Jump to content
dust

Фальсификация маток из Германии

Recommended Posts

В 27.01.2019 в 23:01, Укроп сказал:

Пояснювати вам нічого не збираюсь, не бачу сенсу, адже думаю що після цього вашого висловлювання, ви підете паритись. Мова за Рудя геть зовсім не йшла, а йшла мова за дві мітки на маткі. Я ніде не зустрічав щоб Рудь так висловлювався про Україну. Якщо хтось то чув і бачив, то ткніть мене носом. Якщо він так висловлювався,про Україну,то звичайно він нечисть, і негідник. Тому якщо це колеги так,то підтвердіть зі сторони. Тому що Пахомичу повірити, це значить себе обдурити. На рахунок того що ви кажете що у мене висох мозок. То скажу вам так. Не судіть по собі

Ну і який висновок....?. Невже дуло вище  коліна?:hi:

• Like 1
13 минут назад, miro сказал:

а я не розумію, за що Пахомича хають, адже Пахомичу немає за що встидатись, не він ганьбить іншої національності людину, не він викривляє історію, і не він писав цей маразм, він лише застеріг про овець у вовчих шкурах.

:hmm:простий Пахомич цінніший, аніж закруглений

Распространяющий и цитирующий политику, даже чужие посты ,одно и тоже :IMHO1:

• Like 1
1 час назад, Мико сказал:

Для политики на форуме нет места 

@Пахомич закругляйтесь 

Це історія через то і око муляє дайте Пахомичу докінця договорити . ато перед банею недали 

• Haha 1
Только что, Мико сказал:

Від мене вимагали фактів, я навів. Все це є відкрито  і в особисте я не залазив. То шо не є особистою власністю може бути обговорено любою особою. Адрес форуму я не оприлюднював.:hi: 

• Like 6

:IMHO:Нечего рыться в прошлом.Достаточно было бы сказать в двух словах что было и не тискать сюда цитаты.

Хочется говорить о политике?Для этого есть другие форумы.

Edited by Егор Юрьев
  • Like 2
15 минут назад, Пахомич сказал:

дуло може і ніяке ,а язик дай боже підлиже кожному

5 минут назад, Пахомич сказал:

я навів.

ну сподіваюсь тепер Вам полегшало:umora:

• Like 1
16 хвилин тому, Мико сказав:

ну зачекайте, коли тут ладні певного форумчанина цитувати нижню білизну, то це нормально і навіть неаморально, а показати нутро свідомого бачення яке почасти є зарозумілістью, та явною неприязнестею до людей, які на відміну відносятьс дружелюбно і без умислу ворожнечі, що і особлює в собі Пахомич, то його ми чомусь маємо наказувати, тому я вважаю неправильно це, правді треба дивитись у вічі.

• Like 16
46 минут назад, miro сказал:

а я не розумію, за що Пахомича хають, адже Пахомичу немає за що встидатись, не він ганьбить іншої національності людину, не він викривляє історію, і не він писав цей маразм, він лише застеріг про овець у вовчих шкурах.

:hmm:простий Пахомич цінніший, аніж закруглений

Это точно подмечено, просто комуто и в Украине не гоже такая правда...выходит лучше молча пройти мимо.

• Like 1
  • Haha 1

Кажуть Петро Ільїчь Чайковський був не традиційної орієнтації, Ви підете на лебедине озеро, чи Вас щось зупинить, а якщо хтось зарозумівся, так поставте його намісце аргументами, і бажано в області бджільництва

12 хвилини тому, larson сказав:

Кажуть Петро Ільїчь Чайковський був не традиційної орієнтації, Ви підете на лебедине озеро, чи Вас щось зупинить......

ну, чи піду це питання таке собі, а от дивитись лебедине озеро по телевізору за радянського союзу ми любили всією сімєю, то наш стрийку Зеник казали жи нарешті на єдного  3,14darasa менше стало.

Edited by miro
  • Like 1
  • Haha 3
18 минут назад, larson сказал:

Кажуть Петро Ільїчь Чайковський був не традиційної орієнтаці

Петро Ільїчь Чайковський був геній. А таких Imker DE ,  не традиційної орієнтаці , хоч греблю гати.

Є чим замінить.

Edited by kolo
  • Like 5
5 минут назад, kolo сказал:

Е чим замінить.

у кожного із нас є свій скилет в шафі

• Like 1
15 минут назад, larson сказал:

Кажуть Петро Ільїчь Чайковський був не традиційної орієнтації, Ви підете на лебедине озеро, чи Вас щось зупинить, а якщо хтось зарозумівся, так поставте його намісце аргументами, і бажано в області бджільництва

От тут щось є ітересне - райдуга . Петро Ільіч вас не обєгорив і не продав перемічеу матку з минулого року;) 

• Like 1
1 час назад, Пахомич сказал:

Висновок такий,що Ви кажете не правду. 

