Перейти к содержанию

Какая порода собак лучше подходит для охраны на точке


Владимир 22

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, pr1zZ сказал:

У меня история из жизни... Одноклассница, третий класс. У них в семье было два ротвейлера - сучка и кобель. Так вот ТОЛЬКО ей они подчинялись на все 100%.

И команды давались именно такой интонацией! 

 

images.jpg

Мені це знайомо. В мене першого ротвейлера старший брат купив, І тільки його він слухався... Багато раз -  пам'ятаю приходив до дому а він спить під дверима і я в хату не міг пройти - він кидався на мене. Мусив брати лопату чи граблі і відганяти.... Неврівноважений... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо захочуть украсти то вкрадуть разом з собакою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, blek-269 сказал:

А что Вы хотели :dntknw: У собаки год жизни считается за семь . А теперь возьмите и посчитайте сколько ей на данный момент . Если Вы будете заниматься , собакой буде к трём годам , а так у Вас всё ещё в перед и . Это ещё маленький ребёнок .

да но алабаї в 3 міс проходу в двір не давали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги, я знав одного хлопця який міг украсти любу собаку. Якаб вона злобна не була. Він був не повноціний, тому і не осудний. Так от спеціалізувався він по квартирних кражах, і був випадок коли він обчистив квартиру в якій був злюка ротвейлер, і того ротвейлера він забрав з собою. Що саме смішно що під час цієї кражі, господар спав спокійно п'яний. Я не вірив поки не переконався на власні очі. У мойого друга кавказець який не признає нікого окрім господаря. То він на наших очах зайшов до нього у вольєр забрав його і спокійно пішов, що характерно він на нього навіть  не гавкнув. Яка подальша доля цього Руслана незнаю. Останній раз його міліція як забрала так він більше і не повернувся, напевно відправили повічно на дурку, ох і залив він їм сала за шкуру своїми кражами. Я так думаю що вся розгадка в тому що він був не повноцінний і не знав страху, і собаки це відчували. У нього не було ні батька ні матері, виріс в дитячому будинку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А на точку, де вуликів за сотню, ліпше двох-трьох дворняжок ніхто не справиться.:IMHO:

Размер не имеет значения :umora:

K5YltRsVeIU.thumb.jpg.324a288adae7832eaa

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Колеги, я знав одного хлопця який міг украсти любу собаку.

Швейка? :blink::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Швейка? :blink::umora:

Що ви маєте на увазі,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, Укроп сказал:

Що ви маєте на увазі,

Класика. :dntknw: Untitled.thumb.png.32017d37d2a76763f20e5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись у одного фермера під Фастовом я бачив двох невеличких бородатеньких собак у загоні, неподалік від вуликів. Він мав і здоровенну московську сторожову. Але попередив, щоб я не підходив близько саме до тих двох маленьких. На моє здивування, він над їх кліткою підкинув ломаку з руку товщиною і щось скомандував до них. Не встигла та ломака ще й приземлитися, як вони з двох сторін накинулись на неї, відкусивши ще у повітрі кожен собі по доброму шматку...

То були песики породи Яхтер"єр, яких вивели, здається німці, для мисливців за кабанами. Вони цим кабанчикам просто перекусували спочатку задню кінцівку. Ну, а вже згодом і добивали... Ось така історія у мене припасена  про охоронців пасік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

///перекусували спочатку задню кінцівку. Ну, а вже згодом і добивали... Ось така історія у мене припасена  про охоронців пасік.

110324.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

То були песики породи Яхтер"єр, яких вивели, здається німці, для мисливців за кабанами. Вони цим кабанчикам просто перекусували спочатку задню кінцівку. Ну, а вже згодом і добивали... Ось така історія у мене припасена  про охоронців пасік.

Ну це Вас швидше за все обманули. Гавкати і кусати вона його може і буде, але це занадто маленька собачка що перекусити кінцівку кабану.

Та й у Вікі можна знайти інформацію що це швидше для полювання по норах, лисиця, борсук..... ну і пернаті...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 час назад, Любомир сказал:
17 час назад, Шурік сказал:

 

ДобровоЛ сказал

То були песики породи Яхтер"єр, яких вивели, здається німці, для мисливців за кабанами. Вони цим кабанчикам просто перекусували спочатку задню кінцівку. Ну, а вже згодом і добивали... Ось така історія у мене припасена  про охоронців пасік.

Ягдтерьер в основном применяется для норной охоты.Но эта порода универсальна.От их безбашенности часто погибают в норе,или получают тяжёлые увечия,и лечатся вместо того чтоб охотиться.

То что они работают по кабану правда,но те собаки которые  берут не по месту(холка,горло зверя) ,и берут за ногу обычно долго не живут,т.к. кабан моментально вспарывают как минимум пару рёбер,но в основном выпадают кишки.

Обычно пару собак действительно могут загонять и остановить кабана,не большого.Но обычно они впившись в бок висят и мешают сделать выстрел.

