Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Паланочка сказал:

из старый материала Пешец на уровне 47 скланара, . Самый спокойный Пешец. Роение отсутствует.

Саме так, спокійнішої бджоли поки що не бачив, роїння не має, мед носять (пешец F1 від Болюбаша).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Серж 82 сказал:

Саме так, спокійнішої бджоли поки що не бачив, роїння не має, мед носять (пешец F1 від Болюбаша).

Якщо не помиляюсь то Пешец в Богдана був від мене.А в мене від Georg Macha, сама спокійна карніка з якою я зустрічався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Паланочка сказал:

Якщо не помиляюсь то Пешец в Богдана був від мене. Від Georg Macha Сама спокійна карніка з якою я зустрічався.

Саме так Богдан і казав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Паланочка сказал:

Я не занимаюсь медом , для меня ето побочный продукт, поетому моя оценка не будет полной по сравнению с пасекой медового направления. Но всеже у меня по меду лучшый 47 скленар, неотстает скленар 47\19, чуть хуже Хефтбергер 292 и Пехакер 122 хуже 10 скленар. Ето с нового материала, из старый материала Пешец на уровне 47 скланара, Пернер на уровне хефтбергера. Самый спокойный Пешец. Роение отсутствует.

Артем,дочки Пеххакера по меду умнички,уделали дочек кордована,хотя по развитию я думал,что будет все наоборот. Гнездо держат и по два корпуса(300) меда уже принесли и это еще не предел. Короче спасибо Вам!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, yoksamytnyi сказал:

Артем,дочки Пеххакера по меду умнички,уделали дочек кордована,хотя по развитию я думал,что будет все наоборот. Гнездо держат и по два корпуса(300) меда уже принесли и это еще не предел. Короче спасибо Вам!

Цьогоріч коли меду не досить багато, в мене виділяються по медові Пернерська карніка і Пеххакера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.07.2017 в 13:24, Юрий В. сказал:

У карники один недостаток - очень много меда ,если корпусов не хватает  то соединяют корпуса медовыми перемычками ,при откачке все в меду ,руки ,ящики ,пчелы плавают ,во общем для карники  вертикальное гнездо и запас корпусов.

Завеликий зазор між корпусами і краінка непричому.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Андрей Сумчанин сказав:

Цьогоріч коли меду не досить багато, в мене виділяються по медові Пернерська карніка і Пеххакера.

а у мене Ф1 Пеххакер ,що то не дуже,тобто не складає особливого враження, тим самаим весь піде на заміну,за те Пернер і Пешетц тішут.Можливо Пеххакер Ф1 не склався через певний трутневий фон,може йому потрібне якесь певне поєднання,а можливо бджола має особливий напрямок,но зкритикувати наніщо,що вона ніяка,так сказати не можу, Маю теж Скленара G10 i 47 F1,шо то G10 трішки немиролюбний,но не можу сказати ,що агресивний,за те більш активний і бджола з ярко вираженим окрасом сірого кольору ,маса крупна,при застосуванні димаря милі дівчата одразу,тому робота його не дає сказати,що він потребує вибраковки,бджола на кожному етапі і при певних погодніх умовах, в періоді денного часу має властивість змінювати поведінку,і це зрозуміло і сприймається цілком природньо і адекватно, в першу чергу предявляю за показник еталону це розвиток і робота,окрас значення не матиме якщо сімї в усіх показниках показують відмінно,на окрас нехай зважають селекціонери,моя справа репродукція і хороша бджола,щоб дала результат тому хто її придбає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Паланочка сказав:

Но всеже у меня по меду лучшый 47 скленар, неотстает скленар 47\19, чуть хуже Хефтбергер 292 и Пехакер 122 хуже 10 скленар. Ето с нового материала, из старый материала Пешец на уровне 47 скланара, Пернер на уровне хефтбергера. Самый спокойный Пешец. Роение отсутствует.

Щось Зінгера у Вашому рейтенгу не бачу. Чи з ним все так погано? Цікавлюсь, тому, що придбав у Вас матку ШО даної лінії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж придбав зінгер на Н47, цікава повинна бути комбінація.

