Перейти к содержанию

Фальсификация маток из Германии


Рекомендуемые сообщения

2 години тому, Брониславович сказав:

Не надо пытаться создавать выдуманные проблемы, особенно там где их нет. Материала для роботы достаточно , как и заказов. Не хватает "рук" и времени для работы.

В теории проблем нет, если возникнут спросим у более опытных заводчиков Бакфаст, у нас был  Johann & Iris van den Bongard (DE) , есть договоренность  о семинаре в Украине  с  Keld Brandstrup (DK).

 І що з того що був Йохан з дочкою,  він що обіцяв вам маток потрібних вам.  Був Женя  Рудь, він що готовий напряму поставляти маток вам? Чи той же Кельд Бранструп.... Дивився що хлопці з Гомеля їздили до Жос  Гута, був Михаїл Гращенко був  в Юнгельса. Так вони особисто туди їздили і брали маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Uran сказал:

 І що з того що був Йохан з дочкою,  він що обіцяв вам маток потрібних вам.  Був Женя  Рудь, він що готовий напряму поставляти маток вам? Чи той же Кельд Бранструп.... Дивився що хлопці з Гомеля їздили до Жос  Гута, був Михаїл Гращенко був  в Юнгельса. Так вони особисто туди їздили і брали маток.

Маток от Йохана брал а в этом сезоне возьму и в Гута и в Юнгельса без посредников и трусами в ютубе и не только   махать не буду а завезу только для себя :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Егор Юрьев сказал:

Смотрю на это как цирк на дроті.

Проблема все та же что и в селекции карпатки.Только в карпатке уже все отселекционировали и там негде руки приложить.Да и за вами разве-ж успеешь.

Посему и перешли на баков,с ними интереснее работать.

А зачем Брониславовичу рассказывать по 100 раз как подбираются пары,какими методами и т.д. ,если в умных книжках все написано.

Вот дались вам эти баки.Глаза застят.

Ні! З карпаткою , краінкою і ..... одне ,  а бакфаст інше. Не всіх хто надів лижі можна  назвати спортсменами  розрядниками.Селекція бакфаста , то вищий пілотаж і тут на форумі лайками не допомогти:IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

о маткам від Ліпатова можу стверджувати, що навіть дочки (по нашому Ф1) виходять дуже гарними і заслуговують максимум балів в морфометрії. Ось наприклад, дочка від Вашої Віталій----- Пернер-Пернер вийшла засновницею нової лінії. І це був обліт на моїй пасіці серед карпатки-баків-італійки-УС-карніки і ще чогось. Не знаю як так виходить, але якщо карпатка то дочка залишається карпаткою, карніка - карнікою, УС-УС. Все не так як пишуть в книжках. Напевно перебірливі дівки в мене виходять:umora:.

Всім охочим побачити те що я бачу ось проміри одніє дочки 64.4.

5c45b0919b198_4-1-122018-(RsA).thumb.jpg.46df345b68ee337041531a26d0a41d55.jpg

о маткам від Ліпатова можу стверджувати, що навіть дочки (по нашому Ф1) виходять дуже гарними і заслуговують максимум балів в морфометрії. Ось наприклад, дочка від Вашої Віталій----- Пернер-Пернер вийшла засновницею нової лінії. І це був обліт на моїй пасіці серед карпатки-баків-італійки-УС-карніки і ще чогось. Не знаю як так виходить, але якщо карпатка то дочка залишається карпаткою, карніка - карнікою, УС-УС. Все не так як пишуть в книжках. Напевно перебірливі дівки в мене виходять:umora:.

Всім охочим побачити те що я бачу ось проміри одніє дочки 64.4.

5c45b0919b198_4-1-122018-(RsA).thumb.jpg.46df345b68ee337041531a26d0a41d55.jpgпереконливй приклад як нуклеусну матку можна продати за ціною ІО.

е

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2019 в 22:46, pr1zZ сказал:

Ну производитеяь паспортов карпатчикам нашли уже. Опыт у него большой) 

Та не проблема сейчас все штампуют паспорта ,даже на рядовых маток.Мода на паспорта пошла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Пахомич сказав:

 

 

переконливй приклад як нуклеусну матку можна продати за ціною ІО.

е

 

І який висновок з того? Треба і можна дурити?Не мені це казати, але орієнтири збиті.І чого  тоді багато обурюється ошуканством?Але якщо це звичайна демонстрація ,що є речі схожі за параметрами,то це не є новина:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Іван Пасічник сказал:

 Друга справа що не кожен готовий оплатити від 80 до 200 євро - тільки заводчику + доставка.     Зимувалі провірені матки з материкових і острівних облітників в обмеженій к-сті на весну 2019 р. вартують 190 - 350 євро у заводчика. 

то що виходить ..Царь не настоящий..?  а как же матки 35- 75 евро они получается ни разу не были ни в германии ни в италии, ни даже в польше??  пахнет международным скандалом :umora: у меня знакомый бакфастчик на получение маток ездил сам лично, тоесть перевозчик получает , а он присутствует,  заберает своих и едет домой счастливый , ну и что такое каких то 700 км проехать для истинного  бакфастчика?? зато спишь спокойно и не думаешь, что кто то пихнул тебе маток по 100 евро со своих нуков:umora: хотя даже в таком варианте могут намахать, так что или доверяйте, или едьте и привозите сами.:IMHO:а паспорта то пыль , люди баксы подделывают    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

переконливй приклад як нуклеусну матку можна продати за ціною ІО.

Пахомич, за таку продажу можна отримати гарно по голові.

