Перейти к содержанию

Вибір ножа типу "клин" (ласточкин хвіст)


mascot

Рекомендуемые сообщения

Рамки по 3.5грн?
Була акція на 145

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

як він справляеться по швидкості, потужності вистачає?

Если память не изменяет там 150 Вт и температуру держит 130-140 градусов. Главное температура, мы начинали с 80 и дошли до 100. При этой температуре лучше всего идет распечатка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Strelec сказал:

Если память не изменяет там 150 Вт и температуру держит 130-140 градусов. Главное температура, мы начинали с 80 и дошли до 100. При этой температуре лучше всего идет распечатка.

А ви електричний не пробували, тільки паровий пробували і він 100 не тримав , тому переробили на водяний?

 

Мені електричний здається гіршим, бо може легко згоріти, якщо відлучити м'ясна пару минут. А таке часто буває... Мобільний задзвонив чи інше щось відволікло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Strelec сказал:

Если память не изменяет там 150 Вт и температуру держит 130-140 градусов. Главное температура, мы начинали с 80 и дошли до 100. При этой температуре лучше всего идет распечатка.

там 140Вт,          как определяли температуру? чем регулировали ? сколько он может не охлаждаясь выдать (распечатать)за минуту ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mascot сказал:

 

 

Мені електричний здається гіршим, бо може легко згоріти, якщо відлучити м'ясна пару минут. А таке часто буває... Мобільний задзвонив чи інше щось відволікло

З відео   Ю.М.  зрозуміло, що там реле відрегульовано на 130-140градусів, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Винодел сказав:

Щось тут незрозуміло для мене, Чоловік сам  "варе" сталь в "мартені" чи індукціїній печі?Чи може на зразок "дамаських" клинків  куе з різних смужок сталі?Друге питання навіщо?Ви,що ним фехтувати зіврались? Мабуть питання престижу-" в мене ніж авторської роботи". Обома руками "за ",  ви даете можливість заробити і проявити себе щонайменше одному автору.

Ви правильно зрозуміли, можна зварити сталь за конкретно вказаним рецептом, з потрібною кількістю певних хім.елементів і це вже успішно робиться в Україні. Також є можливість зварити дамаск або булат. 

Навіщо? Дуже просто, люблю працювати добрим інструментом, авторська термічка дає змогу отримати високоякісний ніж з дуже агресивним різом, височезною стійкістю до затуплення і еластичним одночасно. Ніж з стандартної нержавійки 40х13 можна загартувати на 60 одиниць по Роквелу, і при цьому він залишається еластичним. Такі клинки я не тільки бачив, але і часто тримаю в руках, сподіваюся що пасічний ніж в такому виконанні буде чудово різати на холодно і небуде тупитися, залишилося провірити на практиці.

Будь-який стандартний метал при авторській термічці покращує свої властивості в рази.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прям таки валерійська сталь получится. :-)

Розповісте нам про результати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, davolodya сказал:

Ви правильно зрозуміли, можна зварити сталь за конкретно вказаним рецептом,.......

Ніж з стандартної нержавійки 40х13 можна загартувати на 60 одиниць по Роквелу, і при цьому він залишається еластичним. Такі клинки я не тільки бачив, але і часто тримаю в руках, сподіваюся що пасічний ніж в такому виконанні буде чудово різати на холодно і небуде тупитися, залишилося провірити на практиці......

Перевіряти самі будете чи залучатимете колег...:hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам би, (може й мені) жити б років 500 тому, коли клинки мали імена.Декілька питань: чи будуть на ринку, вартість і що думае і скаже Юрій Михайлович ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, mascot сказал:

А ви електричний не пробували, тільки паровий пробували і він 100 не тримав , тому переробили на водяний?

 

Мені електричний здається гіршим, бо може легко згоріти, якщо відлучити м'ясна пару минут. А таке часто буває... Мобільний задзвонив чи інше щось відволікло

Но там терморегулятор ,который не допускает перегрев 

За два года не перегорел пока 

и ручной первый служит с,кажись с 2012 г

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Винодел сказав:

Вам би, (може й мені) жити б років 500 тому, коли клинки мали імена.Декілька питань: чи будуть на ринку, вартість і що думае і скаже Юрій Михайлович ?

 

3 хвилини тому, Николай S сказав:

Перевіряти самі будете чи залучатимете колег...:hmm: 

Скажем так, зробити на замовлення можливість і бажання є, якщо буду бачити, що це комусь цікаво, створю окрему тему. За вартість поки що конкретно нескажу, залежить від багатьох факторів, але однозначно авторська робота дешева небуде, це не ширпотреб з Меліси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

 

Скажем так, зробити на замовлення можливість і бажання є, якщо буду бачити, що це комусь цікаво, створю окрему тему. За вартість поки що конкретно нескажу, залежить від багатьох факторів, але однозначно авторська робота дешева небуде, це не ширпотреб з Меліси.

Новинка, тут мабуть треба розумний рекламний хід, я з великою звісно повагою, але для авторитету авторства  потрібна  підримка колег, що тестували виріб:hmm:, вообщем готовий тестувати з подальшим об"єктивним відгуком   у відповідній темі:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, mascot сказал:

А ви електричний не пробували, тільки паровий пробували і він 100 не тримав , тому переробили на водяний?

