Перейти к содержанию

Применение подкормок и стимуляторов во время весеннего наращивания пчелиных семей


Гурович

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Борода-1 сказал:

Нічого не получиться.Для того щоб сімя енергійно розвивалась потрібно 250-500 грам пилку в тиждень!!!!

Все вже давно досліджено до нас:ae:

 

Ничто не даст енергичного развития ,так как свежепринесённая пыльца и нектар 

И все семьи к главному взятку занимают 8 корпусов 145 ,

без применения пирожков 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інтересний блог дослідника особливо про "товстих бджіл)http://scientificbeekeeping.com/fat-bees-part-1/

8 хвилин тому, Мико сказав:

Ничто не даст енергичного развития ,так как свежепринесённая пыльца и нектар 

И все семьи к главному взятку занимают 8 корпусов 145 ,

без применения пирожков 

Як заповідав великий ленін ...вчитись,вчитись,вчитись.....Я б добавив ...ніколи не пізно!

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Борода-1 сказал:

Інтересний блог дослідника особливо про "товстиг бджіл)http://scientificbeekeeping.com/fat-bees-part-1/

Як заповідав великий ленін ...вчитись,вчитись,вчитись.....Я б добавив ...ніколи не пізно!

Вы по аккуратней с  заповедями вождя 

а то можно под санкции декомунизации попасть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну почему же у Нас рядом живёт Афроамериканец с Фамилией :)Ленин

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Між іншим Ренді провів низку порівняльних тестів....http://scientificbeekeeping.com/bee-nutrition/ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Борода-1 сказав:

Взагалі то це переклад курсу лекцій американського дослідника бджіл.

РЕНДІ ОЛІВЕР - ХАРЧУВАННЯ МЕДОНОСНИХ БДЖІЛ (ЧАСТИНА 4)

Вітаміни та мінерали

Вітаміни та мінерали, вам, мабуть, потрібні вітаміни групи В. Ось чому у багатьох підпилювачів пилку до них додають дріжджі для вітамінів групи В. Але, і дріжджі використовуються вже давно, дуже успішно. Я використовую його багато років, певні марки мені подобаються більше. І тоді, коли я провів моє масштабне випробування пилку, два [2] склади дріжджів просто їх їдять. Отже, я більше не використовую дріжджовий склад. Я навіть більше не використовую свою рецептуру домашнього заварювання. Оскільки деякі з полиць, що виходять з магазину, набагато краще виконують мою домашню заварку. Можливий вітамін С, можливо, якийсь інший, ми справді не знаємо.

Мікроелементи та солі

Мікроелементи, один із них я точно можу сказати - це цинк. Це було нещодавно опубліковано, і я сильно підозрював цинк, і я вже зробив усі розрахунки, скільки слід додати мінеральної солі для отримання цинку. Оскільки цинк є компонентом вітеллогеніну. Отже, якщо у вас недостатньо цинку, бджоли не можуть виробляти вітеллогенін. Отже, цинк, у мене немає посилання на нього. Він щойно був опублікований на тему «Користь для доповнення раціону бджіл цинком». Отже, ви, мабуть, хочете переконатися, що там достатньо цинку.

Багато східноєвропейців доповнюють кобальтом, маючи хороші результати, як вони кажуть. Деякі з них доповнюють йодом, а також селеном. Якщо у вас дефіцит, це критично важливо. Отже, але є й інші райони, такі як Імператорська долина із селеном, настільки висока, що частина пилку насправді токсична для медоносних бджіл. Отже, ви повинні бути відносно того, де б ви не жили. Отже, і ви можете зайти на www.USFS.com і дуже легко завантажити концентрації для своєї області. Подивіться, чи не вистачає вам поживної речовини, мікроелемента чи ні. Тож, можливо, ви захочете створити Pollen Sub, який відрізняється там, де ви живете. Чи достатньо вам цих мікроелементів, чи ні. Тому що якщо ви даєте їм занадто багато мікроелементів, тоді ви їх отруюєте.

Залишилися запитання

1. Що таке “фактор X”, що відсутній?
2. Критичні ліпіди та стерини?
3. Інші фітонутрієнти?
4. Солі та мікроелементи?
5. Найкращий цукор: співвідношення білка?
6. Найефективніші інгредієнти.
7. Чи ідеальне співвідношення амінокислот Де Гроота?
8. Яке розташування у вулику розмістити?

Головний, що це за фактор X? Який фактор чи фактори відсутні, що дозволяють пилковому підводнику виростити більше одного [1] покоління? Бджоли можуть, “бджоли-годувальниці” можуть красти з їхніх тіл або передавати вітелогенін від одного покоління до наступного протягом двох [2] поколінь, а третє [3-е] - вони танкують.

Кількість корму

Кількість, яку потрібно годувати, не менше ста [100] грамів білка на тиждень. Гаразд, тепер, якщо у вас п’ятдесят [50] грамів надходить на природний пилок, то вам потрібно лише скласти інші п’ятдесят [50]. Вам не потрібно мати стовідсоткову [100%] годівлю, якщо у вас на одному [1] дворі немає сорок тисяч [40 000] вуликів. Тоді ви повинні зробити все це.

Мінімум сто [100] грамів білка на тиждень 1 - 1 фунт разів у десять відсотків [10%] білка = 45 грам Пасти з одного фунта на десять відсотків [10%] білка становить лише сорок п’ять [45] грам. Люди, які думають, що годують своїх бджіл, кладучи котлетку вагою в 1 фунт кожні пару тижнів. Ви даєте їм закуску. Один [1] кілограмовий батончик - ні, особливо якщо він має низький вміст білка, десять відсотків [10%]. Якщо це лише той білковий, ви починаєте потрапляти в потрібну область.