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Sesk сказал:

Теж придбав зінгер на Н47, цікава повинна бути комбінація.

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Два місяці виводжу потроху дочок і на продаж також облітую в нуках дочок від Артемової ІОшки Singer622*Perner, відпроданої мені в травні Богданом Болюбашем. Цілком вдала комбінація, і розплід гарний, і меду чимало, те саме зараз і по дочках спостерігаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А где сейчас можно достать иошку зингера? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, АТВ сказав:

А где сейчас можно достать иошку зингера? 

Це до Паланочки, можливо надпланові якісь є, або до Івана Михайловича в нього є такий матеріал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Seos сказал:

Це до Паланочки, можливо надпланові якісь є, або до Івана Михайловича в нього є такий матеріал.

спасибо, созвонюсь. Насчет Паланочки не уверен т.к. у него очередь на год вперед. А Вы случайно не подскажите какова цена на данный материал сейчас?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, АТВ сказав:

Насчет Паланочки не уверен т.к. у него очередь на год вперед. А Вы случайно не подскажите какова цена на данный материал сейчас?

В своїй темі, Паланочка написав в минулу п'ятницю, що до виконання замовлень йому залишилось віддати біля 40 бакфастів 1 карніка  пару степових, і 1 кордован. Я на Вашому місці зателефонував би йому, мо вдача й посміхнеця, а ні то не поб'ють точно. У нього в цьому році по 1000грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ІОшка Пернерська від Ліпатова в роботі, її розплід

IMG_20170719_160030_013.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

ІОшка Пернерська від Ліпатова в роботі, її розплід

IMG_20170719_160030_013.jpg

У меня так же сеет... Супер.. Вот только дочек от нее не сделал((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, tuda сказав:

У меня так же сеет... Супер.. Вот только дочек от нее не сделал((

Так ще непізно вивести, пробуйте. Також брав матки в Віталія, зробив закладку, матки F1 вже повиходили, жду обльоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Так ще непізно вивести, пробуйте. Також брав матки в Віталія, зробив закладку, матки F1 вже повиходили, жду обльоту

не, буду пробовать зимовать их, может и выживут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, tuda сказал:

не, буду пробовать зимовать их, может и выживут.

У більшості карніководів ці слова викличуть подив, бо знаючи що карніка зимує так, як ніхто не зимує, ви витрачаєте час. Тим більше австрійська карніка зимувати вміє понад 5 місяців, бо в горах там у неї так і є (снігу по півметра і морози -20-30 стабільно).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Андрій Сумчанин сказал:

 ви витрачаєте час.

В смысле?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, tuda сказав:

В смысле?

Матки ШО нерозумно використовувати на мед, їх утримують в невеликих відводках ціле літо, щоб вони невисіювалися завчасно. Натомість виводіть від них дочок , нехай вони працюють на мед, заодно і породніх бджіл будете мати на пасіці. Не ждіть слідуючого року, виводіть вже, весною будуть сім'ї з матками карніки, відразу і розвиток побачите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, davolodya сказал:

Матки ШО нерозумно використовувати на мед, 

у меня уже облетелись (ИО от Виталия, получил еще 13 июня), весной буду наблюдать уже за дочками 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, VKN сказав:

весной буду наблюдать уже за дочками 

Все вірно, весною зимувалі матки покажуть свій потенціал,  дотого ж будете мати породнього трутня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tuda сказал:

В смысле?

ІОшку треба дивитися по дочкам ф1, бо вони для того беруться, і час не гаяти, засіяла - одразу і прививки робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Андрій Сумчанин сказал:

ІОшку треба дивитися по дочкам ф1, бо вони для того беруться, і час не гаяти, засіяла - одразу і прививки робити.

у меня так получилось: получил первые ИО (от Виталия) 13 июня, подсадил, дал недельку "обжиться", попробовал в Джентер (на ночь) - не хочет,  поработал шпателем, а сейчас уже через джентер заложил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...