Перейти к содержанию

Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)


Николай П.

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Богдан1 сказал:

Андрій неповіриш но цього року ні в однієї карніки решітки нестояли і вище 2 8 рамкового корпусу вони незапльивали але блищим часом відкачаю мед сформую світлу суш в нижніх корпусах вверх усі старі на вибраковку а потім заберу з медом і порядок ,,до зими готуватись завчасно треба"

Така сама ситуація, решітки стоять у цьому році тільки у виховательках. Карніка була трошки плигала в магазини але дуже мало. А кордовани товчуться внизу, у верх бджоли їх не пускають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Андрей Сумчанин сказал:

Все 5 лет что я держу КАРНИКУ в 10-рамочниках матки на одном расплодном, в 8-рамочниках - на двух корпусах под решеткой. А так вообще практикую с 2003 года. И по другому не представляю.

Разделительная решётка делает расплодное гнездо компактным

Да ,здесь еще стоит уточнить что я описываю рамки дадановские  а Вы рутовские.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, yoksamytnyi сказал:

Андрей,а сколько 8 рамочных корпусов после решетки?

Над решіткою стоїть ще 2-3 корпуси, то мої, мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У четвер хлопці з Рівного брали у мене відводки ( пакети) 10 шт.  Погода,  дощ, вітер, +17 .  Відводки брали з сімей , з молодими  2017 р. матками Сінгер , Пешец, Белка. Знімали надставки і знаходили маток в розплідних корпусах.

Бджоли вели себе більш ніж достойно, нікого не чіпали, не нападали,  сиділи кожушком на сотах з розплодом, Матки з флюросціюючими  номерними мітками різних форм ,  вдавалося розшукати одразу, огляд гнізд займав 5-7 хвилин. Аналогічно вели себе кроси  карпатка на карніку.

Висновок. При бажанні кожен може у себе на пасіці поселити бджіл з якими буде комфортно працювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Іван Михайлович сказал:

У четвер хлопці з Рівного брали у мене відводки ( пакети) 10 шт.  Погода,  дощ, вітер, +17 .  Відводки брали з сімей , з молодими  2017 р. матками Сінгер , Пешец, Белка. Знімали надставки і знаходили маток в розплідних корпусах.

Бджоли вели себе більш ніж достойно, нікого не чіпали, не нападали,  сиділи кожушком на сотах з розплодом, Матки з флюросціюючими  номерними мітками різних форм ,  вдавалося розшукати одразу, огляд гнізд займав 5-7 хвилин. Аналогічно вели себе кроси  карпатка на карніку.

Висновок...

 

Тільки що заїжджав до місцевого пасічника, він за 5км від мене, колишній колгоспник пасічник. Кажу в цьому році прокачку травневого меду і одну повноцінну качку літню вже робив, в нього бачу очі на лоб ледь не вилізли. А він каже що ще нічого не качав бо нема меду, зате дуже "прєдан" степовкі. Я йому вкотре сказав що жлобиться на купівлю маток не варто

 

А тоді ще я як додав що знов взяв маток з Австрії і Німеччини, і кожна по 60 євро, то в нього настав штопор, бо йому 200 грн на плідну одненьку навіть жалко.

Життя розставляє крапки над і.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо отриманих вчора маток з інституту Целлє.

Антону дякую. По -перше.

По-друге, паспорти аж занадто інформативні, родовід на три покоління, вказані індекси з зазначенням навіть продуктивності по меду материнок в рік тестування!!!

По-третє, я таки колись мав отримати карніку Целлє, бо Суми і німецьке містечко Целлє - городи побратими, це і на сайті міськради вказано, і Женя Імкер в лютневому відеоролику на ютубі говорить про це під час відвідин інституту Целлє та виставки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Андрей Сумчанин сказав:

Щодо отриманих вчора маток з інституту Целлє.

Антону дякую. По -перше.

По-друге, паспорти аж занадто інформативні, родовід на три покоління, вказані індекси з зазначенням навіть продуктивності по меду материнок в рік тестування!!!

По-третє, я таки колись мав отримати карніку Целлє, бо Суми і німецьке містечко Целлє - городи побратими, це і на сайті міськради вказано, і Женя Імкер в лютневому відеоролику на ютубі говорить про це під час відвідин інституту Целлє та виставки.

Радий. Але дякую то забагато. Краще медовухою :az:.

Будемо дивитись. Взагалі їх обліт в 2015 році на Майені показав дуже високі показники по меду. Ну або рік врожайний був. Особисто я хочу вірити в перше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Іван Михайлович сказал:

У четвер хлопці з Рівного брали у мене відводки ( пакети) 10 шт.  Погода,  дощ, вітер, +17 .  Відводки брали з сімей , з молодими  2017 р. матками Сінгер , Пешец, Белка. Знімали надставки і знаходили маток в розплідних корпусах.

Бджоли вели себе більш ніж достойно, нікого не чіпали, не нападали,  сиділи кожушком на сотах з розплодом, Матки з флюросціюючими  номерними мітками різних форм ,  вдавалося розшукати одразу, огляд гнізд займав 5-7 хвилин. Аналогічно вели себе кроси  карпатка на карніку.

Висновок. При бажанні кожен може у себе на пасіці поселити бджіл з якими буде комфортно працювати.