Немецкую овчарку,пара ягдов могут взять на растяжку,если научились слаженно работать.

А те ягды в вольере которые крамсали палку,это больные на голову собаки,и от таких больше проблем чем пользы.Т.к. иногда давят коз ,гусей ,курей,телят и всё что движется.

Звыняюсь за глюки в цитировании.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі то собака щоб зупинити вепря не за холку його хватають чи бік а методично його кусають за заднє причинне місце, тим самим змушуючи звіра сісти, далі справа за мисливцем. Ви тут хочете щоб злодії на пасікатах також були за задницю покусані і чекали пасічника який прийде і вломе?????:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, larson сказал:

Взагалі то собака щоб зупинити вепря не за холку його хватають чи бік а методично його кусають за заднє причинне місце, тим самим змушуючи звіра сісти, далі справа за мисливцем. Ви тут хочете щоб злодії на пасікатах також були за задницю покусані і чекали пасічника який прийде і вломе?????:umora: 

Это вы правильно написали:ay:, но это в идеале, я же описал реалии, так сказать шо вижу , то пишу.

Ваше описание поджодит больше лайкам, именно так и делают.Я лично такой работы ягдов не видел:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рішення виконано -

Знайомство:  щеня 2,5 місяці, німецька вівчарка, дівчинка Берра, чепрачка.

Кіт Боня від знайомства відмовився - втік на стіл.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось моя дівчинка. В травні буде 7 років. В кінці квітня, коли купив бджіл, то перших 2-3 тижні, вважаючи себе єдиною і неповторною хозяйкою на дачі, постійно вела війну з бджілками. Потім годинами відлежувалась в буді, і знову в бій:mf_swordfight:. В результаті, помирились. Біля вуликів ходить спокійно, хвостом не махає, і ніхто нікого не кусає. Правда, коли за сусідськими котами женеться, то там вже більше боїшся, щоб вулики не поперекидала.:umora: Тільки беру маску чи стамеску, вже знає, що йдемо до бджілок. Стане зкраю і буде дивитися, що я роблю, або й помагати підходить. І ще, мед любить СТРАШНО!!! Може тому й перестала з бджолами воювати:umora:

 

IMG_20140322_131201.jpg

IMG_20140322_141735.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 20.01.2016в21:45, Fabro сказал:

А вот мой охранник пасеки, на фотке он еще молоденький. Расскажу про него маленькую историю. Когда мамка (немец) его забеременела я заказал щенка именно для охраны пасеки (как раз на новый участок) и что вы думаете, родился он (они, их было несколько) 19 августа, как раз на день пчеловода и мне ничего не оставалось как назвать его красивой кликухой Рой. Теперь этот мужик (а он сейчас именно такой, сфоткаю, выложу) хозяин пчеловодного дворика. Пчел зубами клацает на раз! Правда бывает и деру от них дает. Вольер для него нужен только покушать, ну и когда кто-нибудь ко мне приедет тогда его там закрываю.

DSC09751.JPG.ec4fbd1802a0904bc175fd13086

 

Вот он мой красавец! 

20160306_114535.thumb.jpg.3bff1f16cdf1e120160306_114612.thumb.jpg.3e65ee54bbd038

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Fabro сказал:

Вот он мой красавец! 

20160306_114535.thumb.jpg.3bff1f16cdf1e120160306_114612.thumb.jpg.3e65ee54bbd038

Мама "облетелась" с местным "трутнем"? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот и мой "охранник", если враг заберётся, то залижет до смерти :umora:

20121020_174634.thumb.jpg.ddda4572b5650d


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я  весьма серьезно подумываю скрестить "подлеца" с овчаркой для пасеки в лесу. Клещ задолбал. За пять лет потерял от клеща немца и курца. Не помогают ни какие препараты. Спаню в больнице под капельницей вытянули, но здоровье он подорвал. Вот такой мой новый " сталинец" (восточно-европейская овчарка) молодой. Говорят они ни так восприимчивы к пироплазмозу вызываемому клещем. Метисы вообще легко переносят.1700388[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя теж ВЕО. То хвороб за майже 7р не було. Тьфу-тьфу-тьфу. І коли травили її, то чіплялася за життя з останніх сил. І кліщів нормально переживає. Правда, я її постійно після прогулянок оглядаю. Таку породу для охорони раджу. В нашій сім'ї це третя вівчарка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 11.03.2016в15:59, Fabro сказал:

Вот он мой красавец! 

в мене схожий забіяка лиш більш вгодований. котів розігнав ще щеням.

спочатку був слухняним ,а тепер йому рік. і повний бардак дома коли мене нема.

батьки з ним не справляються. варьят. :)

але якби я був постійно дома брав би таку. а краще двох.

https://www.youtube.com/watch?v=fQ4xC_uTgpU&feature=player_embedded

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Мої друзі собачки

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
9 минут назад, КАЕ сказал:

Завел собаку ,поразгоняла котов,вижу уже сейчас будет проблема с мышами...... увы.

Теперь тренируйте собаку мышей  ловить:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...