Jump to content
Гурович

Применение подкормок и стимуляторов во время весеннего наращивания пчелиных семей

Recommended Posts

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Хлопці, але ж то СУРОГАТИ !   :ah:  :IMHO:

Коли мати не має молока дітей годують дитячими сумішами.....

Уже не одноразово тут писалося що всі ті рухи не від хорошого житт, а в певних умовах, є вимушеною мірою, якщо від бджіл хочемо отримати якомога більший прибуток.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
1 годину тому, ДобровоЛ сказав:

Пане Миколо, @Николай S ,  бджолина обніжка (пилок) аж  ніяк не може бути супрогатом!:az::IMHO:

Може,  ще і як, коли позаминулого року мої дівки запаслися в основному пилком кукурузи то ті запаси розтаяли як сніг  в маю і в зиму пішли скромненько без перги....

• Like 1
  • Confused 1
1 годину тому, Lefty сказав:

Уже не одноразово тут писалося що всі ті рухи не від хорошого житт, а в певних умовах, є вимушеною мірою, якщо від бджіл хочемо отримати якомога більший прибуток.

Але ж тему читають початківці, навіть їх точно тут більшість...:IMHO:

Тож замість готувати з літа медопергові рамки, вони цікавляться цінами на соєве борошно. :ah::dntknw:

• Like 1

На відро сити, на тертушку треш 4 стакана гомогената і заміняє всі ампули

2 часа назад, Lefty сказал:

Людям з пилком нічого недокажеш , що удосі пилку нема і навкруги сотні сімей , 

Паланочка он жалівся неберуть , та як вони братимуть , коли бджола з обножкою в черзі біля льотка стоїть на відео видно

Краще незабутьте відписатся чи дійсно діє підкормка , цей рік як ніколи підходить для випробувань

Старт з голих рамок без розплоду і удосі пилку я небачив майже  толком, біля деяких стояв і жодної бджоли з пилком :dntknw:

Ви писали про аналогічну ситуацію

• Like 6
  • Haha 1
5 хвилин тому, AVA сказав:

Паланочка он жалівся неберуть , та як вони братимуть , коли бджола з обножкою в черзі біля льотка стоїть на відео видно

Краще незабутьте відписатся чи дійсно діє підкормка , цей рік як ніколи підходить для випробувань

Старт з голих рамок без розплоду і удосі пилку я небачив майже  толком, біля деяких стояв і жодної бджоли з пилком :dntknw:

То чого ж не насадили ви пилконосів?.. Я , ще коли мав досить сили, десь менше четвертини білих верб власноруч насадив у вологих місцях  у зоні своєї пасіки.:ay: І тепер, через років з 20,  маю хорошу підмогу від них. А зараз надумав насадити головатого рясту , якого біля моєї пасіки немає. Зате на моїй малій батьківщині по лісах його - цілі килими. На дачі розсіявся у мене з посаджених мною екземплярів, вже цвіте. Отож, очевидно, гарно буде розростатися. Це теж немаловажно для зменшення дефіцитів, які доводиться вимушено  замінювати різними елементами.:IMHO:

• Like 2
13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

То чого ж не насадили ви пилконосів?.. Я , ще коли мав досить сили, десь менше четвертини білих верб власноруч насадив у вологих місцях  у зоні своєї пасіки.:ay: І тепер, через років з 20,  маю хорошу підмогу від них. А зараз надумав насадити головатого рясту , якого біля моєї пасіки немає. Зате на моїй малій батьківщині по лісах його - цілі килими. На дачі розсіявся у мене з посаджених мною екземплярів, вже цвіте. Отож, очевидно, гарно буде розростатися. Це теж немаловажно для зменшення дефіцитів, які доводиться вимушено  замінювати різними елементами.:IMHO:

Засохло все що росло , я 7.04 ходив на вербу дивится , раніше писав 

Русло річки в якому 15 років тому весною було 1.5м водиі до літа  карасів ловив , поки вода несходила , 7.04  в галошах перейшов 

Що десять років тому було живе зараз такими немпами сохне що капець . верби біля річки і ставка майже всплошну висохли

У нас дощу толком ще з зими небуло .так поляпає трохи і все , після нового року один повню . снігу також толком небуло 

• Confused 1
  • Sad 1
42 хвилини тому, AVA сказав:

Про перші результати писав вище, але  більш зрозуміло  буде ІМХО десь під кінець місяця (тобто не так вже й довго залишилось чекати...)