Зазвичай ми годуємо два з половиною [2 ½] фунта на тиждень П’ятнадцять відсотків [15%] білкової пиріжки. Ми зазвичай годуємо близько двох з половиною [2 ½] фунтів, два з половиною [2 ½] три [3] фунта котлети з п’ятнадцяти відсотків [15%} білка в нашій операції. Це приблизно раз на тиждень. Так, для сильної колонії.

Як приготувати пилкову добавку

Добре, готуємо пилковий суб. Найпростіший спосіб - це просто купити його, заздалегідь зроблені пиріжки. Якщо ви використовуєте пиріжки вагою в 1 фунт, важко покласти три [3] фунта у вулик за раз. Якщо ти збираєшся це зробити.

Змішайте своє

Ви можете змішати свій власний. Можна скористатися ручним міксером; можна скористатися машинним змішувачем.

Основна формула

І це формула:
Джерело білка
Деякі жири
Цукор
Вода / Сироп.
Якщо у вас є природний пилок, який ви зібрали, це добре.

Джерела білка

Тут є кілька загальних: дріжджі раніше були дуже популярними. Ми бачимо набагато більше кукурудзяної клейковини. Я просто [Нечутно] сьогодні вранці, але повернусь до цього. Яйце може бути іншим. Або що там місцеве. Отже, коли я їду в різні країни, де бджолярам подобаються, бджолярі в Чилі, їм платили п’ятнадцять доларів за мигдальне запилення. Немає жодних підстав класти туди пилок на суму чотири долари [4,00 доларів США] або десять доларів [10,00 доларів США], якщо ви отримуєте лише п’ятнадцять доларів [15,00 доларів США] за пачку. Отже, вони повинні знайти місцеве джерело чогось дешевого. Отже, різні країни використовують різні речі.

У сої, яка використовувалася довгий час, існує проблема із соєю. Існує два [2] основних цукру [Raffinose Stachyose], токсичні для медоносних бджіл. У ньому також є інгібітор трипсину, тож те, що їм потрібно робити, це робити. Вам потрібно отримати соєву квітку з низьким вмістом цукру і підсмажити її, щоб знищити інгібітор трипсину. Незалежно від того, оброблений він експелером чи вилучений [Нечутно], ви знаєте, скільки там жиру.
Одним із способів обійти його є використання ізоляту соєвого білка, який бджоли абсолютно любили;
 дев’яносто п’ять із шести відсотків [5–6%] соєвого білка не мають цукру або інгібітора трипсину. Це трохи дорого, але бджоли, я вам зараз скажу, вони люблять ізолят соєвого білка.

Перехід до кукурудзяної клейковини

Для кукурудзяної клейковини це насправді не глютен. Гаразд, клейковина є в пшениці та житі. Але вони називають це кукурудзяний білок кукурудзяна клейковина. Це порівняно недорого, і працює дуже добре. Отже, це одне з того, що я згадав, я рекомендую це. Вони виглядають у Чилі, і впевнені, і як вони отримують кукурудзяну клейковину відносно дешево, і їхні бджоли люблять це там, унизу.

Тоді питання полягає в тому, що якщо ви покладете в грубу подрібнену білкову їжу, бджоли просто викинуть її з вуликів. Вони смокчуть і вилизують з нього весь цукор і виганяють. Ви бачите це перед вуликом.
Тож його потрібно подрібнити приблизно до розміру пилкового зерна, отже, ви говорите про тридцять п’ять [35] мкм, або близько того.
 Я розмовляв з одним [1] виробником, головним виробником кормів для бджіл, і він каже, що приблизно половину [1/2] його вартості складає помел. Це не для сировини; це просто для подрібнення, щоб зменшити його розмір частинок досить малий.

Зазвичай від десяти до двадцяти п’яти відсотків [10 до 25%] сирого білка. Скидаючи сирий білок, це те, що ми звикли використовувати. Ми використовували це протягом багатьох років, Brewtech Yeast. Покладіть трохи ліпідів, цукор, природний пилок. Гаразд, переконайтесь, що там чисто. Коли пилок привозять до США, велика частина його надходить з Китаю. Але незаконно годувати його бджолами, оскільки він має лише ліцензію на імпорт X, щоб його годували як «корм для людей», тому що якщо він згодовується для бджіл, його потрібно стерилізувати, оскільки пилок є справді хорошим вектором для будь-якого шляху. [Нечутно] для бджіл. Не тільки для бджіл, але і для будь-якої комахи. І всі ці віруси комах та Nosema призначені не лише для медоносних бджіл. Вони для всіх бджіл. Зараз у світі є лише одне місце, де ви знайдете два [2] види медоносних бджіл, що мешкають поруч із кожним, і це Азія. У нас є Apis Millifera Apis [Нечутно], обидва живуть там разом з усіма іншими корінними запилювачами. А якщо ви збираєте пилок у Китаї, ви щойно отримали поперечний зріз кожного збудника DE, відомого запилювачам у Китаї, де у вас мешкають два [2] види медоносних бджіл та все інше. Ви доставляєте його сюди і подвоюєте пилок. Це була дуже популярна практика на початку двох тисяч [2000]. Це незадовго до того, як ми отримали CCD. Не знаю, скільки коштувало те, що ми імпортуємо. Є ще багато бджолярів, які сьогодні незаконно використовують китайську пилок у своїх підписках на пилок. Я думаю, це так само, як найдурніше, що ти можеш зробити. Отже, я б запропонував вам не класти китайську пилок. Ви наносите шкоду всім, не тільки собі. Якщо ви покладете це туди, ви отримаєте новий штам вірусу, який еволюціонував у Китаї, і покладете його у свій пилок під пилок; ведіть своїх бджіл до мигдалю. Вони зазнають аварії, а потім цього року вони розподіляються по всій частині Сполучених Штатів. І за один рік ви завдали такої шкоди по всій країні, просто тому, що економите гроші, купуючи певну китайську пилок, подвоюючи ваш пилок.

