. Ну я не думаю что ето ему мешает завозить хороших маток.

Рудь вільно спілкується на німецькому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

Те що попадалося мені то все було дуже хороше. У мене є матеріал не тільки від Рауша.

 Я тоже начитался отзывов за маток с лесного точка, вот и взял! Заметьте, приём не понравился, но если дочки от неё будут достойными- посыплю голову пеплом и признаюсь в этой теме, мне скрывать нечего! :hi:

 

4 часа назад, Укроп сказал:

Тому вже поназамовляв багато. Хто на таке присаджений той мене пойме, а хто ні той подумає ох і дурак. 

:ah:Тоже заказал ИОшку, не у такого популярного, но не менее опытного и уважаемого матковода!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Рудь вільно спілкується на німецькому

Он имел введу что Рауш не знает немецкий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Джаз сказал:

Он имел введу что Рауш не знает немецкий. 

Зато жена его хорошо знает немецкий . Они вместе ездят на собрания ...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Джаз сказал:

Он имел введу что Рауш не знает немецкий. 

Я не так тоді зрозумів. Мені самому дивно стало що Рауш скільки років живе в Германії, і не знає їхньої мови. Але ще раз повторюсь що матеріал його мені подобається 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто небудь прокоментуйте про ройливість і слабкий захист вулика, і зимостійкість. Популяция пчел # 4. Крайнская пчела.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

Хто небудь прокоментуйте про ройливість і слабкий захист вулика, і зимостійкість. Популяция пчел # 4. Крайнская пчела.

По зимостойкости любой породы можно сказать одно, она у пчел гораздо выше чем у многих пчеловодов;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Хто небудь прокоментуйте про ройливість і слабкий захист вулика, і зимостійкість. Популяция пчел # 4. Крайнская пчела.

На заборе тоже много пишут ,но это не значит ,что там нужно читать ,а тем более комментировать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Хто небудь прокоментуйте про ройливість і слабкий захист вулика, і зимостійкість. Популяция пчел # 4. Крайнская пчела.

Говориш ройливость большая ?:blink::umora: Не знают и толчут одно и тоде что в книгах .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Хто небудь прокоментуйте про ройливість і слабкий захист вулика, і зимостійкість

На 4х ШО карніка 20.07.17 зробив відводки, в зиму пішли на 6 рамках(допомагав розплодом), Восени при 10С -літали тільки вони, решта підключалися після 12С. Сьогодні брав підмор на аналізи, у них підмору практично немає, і вчора при 3С літали всі 4, замітно по снігу, з решти 21 (місцеві) літали 3 сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віктор просто сказал:

На 4х ШО карніка 20.07.17 зробив відводки, в зиму пішли на 6 рамках(допомагав розплодом), Восени при 10С -літали тільки вони, решта підключалися після 12С. Сьогодні брав підмор на аналізи, у них підмору практично немає, і вчора при 3С літали всі 4, замітно по снігу, з решти 21 (місцеві) літали 3 сім'ї.

Ну і де тут відповідь на задані питання? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

Хто небудь прокоментуйте про ройливість і слабкий захист вулика, і зимостійкість. Популяция пчел # 4. Крайнская пчела.

Карніка нерійлива, при правільному догляді в ройовий стан невходить. Але коли пасічник накосячив, з ройового стану легко виводиться методом зрізання маточників і розширення гнізда, все... про роїння забудьте. Коли карніка без проблем зимує більше 5ти місяців, і цього мало??? Захищає гніздо на відмінно, прикрить льотки для слабачків в безвзятковий період і ніхто нічого з вулика не потягне. На противагу в відео проффесору - лектору скажу :карніка сама дуже добре мобілізується на пошук пожитку, тому пасічники можуть сприймать це за воровитість. Про миролюбність думаю розмова лишня.

Да і автор мабуть тільки книжки читав,та слухав чужі вислови щоб відео в ютубі виложить. Часто так буває з тими, хто того чи іншого не пробував а публічно начинає говорить що то є бєка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ander сказал:

Ну і де тут відповідь на задані питання?

