Перейти к содержанию

Пасічники, а ви вже зареєстрували потужності?


Leopold

Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, Віталій.В сказал:

Не нужно :IMHO1:, если нашему брату разрешить фасовку  такого на фасуем...  

В таком случае закон уже действует и нету разнице где стоиш на рынке в селе или всё сдаёш в супермаркет, мы все уже нарушаем закон с своими баночками, .....

Сама більша біда в тому, що немає чіткого тлумаченя закону, наприклад мене цікавить питання що і як маю зробити для фасування і продажу на ринку чи сдачі в супермаркет, останнє буде первинним виробництвом чи це вже окремий вид діяльності.

"Бджолярський вісник" опублікував на своєму каналі окремим відео ч. 8.виступ керівника Держпродукспоживслужби Кобаль БІ на круглому столі який відбувся 12.04.2019р.

 

Як було сказано під час  виступу плянується  окрема зустріч з ЗМІ по порядку реестрації.

Пишіть свої конструктивні пропозиції в коментарях під відео на Ютуб каналі  і вони будут передані виступаючому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, СамИгорь сказал:

Если в стране пойдет спрос на фасованый мед, то его будут фасовать все кому не лень и не важно что будет написано в законе.

Паленую водку, коньяк, вино и т д разливают по подвалам-гаражам и все ок.

Сложно с Вами не согласится, но откат от разлива "элитного" шмурдяка и откат от меда немного разный...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Николай S сказал:

мы все уже нарушаем закон с своими баночками, .....

Ну почему, я как производитель имею полное право согласно ( первинноє виробництво ) доставить мед в бидоне скажем на рынок, до этого мой мед прошел анализ лаборатории, далее как имею решение ( оператора ринка ) продаю мед в тару покупателя, а баночки что на прилавке не продаются и стоят как наглядное пособие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасічник ніколи не був і не буде оператором ринку. Ми робимо запилення сг культур безплатно а мед це побічний продукт який кудись треба подіти.

Нас держава хоче реєструвати і щоб пасічники платили за реєстрацію а по закону про бджільництво

Стаття 8. Державна підтримка бджільництва
      Державна підтримка зайняття бджільництвом здійснюється шляхом:
      створення умов і сприяння розвитку бджільництва в Україні;
      проведення наукових досліджень і вжиття заходів щодо охорони та збереження генотипів бджіл;
     відшкодування витрат на ветеринарно-санітарне забезпечення бджільництва;

Для чого пасічникам виконувати вимоги закону якщо державні представники закони виконувати не хочуть? Де створення умов і сприяння розвитку? Де фінансування наукових досліджень? Де відшкодування?

Із таким відношенням держави до пасічників я ніколи не буду реєструватися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віталій.В сказал:

////) продаю мед в тару покупателя, а баночки что на прилавке не продаются и стоят как наглядное пособие.

Фасування на прилавку,  натупний в черзі покупець може чхнути в банку "попередніка" ?:umora:... може ще і під відкритим небом,:hmm: а руки помити є де?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Николай S сказал:

Фасування на прилавку,  натупний в черзі покупець може чхнути в банку "попередніка" ?:umora:... може ще і під відкритим небом,:hmm: а руки помити є де?

З кожним роком вимоги будуть підвищуватися і йде до того, що з часом неможливо буде продавати будь-які продукти на ринках, в теорії можна буде замовити фасування, але на виході ціна буде вже не та. Хто стоїть на ринку будуть вимагати реєстрації, як оператор ринку в іншому випадку попередять на сьогодні і випишуть в перспективі штраф. У нас в районі зареєструвалися близько 40 пасічників.

У мене офіційно зареєстрована пасіка, хоча по факту хоч який ветконтроль проводити немає кому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ближній перспективі без реєстрації буде важко здати мед оптом на експорт. Знаючи українську ментальність з'явиться 2 ціни меду оптом, офіційна здача і неофіційна (вони вже є на сьогодні) але різниця між офіційною і неофіційною на моє переконання буде досить суттєва. Будь-який реєстр легко перевірити і це обмежена кількість, а не так як сьогодні потрібно лише вписатися в 50 мінімальних зарплат і таких громадян ' більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

кожним роком вимоги будуть підвищуватися і йде до того, що з часом неможливо буде продавати будь-які продукти на ринках, в теорії можна буде замовити фасування, але на виході ціна буде вже не та. Хто стоїть на ринку будуть вимагати реєстрації, як оператор ринку в іншому випадку попередять на сьогодні і випишуть в перспективі штраф.

