Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Ander сказал:

В мене є цьогорічний Пешетц облітаний на Лангеоог, де батьківськи 17-27-28-2014,це саме дочка материнки 17-27-22-2012(Пешетц) якою ти цікавися. 

Але цей матеріал має себе показать...і мабуть не тільки в мене. 

Я взяв (чи мені прислали) матку ШО Пешетц від материнки Женя Імкера 7-176-114-2015, яка є дочкою заатхоффовської 17-27-22-2012, осіменена кірххайновським трутнем від 7-45-356-2014. Я звернув увагу по тим маткам, що коефіцієнти наслідуємості у них 0,50-0,70 по індексам.

 

В мене і раушевські матки СТ1075 ведуть свій родовід від матки Заатхоффа 17-27-18-2010.

Заатхофф свою справу знав як робити, як і Пеххакер, шкода що той вже старий, а другого вже нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

7-176-114-2015, яка є дочкою заатхоффовської 17-27-22-2012, осіменена кірххайновським трутнем від 7-45-356-2014.

Там еще в отцовских у 114 стоит   Кирхайн 559 за 12 год.Часто использовалась в разведении.Стоит 5 по показателям за все годы.Кирхайн цифрами здорово не бросается,а там очень хорошие цифры в том чмсле и по меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось моя, щойно отримав. Дениска ти мене такими сюрпризами ставиш у не зручне становище. Дуже тобі дякую. Повірь друже я знайду можливість щоб тобі відсапать

IMG_0905.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора почав качати сім‘ї у корпусних, прокачав пешец яка займала 3 корпуси дадана, відкачав -62.5 кг соняха + попередня качка різнотрав'я -25,9 кг + акації - 11 кг . загалом 99 кг (Болюбаш Богдан - дякую за хорошу матку).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Серж 82 сказал:

Вчора почав качати сім‘ї у корпусних, прокачав пешец яка займала 3 корпуси дадана, відкачав -62.5 кг соняха + попередня качка різнотрав'я -25,9 кг + акації - 11 кг . загалом 99 кг (Болюбаш Богдан - дякую за хорошу матку).

Є перевірений матеріал, який підходить до наших умов і дійсно працює. Єдине потрібно його поновлювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, КАЕ сказал:

Там еще в отцовских у 114 стоит   Кирхайн 559 за 12 год.Часто использовалась в разведении.Стоит 5 по показателям за все годы.Кирхайн цифрами здорово не бросается,а там очень хорошие цифры в том чмсле и по меду.

Так, сама материнка 7-176-114-2015 є кроссова Пешетц*Кірххайн, і тепер її дочка також знов по батьку Кірххайн.

 

42 минуты назад, Серж 82 сказал:

Вчора почав качати сім‘ї у корпусних, прокачав пешец яка займала 3 корпуси дадана, відкачав -62.5 кг соняха + попередня качка різнотрав'я -25,9 кг + акації - 11 кг . загалом 99 кг (Болюбаш Богдан - дякую за хорошу матку).

Пешетц у всі красі одним словом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні зранку перейшовся з легка по пасіці на предмет вентиляції у вуликах, то так коли заглядував в ті вулики, як мі та карніка тішит, то нема слів:ay::ay::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?26?.?07?.?2017 в 21:37, Укроп сказал:

Ну я з Вами не згідний, взагалі бджоли від маток Пернера найлагідніші з усієї карніки що мені доводилось з ними працювать. 

Василь а тут я з тобою незгідний матеріал від Пернера більш неспокійний але по меду кращий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

здається когось з луганчан. Хлопці, відгукніться по роботі того матеріалу, цікаво послухати.