 

Мені електричний здається гіршим, бо може легко згоріти, якщо відлучити м'ясна пару минут. А таке часто буває... Мобільний задзвонив чи інше щось відволікло

Электрический не пробовали,хотел купить, но посмотрел цену и жаба задавила.Да они горят,у меня коллега два раза отправлял на замену. А в паровом есть нюанс, под воду он не идет,пропускает. Там всё сделано ну очень уж хлипко, поэтому пришлось все соединения паять. До 100 держим за счет кипения воды в генераторе,пробку откручиваем.Паровой чем плох,что воду подливать надо,а потом ждать пока закипит,да и не известно как он себя ведет после прохождения рамки через нож. Не остывает ли.Ну и температуру 100 на пару не удержишь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Николай S сказал:

там 140Вт,          как определяли температуру? чем регулировали ? сколько он может не охлаждаясь выдать (распечатать)за минуту ....

Та в видео вроде всё понятно. Но это не электрический. На бачке стоит термометр. Распечатываем рамка за рамкой,не охлаждается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Мико сказал:

Но там терморегулятор ,который не допускает перегрев 

У них раньше были проблемы с терморегуляторами,сейчас вроде поменяли поставщика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Strelec сказал:

Та в видео вроде всё понятно. Но это не электрический. На бачке стоит термометр. Распечатываем рамка за рамкой,не охлаждается.

с водяным всё  понятно ,кроме того чё за регулятор для електропомпы газелевской, но меня сейчас интересует електрический клин, как то жаба начинает давить не даром ли я купил,...успеет ли ......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

с водяным всё  понятно ,кроме того чё за регулятор для електропомпы газелевской, но меня сейчас интересует електрический клин, как то жаба начинает давить не даром ли я купил,...успеет ли ......

Будет нормально, электрический от водяного-парового лучше.Мощность больше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Strelec сказал:

Будет нормально, электрический от водяного-парового лучше.Мощность больше.

Спасибо на добром слове:), теперь спокойно можно ждать сезона......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Strelec сказал:

Будет нормально, электрический от водяного-парового лучше.Мощность больше.

Не зовсім так!  Потужність електричного номінальна - 150 Вт. Для парового - водяного потрібно нагрівати бачок з водою, насос, шланги і в результаті ставлять ТЕН  на 1 Квт і більше. Для стаціонару (від розетки) це не принципово. А для кочової пасіки - важливо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Николай S сказав:

но меня сейчас интересует електрический клин,

Цей сезон відпрацював нормально. Темп розпечатування був десь 3-4  сек одна сторона на 145 рамці. Роздуті запечатані стільники без проблем, а от  не запечатані ділянки зминались кінчиком клина . Добре розігрітий ніж, як відомо, зріже і ажурний свіжовідбудований стільник без печатки. Тому хотілось би більшої потужності. Але це була не істотна проблема, таких стільників було менше, їх просто уникали.

Загалом девайс мене влаштовує. Купував готову шатківницю, тоді вона коштувала, здається, 900 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Цей сезон відпрацював нормально. Темп розпечатування був десь 3-4  сек одна сторона на 145 рамці. Роздуті запечатані стільники без проблем, а от  не запечатані ділянки зминались кінчиком клина . Добре розігрітий ніж, як відомо, зріже і ажурний свіжовідбудований стільник без печатки. Тому хотілось би більшої потужності. Але це була не істотна проблема, таких стільників було менше, їх просто уникали.

Загалом девайс мене влаштовує. Купував готову шатківницю, тоді вона коштувала, здається, 900 грн.

ТО може в тих моделях була менша потужність, не пам"ятаєте?

готову шатківницю не брав, так як була необхідність робити дещо не таку, в мене два варіанти   конструкції рамок, і розпечатка повинна підходити обом поки не пройде повний перехід на одну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

ТО може в тих моделях була менша потужність, не пам"ятаєте?

Не пам'ятаю, але конструктивно кінчик буде прогріватись гірше по любому.

Думаю автори при виборі потужності заклали певний компроміс, щоб при роботі від акумулятора продовжити час розряду. Для стаціонарних пасік можна проектувати і потужніші клини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

...Для стаціонарних пасік можна проектувати і потужніші клини.

Було  б правильшіше   висловитись для стаціонарних цехів для відкачки:),  коли пасіка кочує а качаєм дома:umora:, цікаво а не   має інформації чи є варіанти потужніших клинів? чи все в стадії випробувань 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Николай S сказав:

Було  б правильшіше   висловитись для стаціонарних цехів для відкачки:),  коли пасіка кочує а качаєм дома:umora:

Так, звичайно.

Ще можна підвищити потужність збільшенням напруги. Робочий діапазон таких нагрівачів до 15 В.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Николай S сказал:

Було  б правильшіше   висловитись для стаціонарних цехів для відкачки:),  коли пасіка кочує а качаєм дома:umora:, цікаво а не   має інформації чи є варіанти потужніших клинів? чи все в стадії випробувань 

Вирішується дуже просто - більша напруга= більша потужність. Враховуючи що багато пасічників "партизанять" як  завгодно, найкраще зателефонуйте і отримайте консультацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...