Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, mixaskm сказал:

Мало но я свои выводы все равно сделал.

Хотелось бы ознакомиться, если, конечно, не секрет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікава інформація: штамми карніки Тройзек та Пешетц мають повне співпадіння генотипів, штамм Склєнар має відмінність в один (підкреслюю - в 1 ген) від перших двох штаммів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрій Сумчанин сказал:

Цікава інформація: штамми карніки Тройзек та Пешетц мають повне співпадіння генотипів, штамм Склєнар має відмінність в один (підкреслюю - в 1 ген) від перших двох штаммів.

Колись цікавився Скленаром, так як він позіціонується як долинна бджола. Розжуй трохи, як це відрізняється в один ген?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ВАДОС сказал:

Колись цікавився Скленаром, так як він позіціонується як долинна бджола. Розжуй трохи, як це відрізняється в один ген?

В один ген, себто в одну нуклеотидну пару, яка собою являє лише один-однісінький ген.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

В один ген, себто в одну нуклеотидну пару, яка собою являє лише один-однісінький ген.

То есть ,это говорит о том,что разные линии практические идентичные ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Пасечник1984 сказал:

То есть ,это говорит о том,что разные линии практические идентичные ?

Практично майже ідентичні, але відмінність в один ген особливо якоїсь різниці на практиці не показує.

Тройзек та Пешетц схожі по генам повністю, Склєнар відмінний лише одним геном, а також карпатка відмінна лише одним геном як і Склєнар від генотипу Карніки. Та все це популяції одніє породи - Apis Mellifera CARNICA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.11.2017 в 20:44, M_Oleksandr_V сказал:

Всім привіт. Хто працюва з скленар 47/G/10 ? дайте свою характеристику.

Працюю вже два роки з скленар 47/G/10  бжоло дуже гарна з 146 сімей карніки лиш 7 зайшли в ройовий стан перед цвітінням соняшника  з початком взятку без проблем вийшли з ройового стану.В цьому посушливому році карніка саме краще себе показала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, targal сказал:

Працюю вже два роки з скленар 47/G/10  бжоло дуже гарна з 146 сімей карніки лиш 7 зайшли в ройовий стан перед цвітінням соняшника  з початком взятку без проблем вийшли з ройового стану.В цьому посушливому році карніка саме краще себе показала.

У Вас пасіка майже вся на карніці,чи ще щось є ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Практично майже ідентичні, але відмінність в один ген особливо якоїсь різниці на практиці не показує.

Тройзек та Пешетц схожі по генам повністю, Склєнар відмінний лише одним геном, а також карпатка відмінна лише одним геном як і Склєнар від генотипу Карніки. Та все це популяції одніє породи - Apis Mellifera CARNICA

Отож бо сміло можна скоротити ціле речення в три слова. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, targal сказал:

Працюю вже два роки з скленар 47/G/10:  бжола дуже гарна, з 146 сімей карніки лиш 7 зайшли в ройовий стан перед цвітінням соняшника  з початком взятку без проблем вийшли з ройового стану.В цьому посушливому році карніка саме краще себе показала.

Я невеличку групу дочок від G10 не зробив в зиму, щоб хоч трохи мати уяву. Є група дочок від 47/Н/47 та від 47/А/1, аналогічно в мого поряд проживаючого товариша ці ж дві групи, ну і в тих хто прививася чи маток брав є ефки Sklenar 47/Н/47.

Цікаво оцінити 47/А/1, що це за кроссова лінія Склєнара. 47/Н/47 по медові і всьому іншому впродовж весни-літа-осені оцінялися, сподобалися; ще рік подивимося.

Щось мені підказує, що на сонях і взятки такого типу Склєнари мають бути досить підходящі, їхнє рівнинне походження і фенотипові прояви про це говорять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переглянув  доповідь Череватова Володимира Федоровича на 8:25 він розповідае про таблицю за якою у Европі селекціонери скрєщють між собою лінії Карніки. Чи може хто бачив ту таблицю? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, noweth312 сказал:

Переглянув  доповідь Череватова Володимира Федоровича на 8:25 він розповідае про таблицю за якою у Европі селекціонери скрєщють між собою лінії Карніки. Чи може хто бачив ту таблицю? 

Система beebred.eu  сама може підібрати Вам бажану пару , для цього потрібно освоїти інтернет. А таблиці на бумазі використовувались раніше,зараз під питанням

Для прикладу :скленар як відокремлена лінія з своїм відмінним геном раніше варилася тільки в собі.На даний час ця лінія карніки почалась широко використовуватись як батьківська  в Австрії та Германії. Такі комбінації привезені і в Україну. Так от одне другому не мішає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2018-м на островных облетниках DE планируют выставить

Juist 2018

Carnica Sklenar 47/H/47                                    

От дочерей 14-21-112 / 2014K
Индексы : 
- медопродуктивность 115 %
- миролюбие 117 %
- усидчивость на рамках 116 %
- склонность к роению 111 %
- вароатолерантность 104 %*                                                                                                                                                                                                                                                                                    -выращивание расплода 97%
- общий индекс 113 %

Norderney 2018                                 

Carnica Varroatoleranz

Решение за институтом Kirchhain bzw. die AGT.

