Перейти к содержанию

Опалитовые метки 2019 made in Ukraine


номерные опалитовые метки для пользовательских маток   

126 проголосовавших

  1. 1. Выберите пожалуйста наиболее приемлемый для Вас вариант.

    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки с номерными метками
    • Вы пчеловод, и хотите покупать пользовательские матки меченые маркером
    • Вы пчеловод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки с номерными метками
    • Вы матковод, и намерены продавать или продаете пользовательские матки меченые маркером
    • Вы матковод, и Вам непринципиально чтобы пользовательские матки были меченые.


Рекомендуемые сообщения

також візьму літом, коли буду заказувати маток,бо китайські маркери то повний відстій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Виталий Овчарук сказав:

Також крім номерних будуть просто білі (без номеру) комплектом по 100шт

Якщо вартість номерних і просто білих буде однакова, то не бачу сенсу в  опалітках без номера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

Якщо вартість номерних і просто білих буде однакова, то не бачу сенсу в  опалітках без номера.

Так Ви праві, це логічно.

вартість опаліток без номера 50грн - 100шт. фасовка насипом в коробочку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брав у Віталія минулого року,толкові опалітки. Буду брати декілька сотень на наступний сезон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавлю трішки свіжих  фото

фасовка опаліток

IMG_20201123_180917.thumb.jpg.1b865fb9061f67f01c21960127663eef.jpg

 

опалітки 2х значні

1665873677_2IMG_20201123_181758.thumb.jpg.b924d23d8e1b71f53f4566a02e78a845.jpg

 

опалітки 3х значні

1913508355_3IMG_20201123_181540.thumb.jpg.e6bdc11fe0cefb726569a92eaad4b340.jpg

 

такі опалітки на 5 кольорів комплектом 1-100 планую запустити  під кінець зими

IMG_20201123_183256.thumb.jpg.a44e328146ca61e5ff8b822dcf134fe6.jpg

 

опалітки на 5 кольорів з кольоровим фоном  планую виготовляти осінню 2021. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для мене останні досить цікаві:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
21.11.2020 в 08:33, davolodya сказав:

Якщо вартість номерних і просто білих буде однакова, то не бачу сенсу в  опалітках без номера.

Я планую в наступному сезоні матки природнього обльоту мітити безномерними опалітками, до цих пір так мітив лише для себе. І, відповідно, матки ШО мітити номерними опалітками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Подолянин сказав:

Я планую в наступному сезоні матки природнього обльоту мітити безномерними опалітками, до цих пір так мітив лише для себе. І, відповідно, матки ШО мітити номерними опалітками. 

Кому як виходить... Економія від безномерних буде мінімальна, а по інформативності вони значно поступаються номерним...  Як мічу номерними ІОшки, то і ефки такими ж помітити не проблема - може хто в якості батьківських захоче використати... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Номерними мітками мітять  острівних або І.О.   нормальні люди.    То є норма, світовий стандарт.   

   На Ф1 клеїти номерну опалітку  це те саме що  сержанту  пришити генеральські пагони, :umora:  обо сторожу видати посвідчення президента . :umora: Такого  маразму напевне в світі ніде не має .  

Бачив навіть паспорт на Ф1 , Київські специ виписують. :umora:

От цікаво  чи голосно будуть сміятись з нас , європейські матководи ,коли взнають  що у нас на Ф1 опалітки номерні  клеють. 

 Ну для себе , так побалуватись , одну дві,  і то не варто .   А на продаж то кіно:IMHO:.

 Якщо маркер облазить то можна приклеїти безномерну опалітку. 

  Але думаю що  дурний приклад заразний , буде з чого посміятись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, davolodya сказав:

Кому як виходить... Економія від безномерних буде мінімальна, а по інформативності вони значно поступаються номерним...  Як мічу номерними ІОшки, то і ефки такими ж помітити не проблема - може хто в якості батьківських захоче використати... 

Та ні про яку економію не йдеться, Просто мічення опалітками не йде ні в яке порівняння з маркером. Дуже зручно працювати з рядовими сім"ями. Чистопородні матки відповідно номерні.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Valik740 сказав:

 

Бачив навіть паспорт на Ф1 , Київські специ виписують. :umora:

 

Паспорт можна виписати і травневомк хрущу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Valik740 сказав:

Номерними мітками мітять  острівних або І.О.   нормальні люди.    То є норма, світовий стандарт.

Колись купував маток від Рауша, з ізольованого облітника сірі паспорти, з власного точка жовті, так і перші і другі були з опалітками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Seos сказал:

Колись купував маток від Рауша, з ізольованого облітника сірі паспорти, з власного точка жовті, так і перші і другі були з опалітками

Сергій Рауш   родився у  совку .  Чи Ви думаєте що він  німець???:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Valik740 сказав:

Сергій Рауш   родився у  совку .  Чи Ви думаєте що то німець???:umora:

Krauter теж мабуть совок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Seos сказал:

Krauter теж мабуть совок.

Краутера не знаю.  А от Рауш дуже гарно розмовляє російською без акценту .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Seos сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Valik740 сказав:
6 хвилин тому, Seos сказав:

Krauter теж мабуть совок.

 

Не рвіть серце, я знаю, що Рауш родом з совка, переглянув не одне його відео. Ось про Краутера

20210117_162356.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мітить опалітками, як на мене краще і єстетичніше. + Номер матки. Також є багато пасічників які ні чим не мітять, то не кидати  в них же капці!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Seos сказал:

Мітить опалітками, як на мене краще і єстетичніше. + Номер матки. Також є багато пасічників які ні чим не мітять, то не кидати  в них же капці!?

Собі можна мітить і не мітить..    Мова йде про продаж маток 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Valik740 сказав:

  Мова йде про продаж маток 

НЕ скажу, що часто, але трапляється, що під час обльотів матки блудять і повертаються не в свій нук, саме через це я і почав мітить номерними опалітками, сподобалось і повертатись до маркера не збираюсь. Маток продаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Seos сказал:

НЕ скажу, що часто, але трапляється, що під час обльотів матки блудять і повертаються не в свій нук, саме через це я і почав мітить номерними опалітками, сподобалось і повертатись до маркера не збираюсь. Маток продаю.

То для того не обов'язково номерними опалітками мітить , можна просто різними кольорами або два кольори зразу , так роблять у цивілізованому світі.   Бачу все до того йде , почнуть ф1 номерними клеїти, тоді готуйтесь виписувати паспорти на ф1 ,   чому ,  ??? Боз часом покупець ф1 буде говорити - давай паспорт ..  Опалітка є ?  Є ...Значить і паспорт давай . То питання часу .:umora:.   Далі більше ,   з часом будуть говорити шо в тебе матки не настоящі бо опалітки не має , і паспорта теж,  Там дядя петя купляв , то і з опаліткою і з паспортом ф1 .     :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Valik740 сказав:

То для того не обов'язково номерними опалітками мітить , можна просто різними кольорами або два кольори зразу

Протирічите самі собі. В цивілізованому світі по кольорах визначають рік народження матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Seos сказал:

Протирічите самі собі. В цивілізованому світі по кольорах визначають рік народження матки.

Ф1 так . А от ф 0 ні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Valik740 сказав:

Ф1 так . А от ф 0 ні. 

? Можна пояснить? Чи для "F-0" рік народження не важливий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Seos сказал:

? Можна пояснить? Чи для "F-0" рік народження не важливий?

Людина мітить різними кольорами ,  як думаєте для чого??

_20210117_171228.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...