Перейти к содержанию

Що говорять про бакфаст в Youtube


Комісар

Рекомендуемые сообщения

11 минут назад, Мико сказал:

Є сумніви що він взагалі дотягне до обльоту

А сумнівів не маю, вже третій рік так роблю. Відводок у рогатому вулику 300 рамка на сітці. Зверху холстік з двунитки та войлок 20 мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Sesk сказал:

Ще одна поправочка, масовий тест баків у мене припав на 2017 рік, а тоді для них весна була дуже холодна. В 2018 баків уже не було, якось так.

 

Да год для баків був 

Ріпак снігом засипало по цвіту 

Де які лінії зовсім припинили розвиток на неділю , я штук 5 маток баків задавив і зьєднав залишки 

А карніка на вісах дала 49 кг викачаного меду , правда сімья одна із сильних

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:

Є сумніви що він взагалі дотягне до обльоту

До обльоту , то дожеве 

а далі спрацює привичка баків ждать приносу пилку ,

поки дождутся , залишится одна матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Мико сказал:

Между второй и третьей промежуток не большой 

 

Романович но я Вас считаю печеловодом и матководом  логическим... Вы же понимаете что такого быть не может. Я же ниже написал исправление. Что третья качка не в мае а июне перед главным взятком. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Vilad сказал:

Я же ниже написал исправление. Что третья качка не в мае а июне перед главным взятком. 

Додивився . Замалий шрифт Треба було жирним шрифтом видiлити 

не вірно написав в ... у кінці травня перед головним медодаем. треба у кінці червня перед головним медодаем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, AVA сказал:

До обльоту , то дожеве 

а далі спрацює привичка баків ждать приносу пилку ,

поки дождутся , залишится одна матка

 

А Карніка без пилку яйця кладе? Кажуть, мені щось не підходить, (в нашому випадку Бакфаст), чому? Чому одним підходять насипні нуклеуси, іншим ні? На мою думку, все залежить від півнів котрі в наших головах піють:) 

До речі, беремо до уваги то що бджоли Бакфаст довше живуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, teplov сказал:

А Карніка без пилку яйця кладе? Кажуть, мені щось не підходить, (в нашому випадку Бакфаст), чому? Чому одним підходять насипні нуклеуси, іншим ні? На мою думку, все залежить від півнів котрі в наших головах піють:) 

До речі, беремо до уваги то що бджоли Бакфаст довше живуть.

 

37 минут назад, AVA сказал:

Да 2017год для баків був 

Ріпак снігом засипало по цвіту 

Де які лінії зовсім припинили розвиток на неділю , я штук 5 маток баків задавив і зьєднав залишки 

А карніка на вісах дала 49 кг викачаного меду , правда сімья одна із сильних

Продовженя про 2017р

Від баків не отказався лише благодаря В43 і деяким маткам від мікса ИО Вальчука ,які спрацювали на акації не хуже карніки 

Деякі лінії після припинення розвотку в звязку із снігом не спрацювали на акації 

Акація цвіла 13 днів , потім ще днів 7 печать , відкачка І повний голяк повзятку 

Матки карніки несіяли майже місяць , плюс гнізда були залиті воно витягли середній взяток на сімью 30 кг і за себе і за баків 

На початок липня з сімей карніки,  які принесли по 40 кг акації , получились відводки , 

Матки баків  не прекратили сів у безвзяточний період і хорошими вийшли на сонях 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да год для баків був 
Ріпак снігом засипало по цвіту 
Де які лінії зовсім припинили розвиток на неділю , я штук 5 маток баків задавив і зьєднав залишки 
А карніка на вісах дала 49 кг викачаного меду , правда сімья одна із сильних
Через це не захотів так залежати від погоди. Основна ставка у мене на рапс і акацію.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Карніка без пилку яйця кладе? Кажуть, мені щось не підходить, (в нашому випадку Бакфаст), чому? Чому одним підходять насипні нуклеуси, іншим ні? На мою думку, все залежить від півнів котрі в наших головах піють[emoji4] 
До речі, беремо до уваги то що бджоли Бакфаст довше живуть.
А є якісь научні досліди що бак живе довше? Дайте ссилку почитать

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, teplov сказал:

А Карніка без пилку яйця кладе? Кажуть, мені щось не підходить, (в нашому випадку Бакфаст), чому? Чому одним підходять насипні нуклеуси, іншим ні? На мою думку, все залежить від півнів котрі в наших головах піють:) 

До речі, беремо до уваги то що бджоли Бакфаст довше живуть.

Фундук  починає пилити вже на початку березня а в числах 20-25 вже повним ходм йде верба.  І не забираю я рамки з пергою з вуликів на зим т.я. у них мед з фацелії яка у вересні ще квітую. Догудовую тільки цукром з травами та піхтою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продовженя про 2017р
Від баків не отказався лише благодаря В43 і деяким маткам від мікса ИО Вальчука ,які спрацювали на акації не хуже карніки 
Деякі лінії після припинення розвотку в звязку із снігом не спрацювали на акації 
Акація цвіла 13 днів , потім ще днів 7 печать , відкачка І повний голяк повзятку 
Матки карніки несіяли майже місяць , плюс гнізда були залиті воно витягли середній взяток на сімью 30 кг і за себе і за баків 
На початок липня з сімей карніки,  які принесли по 40 кг акації , получились відводки , 
Матки баків  не прекратили сів у безвзяточний період і хорошими вийшли на сонях 
Тоді питання, що їли баки в безвзяточний період щоб наростить масу? Акацію чи ви їх годували сиропом. В моїх умовах карніка бере ще і чорне різнотравя але не багато. Пилок і нектар практично завжди є.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, teplov сказал:

А Карніка без пилку яйця кладе? Кажуть, мені щось не підходить, (в нашому випадку Бакфаст), чому? Чому одним підходять насипні нуклеуси, іншим ні? На мою думку, все залежить від півнів котрі в наших головах піють:) 

До речі, беремо до уваги то що бджоли Бакфаст довше живуть.

