Перейти к содержанию

Що говорять про бакфаст в Youtube


Комісар

Рекомендуемые сообщения

В Yotubi дуже багато сайтів де разхвалюють бакфастських бджіл. Але зверніть увагу, що пишуть бакфастчики - початківці в яких стаж утримання бакфасту менше чотирьох років, бо в цей час саме и починаються проблеми. Місцевість становиться насиченною трутнями бакфастських бджіл або їх нащадками.

   Далі розповідь пасічника Володимира в Youtube на сайті «Последний год держу бакфаст. Смотрим и отказываемся». Публікується для тих пасічників, хто технічно не може подивитися цей сайт:

Квітуюче соняшникове поле після дощу з пасікою сімей з 50.  Рій розлючених бджіл біля людини  в  пасічницькій масці.- Пасічник розповідає «Хочу показать, что делает этот бешеный бакфаст. Просто нереальное нападение на человека.

Включил горелку, на пламя набросились пчелы, в этом пламени сгорело несколько сотен пчел, все бакфаст,  вот сколько я  их уже тут напалил (видна земля , усеяннная мертвыми пчелами). Если кто- то кому-то скажет, что бакфаст хорошая пчела, я тому смело могу плюнуть в рожу (вибачаюсь, але це дослівно з Youtube, бо людину просто довели).

Реально нельзя подойти к ульям, кожаные перчатки прокусывают «пополам»,  перчатки, как ежики, утыканы жалами. Хожу в двух рубашках и в двух штанах.

Разьяреных пчел миллион, ну просто миллион. Осенью передавлю всех бакфастских прошлогодних маток Ф1, заменю их на краинских.

Люди добрые, Бакфаст хорошая пчела, но я ее у себя на пасеке, сколько буду жить, - не хочу».

Комментар О. Комісара: автор отримав хороший урок, про який я попереджував в публикаціях про Бакфастських бджіл в журналі «Бджолярский круг», 2017. Але це ж ще не все. Спочатку уявіть, що цю пасіку, що на сайті, потрібно ввезти в село і підготувати до зимівлі. Якщо таке трапиться в селі, та ще й бджоли пережалять дітей, то вважайте, що вашої пасіки вже немає, якщо в той же вечір її кудись (а куди???), не вивезти бо інакше люди прийдуть і офіційно з поліцією усіх ваших бджіл затравлять. На цьому ваше бджільництво і закінчиться.  Але це ще не все? Навіть якщо якось в селі це обійдеться (можно привезти пасіку в село пізно восени), то проста заміна бакфастських маток на будь-яких миролюбних не дасть бажаного результату, бо існують вже сусідські матки, запліднені цими «бакфастськими» трутнями і в подальшому ці сім’ї  вже самі будуть  продукувати таких же агресивних трутнів. Вся місцевість вже уражена. Терміново потрібна інтенсивна терапія з масовою заміною маток на завозних (свої виведені також будуть агресивними), але це майже и нереально, бо не всі пасічники захочуть цим займатися та й коштує все це дуже недешево. Правду кажуть про бакфастських бджіл:  це як СНІД, ним дуже легко захворіти, але дуже важко вивести.

Мало того, що ви своїх бджіл занапастили майже назавжди, так ще й сусідським пасічникам життя повністю зіпсували. Читайте мою статтю «Бакфаст – це пастка для дурнів» і автор сайту в цю пастку  і попав та ще й затягнув в неї сусідніх пасічників, які попали в неї помимо власної волі, навіть самі  того не підозрюючи.

«Подякуйте» тим пасічникам чи маткарям, які вам цих маток продали, а краще вимагайте з них кошти назад за продаж неякісного товару. За скоєний ними справжнісінький злочин вони повинні нести хоч якусь відповідальність.

  • Ха-Ха 1
  • Здивований 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ютуб - это один сайт , где много каналов разных пользователей.

Вы искоренили у совоей кавказянки сильную ройливость и мешотчатый расплод?