Для того щоб пасічника на базарі не обгавкували  за відсутність реєстрації тоді за цей рік треба зібрати клієнтську базу. Заводиться зошит із списком клієнтів і створюється група у вайбері та фейсбуці. Роздаються візитки.  Тим самим поставки меду будуть прямі групам покупців у визначене місце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Крук сказал:

Для того щоб пасічника на базарі не обгавкували  за відсутність реєстрації тоді за цей рік треба зібрати клієнтську базу. Заводиться зошит із списком клієнтів і створюється група у вайбері та фейсбуці. Роздаються візитки.  Тим самим поставки меду будуть прямі групам покупців у визначене місце.

Це зможуть не всі, так зване звуження можливостей. У нас мінімум 70%населення не в змозі платежі онлайн робити. у

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

В ближній перспективі без реєстрації буде важко здати мед оптом на експорт. Знаючи українську ментальність з'явиться 2 ціни меду оптом, офіційна здача і неофіційна (вони вже є на сьогодні) але різниця між офіційною і неофіційною на моє переконання буде досить суттєва.

Для того щоб вільно здавати мед оптом створюється група дрібних пасічників чоловік так  до десяти які мають по 5 - 20 вуликів. Домовляються для спільної здачі меду і частково допомагають грошами в реєстрації пасіки крупнішого пасічника. Але є набагато легший шлях - спільно бойкотувати будь - які реєстрації і нехай експортер вписує в супровідні документи прізвища своїх заготівельників. Український мед дуже потрібен у світовій торгівлі. І лабораторії в експортерів знаходяться на високому рівні. Тому наша продукція завжди якісна і вводити такі реєстрації недоцільно.

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Це зможуть не всі, так зване звуження можливостей. У нас мінімум 70%населення не в змозі платежі онлайн робити. у

Всі мають мобільні телефони і всі мають можливість читати візитку пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Крук сказал:

Для того щоб пасічника на базарі не обгавкували  за відсутність реєстрації тоді за цей рік треба зібрати клієнтську базу. Заводиться зошит із списком клієнтів і створюється група у вайбері та фейсбуці. Роздаються візитки.  Тим самим поставки меду будуть прямі групам покупців у визначене місце.

Нажаль це не працюе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

але різниця між офіційною і неофіційною на моє переконання буде досить суттєва.

Максимум двi гривнi (навiть менше нiж на чорному валютному базарi )  

Посидять заготiвельники без меду мiсяць ,

посидять другий i заб*ють на реестрацiю 

i будуть як завжди скуповувати без докiв i аналiзiв 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Мико сказав:
17 хвилин тому, Крук сказав:

Для того щоб пасічника на базарі не обгавкували  за відсутність реєстрації тоді за цей рік треба зібрати клієнтську базу. Заводиться зошит із списком клієнтів і створюється група у вайбері та фейсбуці. Роздаються візитки.  Тим самим поставки меду будуть прямі групам покупців у визначене місце.

Нажаль це не працюе 

Щоб так робити треба мати заслужену довіру покупців як треба заробити років так за п'ять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Крук сказал:

Для того щоб вільно здавати мед оптом створюється група дрібних пасічників чоловік так  до десяти які мають по 5 - 20 вуликів. Домовляються для спільної здачі меду і частково допомагають грошами в реєстрації пасіки крупнішого пасічника. Але є набагато легший шлях - спільно бойкотувати будь - які реєстрації і нехай експортер вписує в супровідні документи прізвища своїх заготівельників. Український мед дуже потрібен у світовій торгівлі. І лабораторії в експортерів знаходяться на високому рівні. Тому наша продукція завжди якісна і вводити такі реєстрації недоцільно.

Всі мають мобільні телефони і всі мають можливість читати візитку пасічника.

Ви не уявляєте ризиків і ментальності колег. Дуже ризиковано об'єднувати пасічників в яких 5-10 вуликів, якщо Ви хочете здати свій мед оптом. З досвіду спільної здачі можу сказати, що у тих у кого 300- 500 кг. найбільша проблема з антибіотиком.

