Перейти к содержанию

Фальсификация маток из Германии


Рекомендуемые сообщения

19 хвилин тому, nibond сказав:

Також підробний? :umora:

звичайно! ви можете два рази однаково поставити круглу печатку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

звичайно! ви можете два рази однаково поставити круглу печатку?

Дійсно, відбитки печаток підозрілі тим, що розміщені під одним і тим же кутом. Що не можливо в ручну відтворити в принципі. Та і фарба на відбитках лежить абсолютно однаково, що змахує на фотошоп. Та і форма печатки овальна не в  вертикальній чи горизонтальній осі. Короче, явна підробка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос к Виталию Липатову:Виталий,я что-то путаю или это Ваши паспорта(точнее Ваших маток),которые Вы демонстрировали в прошлом году? varroatolerants.jpg

passport_peschetz.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ЮМос сказав:

А ось і ветпаспорт пасіки

pasport-paseka.jpg

Фотошоп усе крім написаного  ручкою . Кидав  фотку в  фотошоп  дві  печатки -  буква в букву, піксель в піксель, навіть ніде не попідтерали  щоб не кидалось так в очі.  2 печатку трохи опустили і все, просто вставили  чуть  змінили чи розтянули слой.    На штампі телефони  поміняні  оригінальні  ніби отакі  24578022457759 ,хіба може   помінялись. Зразу скажу  робив   якийсь лох або   школяр.  Вихідного номера теж не має. - Чи зараз  новий  закон, що  документи   що видаються в реєстр   чи  журнал  ніде не пишуться.?    Це   бумажка   ніде не пригодиться.   :hmm: Фальшивка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Маслюк сказав:

Вопрос к Виталию Липатову:Виталий,я что-то путаю или это Ваши паспорта(точнее Ваших маток),которые Вы демонстрировали в прошлом году? varroatolerants.jpg

passport_peschetz.jpg

Паспорта схожі, але номери маток не мої. Трохи згодом гляну детальніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паспорт Ліпатова (по центру)   ХТоСЬ  підробив - порівняйте номери опаліток, генерацію  та дати. :hmm:

varroatolerants.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ЮМос сказав:

А ось і ветпаспорт пасіки

pasport-paseka.jpg

"Головние ветеринарный лікарь району" - афтор докУменту не гребував азірівкою?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

"Головние ветеринарный лікарь району" - афтор докУменту не гребував азірівкою?

 

5c40eca79fe65_.JPG.99933fd5848e39a1cb6e8fdbe60ee7e3.JPG 

Печатка підроблена як і весь паспорт. Спочатку була нанесена на принтері печатка компютерною програмою, а потім поверх надрукована сторінка паспорту.

Для цього достатньо простенької безкоштовної проги

5c40edecac469_.JPG.7c534f1e3dbd8660cf33e9f5d9672635.JPG

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Міхал-69 сказал:

Паспорт Ліпатова (по центру)   ХТоСЬ  підробив - порівняйте номери опаліток, генерацію  та дати. :hmm:

varroatolerants.jpg

Что-то ничего не понятно.Может кто-то разъяснить?(средний паспорт Липатова и первый,что я выставил( матка 16))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Маслюк сказал:

Что-то ничего не понятно.Может кто-то разъяснить?(средний паспорт Липатова и первый,что я выставил( матка 16))

Той що Ви виставили - це ПІДРОБКА!!!  

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Міхал-69 сказал:

Той що Ви виставили - це ПІДРОБКА!!!  

 

 

 

 

Обоснуйте.По чем это видно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Маслюк сказал:

Обоснуйте.По чем это видно?

Збільшіть наскільки зможете два паспорти. У Ліпатова опалітка 66 а іі зробили 16. Уважно гляньте як написано генерацію  1 і як з одиниці зробили 3. Дата 8.06.16 переправлена на  20.06.16. Початок засіву 20.06.16 змінено на 8.07.16.  Самий нижній підпис - дві останні закарлючки знизу підтерті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А тепер  задумайтесь  скільки подібних  маток  і паспортів  гуляє по Україні... А скільки від них  уже F - ?-ок є, за  гібриди з місцевими взагалі мовчу .:IMHO:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Маслюк сказал:

Обоснуйте.По чем это видно?

Написано 25.5.2016. Должно быть 25.05.2016. И внизу нет даты начала яйцекладки (обязательно при заполнении).

       Метка "белая" (графа Zeichen) по- немецки пишут с фигурной "эс" в конце? как на Липатовском паспорте. На Вашем написано что-то непонятное- человек не знает немецкого.