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зачем эту тему открыли? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Комісар сказал:

 

ви своїх бджіл занапастили майже назавжди

«Подякуйте» тим пасічникам чи маткарям, які вам цих маток продали, а краще вимагайте з них кошти назад за продаж неякісного товару. За скоєний ними справжнісінький злочин вони повинні нести хоч якусь відповідальність.

 

И это пишет чел ,который распространяет кавказянку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Комісар сказав:

Але зверніть увагу, що пишуть бакфастчики - початківці в яких стаж утримання бакфасту менше чотирьох років, бо в цей час саме и починаються проблеми.

Тримаю бакфаст років 8. Що я роблю не так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Комісар сказал:

«Подякуйте» тим пасічникам чи маткарям, які вам цих маток продали,

Огромная благодарность тем людям, которые занимаются бакфастом по настоящему.Первые матки купил у Uslava, и увидел мед в ульях более 100 кг . Брониславович, Фадеев, Котелевский, Теплов, Паланочка,Гранит и другие, продают прекрасный материал.Есть на кого равняться и за это им огромное спасибо, От Uslava третье поколение, злоба в норме, мед носят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен має право розводити ту породу, яка йому подобається ( стосується не тільки бджіл ).Кожна порода бджіл має свої переваги і недоліки...На мою думку агітації недоречні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Комісар сказав:

Читайте мою статтю «Бакфаст – це пастка для дурнів»

Найбільше і найсильніше кричить "тримайте злодія" - сам злодій :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Sanich сказав:

Тримаю бакфаст років 8. Що я роблю не так?

Мабуть не купляєте пакети карпатки...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Комісар сказал:

Комментар О. Комісара:

В Харькове, было противно слушать Ваше выступление, где Вы обливали грязью тех кто занимается бакфастом Среди этих людей есть"Заслуженные пчеловоды Украины", которым вручали подяки, не более десяти минут  ранее.Вы занимаетесь "кавказянкой", Вам наступили на бизнес.Так не путайте грешное с праведным.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, а як там наша рідненька кавказяночка зимує? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Sanich сказав:

Тримаю бакфаст років 8. Що я роблю не так?

Як що? Кавказянку у Комісара не купуєш! :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені здається,що ведеться така ж пропаганда як і  у відчизняній політиці: всі погані,лише я хороший.  Особисто я 8 років мав карпатку. Брав пакети і матки з закарпаття 4 рази. Відверто кажучи приїжджало повне г.... Моя особиста думка: після того,як спробував карніку ,назад до карпатки повертатись НЕ ХОЧУ. Навіть якщо будуть доплачувати.

 

  • Подобається 8
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Кавказянку у Комісара не купуєш! 

А нею хтось ще торгує?  Наскільки я зрозумів з інформації про цю бджолу на даний час,  від кавказянки на наших теренах залишились тільки спогади про вкрадений у сусідів мед, та викинуті весною опоношені рамки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Sanich сказал:

Тримаю бакфаст років 8. Що я роблю не так?

:IMHO1:Что надо было купить кавказянку или карпатку а вы держите спид  усебя на пасеке :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, tolik2362 сказав:

а вы держите спид  усебя на пасеке 

Гайдар вже мабуть так не каже.  Рекламує вулики від Фадєєва, та свої наробки показує... Пішла, так сказать, здорова конкренція:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Гайдар вже мабуть так не каже.  Рекламує вулики від Фадєєва, та свої наробки показує... Пішла, так сказать, здорова конкренція:umora:

То співпрацею називається економічно вигідною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Комісар: ви ж не просто пасічник, але й публічна особа, а ведете себе зовсім неадекватно.

А знаєте чому Ви так себе ведете: - тому що пасічником який полюбив бджіл - ВИ НІКОЛИ НЕ БУЛИ, І НЕ БУДЕТЕ.

Тому краще не позортеся в своєму поважному віці.

Без образ!