• Like 3
1 година тому, AVA сказав:

Про вітамін В-12 можу сказати за підсумком двох попередніх весен - спрацьовував і помітно у порівнянні з контрольними сім'ями. Об'ємів не виміряв - я  ж  не науковець. А наочно  відчутно було по розплоду і росту сімей. Це точно. :ay:

Цього року не давав , бо й не годував сиропом. Не до того було... Та й медопергових стільників у мене запас чималий.:dntknw:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 4
29 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Про вітамін В-12 можу сказати за підсумком двох попередніх весен - спрацьовував і помітно у порівнянні з контрольними сім'ями. Об'ємів не виміряв - я  ж  не науковець. А наочно  відчутно було по розплоду і росту сімей. Це точно. :ay:

Цього року не давав , бо й не годував сиропом. Не до того було... Та й медопергових стільників у мене запас чималий.:dntknw:

Якщо в пятницю , суботу непомерзнуть , то в мене масово піде цвісти бересток ,  кленок тільки почки прорізав для випускання мітл 

Сьогодні дивився бересток уже мітли майже викинув , розкрились так щоб померзнуть , можливо щось би уже і брали десь , якби погода сприяла 

Так що з неділі жду природній стимулятор , виходить приблизне опозданіє на 10 днів від прошлого року 

Edited by AVA
  • Like 2

Папаульям Давал в этом году  дважды кандий+semilac+эпинбраксинолид ,во второй раз изчез даже пакет))),сегодня раздал всем  500гр 1/1 перец+пробиокс(10мл/1л)+вторая обработка варронет(спрей,м кислота+щ кислота+лимонная кислота,прополис, эфир масла)все в одном флаконе)))

IMG_20210409_203634.jpg

• Like 1
20 хвилин тому, SVS 82 сказав:

Папаульям Давал в этом году  дважды кандий+semilac+эпинбраксинолид ,во второй раз изчез даже пакет))),сегодня раздал всем  500гр 1/1 перец+пробиокс(10мл/1л)+вторая обработка варронет(спрей,м кислота+щ кислота+лимонная кислота,прополис, эфир масла)все в одном флаконе)))

IMG_20210409_203634.jpg

Вперше такі варіанти зустрічаю. А звідки взагалі ця рецептура?

• Like 1

del

Edited by Олександр Коваль
  • Like 1
1 час назад, Lefty сказал:

Вперше такі варіанти зустрічаю. А звідки взагалі ця рецептура?

Скорее всего из моей головы))Немного общения умными дядьками, литература +метод тыка,научного и не очень,))ну конкретно к моему пчеловождению зашло.

• Like 2
06.04.2021 в 23:52, mary@sko сказав:

Роздано по 200-300 грам. З моменту роздачі пройшло 20 днів. Сім'ї піджаті 4-6 рамок. Пиріжки свою свіжість не втратили. 

Аналогічна ситуація. 

08.04.2021 в 08:22, Vedd сказав:

Не  едят пасту потому что мало углеводной составляющей :IMHO1:

Иными словами когда в пасте мало  меда,сиропа пчелы очень неохотно ее берут.Вот и вся причина.

Из своего опыта......использую белковую пасту 7-й  сезон.....

Отримав сьогодні відповідь від Vladimir Prokopenko : мене цікавивила поїдаємість його пиріжків з Ультрабії (доречі в його готових пиріжках приблизно біля 18%протеїну) Якщо я вірно зрозумів то пиріжки він роздає одразу після переїзду в Каліфорнію на запилення мигдалю ( сам він з штата Вашингтон тобто у нього ще фактично зима а в Каліфорнії уже повним ходом весна)

Отже при роздачі пиріжків їїпогода уже досить тепла і сім'ї в активному стані. Пиріжки з'їдаються  всередньому за дві неділі 450 грам, слабші сім'ї трохи довше. 

Мої паляниці теж мають 18% протеїну і за складом досить подібні до тих що робить Володимир. Перший раз я роздав майже одразу після очисного обльоту десь в перших числах березня, яка була погода усі пам'ятають, але я коли зрозумів в чому може бути причина що дуже погоно їдять, попіджимав сім'ї після чого споживання паляниць покращилось. Мої з'їли всередньому за три тижні десь по грам 300-400. Доречі із потеплінням споживання значно пришвидчилось.... В тепер цікаво як воно буде з стабільним приносоми свіжого пилку.....