Зимостійкість, на ройливість і захист гнізда ще досвіду немає. А Ви цікавитесь, чи мимо проходили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Віктор просто сказал:

Зимостійкість, на ройливість і захист гнізда ще досвіду немає. А Ви цікавитесь, чи мимо проходили?

По ходу, он Вам ликбез прочел, учитесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tuda сказал:

По ходу, он Вам ликбез прочел, учитесь.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, але я вважав, що тут форум і поділився своїми власними, конкретними спостереженнями. А той лікбез, від досвідченого Андер, я вже десь читав, здається в рекламі карніки, захотілось пересвідчитись, купив, надіюсь- правда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Віктор просто сказал:

вчора при 3С літали всі 4, замітно по снігу,

Віктор при 3 градусах тепла в мене на пасіці літають тільки горобці і синиці а з карніки якщо сімї при такій температ літають то тут три варіанта непідходить корм для зимівлі ,другий невдалий матеріал вибрали,або вам продали  і третій халатність пасічника в чому халатність вам видніше но при +3 це вже дуже вимушений обліт при такій температ бджола застигає навіть при сонці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Славик сказал:

Віктор при 3 градусах тепла в мене на пасіці літають тільки горобці і синиці а з карніки якщо сімї при такій температ літають то тут три варіанта непідходить корм для зимівлі ,другий невдалий матеріал вибрали,або вам продали  і третій халатність пасічника в чому халатність вам видніше но при +3 це вже дуже вимушений обліт при такій температ бджола застигає навіть при сонці

Дякую за аналіз! Я сам насторожився, тому і оглянув.Клуба, як такого немає. Є 5 вуличок бджоли ( зверху оглядав), підмору мізер. Біля вуликів 1,5 м півкруг плотно покрашені калом, застивших на снігу бджіл шт 10. Я не стверджую погано це, чи добре, я ділюся своїми спостереженнями, обманювати мені когось безглуздо. Ревізія покаже  дійсний стан сім'ї, а потім медозбір підтвердить. Найціннішим на форумі вважаю інформацію про реальні факти і випадки від реальних пасічників, а сумнівних "істин" від "заслужених" вистачає в перечитаних 10 разів книгах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віктор просто сказал:

Дякую за аналіз! Я сам насторожився, тому і оглянув.Клуба, як такого немає. Є 5 вуличок бджоли ( зверху оглядав), підмору мізер. Біля вуликів 1,5 м півкруг плотно покрашені калом, застивших на снігу бджіл шт 10. Я не стверджую погано це, чи добре, я ділюся своїми спостереженнями, обманювати мені когось безглуздо. Ревізія покаже  дійсний стан сім'ї, а потім медозбір підтвердить. Найціннішим на форумі вважаю інформацію про реальні факти і випадки від реальних пасічників, а сумнівних "істин" від "заслужених" вистачає в перечитаних 10 разів книгах.

це просто десь бджілки зловили температ +7-10 і вискочили покакати ,а ви не всікли коли,а по підмору в мене на даний час теж є деякі сімї без підмору з місцевоі популяції,но я це замітив давно і взяв це на контроль суть в тому:IMHO:, що з цих сімей бджоли перед відчутям смерті стараються покинути домівку,такі висновки зробив після того як зимував 8 сімей в гаражі біля сг техніки ,де синицям доступу не було,щоб позбирати мертвих і замітив що там де під льотками немає мертвих то на дні у вулику є і навпаки

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, КАЕ сказал:

На заборе тоже много пишут

Та отож мене і збентежило що експерт якийсь дивний.:baby:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Славик сказал:

це просто десь бджілки зловили температ +7-10 і вискочили покакати ,а ви не всікли коли,а по підмору в мене на даний час теж є деякі сімї без підмору з місцевоі популяції,но я це замітив давно і взяв це на контроль суть в тому:IMHO:, що з цих сімей бджоли перед відчутям смерті стараються покинути домівку,такі висновки зробив після того як зимував 8 сімей в гаражі біля сг техніки ,де синицям доступу не було,щоб позбирати мертвих і замітив що там де під льотками немає мертвих то на дні у вулику є і навпаки

