Перейти к содержанию

Вибір ножа типу "клин" (ласточкин хвіст)


mascot

Рекомендуемые сообщения

Хтось аналізував ринок по даній темі?

Чи в Україні нема про що думати і альтернативи  кооперативу Павік не існує?

Доречі якщо брати в Гуслія, то що краще електроніж клиновий чи паровий. 

 

Хто має досвід поділіться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, mascot сказал:

Доречі якщо брати в Гуслія, то що краще електроніж клиновий чи паровий

Паровой однозначно не подойдет,не выдаст нужной температуры. Мы пользуемся уже не один год,только переделали на водяной, держит температуру 100 градусов. Вот такая приспособа  

Ну и в работе этот нож замечательный только для 145 рамки. 230-я одна сторона распечатывается хорошо,а вторая прогинается. 300-я вообще жесть, лечше вилочкой или ножом. 

 Общий вид и в работе  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про недостатнє нагрівання я згодний, а от щодо прогину рамки, то цього можна уникнути якщо ніж клин установити чим вертикальніше, а не горизонтально. Чи це не допоможе для 230 рамки з вашого досвіду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Strelec сказав:

и в работе этот нож замечательный только для 145 рамки. 230-я одна сторона распечатывается хорошо,а вторая прогинается. 300-я вообще жесть, лечше вилочкой или ножом. 

Хоча клином некористуюся, проблему в розпечатці рутовських і дадановських рамок бачу в тому, що Ви розпечатуєте рамки горизонтально. Спробуйте розпечатувати вертикально, щоб клин не лежав, а стояв, і прогину рамок небуде:IMHO:, лише станок для розпечатки треба трохи переробити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mascot сказал:

Чи це не допоможе для 230 рамки з вашого досвіду?

Вертикальное расположение поможет однозначно. Но мы уже не стали голову морочить, пользуемся 145 рамкой,вроде как нет необходимости.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Strelec сказал:

Паровой однозначно не подойдет,не выдаст нужной температуры. Мы пользуемся уже не один год,только переделали на водяной, держит температуру 100 градусов. Вот такая приспособа  

Ну и в работе этот нож замечательный только для 145 рамки. 230-я одна сторона распечатывается хорошо,а вторая прогинается. 300-я вообще жесть, лечше вилочкой или ножом. 

 Общий вид и в работе  

 

Ось так потрібно думаю ніж розташувати , щоб рамка 230 не прогиналася. Чи я помиляюся?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@mascot, поцікавтеся в Івана Фабро, десь рік-два тому йому робили в "Павіку" станок для розпечатки, з вертикальним одним чи навіть двома клинами, до цього часу вже відгуки мають бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

@mascot, поцікавтеся в Івана Фабро, десь рік-два тому йому робили в "Павіку" станок для розпечатки, з вертикальним одним чи навіть двома клинами, до цього часу вже відгуки мають бути.

Дякую поцвкавлюсь.

Зараз просто найбільш актуально взнати про сам ніж. Чи є в Україні якийсь конкурент ножеві клиновий Гюслія?

Чи в нього немає конкуренції і брати в нього й не морочити собі голову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, mascot сказал:

Ось так потрібно думаю ніж розташувати , щоб рамка 230 не прогиналася. Чи я помиляюся?

Их сейчас конструкций много,но я больше склоняюсь к вибро ножам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Strelec сказал:

Их сейчас конструкций много,но я больше склоняюсь к вибро ножам.

Покажіть яким саме вібро, яка їх ціна приблизно і чому калина вам не вистачає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mascot сказав:

Дякую поцвкавлюсь.

Зараз просто найбільш актуально взнати про сам ніж. Чи є в Україні якийсь конкурент ножеві клиновий Гюслія?

Чи в нього немає конкуренції і брати в нього й не морочити собі голову.

Наскільки знаю, клини випускає тільки Гуслій, парові і електричні. Які кращі, нескажу, бо ними некористуюся, мені повністю вистачає електричного 40 вт ножа від Гуслія, цього року буду пробувати робити саморобного ножа типу Джеро, з авторської сталі і з авторською термічкою, якщо буде різати без нагріву, то нічого кращого більш нетреба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, mascot сказав:

Ось це маєте на увазі?

https://pavik.com.ua/raspechatyvatel-pchelinyx-sot-rrp-1

Це невеличка лінія з розпечатки, а для Фабро робили сам станок з одним чи двома клинами, значно дешевший, на форумі навіть про це писалося, але трохи давніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є ще такий варіант 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mascot сказал:

Покажіть яким саме вібро, яка їх ціна приблизно і чому калина вам не вистачає?

https://prom.ua/p583403426-pnevmaticheskij-podatchik-ramki.html  одну голову пока :umora: 

и вот ребята молодцы https://www.youtube.com/watch?v=hD_8zpDuPgI&t=1s?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Strelec сказал:

Их сейчас конструкций много,но я больше склоняюсь к вибро ножам.

Хорошее дело , но остановилось 

Моментальный снимок 2 (01.01.2017 18-13).png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Мико сказал:

Хорошее дело , но остановилось 

Моментальный снимок 2 (01.01.2017 18-13).png

Да отличная штука,да с нержавейки бы ещё, цены не было бы. А почему не заканчиваете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Strelec сказал:

Да отличная штука,да с нержавейки бы ещё, цены не было бы. А почему не заканчиваете?

Помощники управляются ручными ножами Гуслия 

Но основная причина разнобой рамок по толщине 

Переход на  один стандарт идёт медленно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помощники управляются ручными ножами Гуслия 
Но основная причина разнобой рамок по толщине 
Переход на  один стандарт идёт медленно 
В шосткі продають по 3.5 грн і не банкротяться [emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамки по 3.5грн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Strelec сказал:

Вертикальное расположение поможет однозначно. Но мы уже не стали голову морочить, пользуемся 145 рамкой,вроде как нет необходимости.

Прогиб рамок, актуальний лише при відкачці в польових умовах, якщо відібране везете в корпусах  додому, то на 145рамці через 3-4 години пісьля відбору цієї проблеми вже немає, так як забрус вже охолонув а мед ще тримє достатню для відкачки температуру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, davolodya сказав:

з авторської сталі і з авторською термічкою, якщо буде

Щось тут незрозуміло для мене, Чоловік сам  "варе" сталь в "мартені" чи індукціїній печі?Чи може на зразок "дамаських" клинків  куе з різних смужок сталі?Друге питання навіщо?Ви,що ним фехтувати зіврались? Мабуть питання престижу-" в мене ніж авторської роботи". Обома руками "за ",  ви даете можливість заробити і проявити себе щонайменше одному автору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Николай S сказал:

то на 145рамці через 3-4 години пісьля відбору цієї проблеми вже немає, так як забрус вже охолонув а мед ще тримє достатню для відкачки температуру.

Та на 145 и на точке качали всё ОК, с ними проблем нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, davolodya сказал:

Наскільки знаю, клини випускає тільки Гуслій, парові і електричні. Які кращі, нескажу, бо ними некористуюся,....

до не давно користувався самопальним паровим  клином для горизонтальної розпечатки, взяв але ще не випробував електроклин у Юрия Михайловича, почитавши темку почав сумніватись, як він справляеться по швидкості, потужності вистачає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...