  В графе "Rasse " обратите внимание на написание немецкой буквы v. На Вашем паспорте ее написали слишком правильно . Немцы пишут ее с хвостиком наверху, как на паспорте у Липатова.

   

    

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На "лівому" ветпаспорті вказана адреса. Також ця сама адреса вказана на сайті.  Зважаючи на масштаби, "тАвАрищ"  кинув не одну сотню людей.  Заяви до поліцаїв - діло марне. Інтернет злочини важко довести  до правильного кінця. Мав подібний досвід. Там така тягомотина, що або вже сума космічна, або ну дуже потоптались на коханом мозолі, і душа требує нірвани. Приїхати і "дати люлей", пряма дорога в клітку. Також є досвід.   Але маючи адресу,  гарно все обміркувавши, можна зробити все красиво, і в людини  можливо пропаде всіляке бажання займатись масовими крадіжками.  В "буржуїв" є гарна трактовка законів. Знав, не доніс - також злочинець.  В нашому поствсовку, це "стукач". Але чому тоді всі невдоволені  кримінальною обстановкою, коли більшість також співучасники? Дилема...:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Міхал-69 сказал:

Збільшіть наскільки зможете два паспорти. У Ліпатова опалітка 66 а іі зробили 16. Уважно гляньте як написано генерацію  1 і як з одиниці зробили 3. Дата 8.06.16 переправлена на  20.06.16. Початок засіву 20.06.16 змінено на 8.07.16.  Самий нижній підпис - дві останні закарлючки знизу підтерті.

А вот там где трут описан?Трут одинаковый,а цифры у Липатова 35,а у них 53.Может такое быть в одно время?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Маслюк сказал:

А вот там где трут описан?Трут одинаковый,а цифры у Липатова 35,а у них 53.Может такое быть в одно время?

Не может.Количество отцовских семей не может быть разным в одно и то же время.

Вот что было по факту на облетнике

DE-17-5 Norderney 24.05.2016 10.08.2016 Detlef Ottersbach   C-Varroatoleranz 2 35 DE-7-45-300-2013

 

Период работы СП с 24.05.2016 по 10.08.2016

Руководитель-Detlef Ottersbach

Отцовские семьи-C-Varroatoleranz

2 - Островной случной пункт

Количество отцовских семей-35

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це по суті мої паспорти, як і помітив пан Маслюк, зараз закінчу гратись в фотошопі і все покажу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на сайте почитайте отзывы. Все написаны в одной манере изложения. Порадовало последнее-22 года занимаюсь пчелами но впервые вижу в семье 14 рамок печатного расплода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пешетц, варроа та тройзек який він переробив на пешетц ))) з його сайту - http://honeytraider.zzz.com.ua/shop/matki-i-pchelopaketyi/matki-i-pchelopaketyi/

Це паспорти маток від яких я брав матеріал в минулі сезони. Ось посилання на сайт-оригінал, де він брав зображення - http://karnika.com.ua/passport/. На зображеннях я вказав дрібниці яких цей горе фотошопщик  не затер. Я не став робити порівняльний аналіз рукописного тексту, та там і на око видно повну ідентичність. З паспортом Рауша Тройзек 1075 йому було простіше - він чистенький і там замало грязних плям та дефектів, але все одно видно де він і що підтирав.
Ще на його сайті є мої паспорти з тих маток що я реалізував в 2018 - це оригінал і він дійсно в мене їх купив ))
Дякую за Увагу! І будьте обережні.
 

varroatolerants1.jpg

IMG.jpg

1596sg41.jpg

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, АТВ сказав:

А на сайте почитайте отзывы. Все написаны в одной манере изложения. Порадовало последнее-22 года занимаюсь пчелами но впервые вижу в семье 14 рамок печатного расплода.

за 3 недели 14 рамок ПЕЧАТНОГО рассплода. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Укроп сказал:

треба було росказувати, і писати всюди. Твоя вина що ти того не робив

Цю інформацію треба було швидко довести до колег! А так виходить що мовчали і "допомогли" продавати підробку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ліпатов Віталій сказав:

 

varroatolerants1.jpg

 

 

А як Вам 53 колонії на Нордернеї? То напевне в червні 35 вистачало. На липень ще 18 довезли ).

Пропоную вказаного товариша вичислити і як слід провчити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повний капець. На що людина розраховує? Між іншим, позиціонує себе як кандидат наук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Sanich сказал:

за 3 недели 14 рамок ПЕЧАТНОГО рассплода.

Хороші матки. Буду брать!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...