Природна пилок?

Переконайтеся, що там чисто. Вода або сироп А ви кладете воду або сироп.

Змішувачі для ковбас або мінометів працюють дуже добре.

Є Денніс Ломан [SP], один із продавців GI, який він продає, Equinox. Або ви можете змішати його в тачці вручну, з мінометною мотикою. Ви добре перемішуєте. Потім беремо гуму, пластикові діжки, кладемо туди трохи кукурудзяної олії, щоб вони не прилипали. Налийте туди свою пилок. Покладіть його на вантажівку, дайте сидіти всю ніч. Наступного дня ми виходимо туди, ти посипаєш цукром або сухим підлогою гібрид або дошку. Скиньте його, візьміть лопату і просто розріжте на шматки. Куріть бджіл, щоб не розчавити їх. Це важливо взимку. Я провів випробування того, що відбувається, коли ти розчавлюєш бджіл у вулику? Не отримав жодного ефекту протягом літа. Але взимку це змусило колонії спуститися вниз. Вставте ваш Sub, а потім, коли ви кладете коробку і піднімаєте коробку назад, вона просто хлюпає [SP] прямо між кадрами. Ось так ви отримуєте великі кількості. Зараз з дрібним вуликовим жуком це проблема.

Маленький вулик Жук Обережно!

Невеликий майданчик відкладання яєць жука-вулика! У мене немає маленьких вуликових жуків, тому я не міг експериментувати, з'ясовувати. І я справді здивований, що хтось цього не зрозумів. Можливо, спробуйте придумати який-небудь спосіб годування пилкового підводника, який робить його, прокладений панцир або обгортку чи щось інше, щоб зробити його непривабливим для маленького вуликового жука. Отже, добре. Я розраховую на те, що ти щось з цим придумаєш. Тому що це велика проблема для людей з невеликими площами вуликових жуків.

Використання флуоресцентного індикатора для відстеження розподілу білка у вулику

Отже, я використовував флуоресцентні індикатори. Отже, я купив, пішов до магазину чорного світла і купив купу різних флуоресцентних індикаторів, а потім поклав їх у бджіл і клітини, щоб перевірити на токсичність, щоб виявити ті, які не були отруйними для бджіл. А потім подрібнили бджіл у мішку Ziploc, поклали їх під чорне світло. І я не знаю, чи можете ви це зрозуміти, на кожному з них є помаранчевий ярлик, що вказує, що це таке. Ви бачите, що одні світяться набагато краще за інших. І я скажу вам з досвіду зараз, з популярних дослідників. Який би колір ви не вибрали, під час експерименту бджоли шукатимуть пилок, що лежить під таким самим кольором, коли ви намагатиметеся проаналізувати результат. Це так дратує; Я повинен постійно змінювати кольори пігменту, бо бджоли незмінно повертаються з пилком, який також світиться. Дуже розчаровує. Так, Я налаштував пробний процес із двома [2] колоніями. Я змішав флуоресцентний індикатор з пилковим суб. Або годували їх між двома [2] ящиками, або зверху вулика з обідком.

Перевірив землю ультрафіолетовим "чорним світлом" вночі

І ось після того, як їх цим нагодували, я вийшов вночі. Я поклав на ці вулики дошки екрану. Підбирав вулики, дивився на землю чорним світлом вночі, щоб побачити, скільки пилкових підводів намотано на землю або перед вуликами. З Sub, яким я користувався майже весь, ходив, не заводився на землю. Бджоли з’їли більшу частину.

Намет побудований намет чорного світла

Потім ми взяли наш вилочний навантажувач, підняли виделки вгору, задрапірували його двома [2] шарами чорного пластику і зробили намет для польового затемнення. Я поклав всередину одну [1] сабвуфер, а інші, і ми тоді пройшли всі ці вулики і взяли покласти кожен кадр, по одному [1] за раз. Помічали, чи це був безпілотний гребінець, медовий гребінець, розплідний гребінець або гребінець для бджіл. А потім Ерік усередині подивився на чорне світло і з’ясував, чи немає на них слідів флуоресцентних ламп.

Бджоли не зберігають пиріжки як бджолиний хліб

Спочатку [1-го] вони з’ясували, що ніхто не зберігає бджолиний хліб. Нуль, у бджолиному хлібі немає жодного світіння.
Бджоли не мають ніякої поведінки, щоб переміщати пилок під пиріжки в клітини.

Початкові висновки:
1. Ніякої пиріжки не зберігається в гребінцях
2. Ніякої пиріжки не подають безпосередньо личинкам
3. Маленьку пиріжку марно витрачають

Другий [другий] - жоден не надходить безпосередньо до личинок. Жодне з «желе» не світилося. Іноді ми бачимо невелику пляму в нектарі, де, очевидно, “бджоли-годувальниці”, що їдять її, отримали трохи плями на нижній щелепі. І коли вони зайшли в камеру, щоб витягти нектар, він там впав. Але всередині клітин личинок ми не виявили жодної. І трохи пиріжків було витрачено даремно.