Тільки правда і факти!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То і є нормально. А не збирати форуми, щоб конкурентів відходами життєдіяльності обкидати... Дивно, що вони так на карніку не кидаються, як на бакфаст... Карніководи відкати дають?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 африканська кров. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, tolik2362 сказал:

 а вы держите спид  усебя на пасеке 

Виявляєтся і я підфатив на старість цю "заразу" ,але поки що в лікарню не збираюсь.

Хто ллє бруд на котрусь породу, не   бачачи в очі її не провіривши в себе на пасіці - той не є любителем бджоли.

Ідеальну бджолу створи собі сам, а  ми користуємось плодами чиєсь праці створеної під певні умови, хочем щоб вона задовольнила  пасічника з різними потребами .

На сьогодні вибір є , вибирай під свої умови і вимоги ,лити бруд на легко - відмитись вийде  не скоро  :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Що говорять про бакфаст в Youtube
1 година тому, Комісар сказав:

нельзя подойти к ульям, кожаные перчатки прокусывают «пополам»,  перчатки, как ежики, утыканы жалами. Хожу в двух рубашках и в двух штанах.

 

Разьяреных пчел миллион, ну просто миллион. Осенью передавлю всех бакфастских прошлогодних маток Ф1, заменю их на краинских.

Це ж  який "гад":umora: людині таких монстрів замість бакфаста продав?:umora:... Особливо страшно стало на фразі про "перекушені навпіл перчатки, та мільйони бджіл, горящих в вогні... АААА, бджоли зомбі...:umora:.  В мене на пасіці бакфаст від Паланочки є, і від Броніславовича. Також дочки і внучки від їхніх маток. Чого в тих нащадках намішано, мабуть не дізнається ніхто... Влітку пасіку обслуговую в шортах. Маску одіваю обов"язково, ТБ так сказать.. Так само і мед качаю.  Є УС, трохи зліша, але також терпимо.  Сусід по точку тримає карпатку, кожного року купляє десяток пакетів.  Пасіку обслуговує в костюмі, який після робіт схожий на їжака.  Та й біля його платформи в десятку метрів пройти, не отримавши пару ін"єкцій в лисину, нереально...  Де форум по "боротьбі з карпаткою" :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Це ж  який "гад":umora: людині таких монстрів замість бакфаста продав?:umora:... Особливо страшно стало на фразі про "перекушені навпіл перчатки, та мільйони бджіл, горящих в вогні... АААА, бджоли зомбі...:umora:.  В мене на пасіці бакфаст від Паланочки є, і від Броніславовича. Також дочки і внучки від їхніх маток. Чого в тих нащадках намішано, мабуть не дізнається ніхто... Влітку пасіку обслуговую в шортах. Маску одіваю обов"язково, ТБ так сказать.. Так само і мед качаю.  Є УС, трохи зліша, але також терпимо.  Сусід по точку тримає карпатку, кожного року купляє десяток пакетів.  Пасіку обслуговує в костюмі, який після робіт схожий на їжака.  Та й біля його платформи в десятку метрів пройти, не отримавши пару ін"єкцій в лисину, нереально...  Де форум по "боротьбі з карпаткою" :umora:

А  Давайте поговоримо  на цю тему через пару років, що ж ви тоді заспіваєте, коли нова партія  бакфасиських неплідок спарується з своїми ж трутнями, а не так як перша з місцевими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, mary@sko сказал:

 африканська кров. 

Що цікава ф1 на якому трутні облетівся ніхто незнає. З відео зрозуміло що карніка була а комбінація не є дуже вдалою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Комісар сказал:

А  Давайте поговоримо  на цю тему через пару років, що ж ви тоді заспіваєте, коли нова партія  бакфасиських неплідок спарується з своїми ж трутнями, а не так як перша з місцевими.

БРАТ АДАМ вам в допомогу , Прокопович, Рутнер, селекцію ніхто невідміняв на пасіці залишаються найкращі і навіть свої дворняги без імені і роду але найкращі

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...