Карніка під час похолодання , випав сніг бджоли нелітали десять днів зовсім , на відміну від деяких ліній баків не припенила розвиток 

При потепліні відкрив все в розплоді 

Пилку хватонуть успіли трохи і баки і карніка , але у баків матки майже зовсім ,не сіяли тільки жовті матки від мікса В075 І від В43 Ф2розвивались

а одна лінія від ИО ПАланочки зовсім прикратила кормить розплід були тільи яйця і печать , коли по теплу відкрив

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карніка під час похолодання , випав сніг бджоли нелітали десять днів зовсім , на відміну від деяких ліній баків не припенила розвиток 
При потепліні відкрив все в розплоді 
Пилку хватонуть успіли трохи і баки і карніка , але у баків матки майже зовсім ,не сіяли тільки жовті матки від мікса В075 І від В43 Ф2розвивались
а одна лінія від ИО ПАланочки зовсім прикратила кормить розплід були тільи яйця і печать , коли по теплу відкрив
 
В21? В мене вона основна була у 2017

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sesk сказал:

Та що той знімок? Хочу побачить відео качки 1 травня з садів. У вас прізвище не Бойчук часом?

А у вас не Фома Неверующий? Не однократно на этом же форуме люди писали что в 2018 мед взяли товарный с садов и вербы. И не только баки, но и карника и местная пчела.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Sesk сказал:

Тоді питання, що їли баки в безвзяточний період щоб наростить масу? Акацію чи ви їх годували сиропом. В моїх умовах карніка бере ще і чорне різнотравя але не багато. Пилок і нектар практично завжди є.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Прошлорічні рамки з соняхом 

Кожен рік на складі зімує 30% від того що даю на зіму у гнізда

15% на весну 15 % після акації 

Акацію качаю по максимум

Рапса у нас мало поля 30 -60 га 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sesk сказал:

В21? В мене вона основна була у 2017

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

B21 взагалі бджола унікальна. А ця що B29 це  B21+B100 ось у неї і є ранній старт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sesk сказал:

В21? В мене вона основна була у 2017

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Та що прикратила зовсім розвито В 50 чи В51 неповню 

В 21 ще відносно нормальна була

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у вас не Фома Неверующий? Не однократно на этом же форуме люди писали что в 2018 мед взяли товарный с садов и вербы. И не только баки, но и карника и местная пчела.
При обльоті 1 квітня?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

B21 взагалі бджола унікальна. А ця що B29 це  B21+B100 ось у неї і є ранній старт.
Що унікальна я побачив[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Та що прикратила зовсім розвито В 50 чи В51 неповню 
В 21 ще відносно нормальна була
Ну в21/в50 була в мене

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sesk сказал:

При обльоті 1 квітня?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Ну обліт раніше а масовий принос пилку у мене пішов в 2018 3 квітня , у 2017 не помню , ну десь записано

3 минуты назад, Sesk сказал:

При обльоті 1 квітня?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Що унікальна я побачив[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ну в21/в50 була в мене

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Наоборот В50 (51) на В21(трут)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наоборот В50 (51) на В21(трут)
Від перестановки доданків сума не міняється[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sesk сказал:

Від перестановки доданків сума не міняється[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Так це зовсім друга матка ніж В21 від іншого матковода

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sesk сказал:

При обльоті 1 квітня?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Що унікальна я побачив[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

С самого початку я теж був не в захваті від бакфаста. Напевно трутень двортереровський робив свою справу. Але коли я наситив свою пасіку чистопородним трутнем від. і.о. я прозрів. Хтось і каже треба бути дурному щоб на 10 вуликів тримати 2 матки i.о. А як тільки пройде обліт я до і.о. кидаю трутьонову вощину і після засіву розкидаю по вуликах. В кожного своя технологія. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так це зовсім друга матка ніж В21 від іншого матковода
Не від Паланочки?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

С самого початку я теж був не в захваті від бакфаста. Напевно трутень двортереровський робив свою справу. Але коли я наситив свою пасіку чистопородним трутнем від. і.о. я прозрів. Хтось і каже треба бути дурному щоб на 10 вуликів тримати 2 матки i.о. А як тільки пройде обліт я до і.о. кидаю трутьонову вощину і після засіву розкидаю по вуликах. В кожного своя технологія. 
Трутень і ф1 чистопородний

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С самого початку я теж був не в захваті від бакфаста. Напевно трутень двортереровський робив свою справу. Але коли я наситив свою пасіку чистопородним трутнем від. і.о. я прозрів. Хтось і каже треба бути дурному щоб на 10 вуликів тримати 2 матки i.о. А як тільки пройде обліт я до і.о. кидаю трутьонову вощину і після засіву розкидаю по вуликах. В кожного своя технологія. 
І тянуть вощину зразу після обльоту[emoji23][emoji23][emoji23]? По 5 вощин зразу кидаєте?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sesk сказал:

Не від Паланочки?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Трутень і ф1 чистопородний

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Я точно знаю що біля мене 100% чистопородний трутень. а матки вже виходять F1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...