Прочистіть бджолу зразком з будь-якого гребінця

Потім ми очистили Зразок п’ятдесяти [50] бджіл від кожного гребінця, позначаючи, що це було. А потім позначив їх, заморозив усіх, і тепер у нас було сто п’ять [105] зразків, це було п’ять тисяч [5000] бджіл, щоб їх розчавити, щоб побачити, який розподіл серед гребінців був Пилковий Саб, який вони їли . Ви всі зі мною поки що?

Дрібник-бджілка

Отже, я спроектував «Crush-A-Bee». Отже, я роздрукував сітки з п’ятдесяти [50] хрестиків на аркушах чорного паперу.
Ви берете заморожені бджоли і викладаєте п’ятдесят [50] бджіл.
 Покладіть, витягніть вощений, Саран Обгорніть валик. Киньте туди масоніт, і я випадково прийшов багато років тому з цим латунним валиком, латунним валиком, який ви ледве можете підняти. Отже, він просто сидів там, і ви можете прокрутити його одним [1] пальцем, і ви розбиваєте все про це, і розчавлюєте назад. І коли ви його витягуєте, бджіл все розчавлюють. Всі кишки звідти, і ви можете очистити вощений папір. І ось на що ви схожі тут.
Отже, ви просто дивитесь на всіх цих бджіл, але поки не можете сказати, хто з них з’їв Пилковий суб.
 Але якщо ви поставите його під чорне світло, то насправді зрозуміло, які саме на Pollen Sub. Отже, тоді я міг би це зробити, і порахувати, яка частка бджіл на кожному кадрі має пилок Sub у своїх кишках.

Бджоли від входу

Отже, тут буде зразок бджіл, взятих від входу у вулик. Гаразд, так, що дивно, скільки пилку було в кишках бджіл, що надходили від входу. Під чорним світлом одна маленька там, а одна маленька там. У кишках бджіл, що повертаються до входу, не так багато пилку.

Бджоли з розплідного гнізда

Ось один із бджіл, взятих із розплідного гнізда, і знову ви не можете сказати, дивлячись під видиме світло. Під чорним світлом багато бджолиного пилку на бджіл із розплідного гнізда.

Результати:
Отже, ми очікували, що ми, коли ми помістимо Петті прямо сюди, ми б цього мали.
І це була б зона розплоду у вулику.
 А у вас тут мед навколо. Ми очікували, і я класифікував кожного на відсотки бджіл флуоресцентними індикаторами. Отже, більше п'ятдесяти відсотків [50%] мають флуоресцентний індикатор у кишках, він був червоним. Він знижується до менш ніж дванадцяти відсотків [12%], нуля до шести [0 до 6] бджіл з п'ятдесяти [50], це був би такий колір. І я очікував, що у бджіл у Розплідному гнізді буде найбільш флуоресцентний індикатор. А бджолам назовні виводкового гнізда було б менше.

Ну фактичні результати виглядають більше тут саме тут. І справді дивно, де вони були. Це для годуючих посередині. Це для годуючих зверху. Тут було три з половиною [3 ½] дюйма меду. Не так багато Саб там. А потім ведмідь заліз у мою морозильну камеру. Отже, я не маю для вас решти даних.

Бджоли якого віку споживають пилок під пилом?

Одне, про що ви дізнаєтесь, починаючи займатися дослідженням бджіл, - будьте готові витратити багато прискіпливого часу, а потім з’ясувати, що щось пішло не так, і все це просто втрата часу. Цього разу навесні це сталося двічі. І у мене є величезна кількість даних, які просто витрачаються даремно, бо погода не співпрацювала, або щось пішло не так. Це може дуже засмутити проведення досліджень бджіл. Тоді мені було цікаво, якого віку бджоли? Тому що я бачив це у всіх вуликах, цей пилковий підвод, позначений у їхніх кишках. Тож якого віку бджоли насправді його споживають?

Марк 60 - Нові працівники

Тож я вийшов бджіл в інкубатор. А коли вони з’являться, позначте їх фарбою на спинах. Отже, я позначив шістсот [600] бджіл. Покладіть їх у вулик; годувати вулик, флуоресцентно позначений Pollen Sub. А потім я можу кабачити, я виймав десять [10] за раз кольорових позначених бджіл кожні пару днів. І ви бачите, якими вони були. Те, що я не знайшов, було зроблено в перший [1-й] день. Сто відсотків [100%] з них зробили це на другий [2-й] день. А потім стало трохи невідомо, тому те, що я щойно отримав, - це новий обсяг. У мене є, вони все ще в морозильній камері, я повинен повернутися, і це було. Вони почали їсти пилок, який був флуоресцентним, приблизно такого ж кольору. Тож я повинен підключити чорне світло до мікроскопа, щоб я міг отримати його решту. Отже, я цього ще не публікував. Коли я перегляну ці зразки, то отримаю результати щодо цього.

Сухе годування

Сухе вигодовування, ви можете сушити пилок під сухим, і бджоли будуть жадібно прямувати до нього. Вони махають крилами, це потрапляє в повітря. Коли бджоли махають крилами, вони накопичують електростатичний заряд, тому пилковий суб в повітрі просто прилипає до їхніх тіл. Вони його розчісують; вони пакують його на задні лапи.
Це видно на всіх задніх лапах, і вони відлітають.
 Їм ніколи не доводилось це торкатися, вони лише.
Якщо ви зробите закриту ділянку, і я розробив пару сухих годівниць, де бджоли влітають у закриту зону, а повітря просто повною мірою.
 Вони просто літають навколо, і вилітають туди, розчісують це, і вантажі повертають у вулики.

