Перейти к содержанию

Матки карніки штучного осемінення (ИОМ) та Ф1 – Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

13 години тому, Серж 82 сказав:

На яке число черга на перевірені?

початок червня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, пасічник сказав:

Як показала себе минулорічна матка тройзек і її ефки ( миролюбність, весняний розвиток, сила сімей ) ?

З тих що в мене ф1 - працюють на рівні з іншими. По миролюбності скленару поступається (але тут трутневий фон дуже впливає). По силі сімей - середньо сильна. Помітив що пилку більше ніж в інших. Про весняний розвиток нічого поки сказать не можу. Бо підсаджувались на чужу бджолу на початку літа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

З цікавинок: пернер, скленар та варроа майже прекратили яйценкладку і активно готуються вже в зиму, тройзек теж, але всеж таки більше ще яєць і печатки. Пешетц же ще активно працює і помітно нарощує масу, пилок несуть. Також замітив що яйцекладка в неї сама монолітна (найменьше попусків). Спостерігатиму далі і інформуватиму.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

З цікавинок: пернер, скленар та варроа майже прекратили яйценкладку і активно готуються вже в зиму, тройзек теж, але всеж таки більше ще яєць і печатки. Пешетц же ще активно працює і помітно нарощує масу, пилок несуть. Також замітив що яйцекладка в неї сама монолітна (найменьше попусків). Спостерігатиму далі і інформуватиму.

 

Когда они последний раз кормились ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, koste сказав:

Когда они последний раз кормились ?

Всіх загодовував однаково в зиму. Що ви маєте на увазі під 'Когда они последний раз кормились ?'

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Всіх загодовував однаково в зиму. Що ви маєте на увазі під 'Когда они последний раз кормились ?'

Я о том что если семьи продолжают закармливать ,то матки сеют . Если закорм закончели давно ,то и матки перестают . 

 Интересен другой момент ,когда они наченают сееть . Мне встречялась карника каторая зимой начинает сееть . Так и та каторая после облета ... Последния нравится больше . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталію, а яка лінія сама популярна була в цьому році? Що найбільше замовляли? Якщо це для Вас комерційна таємниця, то можна не відповідати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, chajka2005 сказав:

Віталію, а яка лінія сама популярна була в цьому році? Що найбільше замовляли? Якщо це для Вас комерційна таємниця, то можна не відповідати.

Ніякої таємниці. Лідером була тройзек, але не через її якості, а через новизну, бо пернера і варроа вже набралися в попередніх роках. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виталий, а из тех линий карник которые у тебя есть, какая тебе больше всего нравится? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, beloval сказав:

Виталий, а из тех линий карник которые у тебя есть, какая тебе больше всего нравится? 

Скленар, варроа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пернер на вароа в моїх умовах ф1 від Володі Дацка показали себе потужно, всі весною були без меду, а вони з медком, і далі працювали чудово:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, САХНЮК сказав:

Пернер на вароа в моїх умовах ф1 від Володі Дацка показали себе потужно, всі весною були без меду, а вони з медком, і далі працювали чудово:ay:

Від мене там всього лиш F1, а ІОшка , від якої  ця ефка, - це гарна робота Віталія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В порядності і чіткості роботи Віталія ніхто не сумнівається, тому й купуємо у нього іошок.

Але для ф1 які виводять від цих іошок велику роль відіграє трутневий фон, в Львівській області він чудовий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, САХНЮК сказав:

В порядності і чіткості роботи Віталія ніхто не сумнівається, тому й купуємо у нього іошок.

Але для ф1 які виводять від цих іошок велику роль відіграє трутневий фон, в Львівській області він чудовий

Дякую, але я теж помиляюся і чіткість (вчасність) роботи теж цього року в мене шкутильгала. Але намагаюсь все виправити коли дав маху десь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, САХНЮК сказал:

Львівській області

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09/27/2019 в 15:47, Ліпатов Віталій сказал:

Пешетц же ще активно працює і помітно нарощує масу, пилок несуть.

 

материнка уже другая, а проблема, вижу, осталась...