Нажаль весняну прививку встиг зробити тільки одну:( матка була рідною сестрою  7-176-114-2015,тієї ж комбінації.На данний час в сімях працює 3 дочки. Коротко-Хороші,на соняшнику не поступаються бакфасту(для мене важливо). Була(є) така і у Піскорського, ще був у нього і тройзек заатхоффський. Високі проценти то все класно, але для себе вирішив іти трішки іншим шляхом, хоч для цього "ума большого " і не треба.Сьогодні підсажував під колпачки ШОшниць:)

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.08.2017 в 11:21, Іван Михайлович сказав:
В 01.08.2017 в 10:40, yoksamytnyi сказав:

Прочитал две страницы и не пойму почему тут такой троллинг Ивана Михайловича:hmm::(

Для людей, які ховаються за маскою інтернет-троля, є неймовірним насолодою сам факт виведення людей зі стану рівноваги. Таким чином, у нього з’являється почуття, що він може людьми управляти (насправді це так – оскаженілою легко маніпулювати, ОДНОЧАСНО , У ВЛАСНИХ ОЧАХ  зростає почуття власної важливості. 

Я іже не реагую на такі пости, Бог їм суддя.

Ніхто Івана Михайловича не тролить, просто для голови ОМУ не припустимі такі "ляпи" в термінології :IMHO: Хоча як казав один Ваш знайомий, чим більше вживати "мудрих слів", тим більше ти ростеш в очах співрозмовників :umora:

Я в принципі нікого не чіпав, поки "карніководи" на чолі з головою ОМУ (з яких дехто бакфаст бачив хіба що на картинках), не почали масовий троллінг бакфаста :ah:

Цитата

Немає парування ізольовано і вільного.  Я знаю два типи парування : штучне і природнє

Ви перші почали використовувати дану термінологію, а я просто Вас цитував, для мене прийнятним є, як сказав Артем, контрольоване і неконтрольоване :hi:

І врешті решт Вам, як Голові Об'єднання Матководів, потрібно все ж оприділитись чи для Вас бакфаст "помісь (як Ви виразились про свій датський бакфаст), чи порода (штучна порода, гібрид), бо якщо все ж для Вас це просто "помісь", то за чим спостерігати Ви призначили Дениса - за помісями :dntknw:

Більше на цю тему писати не буду :hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Богдан1 сказал:

Василь а тут я з тобою незгідний матеріал від Пернера більш неспокійний але по меду кращий.

Богдан я маю ось цю матку по ній і роблю висновки, лагідність зашкалює, по медові в мої умовах програє Зінгерам і тройзек 1075. Не сильно але програє

IMG_0908.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

сьогодні зранку перейшовся з легка по пасіці на предмет вентиляції у вуликах, то так коли заглядував в ті вулики, як мі та карніка тішит, то нема слів:ay::ay::ay:

Согодні і мене від ранку щость муляло, тому зрештою втік з роботи і поїхав на пасіку (на предмет - коли качати). Прибув десь на дванадцяту і виртимав цілих чотири години (в тіні було +36). Але знали би Сьте:), як мі тішит та карпатка: не то шо слів бракує, корпусів...:ay::ay::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kumpel сказал:

як мі тішит та карпатка: не то шо слів бракує, корпусів...:ay::ay::ay:

Тогда зачем пишите в теме про Карнику? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pr1zZ сказал:

Тогда зачем пишите в теме про Карнику? 

Пишет содержимое правой руки с фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, pr1zZ сказав:
1 година тому, Kumpel сказав:

як мі тішит та карпатка: не то шо слів бракує, корпусів...:ay::ay::ay:

Тогда зачем пишите в теме про Карнику? 

Ну, если Вы не поняли этого  "с лёту", то объяснить будет сложно:). Некоторые, как видите, шутку поняли...

P.S.

А вообще-то карпатка и есть карника, но только немножко дикая.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kumpel сказал:

Ну, если Вы не поняли этого  "с лёту", то объяснить будет сложно:). Некоторые, как видите, шутку поняли...

P.S.

А вообще-то карпатка и есть карника, но только немножко дикая.:)

Вот и я думал,что одинаковые,а когда появилась на пасеке карника понял,что отличаются они в разы в пользу карники

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Kumpel сказал:

P.S.