Порівняння годування пиріжками проти сухого годування пилковою добавкою

Коли я рахував математику, коли виходив туди і вимірював у дворах бджіл, скільки вони споживатимуть? А потім зрозумів, скільки вулика в середньому на тому дворі споживається сухим годуванням? Порівняно із годуванням сімдесяти відсотків [70%] білкової пилкової пиріжки, коефіцієнтом їх споживання, ви насправді можете із сухою ультра бджолою, яка є кукурудзяною клейковиною. Ви можете насправді отримати більше білка у вулик, навіть не відкриваючи вулик, а дозволяючи їм збиратися самостійно. Крім того, величезна перевага полягає в тому, що вони зберігають його як бджолиний хліб для тривалого зберігання.

Очистити налаштування!

Існують дуже чіткі переваги щодо висушених продуктів. І я визначив їх для «Налаштування годування», як це. І у вас будуть хмари бджіл на одному [1], а вони будуть ігнорувати іншого. І тоді ви берете чашки, і ви перекладаєте їх, як, і ці тридцять секунд бджоли переносять на нове місце. Вони справді віддають перевагу деяким. І це не так; деякі мають сильний запах, який я відчуваю своїм людським носом, якщо ви мені це дозволите. І інші, я не відчуваю запаху, і бджоли, деякі з них люблять Soy Isolate, який не має для мене запаху. Людина, бджоли просто люблять ці речі.

Відстеження сухого корму за допомогою флуоресцентного маркера

Тоді я хотів побачити, що сталося, тому переконався, що зможу поставити трассер. Я змішав сюди сухий флуоресцентний маркер. Переконайтеся, що ви бачите, як бджоли світились, коли вони покинули його. І подивіться, чи не запакували вони це в камерах? Отже, це гребінець, що з вулика у дворі. Я годував Сухий Саб на одну [1] годину у цьому дворі. Витягнув цей гребінець, поставив його під чорне світло. Гаразд, вони приносять його прямо, і упаковують. Починають робити з нього бджолиний хліб. Якщо поглянути на нього під прицілом, яскраво-жовтий - це «Пилковий суб». І це природні пилкові зерна, і я просто змішую їх із пилковими зернами, і вони зброджують його в хліб. Тоді я запитав Кірка Андерсона [SP] у Тусоні [Нечутно]. І я сказав, Кірк, питання в тому, чи корисно це, коли вони це бродять? Це насправді поживно? Отже, він буде, його студент представлятиме в штаті Каліфорнія бджолярів результати цього. Де вони насправді проводили випробування в клітках, щоб побачити, наскільки добре працювали бджоли? Скільки білка вони отримали з нього? І як добре вони це зробили? Оголошення, яке я отримав, це те, що були проблеми.

Плюси сухого годування: Легко зберігається як бджолиний хліб

Мінуси проти сухого годування: Нерівномірне вживання між вуликами може бути не таким вигідним при ферментації

Інше, що я знайшов, дайте мені побачити. Добре. Це справді легко, не потрібно відкривати вулик, бджоли годуються самі. Вони зберігають його як хліб для подальшого використання. Величезні відмінності у поглинанні між вуликами. Деякі вулики у дворі просто роздумуються і виглядають дуже добре. Інші навіть не торкнуться. Тож у дворі непослідовно. І це може виявитися не таким корисним, як тільки ферментується для бджіл.

Рідкі амінокислотні добавки,
можливо, корисні, але не можуть забезпечити достатньо білка

Однією з речей у Південній Америці, Мексиці та Іспанії та Португалії є добавка для коней під назвою Promoter [SP]. І це був Promoter [SP], добавка для коней. Це був гідросолят соєвого білка, [SP], де вони використовують його, кислоту для розщеплення соєвого білка на його амінокислоти. І вони продають його як харчову добавку для коней. Бджолярі почали його використовувати, і зараз існує дві [2] марки. Один, що називається Appi Promotor [SP] для бджіл з Апісу. А інший, який називається Promotor L, широко використовується бджолярами в тих латинських країнах. Добре. Отже, хлопці в Чилі, люди, вони просто витратили купу грошей на це. Отже, я сказав: Ну, скажу тобі, дозвольте мені поглянути на інгредієнти. Отже, ми подивились інгредієнти, сказали, це було приблизно одинадцятої години [11:00] ночі за столом. Витягнувши електронну таблицю, ми зробили розрахунок. Я сказав, ну так, ви отримуєте амінокислоту, але платите сім [7] разів. Тому що один [1] хлопець використовував яйця - яйця для білка. Інший хлопець користувався "Промотором". Я сказав, що ви отримуєте однакову кількість білка за одну сьому [1/7] вартості, вкладаючи. Я сказав, яка у вас вартість яєць? Яка ваша вартість цього? Їх було в сім [7] разів більше, з цього ви отримуєте однакову кількість амінокислот. І цього способу бракувало в одній [1] амінокислоті. Отже, коли ви обчислюєте це, амінокислота зробила яйця набагато кращими. Отже, проблема полягає в тому, що якщо подивитися, скільки грамів амінокислот є на тисячу [1000] мілілітрів, ви отримуєте лише рекомендовану дозу, яка становить п’ятнадцять [15] мілілітрів на два [2] літри сиропу. Два [2] літри сиропу - це півгалона. Ви отримуєте лише два [2] грами амінокислот.