Температури 7-10С не було, могла прогрітись передня стінка( льотки на півд. схід) і то не настільки. Важко зараз судити про кількість бджоли, що могла відійти, але якщо б відійшла вся, що опорожнилась, я б ,мабуть, побачив. Про синичок: напередодні  пройшов легенький сніжок, і я знаю, які сліди вони залишають. Ще Вам факт: брав сьогодні підмор на аналіз (місцеві)- закривав льотки, нахиляв корпус, син збирав підмор, я ставив корпус на місце. В крайньому вулику забув відкрити льотки, згадав, вернувся, відкрив, з верхнього поперли бджоли- діаметр см 15 кругом льотка, деякі політали, спорожнились і хвилин за 5 всі благополучно зайшли в вулик, на снігу залишилось 3шт, а Ви стверджуете 3С і сонце- замерзають, а в цей час було 2С і легенький сніжок. Я не завжди довіряю категоричним твердженням, якщо це, звичайно, не таблиця множення!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Віктор просто сказал:

Температури 7-10С не було, могла прогрітись передня стінка( льотки на півд. схід) і то не настільки. Важко зараз судити про кількість бджоли, що могла відійти, але якщо б відійшла вся, що опорожнилась, я б ,мабуть, побачив. Про синичок: напередодні  пройшов легенький сніжок, і я знаю, які сліди вони залишають. Ще Вам факт: брав сьогодні підмор на аналіз (місцеві)- закривав льотки, нахиляв корпус, син збирав підмор, я ставив корпус на місце. В крайньому вулику забув відкрити льотки, згадав, вернувся, відкрив, з верхнього поперли бджоли- діаметр см 15 кругом льотка, деякі політали, спорожнились і хвилин за 5 всі благополучно зайшли в вулик, на снігу залишилось 3шт, а Ви стверджуете 3С і сонце- замерзають, а в цей час було 2С і легенький сніжок. Я не завжди довіряю категоричним твердженням, якщо це, звичайно, не таблиця множення!

Віктор це ви їх добряче потривожили відбором проб,а можливо Ви найшли новий спосіб стимуляції бджіл до обльоту ,потріпав облетілись і все:ay:гуд,но я писав що при нормальній зимівлі бджола при +3 ніколи не піде на обліт яка б це не була порода, можливо Ви мене не так поняли тоді вибачаюсь:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Славик сказал:

Віктор це ви їх добряче потривожили відбором проб,а можливо Ви найшли новий спосіб стимуляції бджіл до обльоту ,потріпав облетілись і все:ay:гуд,но я писав що при нормальній зимівлі бджола при +3 ніколи не піде на обліт яка б це не була порода, можливо Ви мене не так поняли тоді вибачаюсь

З гумором у Вас порядок, я це зацінив ще після горобців з синичками. Сьгодні 16.03. і бджоли ще не облітались- для мене це вже не нормальна зимівля. Я лише констатував факт: з 4х карнік трохи політали всі, з 21 місцевих -3. По підмору- суб'єктивно карніка краще, не виключаю що їх просто менше було, тому і підмору менше. А взагалі я не збирався так заглиблюватись в дискусію, але все-одно спасибі, буду обережнішим з своїми спостереженнями.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віктор просто сказал:

Дякую, але я вважав, що тут форум і поділився своїми власними, конкретними спостереженнями. А той лікбез, від досвідченого Андер, я вже десь читав, здається в рекламі карніки, захотілось пересвідчитись, купив, надіюсь- правда.

Думаю что правда. У меня карника первый год, в зиму ушли слабенькие(сам виноват), держатся стойко, главное чтоб корм был, холод им пофиг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, tuda сказав:

Думаю что правда. У меня карника первый год, в зиму ушли слабенькие(сам виноват), держатся стойко, главное чтоб корм был, холод им пофиг.

Якраз весною потрібно дуже гарно їх утеплити. Тут ви помиляєтеся - це не зима. Виведення розплоду вимагає чимало тепла і сили, а особливо від маленьких сімей.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...