Иван Михайлович если не секрет - где берете эполитки и какова их стоимость и чем клеете? В прошлом году был у меня зингер от Вас с этой эполиткой так прикольненько было находить на соте (жаль не перезимовала маточка).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Матки з флюросціюючими  номерними мітками різних форм ,

Иван Михайлович, если можно так же помогите приобрести апполитки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, АТВ сказав:

Иван Михайлович если не секрет - где берете эполитки и какова их стоимость и чем клеете? В прошлом году был у меня зингер от Вас с этой эполиткой так прикольненько было находить на соте (жаль не перезимовала маточка).

замовляю у Польщі , на фірмі яка їх виготовляє.

1 година тому, Владимир Татомир сказав:

Иван Михайлович, если можно так же помогите приобрести апполитки.

не проблема . 100  грн = 100 шт від 1 до 100  круглі , яскраво -жовті.

Клей в аптеці. ( БФ-6)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

замовляю у Польщі , на фірмі яка їх виготовляє.

не проблема . 100  грн = 100 шт від 1 до 100  круглі , яскраво -жовті.

Клей в аптеці. ( БФ-6)

А до тисячі, чи букви щоб на опалітці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, teplov сказав:

А до тисячі, чи букви щоб на опалітці?

від 1  до 1000 я замовляв небагато і розіслав замовникам.

З буквами не замовляв, були фігурні, зірочки, прямокутнички  але всі цифрові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Андрей Сумчанин сказал:

 

Тільки що заїжджав до місцевого пасічника, він за 5км від мене, колишній колгоспник пасічник. Кажу в цьому році прокачку травневого меду і одну повноцінну качку літню вже робив, в нього бачу очі на лоб ледь не вилізли. А він каже що ще нічого не качав бо нема меду, зате дуже "прєдан" степовкі. Я йому вкотре сказав що жлобиться на купівлю маток не варто

 

А тоді ще я як додав що знов взяв маток з Австрії і Німеччини, і кожна по 60 євро, то в нього настав штопор, бо йому 200 грн на плідну одненьку навіть жалко.

Життя розставляє крапки над і.

Він кожен рік граблі по 200 грн. купує. Не лякай людей. бо так і до серцевого нападу недалеко. Будеш крайній. Тих людей  вже не переробиш. Копійка рубля береже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Іван Михайлович сказал:

Бджоли вели себе більш ніж достойно

приїдьте побачите як веде себе склінар G10 при відкритому гніздовому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, roman-1 сказав:

приїдьте побачите як веде себе склінар G10 при відкритому гніздовому.

тобто,чемний, чи щипає в руки:umora:,в мене на пасіці лише одна бдж.яка не дуже любить, як я до неї підходжу, заміна для неї з дня на день готова буде,десь з 30шт.маток карніки зможуть себе реалізувати,до осені треба повибраковувати не лише злючих,але і повзючих,а саме мєдлєнні,чи краще сказати задумані - на брак,не уважні в яких може виникати пропуск - туди ж,ну і тих кому встали на ніжку прийдеться теж,хоча зараза є такі, що і без лапки  строчать ,але при продажі пакету,це не серйозним буде пояснення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

тобто,чемний, чи щипає в руки:umora:

віддам в добрі руки разом з паспортом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

5 хвилин тому, roman-1 сказав:

віддам в добрі руки разом з паспортом.

а паспорт, то за що,він чим Вам не вгодив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

 

а паспорт, то за що,він чим Вам не вгодив

в нагрузку як бонус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, roman-1 сказал:

приїдьте побачите як веде себе склінар G10 при відкритому гніздовому.

в мене теж 10 не дуже добрый, зате 47 по меду не погано працює, по миролюбності на 4..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Паланочка сказал:

в мене теж 10 не дуже добрый, зате 47 по меду не погано працює, по миролюбності на 4..

47 вже маю. в наступному році оціню. тільки тиждень як привіз. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Паланочка сказал:

в мене теж 10 не дуже добрый, зате 47 по меду не погано працює, по миролюбності на 4..

Артем, интересно узнать, какие линии у Вас на мед нормально работают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, VKN сказал:

Артем, интересно узнать, какие линии у Вас на мед нормально работают

Я не занимаюсь медом , для меня ето побочный продукт, поетому моя оценка не будет полной по сравнению с пасекой медового направления. Но всеже у меня по меду лучшый 47 скленар, неотстает скленар 47\19, чуть хуже Хефтбергер 292 и Пехакер 122 хуже 10 скленар. Ето с нового материала, из старый материала Пешец на уровне 47 скланара, Пернер на уровне хефтбергера. Самый спокойный Пешец. Роение отсутствует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Паланочка сказал:

Я не занимаюсь медом , для меня ето побочный продукт, поетому моя оценка не будет полной по сравнению с пасекой медового направления. Но всеже у меня по меду лучшый 47 скленар, неотстает скленар 47\19, чуть хуже Хефтбергер 292 и Пехакер 122 хуже 10 скленар. Ето с нового материала, из старый материала Пешец на уровне 47 скланара, Пернер на уровне хефтбергера. Самый спокойный Пешец. Роение отсутствует.

Артем скажи такую вещь. Они все серые. Или есть откланения по жилтезне. Я понимаю что уже достал Карниководов но точного ответа не получил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Артем скажи такую вещь. Они все серые. Или есть откланения по жилтезне. Я понимаю что уже достал Карниководов но точного ответа не получил.

У 10 скленара есть желтизна не у всех пчел но довольно много , первый тергит от уголков до целого тергита.  Вся остальная карника которая есть у меня серая...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

У 10 скленара есть желтизна не у всех пчел но довольно много , первый тергит от уголков до целого тергита.  Вся остальная карника которая есть у меня серая...

Понял спасибо.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Серж 82 changed the title to Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...