Перейти к содержанию

Опалитовые метки 2019 made in Ukraine


номерные опалитовые метки для пользовательских маток   

126 проголосовавших

  1. 1. Выберите пожалуйста наиболее приемлемый для Вас вариант.

    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки с номерными метками
    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки меченые маркером
    • Вы пчеловод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки с номерными метками
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки меченые маркером
    • Вы матковод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые.


Рекомендуемые сообщения

5 хвилин тому, Укроп сказав:

Не варто зменшувати товщину пластику, товщина в самий раз. 

Мав на увазі саме товщину пластику а не об'єм (висоту опалітки).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.07.2020 в 07:13, Виталий Овчарук сказав:

Як на мене 2.5 мм в самий раз, більший діаметр більша вага опалітки. 

Якщо планується зменьшити товщину пластику, то за рахунок цього можна збільшити діаметр, не збільшивши при цьому ваги. А діаметр дійсно проситься трошки більший, при цьому буде більш помітніше і відповідно на трошки збільшаться цифри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо что есть предложения по улучшению опалиток, вести полемику по поводу размера не вижу смысла, хочу метить своих маток опалиткой 2,5мм с минимальной толщиной пластика которую найду, и соответственно самым малым весом, производить и продавать буду такие же как и для себя. 
Многие эту матку с опалиткой увидят пару раз за всю ее жизнь, и она достаточно заметная (особенно белая).

А вот поработать с цветом придется, поискать самый яркий, особенно для следующих годов после белого. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один із головних принципів торгівлі - покупець завжди правий  - тут не працює !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, dust сказав:

Один із головних принципів торгівлі - покупець завжди правий  - тут не працює !!!

У кожного виробника має бути своя філософія, і погляд. Всім вгодити невийде. Вибачайте. 

До прикладу, коли купують маток питають чи є інші породи, покупцю зручно купити в одному місці, я кажу що займаюсь тільки карнікою, інші породи до інших заводчиків, чи потрібно зоопарк завести в угоду клієнтові? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте, але приклад з іншими породами маток на одному точку  троха невдалий,  бо такі питання може задати людина далека від бджільництва, або "юний" початківець, яким опалітки , мабуть, не потрібні.:IMHO:

З опалітками працюють не дилетанти і знають чого хочуть. Не знайдуть в одному місці, то знайдуть в іншому...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, dust сказав:

З опалітками працюють не дилетанти і знають чого хочуть. Не знайдуть в одному місці, то знайдуть в іншому...

Це ринок кожен може придбати те що йому подобається і кожен може виробляти те що вважає за потрібне.

 

І дуже добре що всі варіанти у нас в магазинах є і будуть надалі завозитись. 

 

Мені опалітки більшого діаметру непотрібні, навіщо тратити час та гроші на їх виробництво. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось тепер стало все на свої місця - у  Вас закритий цикл виробництва - все для своїх потреб, а залишки реалізуєте на сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, dust сказав:

Ось тепер стало все на свої місця - у  Вас закритий цикл виробництва - все для своїх потреб, а залишки реалізуєте на сторону.

Я роблю повноціний тираж, так як вважаю краще. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Виталий Овчарук сказал:

Мені опалітки більшого діаметру непотрібні, навіщо тратити час та гроші на їх виробництво. 

З таким підходом до справи далеко не заїдете. Люди Вам внесли пропозиції, і всі як один кажуть треба збільшити в діаметрі. Ви стоїте на своєму. Тоді питання. Навіщо взагалі ця дискусія, коли до порад Ви не прислухаєтесь? На Вас світ клином не зійшовся, вибір зараз є великий. Щоб завоювати ринок збуту, потрібно прислухатись до бажань купців

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Укроп сказав:

З таким підходом до справи далеко не заїдете. Люди Вам внесли пропозиції, і всі як один кажуть треба збільшити в діаметрі. Ви стоїте на своєму. Тоді питання. Навіщо взагалі ця дискусія, коли до порад Ви не прислухаєтесь? На Вас світ клином не зійшовся, вибір зараз є великий. Щоб завоювати ринок збуту, потрібно прислухатись до бажань купців

Здається з приводу розміру я вже пояснив, що до чого і чому,  всім невгодиш. 