5 минут назад, Мико сказал:

Максимум двi гривнi (навiть менше нiж на чорному валютному базарi )  

Посидять заготiвельники без меду мiсяць ,

посидять другий i заб*ють на реестрацiю 

i будуть як завжди скуповувати без докiв i аналiзiв 

Сильно на сьогодні сидять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще повторю, це ускладнює процес виготовлення паперів на експорт, тому вже 1-2 грн., як на сьогодні не відбудете. Та й замовник за кордоном може перевірити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сильно на сьогодні сидять?

Здають всi" Ждуни " (за дуже малим виключенням )

бо розумiють що битва програна 

Тепер будуть умнiшi  . Бо щоб потрапити в 35 гривнiв 

однiеi хабарноi  гуски буде мало 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Здають всi" Ждуни " (за дуже малим виключенням )

бо розумiють що битва програна 

Тепер будуть умнiшi  . Бо щоб потрапити в 35 гривнiв 

однiеi хабарноi  гуски буде мало 

Вже не раз повторював у нас населення падеє завжди в крайнощі.

А особисто мед в цьому сезоні і не здавав би з соняха, якщо є можливість зберігати в холодному приміщенні, час здачі вже пройшов, а тенденції вже мене окремі радують, хоча ще зарано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

 замовник за кордоном може перевірити.

Для нього у Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів ...вистачить  зареестрованих операторiв базарю 

 

w
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

 

а тенденції вже мене окремі радують, хоча ще зарано.

Для таких тенденцiй залишив пару тон 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

і йде до того, що з часом неможливо буде продавати будь-які продукти на ринках,

Позаминулої зими був в Польщі - містечко орієнтовно 70 тис населення. Базар. Продають будь-яку продукцію в тому числі і мед в баночках. Якщо в Європі базари працюють, то і в нас тим більше...

Я думаю базари будуть в нас завжди...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Бджолопотам сказал:

Позаминулої зими був в Польщі - містечко орієнтовно 70 тис населення. Базар. Продають будь-яку продукцію в тому числі і мед в баночках. Якщо в Європі базари працюють, то і в нас тим більше...

Я думаю базари будуть в нас завжди...:IMHO:

Це все залежить від окремо взятої країни. В окремих країнах ЄС на скільки мені відомо досить жорсткі вимоги до продажу на базар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

В ближній перспективі без реєстрації буде важко здати мед оптом на експорт. Знаючи українську ментальність з'явиться 2 ціни меду оптом, офіційна здача і неофіційна (вони вже є на сьогодні) але різниця між офіційною і неофіційною на моє переконання буде досить суттєва. Будь-який реєстр легко перевірити і це обмежена кількість, а не так як сьогодні потрібно лише вписатися в 50 мінімальних зарплат і таких громадян ' більше.

ВСе дуже просто , за тиждень до потрібної дати подаємо заяву, регеструємо одного для здачі меду від трьох  пасічників , через недільку можна зніматись з реестрації, через три роки знову попаде черга рееструватись:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Здають всi" Ждуни " (за дуже малим виключенням )

бо розумiють що битва програна 

Тепер будуть умнiшi  . Бо щоб потрапити в 35 гривнiв 

однiеi хабарноi  гуски буде мало 

Я нічого не здав і здавати не збираюсь, програшу не бачу, розширюємо роздрібну мережу....

 

2 часа назад, Мико сказал:

Нажаль це не працюе 

там де було раніше накатано роками то працює ще і як добре

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

В ближній перспективі без реєстрації буде важко здати мед оптом на експорт. Знаючи українську ментальність з'явиться 2 ціни меду оптом, офіційна здача і неофіційна (вони вже є на сьогодні) але різниця між офіційною і неофіційною на моє переконання буде досить суттєва. Будь-який реєстр легко перевірити і це обмежена кількість, а не так як сьогодні потрібно лише вписатися в 50 мінімальних зарплат і таких громадян ' більше.

Cаме так, реестрація  та необхідність виконання певних вимог по розташуванню та утриманню підніме мінімальну закупівельну ціну, а чи допоможе це підняти ціну експорту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Wladimir_K сказав:

Це все залежить від окремо взятої країни.

Ось і я про це. В Україні для багатьох людей базар - це засіб для виживання. І тут не так просто його ліквідувати, бо будуть протестні настрої, а до чого вони приводять - можна подивитись на результат виборів. Тому будь-яка влада до цього буде підходити дуже обережно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...