Edited by Lefty
  • Like 6

Сьогодні мав розмову з товаришем з Кіровоградської обл. ( з тим в якого теж експремент проходить). З його слів різниці він  між тими сім'ями що давав паляниці і тим що не давав не помітив.  Споживання гірше ніж у мене, ще й до всього  трохи забагато на дні крихт від паляниць... Кількістю розплоду і станом сімей задоволений.  В принципі результат очікуванний, оскільки проблем з пилком-пергою в нього взагалі не існує. Більше того,ще й в усіх сімях замінив одну рамку на  пергову, одразу після обльоту...

Ну ось такі то справи , не все так вже й однозначно.....

Edited by Lefty
  • Like 6
6 часов назад, Олександр Коваль сказал:

тепер будемо чекати на відосіки як правильно пасіку розширяти

Первые ролики одного содержания

из года в год одно и тоже 

Отбор полномёдных ,и раздача пустых под засев 

Кандикокам не понравится 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1
19 хвилин тому, Мико сказав:

Первые ролики одного содержания

из года в год одно и тоже 

Отбор полномёдных ,и раздача пустых под засев 

Кандикокам не понравится 

а я от піддався модним трендам, і замовив протеїновий кандєй якраз під грядуще похолодання до +2 +6

подивлюсь що з цього, сподіваюсь толкового, вийде на тестових групах

першому клієнту на пакети вже відмовив :unsure:

• Like 5
1 годину тому, Олександр Коваль сказав:

а я от піддався модним трендам, і замовив протеїновий кандєй якраз під грядуще похолодання до +2 +6

Поділитеся досвідом. Хоча, мені здається, що ця підкормка мала б спрацювати, якщо її давати після першого обльоту, коли ще немає пилку. Зараз є принос свіжого пилку і його невеликий запас. 

• Like 6
2 години тому, Олександр Коваль сказав:

20 хвилин тому, Sanich сказав:

Поділитеся досвідом. Хоча, мені здається, що ця підкормка мала б спрацювати, якщо її давати після першого обльоту, коли ще немає пилку. Зараз є принос свіжого пилку і його невеликий запас. 

Результати бажано викласти у відповідній темі бо за роботами на пасіці можна і прогавити

Edited by Николай S
  • Like 4
  • Thanks 1
7 часов назад, Олександр Коваль сказал:

замовив протеїновий кандєй

Немножко полежит в улье , 

а опосля вытянуть и прикопать в конце огорода 

• Like 4
  • Haha 2
5 часов назад, Sanich сказал:

Семья людоедов.Приходит папа-людоед и приносит с собой гроб. Дети:"Ой, папа, опять эти консервы есть!" 
Папа (достает из кармана негра):"Так, кто не будет есть консервы, тот не получит шоколадку!"

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Confused 1
9 часов назад, Мико сказал:

Кандикокам не понравится 

Не ломайте людям бизнес. 

7 часов назад, Sanich сказал:

Пчела это не свинья и даже не поросёнок.  что бы сделать правильно то это будет дорогой корм по себестоимости а ещё + заработок производителя :IMHO:..  Лучше стартовать на неделю -две позже на качественной весенней пыльце чем кормить пчел свынячей едой которую они в лучшем случае просто не будут есть или она пройдёт транзитом через кишечник.  а скорее всего она не будет перевариваться в кишечнике и будет его забивать. пчела будет изнашиваться на переработке такого корма но выкормит ли полноценно личинку здесь скорее нет чем да..

В начале августа можно попробовать применить белковые подкормки но как я уже говорил хороший корм это будет дорого а свиняча еда толку не даст :IMHO:

• Like 6
  • Thanks 4
2 часа назад, Мико сказал:

Немножко полежит в улье , 

а опосля вытянуть и прикопать в конце огорода 

Я же написал. что это идеальная еда для хрюши. на крайний случай можно немного собаке дать ну это если собака не породистая ..

• Thanks 1
  • Haha 1
2 часа назад, Мико сказал:

Семья людоедов.Приходит папа-людоед и приносит с собой гроб. Дети:"Ой, папа, опять эти консервы есть!" 
Папа (достает из кармана негра):"Так, кто не будет есть консервы, тот не получит шоколадку!"

В самую точку..  так что не нужно издеваться над пчёлами скармливая им непонятные консервы. пусть стартуют чуть позже но на природной весенней пыльце..

• Like 4
  • Thanks 1