Langeoog 2018                        

C - Peschetz

От дочерей Фелинга 6-42-19 / 2015K 
Индексы : 
- медопродуктивность 123%
- миролюбие 135 %
-- усидчивость на рамках 134 %
-- склонность к роению 121 %
- варроатолерантность 123 %
- выращивание расплода 99 %
- общий индекс 133 %

Wangerooge 2018

C - Troiseck  1075

От дочерей Тизлера 17-2-125 / 2015K

Индексы : 
- медопродуктивность 106 %
- миролюбие 115 %
- усидчивость на рамках 114 %
-- склонность к роению  118 %
-- варроатолерантность 123 %
-- выращивание расплода 105 %
-- общий индекс 122 %

Spiekeroog 2018                        

C – Troiseck Hoffmann-а

Решение будет принято к маю месяцу 2018.

 

Обсуждаем.Принимаем решение.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

Обсуждаем.Принимаем решение.:)

Ця інформація давно викладена, але ще не офіційна. Тому особливо обговорювати нічого. В будь-якому варіанті будуть виставлені кращі з можливих сімей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, konoval_am сказал:

Ця інформація давно викладена, але ще не офіційна. Тому особливо обговорювати нічого. В будь-якому варіанті будуть виставлені кращі з можливих сімей. 

Я-же и написал

1 час назад, Егор Юрьев сказал:

планируют выставить

а в конце всего смайлик

Рассчитывал на много-много Нравится:umora:

Что будем брать в этом году?Или уже не будем?

Ответ можно в лс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Егор Юрьев сказав:

Я-же и написал

а в конце всего смайлик

Мені подобається і варіант з Пешецом Фелінга і Батьківські на Вангероозі. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, konoval_am сказал:

Мені подобається і варіант з Пешецом Фелінга і Батьківські на Вангероозі. ;)

Я думаю и Кирхайн будет неплохой вариант.

Выше правил пост,а ты ответил.Там дописку прочти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що щось планується на 2018 р., що хотілося від Тізлера на Пешец чи Тройзек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

А що щось планується на 2018 р., що хотілося від Тізлера на Пешец чи Тройзек.

На наступний рік вже домовлена одна матка класу А, і за 2-3 матки класу А ще йде домовленість. Ставка робиться на те щоб придбати такий матеріал який ще не був в Україні і не пересікався по родословній з уже завезеним. Ближче до весни буде все відомо. Але думаю що не варто буде оголошувать що привезлося, бо знов будуть обвинувачувати нас в піарі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

...знов будуть обвинувачувати нас в піарі. 

Самопіар то недобре.:umora:А поділитись інформацією то саме норм.:ay:

А той хто інформацію вважає піаром то це заздрощі.:IMHO:

Не слід перейматися з цього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может дать отзыв о Карнике от Гиорга Махха:hmm:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Дима Бердянск сказал:

Кто может дать отзыв о Карнике от Гиорга Махха:hmm:?

То что Вы знаете его имя,  уже о чем-то говорит :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Джаз сказал:

То что Вы знаете его имя,  уже о чем-то говорит :)  

Да это я на Ютюбе видел видео Жени Imkera, он ее очень нахваливал, думаю он розберается в Карнике.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Дима Бердянск сказал:

Кто может дать отзыв о Карнике от Георга Маха:hmm:?

Отличная пчела, у меня был маховский Пешетц в 2013-2017 годах, одна из лучших карник что держал. Маха - это один из тех карниководов, к которому в очередь строятся за год. На бибриде его код 17-85. Женя Имкер сотрудничает с ним, в этом году летом от него завозились матки ИО, которые осеменял Маха и неплодки выводились от маховских материнок Пешетц

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Андрій Сумчанин сказав:

Отличная пчела, у меня был маховский Пешетц в 2013-2017 годах, одна из лучших карник что держал. Маха - это один из тех карниководов, к которому в очередь строятся за год. На бибриде его код 17-85. Женя Имкер сотрудничает с ним, в прошлом году от него завозились матки ИО, которые осеменял Маха и неплодки выводились от маховских материнок Пешетц

 

і в мене було дві прийшло, а я з одною:ak:...,общем неплідка влетіла і....., но за те ця одна:ay::ay:, хочу спробувати крос на пернорівських трутнях,це матки із ''синьою'' міткою, про одну із них наш форумчанин був написав, як вона по ''стахановськи'' на гора видавала, но Пернер вона у мене з характером,зауважую .що з характером,тобто є душою,а є,що каже йди вдінь сітку бо я....,от хочу спробувати які будуть бджоли,коли матки від Маха,а трутень від Пернера

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...