Які добавки до пилку виконують найкраще?

Тоді я хотів дізнатись, які підсилювачі пилку на ринку працюють найкраще? І це було опубліковано в, і це на моєму веб-сайті. Ми влаштували великий двір наприкінці серпня, коли в Каліфорнії все пересохло.
Тестували дев'ять [9] різних груп, тому ми мали позитивний контроль природного пилку.
 Я купив бджолу, зібрану пилок у пасічника з передгір’я, в ній не було пестицидів. Зрозумів, надіслав його виробнику Manlick [SP]. Стюарт був досить щедрим, щоб пропустити його через своє обладнання та зробити з нього однакові пиріжки, щоб я міг цим скористатися. І тоді у мене був негативний контроль, ой, що ми взагалі не годували білок, щоб побачити. Це тест експерименту; будь-який хороший експеримент, як правило, має позитивний і негативний контроль. Тоді ви можете порівняти свої результати з будь-яким із цих. Тоді я, Стюарт, був достатньо щедрим для всіх, крім одного [1], щоб змішати всі рецепти, які я хотів. А потім один [1] інший виробник зовсім не довіряв Стюарту. Отже, він, мені було важко отримати його. Він надіслав одного, тож ми протестували Mega Bee, мою формулу для домашнього заварювання, Bee Pro, Man [Нечутно] Наважна, яка продається в сорок п’яти [45] фунтових коробках для подрібнення. Експериментальні дріжджі на основі інших дріжджів. А потім нагодуйте там Бджолу. Ми сиділи у дворі так, ми використовували шлакоблоки, щоб зробити орієнтири, щоб відокремити кожну групу.
Тож тому, що мені було байдуже про спотикання в групі, бо ми розглядаємо групи.
 Але я хотів, щоб тут розділили групи. Готові пиріжки з пилком постійно протягом усього періоду випробування Годували цукровим сиропом майже безперервно. Були відвідування, несподівані візити. Голова Президента Ратії, всесвітньої асоціації бджолярів, Жиль Ратія, завітав, щоб сказати, привіт. Цей знімок він зробив, звідти він божевільний, коли фотографує. Багато роботи над тим, щоб кожна колонія отримувала правильне годування правильним пиріжком, і той самий цукровий сироп, і тут протягом місяців. Вони я використовував смужку Apavara [SP], щоб переконатися, що вони, що Varroa не є проблемою, і вони з’їли ці, більшість пиріжків. Ми проводили це до вересня, чоловіче, я хвилювався. Я не бачив різниці між групами. Гаразд, за винятком того, що вони не їли пиріжки з дріжджами. Дріжджові пиріжки, їм не сподобався дріжджовий пиріжок, жоден з них. Потім нарешті в жовтні вони починають рости. Ці колонії почали рости, тому що всі вони починалися з п’яти [5] кадрів еквалайзера п’яти [5] кадрів бджіл. До листопада, коли ми дали оцінку, так виглядав розплід у групі негативного контролю. Група була розстріляна, жодних личинок, яєць немає, ця колонія збиралася піти в Зиму в дуже поганому стані. Отже, це негативний контроль. Це були б не доповнені; вони годували цукровим сиропом, але жодним білком. так виглядав розплід у групі негативного контролю. Група була розстріляна, жодних личинок, яєць немає, ця колонія збиралася піти в Зиму в дуже поганому стані. Отже, це негативний контроль. Це були б не доповнені; вони годували цукровим сиропом, але жодним білком. так виглядав розплід у групі негативного контролю. Група була розстріляна, жодних личинок, яєць немає, ця колонія збиралася піти в Зиму в дуже поганому стані. Отже, це негативний контроль. Це були б не доповнені; вони годували цукровим сиропом, але жодним білком.

Це один з кращих підпилювачів пилку саме тут. Подивіться на різницю. Велика пляма розплоду, багато жовтих личинок, багато «желе» у цих личинок. Ця колонія йде в Зиму в справді хорошій формі.
Купка молодих бджіл збирається вилупитися, щоб стати вашими зимовими бджолами.
 Я сказав: Чоловіче, я нарешті побачу тут деякі відмінності.

Потім ми переїхали на нижню, зимову низьку висоту, уважно дивлячись на карту, щоб в межах польоту не було дерев Вільхи, які могли б отримати пилок січня. Я не уявляв, як далеко пролетять бджоли, вони летять до дерев Вільхи. У них була тонна бджолиного хліба. Але те, що ми бачили з цим бджолиним хлібом, і ми бачимо це протягом декількох років. Ми ніколи не могли зрозуміти, чому цей флуоресцентний помаранчевий бджолиний колоній усі колонії йдуть униз із усім цим бджолиним хлібом. І я подивився на це під прицілом, і це виглядає так. І ми з Еріком Муссіном [SP], де ми мали, ми розглядали CCD, коли він був експертом Nosema.
Щось він сказав, Ренді, чому всі ці яєчня у всіх цих хворих колоніях?

І я сказав, що не знаю, ми запитували інших дослідників, і ніхто не знав, що таке смажені яйця. Отже, те саме, у нас тут є яєчня. І я подав це слово дослідникам з усього світу, і, нарешті, один [1] хлопець з Іспанії сказав: Ренді, шукай свою мицезу [SP], це грибок іржі на ожині.
Який вторгся в Каліфорнію, і, безперечно, це спори Іржавого грибка. У цьому бджолиному хлібі нуль [0] пилку, нуль.