матка от 6-11-54-16 так же прошлой осенью «баловалась»

23 часа назад, davolodya сказал:

це гарна робота Віталія

это так. в августе брал скленар с проверкой, было как раз прохладно и дожди, на расплод на выходе подсаживать не рискнул во избежания в будущем геморра. подсадил в сформированный искусственный рой, в этом у меня есть определенный положительный опыт. на 3 день, как всегда, вечером их вынес из погреба, сидели очень тихо. пустую клеточку забрал, а в гнездо не лазил, была почти ночь. заглянул на следующий день. был удивлен, матка уже засеяла треть рамки с обеих сторон. иошка! когда таким образом формирую отводки на обычных естественного облета матках, то на следующий день после выноски матки либо только сеять начинают, либо еще даже не сеют, а тут уже треть рамки. это говорит о качестве и матки, и инсеминации. Виталий - профи :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Абсолютный максuмум сказал:

подсадил в сформированный искусственный рой,

Всі матки з Європи підсаджую лише у штучні рої. І підсадив я їх саме таким методом, дуже багато. Ще жодного разу скільки я займаюсь карнікою, у мене не було форс мажору

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Дякую, але я теж помиляюся і чіткість (вчасність) роботи теж цього року в мене шкутильгала. Але намагаюсь все виправити коли дав маху десь.

Не важливо як і в яку халепу може вскочити кожен з нас, головне як людина з цієї халепи виходить. Замовляю маток у Віталія не перший рік і завжди відношення до кліента, з його боку, були на висоті!!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бывали вопросы по подсадке не проверенных маток, больше с ними не связываюсь, а вот  проверенных на засев принимают "Без питань".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2019 в 14:47, Ліпатов Віталій сказав:

З цікавинок: пернер, скленар та варроа майже прекратили яйценкладку і активно готуються вже в зиму, тройзек теж, але всеж таки більше ще яєць і печатки. Пешетц же ще активно працює і помітно нарощує масу, пилок несуть. Також замітив що яйцекладка в неї сама монолітна (найменьше попусків). Спостерігатиму далі і інформуватиму.

 

Прошу вибачення у пана Віталія що трохи  не в його темі. Може  це буде для нього потрібне.

Сьогодні моі Пешец ф1 (материнка  Маха) літали і носили пилок на  рівні  70% від літнього льоту. Що в гнізді не знаю - не заглядав. Підгодівлю завершив ще 10 вересня. Всі інші  сімі літало по декілька бджіл. Сонячно, без вітру +18. 

Так що можливо це така риса у Пешец ???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Всі матки з Європи підсаджую лише у штучні рої. І підсадив я їх саме таким методом, дуже багато. Ще жодного разу скільки я займаюсь карнікою, у мене не було форс мажору

мені також цей спосіб формування відводків подобається тим, що, по-перше, залишається не тільки молода бджола, а і така, яка може доглядати за розплодом, кормити матку, і т.д. а по-друге, %прийому маток дуже високий незалежно від пори року, цим способом можна міняти і породу на пасіці, формуючи безпородні відводки на  матках f1. до маток бджоли відразу ставляться лояльно, не проявляють агресію, і значить в подальшому не буде їм нагоди міняти її тихою зміною.

але маток я не підсаджую, щоб зайвий раз не провокувати бджіл, а відразу даю її в кліточці. поки бджоли в погребі - самі її випускають і заспокоюються.

 

 

36 минут назад, Міхал-69 сказал:

Прошу вибачення у пана Віталія що трохи  не в його темі. Може  це буде для нього потрібне.

Сьогодні моі Пешец ф1 (материнка  Маха) літали і носили пилок на  рівні  70% від літнього льоту. Що в гнізді не знаю - не заглядав. Підгодівлю завершив ще 10 вересня. Всі інші  сімі літало по декілька бджіл. Сонячно, без вітру +18. 

Так що можливо це така риса у Пешец ???

 

в минулому році  була та біда, приходилось в листопаді висмикувати той розплід, де він був, і не прогадав. в цьому році всі вже формують клуби, ф-ки, до материнки поки не добрався

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.09.2019 в 12:45, davolodya сказал:

Від мене там всього лиш F1, а ІОшка , від якої  ця ефка, - це гарна робота Віталія

а матка у Віталія від якої ваша "ІО"шка  - це гарна робота австрійців

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...