І мій коментар був до "спеціаліста у всіх темах " ИИ, а виривати частину розмови не рахуючи початку сюжету, не треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, samitnyj сказал:

І який висновок з того? Треба і можна дурити?Не мені це казати, але орієнтири збиті.І чого  тоді багато обурюється ошуканством?Але якщо це звичайна демонстрація ,що є речі схожі за параметрами,то це не є новина:IMHO:

Якщо  показані проміри , то ви зможите порівняти заміри бджіл і трутнів куплених маток з виставленими. Якщо поставщик тисячами гонить маток , то це може означати, що збираються матки від багатьох  матководів (типу карпатянка з Закарпаття). Дає можливість нуклеусні матки видавати за ІО або острівного спарювання (розмішувати ) . При різниці в замірах куплених і виставлених можна підняти хай, а для матковода і щей ІО це кінець. :hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Пахомич, за таку продажу можна отримати гарно по голові.

І мій коментар був до "спеціаліста у всіх темах " ИИ, а виривати частину розмови не рахуючи початку сюжету, не треба.

Ніхто нічого не виривав так спрацював ноутбук.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mihail-ves сказал:

за таку продажу можна отримати гарно по голові.

не в  тему но похоже.  лет 7 назад привез маток я своих в киев на выставку , неплодок,  штук 10 оставалось подходит человек поторговался забрал всех, отошел в другой конец рынка  сел на стульчик и о чудо!!! продает моих маток в 2 раза дороже , правда они у него уже стали плодными!!  на вопросы а че такие мелкие он отвечал да в дороге уже 3 дня вот и похудели:umora:

  • Подобається 7
  • Ха-Ха 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, tolik2362 сказал:

:IMHO1:оптовые поставщики не пойдут на такие риски покупать такой материал потому как можно крепко попасть в случае гибели маток .И сколько же тогда должна стоить такая матка в Украине.:hmm:

Вартість матки у заводчика + (7.5 - 10 % максимум від вартості у зводчика - послуга постачальника), + доставка на Україні оплачується отримувачем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, охотник пчел сказав:

как же матки 35- 75 евро они получается ни разу не были ни в германии ни в италии, ни даже в польше?? 

Ну матки по 35-40€, на скільки мені відомо, це матки вільного обльоту, але з маркуванням "Made in EU". :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2019 в 14:59, Ліпатов Віталій сказав:

........ Єдине в чому їх можна звинуватити - це наявність в них матеріалу що не пройшов растаможку )) .........

 

нє, най і в тому їх совість немучає, брат Адам з багатьох країн провозив нелегально матеріал для селекційної роботи, общем не спіймали то не гріх:dntknw:, історія відає:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Пахомич сказал:

То чому ви в своїх баках не вирішили проблему поведінки, якщо знаєте як

А що там з поведінкою не так? Пишіть вже прямо, а то все якісь натяки. Я два рази брав неплодок у Броніславовича, облітував у себе на трутах всяких- разних і проблем з поведінкою не помітив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

А що там з поведінкою не так? Пишіть вже прямо, а то все якісь натяки. Я два рази брав неплодок у Броніславовича, облітував у себе на трутах всяких- разних і проблем з поведінкою не помітив.

Показував він свох баків на відео, то коло нього хмара літала. Носа в вулик точно не засуниш:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

Ну матки по 35-40€, на скільки мені відомо, це матки вільного обльоту, але з маркуванням "Made in EU". :ah:

Кажись ви одержали перемічену матку.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Пахомич сказал:

Кажись ви одержали перемічену матку.:hi:

Насквозь видит:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Майер як ви такий заядливий карпачтич що ви робите у темах про бакфаст чи імфу забираєте для Гайдара

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Пахомич сказал:

Показував він свох баків на відео, то коло нього хмара літала. Носа в вулик точно не засуниш:wave:

А ви до своїх,носа всуваєте? Покажіть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

А ви до своїх,носа всуваєте? Покажіть. 

Незамітив вас. Доброго ранку і допобачення:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Пахомич сказав:

Кажись ви одержали перемічену матку.:hi:

Ну по перше я не брав матки по 35-40€ так як не бачу змісту в цих матках, а по друге я чудово знаю що беру, так що @Пахомич ви за мене не переживайте :wave:

14 години тому, miro сказав:

нє, най і в тому їх совість немучає, брат Адам з багатьох країн провозив нелегально матеріал для селекційної роботи, общем не спіймали то не гріх:dntknw:, історія відає:)

 

Михайло, а ти карніку легально завозиш?

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Ну по перше я не брав матки по 35-40€ так як не бачу змісту в цих матках, а по друге я чудово знаю що беру, так що @Пахомич ви за мене не переживайте :wave:

Я зовсім за вас не переживаю. Ви самі відкрито повідомили про матку ІО в якої мітки з різних років були наклені одна на одну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Пахомич сказав:

Я зовсім за вас не переживаю. Ви самі відкрито повідомили про матку ІО в якої мітки з різних років були наклені одна на одну.

О, так ви ще і відео дивились :ay:  Ну тоді ви мали б чути пояснення яке прозвучало в відео, а якщо вам його не вистачає, то я вам дам номер Коняєва щоб він вам сам пояснив :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, SASHA.OK сказал:

О, так ви ще і відео дивились :ay:  Ну тоді ви мали б чути пояснення яке прозвучало в відео, а якщо вам його не вистачає, то я вам дам номер Коняєва щоб він вам сам пояснив :wave:

Відео я не бачив , прочитав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...