Зараз мої колонії виглядають саме так. Як цей Нульовий пилок. Коли я подивився дослідження, проведене в лабораторії Тусона кілька років тому, де вони годували бджіл різними видами пилку в клітках. Годувати їх Спорами іржавого грибка було гірше, ніж годувати їх нічим. Це змусило бджіл швидше гинути. Отже, я нарешті вирішив питання про те, чому мої бджоли спускаються вниз з усім цим, що там схоже на бджолиний хліб.

ЧОЛОВІК: Яку рослину ви показуєте? Рослина оранжевого кольору?

РЕНДІ ОЛІВЕР: Це ожина, але це гриб, іржавий грибок на ньому.
Іржаві гриби навчилися обманювати запилювачів.
 Вони роблять флуоресцентний колір, який очі бджіл підбирають під ультрафіолетовим світлом, і в них додають трохи цукру. Отже, бджоли зберуть його, і передадуть спори іржі від одного, і проведуть перехресне запилення спор іржі. У вас є кілька статей у грибах.

Отже, це для, Гриб є перевагою для недоліків бджіл. Так що взимку я не хотів перевантажувати цих хлопців рідиною, тому почав годувати їх цукром Drivert, що є загальноприйнятим у Каліфорнії. Готові сухі зверху, щоб стимулювати їх. Ви бачите, як пиріжки з пилком з’їдаються.

Це буде двадцять третього грудня [23-го], коли вони почнуть роздумувати самостійно. Там немає ніякого бджолиного хліба, але ви можете побачити багато свіжих мокрих личинок, це було на Ультра Бджолі.

А потім почали заходити Вільхові пилки. Бджоли прилетіли до найближчого струмка, це було приблизно за чотири милі. І почав приносити пилок вільхи. Тепер хтось запитував мене раніше про Клен та інше. Якщо ви подивитесь на будь-яку книгу про бджоли, то там написано: „О, пилок дерев погано поживний. І я перевіряю це, і кожен біт, його годували сто [100] вільхою пилком протягом місяця. Через посуху жоден бур’ян взагалі не виріс, зовсім не зацвів. Отже, я перевіряв це щотижня, це була сто відсотків [100%] пилку вільхи. Жодного іншого пилку не надходить взагалі. Отже, у групу негативного контролю, яка пішла на Зиму в жахливому харчуванні, не було нічого, крім пилку вільхи. Ти зараз зі мною?

Ось тест на пилок вільхи. І ви бачите, що вони зберігали його вдосталь. І тут є Негативний контроль, ця колонія має до півтора [1 ½] рамки бджіл, і подивіться на що, ви скажете мені, поживна пилок вільхи чи ні?

Ми нарешті оцінили всі вулики у Almond Bloom; Ви можете побачити дерева, що цвітуть тут. І ось попередній розподіл тут. У групі природного пилку, червона лінія посередині, це була ваша середня сила для всіх сотень і будь-яких колоній, які були в процесі. Кожен із тих, хто отримував природний пилок, був із середньою силою або вище. У негативному контролі кожен мав середню силу або менше. Ймовірність того, що це станеться випадково, одна на менше ніж десять тисяч [10000]. Отже, це підтвердило експеримент з дизайном, і я був дуже радий цьому.

Тому що мені було цікаво. Ось Кінцеві результати, і вони є на моєму веб-сайті. У нас залишилась лише хвилина. Я хочу показати вам тут останнє. Подивіться тут, це Природна пилок. О, і до того моменту, коли Вільха зайшла, усі колонії злетіли. Отже, єдині результати, які мали цінність, були тут. Але подивіться, що зробив негативний контроль, вони пішли вниз. Зайшов Вільха, на його відновлення пішов майже місяць. І вони просто почали рости як божевільні.

З Нуля колоній Негативний контроль зробив сорт мигдалю. Серед найкращих сімнадцять [17] з вісімнадцяти [18] божевільних схилили до Мигдалю. Це була величезна різниця. Але те, що я хочу бачити, ці два [2] прямо тут, ці два [2] продукту злетіли як бандити рано, а потім розбилися пізніше. Мабуть, у поживній речовині було щось [Нечутно]. Спочатку бджоли отримували користь від усього білка.
Але після, гаразд, це закон Лібіга тут.

Обмежуючі поживні речовини: Закон Лібіха

Що ріст рослин або тварин обмежений Єдиним Обмежуючим Поживним речовиною. Як тільки ви це подасте, вони зможуть дійти до наступного обмежуючого поживного речовини. Отже, тут щось сталося, що весь цей білок дозволив цим колоніям просто злетіти. Але коли у них закінчився той Обмежувальний поживний речовина, який був у природної пилку, вони опустилися трохи нижче від природної пилку.

Отже, навіть незважаючи на те, що це короткострокове годування, це, мабуть, справді хороші підсилювачі пилку. Тому що ви б не змогли тримати бджіл на невизначений час через них через цю нестачу.

Якщо є в кожній сім'ї по дві рамки перги, то підкормка не тількі помагає, а більшисть шкідлива, бо бджіл заставляють робити роботу невластиво для даного періоду, тому нічого ніколи не даю бджолам ні зимою, ні весною, головне бджолам не заважати виконати свою роботу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю что Исскуственная Белковая подкормка работает как дополнение к природным белкам,и в основном при весеннем развитии её потребляют личинки а не пчелы,сам применяю третий год эффект  есть.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2021 в 15:36, Ворон сказал:

Якщо є в кожній сім'ї по дві рамки перги, то підкормка не тількі помагає, а більшисть шкідлива, бо бджіл заставляють робити роботу невластиво для даного періоду, тому нічого ніколи не даю бджолам ні зимою, ні весною, головне бджолам не заважати виконати свою роботу. 

