Перейти к содержанию

Методи визначення породи бджіл


владек

Рекомендуемые сообщения

44 хвилини тому, amator сказав:

цікава тауріка? (І взагалі - вона існує? В мене, відносно неї - є великі сумніви!)

Начебто почали її відроджувати в Криму ;)але щось за останні два роки від новин немає, хоча б можливо і згодом була потрібна бджола :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

забув написати.. доповнення до попереднього поста. сміятись після слова "домику"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, rudakov сказал:

Начебто почали її відроджувати в Криму ;)але щось за останні два роки від новин немає, хоча б можливо і згодом була потрібна бджола :IMHO:

Твої письмина потом приходилося консіліумом розбиратимуться усім. Як капець то напишеш так  шось то...

 Домік. 

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Enterprise сказав:

це я вже зрозумів. як тільки "смаженим" то ви в "домику" ;)

Бо за скільки років там і не створили відповідну лабораторію (наприклад при інституті), хоча фото моєї матки для них эталон карпатської породи :umora: тому раз немає відповідної "нейтральної" руки користуємося термінами які нам на сторінках даного форуму запропонував пан @Mihail-ves: народний тип, народна порода, народний стандарт та ГКО (Гроші Корисно Отримані), тому до мене є конкретні питання? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Твої письмина потом приходилося консіліумом розбиратимуться усім. Як капець то напишеш так то шось...

 Домік. 

:umora:

Ну хто не зрозумів то Я не винний ;) вчіть Українську народну мову :IMHO:(Нажаль літературну якось же свій народ не розуміє :umora:). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, rudakov сказал:

Ну хто не зрозумів то Я не винний ;) вчіть Українську народну мову :IMHO:(Нажаль літературну якось же свій народ не розуміє :umora:). 

Та вчимося хватає мозгів скільки на. Старатися ребуси розгадуватимуть ці. 

:ay:

Всьо. Доміку в я. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Життя таке коротке щоб тратити його в пусту.

Проект морфометрія МорфоХЛ закривається. Всім дякую за УВАГУ.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можна так просто взять і закрить всьо шо нажито непосильним трудом! :frusty:

Тільки вечірній графік для пана @amator підготував :dntknw:

Це скидав вчора за 2019 рік

stepne-full-2019-03-07-page-0001.jpg

Той самий третій точок через два роки

stepne-full-2021-page-0001.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Enterprise сказав:

оу, ви так відреагували шо я вже пожалів за свій пост ) ви не зрозуміли, але це був всього жарт , я думав це буде зрозуміло. Ну добре....

пс. наступного разу буду писати після якого слова сміятись :wave::umora:

:umora: Смайлики! Тільки смайлики у відповідних місцях!:umora:

Поспілкуєтесь тут, з п. Рудаковим з моє ... "Хто в армії служив, той в цирку - не сміється"(с) :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Mihail-ves сказав:

Проект морфометрія МорфоХЛ закривається. Всім дякую за УВАГУ.

Знову піар-акція? Як Ви можете закрити проєкт який не починали і навіть не є учасником? Думаю ситуацію із "закриттям" МорфоХЛ пояснить @Kumpel (Ігор Довгуник):ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, amator сказав:

Поспілкуєтесь тут, з п. Рудаковим з моє ...

Це точно :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Життя таке коротке щоб тратити його в пусту.

Проект морфометрія МорфоХЛ закривається. Всім дякую за УВАГУ.

Молодець! Цього п. Рудаков і добивався! Його, з цим, можна привітати:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

Не можна так просто взять і закрить всьо шо нажито непосильним трудом! :frusty:

Тільки вечірній графік для пана @amator підготував :dntknw:

Це скидав вчора за 2019 рік

Той самий третій точок через два роки

 

Оце досягнення! Чудова робота.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, rudakov сказав:

Знову піар-акція? Як Ви можете закрити проєкт який не починали і навіть не є учасником? Думаю ситуацію із "закриттям" МорфоХЛ пояснить @Kumpel (Ігор Довгуник):ah: 

Що пояснити, ще раз про кубітальний ? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Що пояснити, ще раз про кубітальний ? :)

Ось це:

1 годину тому, Mihail-ves сказав:

Проект морфометрія МорфоХЛ закривається.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, rudakov сказав:

Ось це:

 

А я тут до чого? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

0976d9c4c6e429bacacec48409d3a618.jpg


c4cbf804aafdb98c164c216a143dad03.jpg

"Цьому" так? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спікери: Андрій Майер, Володимир Яровець, Михайло Стрільчук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Спікери: Андрій Майер, Володимир Яровець, Михайло Стрільчук.