1 час назад, miro сказал:

Пахомич, то його ми чомусь маємо наказувати,

Просьба закругляться с политикой , это не наказание ,  а просьба 

• Like 2
1 минуту назад, Мико сказал:

Просьба закругляться с политикой , это не наказание ,  а просьба 

Яка політика? Котрабандист обкидає лайном всіх і то політика? Та за одно відео  до Гайдара повино бути звернення до прокуратури і звернення в оранів Німеччини. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
9 минут назад, Пахомич сказал:

Яка політика? Котрабандист обкидає лайном всіх і то політика? Та за одно відео  до Гайдара повино бути звернення до прокуратури і звернення в оранів Німеччини. 

Матеріал того як ви висловлюєтесь контробандиста користується попитом в Україні. І по відгуках тих хто має його матеріал, вони ним дуже задоволенні. Якщо ви можете зробити щось якісніше( в чому я маю великий сумнів) то зробіть і запропонуйте людям своє. Я розумію що Вам дуже заздрісно бачити, як люди працюють, і в них все виходе. Але то вже лише Ваші проблеми

• Like 3
20 часов назад, Укроп сказал:

користується попитом в Україні

Користь выше закона- это как? Некоторая двойственность поведения должна прощаться на бытовом уровне- это нормально. Но два молодых человека где-то превысили границы дозволенного. Вот и нарвались на гражданскую позицию Гайдара и немного нарвались на Пахомыча.
     Пахомыч отрезвляет, и я бы мог Завангуваться, но не дает. А Гайдару так никто из этих молодых не ответил.

Слово бизнес с английского переводится дело, по французский "афер" отсюда аферист. Иногда трудно отличить где бизнес, а где уже и афера.

• Like 2
33 минуты назад, Майер сказал:

Користь выше закона- это как? Некоторая двойственность поведения должна прощаться на бытовом уровне- это нормально. Но два молодых человека где-то превысили границы дозволенного. Вот и нарвались на гражданскую позицию Гайдара и немного нарвались на Пахомыча.
     Пахомыч отрезвляет, и я бы мог Завангуваться, но не дает. А Гайдару так никто из этих молодых не ответил.

Слово бизнес с английского переводится дело, по французский "афер" отсюда аферист. Иногда трудно отличить где бизнес, а где уже и афера.

Про які кордони дозволеного йде мова? Ніхто нікого не заставляє купувати маток. Денису Фадєєву обривають телефон, і просять щоб привіз маток. Він нікому себе не нав’язує, нікого не заставляє щоб у нього купували. Так само і Женя Рудь нікому себе не нав’язує. Щоб Ви розуміли, то лише крапля в океані від тої кількості  що він відправляє своїх маток в Україну. Люди матеріал купують, він хороший. Що ще потрібно для повного щастя?

9 минут назад, Укроп сказал:

Ніхто нікого не заставляє купувати маток

"... не введи во искушение..."

Edited by Майер

Про маток Imker DE 

Ukrop RU казав--

" Люди матеріал купують, він хороший. Що ще потрібно для повного щастя?"

Ну хоч би совість.

• Like 2
34 хвилини тому, Укроп сказав:

Про які кордони дозволеного йде мова? Ніхто нікого не заставляє купувати маток. Денису Фадєєву обривають телефон, і просять щоб привіз маток. Він нікому себе не нав’язує, нікого не заставляє щоб у нього купували. Так само і Женя Рудь нікому себе не нав’язує. Щоб Ви розуміли, то лише крапля в океані від тої кількості  що він відправляє своїх маток в Україну. Люди матеріал купують, він хороший. Що ще потрібно для повного щастя?

В 27.01.2019 в 23:01, Укроп сказав:

Пояснювати вам нічого не збираюсь, не бачу сенсу, адже думаю що після цього вашого висловлювання, ви підете паритись. Мова за Рудя геть зовсім не йшла, а йшла мова за дві мітки на маткі. Я ніде не зустрічав щоб Рудь так висловлювався про Україну. Якщо хтось то чув і бачив, то ткніть мене носом. Якщо він так висловлювався,про Україну,то звичайно він нечисть, і негідник. Тому якщо це колеги так,то підтвердіть зі сторони. Тому що Пахомичу повірити, це значить себе обдурити. На рахунок того що ви кажете що у мене висох мозок. То скажу вам так. Не судіть по собі

Цікаво-цікаво.  

• Like 3
В 21.02.2019 в 21:41, larson сказал:

Интересно  маты пропускаются   "3,14darasa менше стало."  , так же как и политика , а доказательства и логические объяснения что не традиционная ориентация - это болезнь удаляется ! Подкрадываются смутные сомнения, кто кого защищает ...:umora:

Edited by Jon
В 22.02.2019 в 00:41, larson сказал:

Кажуть Петро Ільїчь Чайковський був не традиційної орієнтації,

для Ильича Чайковского -это так и называется нетрадиционная ориентация 

а для д Васи с с.Чугуевки ,другой термин ,например "глиномес" или другие народные определения. :dntknw::hmm:

• Haha 2