Ваша позиция понятна, только не у каждого такие хорошие условия. На югах пыльцы не очень то весной, а тем более осенью, а Вы аж о 2х рамках перги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Гурович сказав:

Ваша позиция понятна, только не у каждого такие хорошие условия. На югах пыльцы не очень то весной, а тем более осенью, а Вы аж о 2х рамках перги.

Завжди пишу за себе і свої умови, а кожен вправі робити так, як вважає за потрібне. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Ворон сказал:

Завжди пишу за себе і свої умови, а кожен вправі робити так, як вважає за потрібне. :hi:

Так я не против поставить 2 рамки перги, только где их взять, если после подсолнуха всё под чистую ушло на осеннее наращивание.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Гурович сказал:

Так я не против поставить 2 рамки перги, только где их взять, если после подсолнуха всё под чистую ушло на осеннее наращивание.

Небачили і непонімають пасічники західної , як від бджоли шевелется амброзія , а на лободу неможливо стать 

Бувають часто роки , що це все що із трави тільки зеленіє , про цвітки я вобще мовчу після соняху 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене ще в жовтні носять пилок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Гурович сказав:

Так я не против поставить 2 рамки перги, только где их взять, если после подсолнуха всё под чистую ушло на осеннее наращивание.

В мене соняха немає, і ніколи не було, але пасічникую, дефіциту пилку, на моїй території, ніколи небуло. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Ворон сказав:

В мене соняха немає, і ніколи не було, але пасічникую, дефіциту пилку, на моїй території, ніколи небуло. :hi:

Тут на форумі уже напевно всі знають що в Вас перги і пилку просто навалом і Вам підгодівля не потрібна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.03.2021 в 23:06, Lefty сказав:

Протеїнові млинці "випичено" і роздано бджолосімям тестової групи

Сьогодні глянув як там справи. По тихенько споживають. Одні краще інші так собі, є такі що зовсім не беруть ( останнє фото), хоча сім'я займає 7 вуличок.

IMG_20210315_113458_HDR.jpg

IMG_20210315_113536_HDR.jpg

IMG_20210315_113640_HDR.jpg

IMG_20210315_113655_HDR.jpg

IMG_20210315_113909_HDR.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Картина подібна і в інших тестових групах. З цього приводу маю певні думки:

1. Було похолодання, бджоли щільніше зжалися в клуби опустилися трохи до низу ( це дуже було помітно на моїй пасіці оскільки рамка українська і в більшості під верхнім бруском ще досить багато меду). Після потепління знову почали споживати дані паляниці. 

2. ІМХО при ранньовесняній підгодівлі щоб отримати мах. ефект необхідне скорочення гнізд (повинні бути гарно піджаті і утеплені), не лише для того щоб мати можливість споживати ці паляниці але й для створення сприятливого мікроклімату ( щоб матка мала змогу червити не на маленькому острівці, а практично по всій площі стільника та щоб бджоли могли обігріти той розплід).

3. Думаю в бджіл які активно почали брати білкові паляниці виникла потреба в рідкому кормі ( збирають краплі вологи що утворюється на плівці).

ЗІ: в планах як можна скоріше ( хоча прогноз не ах ті) піджати гнізда (скоротити думаю десь на третину, це при тому що на зараз бджоли знаходяться на усіх рамках, що правда крайні покриті не повністю.) Це ІМХО не обхідно ще було зробити одразу після обльоту. Спробувати дати невелику кількість  рідкого корму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Lefty сказал:

Тут на форумі уже напевно всі знають що в Вас перги і пилку просто навалом

На форуме многие пасеку Ворона зимой видят чаще чем свою :ak:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, SVS 82 сказав:

Думаю что Исскуственная Белковая подкормка работает как дополнение к природным белкам,и в основном при весеннем развитии её потребляют личинки а не пчелы,сам применяю третий год эффект  есть.

 

 

Все це - ШТУКАРСТВО ! Добрі запаси меду з минулорічних взятків і свіжий щоденний пилок - ось основа різкого зростання сімей.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2019 в 20:01, Taras NTG сказал:

Ну я тоже вже купив промотор
 

Ну як результат є чи був?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, <Юра> сказал:

Ну як результат є чи був?:hmm:

Важко сказати, якщо і був то не значний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Taras NTG сказал:

Важко сказати, якщо і був то не значний.

В який період давали?(травень, червень ...)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

09.03.2021 в 15:19, Жезус сказав:

Ну почему же у Нас рядом живёт Афроамериканец с Фамилией :)Ленин

Я колись у будзагоні в Горківській області мав задоволення спілкуватися з виконробом на прізвище Ленін.:ah: Як потім дізнався, він просто рос. ' є' з двома крапочками замінив на 'е' . Тобто з Льоніна став Леніним. :dntknw::rofl:

А щодо пікормок - то ліпше розпечатаної гарної медопергової рамки за заставною важко що й придумати.  Але, як немає цього, то й півторалітрівка теплого  сиропу 1:1 за заставною теж підійде. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, <Юра> сказав:

В який період давали?(травень, червень ...)

 

Ліпше вже теплий сироп літер-два за заставною, коли температура на вулиці стане+15С і більше , якщо немає в запасі  медопергових рамок . :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.03.2021 в 19:07, <Юра> сказал:

Ну як результат є чи був?:hmm:

Чесно вже не памятаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оті "новшества" з підкорками істинна дурниця. Правильно пише @ДобровоЛ.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...