Дискусія для того щоб почути думку клієнта, по можливості їх задовільнити. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Виталий Овчарук сказал:

До прикладу, коли купують маток питають чи є інші породи, покупцю зручно купити в одному місці, я кажу що займаюсь тільки карнікою, інші породи до інших заводчиків, чи потрібно зоопарк завести в угоду клієнтові? 

Зоопарк легко зробити.

 

Що на рахунок опалітки то які були то нехай і будуть, зручні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

Здається з приводу розміру я вже пояснив, що до чого і чому,  всім невгодиш. 

Дискусія для того щоб почути думку клієнта, по можливості їх задовільнити. 

Для клієнтів можливо й купуватиму у Вас, а для себе коханого потрачусь на такі, які хочу бачить у себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Seos сказав:

Для клієнтів можливо й купуватиму у Вас, а для себе коханого потрачусь на такі, які хочу бачить у себе.

А я для клієнтів роблю такі як і для себе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

А я для клієнтів роблю такі як і для себе. 

Я сказав це до того, що мені потрібно більші і для себе я обираю більші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Seos сказав:

Я сказав це до того, що мені потрібно більші і для себе я обираю більші.

Ок, це Ваш вибір, нехай буде так.  Впевнений що на ринку такі будуть і Ви зможете їх придбати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Виталий Овчарук сказал:

чи потрібно зоопарк завести в угоду клієнтові? 

Моя думка категорично ні!! Хіба,що точок за 10 км .

Це дискредитуе як майстра по профілю(який вивчаеться,аналізуеться,вдосконалюеться) -а зоопарк на місці  робить" мастера на всі руки" де аби лиш продати! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

@Виталий Овчарук,які плани стосовно опаліток на 2021р?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

@Виталий Овчарук,які плани стосовно опаліток на 2021р?

Зараз активно над ними працюю 

вдосконалюю станок, вже нормально робить фасовку в основу, тобто на сезон 2021 опалітки будуть як Європейські. 

комплекти будуть такі :

  • 1-100
  • 100-199; 200-299; 300-399.
  • 400-499;  500-599; 600-699; 

комплекти 1-100 на 5 кольорів під питанням, якщо встигну то будуть ближче до весни. 

 

ціна - 70грн.

 

перші готові опалітки до реалізації будуть доступні в січні 2021, 

попередні замовлення не веду, тираж буде з запасом, якщо він закінчиться запущу новий, виробництво буде до квітня місяця + на сезон залишу невеликий запас, всім бажаючим  повинно вистачить. 

По опаліткам та іншим товарам нашого виробництва створю нову тему, там буде більше інформації і фото. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Виталий Овчарук сказал:

тобто на сезон 2021 опалітки будуть як Європейські. 

Як можна зрозуміти ці слова? Ви вирішили все таки збільшити діаметр опаліток? Якщо так то братиму у Вас, якщо ні то прийдеться взяти німецькі. Ну і польські звичайно що візьму в різних фігурах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Укроп сказав:

Як можна зрозуміти ці слова? Ви вирішили все таки збільшити діаметр опаліток? Якщо так то братиму у Вас, якщо ні то прийдеться взяти німецькі. Ну і польські звичайно що візьму в різних фігурах. 

Там мав на увазі що будуть фасуватись не в коробочки як раніше, а в основу як Європейські.

Діаметр залишив 2.5мм як було цього року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

комплекти будуть такі :

  • 1-100
  • 100-199; 200-299; 300-399.
  • 400-499;  500-599; 600-699; 

Також крім номерних будуть просто білі (без номеру) комплектом по 100шт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

Також крім номерних будуть просто білі (без номеру) комплектом по 100шт

Хочите обвалити ринок паршивим маркерам ?:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Valik740 сказав:

Хочите обвалити ринок паршивим маркерам ?:umora::ay:

Цілі такої не ставлю, мої опалітки не такі відомі,  але все можливе. Головне зробити хороший продукт. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із задоволенням взяв би комплект

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...