Крута лекція :ay:

До речі, рекомендую всім перейти на WingDig1.5 - менше зайвої роботи робити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Mihail-ves сказав:

Спікери: Андрій Майер, Володимир Яровець, Михайло Стрільчук.

Чудова робота і прекрасна ініціатива надати відео на загал. Як по мені:(, то неможливо пояснити, "на словах" (у письмовому вигляді!) аналіз графіків, тим більше, коли людина тільки починає цікавитись цією роботою. Ну а зібрати в одному місці, в один час таких людей, які були присутні на конференції - окрема подяка, мабуть, п. Артему!

ПиСи. Радий був побачити п. Маєра в доброму здоров"ї - роки його не беруть!:) Здоров"я та наснаги!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, amator сказав:

Ну а зібрати в одному місці, в один час таких людей, які були присутні на конференції 

В нашій групі зараз 39 чоловік. Більшість цих  людей не робили морфометрію, а я сам буду не в силах промірювати 300-500 проб тільки острівних, які з кожним роком будуть збільшуватись. Тому учасники часто просили зробити таку лекцію, деякі навіть хотіли приїхати на дім для навчання. Оскільки я занята людина, то всі чекали з нетерпінням. Ось кілька днів назад МИ це і зробили.

Матеріалу ще вистачить на одну лекцію (трутні, поєднання сімей, ліній, порід - за допомогою ІО і т.д). Але це буде вже мабуть наступної зими. 

P.S. деякі учасники вже роблять практичні роботи і ... Все буде гаразд. Я радий що людям сподобалось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ой, чи "влізеш" в одну лекцію!:umora:

А загалом, чому б тобі не роздавати скани (як домашнє завдання!) людям, які цікавляться цим? Нехай розставляють точки, їм буде практика, тобі -  полегшення в роботі... на перших порах, правда, є сумніви.:) Але потім - точки розставлені, залишиться тільки перевірити на відповідність і зробити аналіз.

ПиСи. "Секта" розширюється - це добре!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

В нашій групі зараз 39 чоловік. Більшість цих  людей не робили морфометрію, а я сам буду не в силах промірювати 300-500 проб тільки острівних, які з кожним роком будуть збільшуватись. Тому учасники часто просили зробити таку лекцію, деякі навіть хотіли приїхати на дім для навчання. Оскільки я занята людина, то всі чекали з нетерпінням. Ось кілька днів назад МИ це і зробили.

Матеріалу ще вистачить на одну лекцію (трутні, поєднання сімей, ліній, порід - за допомогою ІО і т.д). Але це буде вже мабуть наступної зими. 

P.S. деякі учасники вже роблять практичні роботи і ... Все буде гаразд. Я радий що людям сподобалось. 

 Материал очень интересный не смотря на то что в методичке многое описано.. Самое интересное это та часть что со средины и дальше.:IMHO1: Кстати спасибо Вам за то что это все есть в свободном доступе. Очень полезно!:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, amator сказав:

Ой, чи "влізеш" в одну лекцію!:umora:

А загалом, чому б тобі не роздавати скани (як домашнє завдання!) людям, які цікавляться цим? Нехай розставляють точки, їм буде практика, тобі -  полегшення в роботі... на перших порах, правда, є сумніви.:) Але потім - точки розставлені, залишиться тільки перевірити на відповідність і зробити аналіз.

ПиСи. "Секта" розширюється - це добре!

Мені не проблема розставляти точки, а проблема відривати крила. Ту дуже багато часу йде, тому що відриваю в кожній пробі по 50-55крил. За робочий день виходили щось біля 600-800 крил відірвати-наклеїти-відсканувати. Ось коли цю роботу кожен сам зробить, то і з часом сам захоче постріляти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mihail-ves сказав:

Мені не проблема розставляти точки, а проблема відривати крила. Ту дуже багато часу йде, тому що відриваю в кожній пробі по 50-55крил. За робочий день виходили щось біля 600-800 крил відірвати-наклеїти-відсканувати. Ось коли цю роботу кожен сам зробить, то і з часом сам захоче постріляти. 

Сумніваюся до цього, всі хочуть щоб за них це зробив ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...