А вообще-то карпатка и есть карника, но только немножко дикая.:)

Та да.Как в анекдоте типа гуцул то украинец только трошечки дикий.:umora:

Никого не хотел оскорбить:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Kumpel сказав:

Согодні і мене від ранку щость муляло, тому зрештою втік з роботи і поїхав на пасіку (на предмет - коли качати). Прибув десь на дванадцяту і виртимав цілих чотири години (в тіні було +36). Але знали би Сьте:), як мі тішит та карпатка: не то шо слів бракує, корпусів...:ay::ay::ay:

це Денис слушно зауважив, перш а ніж вколоти треба було подивитись де в якій темі:) но нехай Вас тішить ваша карпатка,а нас в цій темі буде тішити карніка:wave:

10 годин тому, pr1zZ сказав:

Тогда зачем пишите в теме про Карнику? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще Карника в разных руках показывает себя тоже по разному . И тут во многом решает индивидуальный подход . А также условия взятков .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

це Денис слушно зауважив, перш а ніж вколоти треба було подивитись де в якій темі:) но нехай Вас тішить ваша карпатка,а нас в цій темі буде тішити карніка:wave:

Та згідний, згідний! Але ж пане Михайле, немає там аж такого "вколоти" (лише легонький шпіг).:) Насправді мова про інше: за умови "правильної" погоди, наявності пізньолітнього поліфлорного взятку, ну і вдалого догляду, наша не відселекційована аборигення карніка (карпатка) також показує пречудові результати. Той жарт дійсно вийшов багатошаровим, але все решта не є таким важливим. Хіба в якості жарту...:)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Kumpel сказал:

наша не відселекційована аборигення карніка (карпатка) також показує пречудові результати.

А потом эта карпатка окажется метизированой...  Наверное не стоит гордиться тем что селекцией не занимаетесь. Карника как минимум в дочках прогнозируема. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, siverit сказав:

Наверное не стоит гордиться тем что селекцией не занимаетесь

Выстрел мимо. Посмотрите в профиль и убедитесь: любительская пасека в 20 семей. Какая тут может быть селекция??? Пакетами также не занимаюсь и это видно по конструкции улья. Да и вообще пчел содержу не для прибыли, а для удовольствия. Ну а контроль и отбор конечно же ведется (по материнской линии), поскольку матками первого поколения обеспечиваю себя сам.

 

1 година тому, siverit сказав:

Карника как минимум в дочках прогнозируема

И это совершенно справедливо, если Вы говорите о представителях конкретных отселекционированных линий. Но тема то у нас как называется? А вот как - "Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)". А понятие "порода" (точнее раса) охватывает всю совокупность естественных популяций, включая и банатку , и катпатку, и т.д. Улавливаете?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Kumpel сказал:

Выстрел мимо. Посмотрите в профиль и убедитесь: любительская пасека в 20 семей. Какая тут может быть селекция??? Пакетами также не занимаюсь и это видно по конструкции улья. Да и вообще пчел содержу не для прибыли, а для удовольствия. Ну а контроль и отбор конечно же ведется (по материнской линии), поскольку матками первого поколения обеспечиваю себя сам.

 

И это совершенно справедливо, если Вы говорите о представителях конкретных отселекционированных линий. Но тема то у нас как называется? А вот как - "Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)". А понятие "порода" (точнее раса) охватывает всю совокупность естественных популяций, включая и банатку , и катпатку, и т.д. Улавливаете?:)

Цікаво... звідкіля у Вас інформація про банатку? З її характеристикою і забарвленням аж ніяк не карніка.навіть до скленара не можна віднести.Щодо остального взнаємо пізніше, після дослідження німців. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, siverit сказав:

А потом эта карпатка окажется метизированой...  Наверное не стоит гордиться тем что селекцией не занимаетесь. Карника как минимум в дочках прогнозируема. 

При всій повазі... За 1-3 роки досвіду Ви вже побачили прогнозованість в дочках? І з чим порівнювали? У мене 2 сестри від матки Пернера з 1 закладки і одна на кінець травня була на 6 корпусах 145 і лідер по біомасі сім"ї і по меду, а інша на 3 не до кінця обжитих в ройовий пішла. Більшість з нас начитаються розумних фраз на форумі і певних постулатів і потім їх ретранслюють. А тих, хто незгодний закидують помідорами гнилими. Зупиніть планету :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...