Перейти к содержанию

На 100 000 грн. куплю плідних маток!


Рекомендуемые сообщения

Всім доброго дня!

Бажаю купити плідних маток на 100 000 грн. в травні місяці 2019року.

Матки  мають бути надіслані двома партіями. Перша партія 13 травня 2019 року новою поштою ( або буде самовивіз із вашої пасіки) і друга партія 20 травня 2019року.

Якщо ви бажаєте співпрацювати, прошу надіслати інформацію про кількість маток, які ви можете поставити в межах данної суми в данні сроки, якої породи і лінії будуть матки.

Зацікавлені в співпраці можуть телефонувати за додатковою інформацією:  0674307148. Сергій.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уточню - матки  2018-го року народження ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки молоді матки 2019року !

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це треба заккладку робити з 15 квітня. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Це треба заккладку робити з 15 квітня. :hmm:

І надодачу чекати милості від погоди, цього сезону у мене матки змогли облетітися лиш під кінець травня, погоди небуло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моїй місцевості 15-25 квітня - це переважно час похолодання і тут не до прививки, якщо хочеш мати хороших маток. Це, мабуть,тільки Закарпаття зоже виконати  таке замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо продати 100 сімей то матки ооо як потрібні :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mascot сказал:

Бажаю купити плідних маток на 100 000 грн. в травні місяці 2019року.

Забули мабуть про цiну на одну матку вказати 

А то 100 000 можно i на 1000 роздiлити i на 300 

Не зовсiм зрозумiло з об*яви про кiлькiсть маток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mascot сказав:

Всім доброго дня!

Бажаю купити плідних маток на 100 000 грн. в травні місяці 2019року.

Матки  мають бути надіслані двома партіями. Перша партія 13 травня 2019 року новою поштою ( або буде самовивіз із вашої пасіки) і друга партія 20 травня 2019року.

Якщо ви бажаєте співпрацювати, прошу надіслати інформацію про кількість маток, які ви можете поставити в межах данної суми в данні сроки, якої породи і лінії будуть матки.

Зацікавлені в співпраці можуть телефонувати за додатковою інформацією:  0674307148. Сергій.

 

Яка цiна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це вже покупець сам зможе  вибрати найпривабливішу із запропонованих   потенційними  продавцями цін.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В травні  облітати 400-500 маток це  завдання не на одного. Ще самий  важливий фактор ПОГОДА  та наявність  насіяного трутня в кінці березня  Напевно підуть всі на 2 рамки розплоду. Виходить непогане розширення пром пасіки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если количество маток будит  в раене 300 маток то это реально сделать  в раенах  за карпатя на северо востоке практический это не реально :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, tolik2362 сказал:

Если количество маток будит  в раене 300 маток то это реально сделать  в раенах  за карпатя на северо востоке практический это не реально :IMHO1:

Это Вы считаете по максимальных  розничных ценах.

А здесь опт и максимум будет 200 - 250 гр.

400 - 500 маток до 15 мая это не проблема для одного маткогода в Закарпатье.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, новичок сказал:

Это Вы считаете по максимальных  розничных ценах.

А здесь опт и максимум будет 200 - 250 гр.

400 - 500 маток до 15 мая это не проблема для одного маткогода в Закарпатье.

Зміст цьому матководу напрягатися, якщо і так все на травень у таких спеціалістів замовлено і так а додатково видати 400-500 нереально, та й погоду в цей період важко прогнозувати.

Більшість тих кого знаю, людей з досвідом і базою в цій сфері, такі пропозиції  не цікавлять, бо у них і так все відпрацьовано і їм немає змісту напрягатися, простіше видати поступово партії 100-130 одиниць і не порушувати технологічний процес, а 400-500 в день це вже зовсім інші масштаби виробництва і це рівень вже більше племенних підприємств, а не пасічників-матководів навіть із залученням додаткової робочої сили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Wladimir_K сказал:

Зміст цьому матководу напрягатися, якщо і так все на травень у таких спеціалістів замовлено і так а додатково видати 400-500 нереально, та й погоду в цей період важко прогнозувати.

Більшість тих кого знаю, людей з досвідом і базою в цій сфері, такі пропозиції  не цікавлять, бо у них і так все відпрацьовано і їм немає змісту напрягатися, простіше видати поступово партії 100-130 одиниць і не порушувати технологічний процес, а 400-500 в день це вже зовсім інші масштаби виробництва і це рівень вже більше племенних підприємств, а не пасічників-матководів навіть із залученням додаткової робочої сили.

Партия разделяется на две поставки 13 и 20 мая .Для пасеки 1000 + маткомест это совсем не проблема здесь главное цена.

И не забывайте что большенство матководов не работают на прямую с покупателем а через посредников.Так что еслитцена будеттвыше чем у посредников то это всё реально.

Здесь главное что б покупатель зделал правельный выбор матковода и получил не только маток но и качество.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, новичок сказал:

Партия разделяется на две поставки 13 и 20 мая .Для пасеки 1000 + маткомест это совсем не проблема здесь главное цена.

И не забывайте что большенство матководов не работают на прямую с покупателем а через посредников.Так что еслитцена будеттвыше чем у посредников то это всё реально.

Здесь главное что б покупатель зделал правельный выбор матковода и получил не только маток но и качество.

Посередники більше у Румунію, Польщу, Молдову, Болгарію, Азербайджан, а в Україні в основному багато працює напряму, та й у багатьох вже на цю дату все замовлено (інші матководи з об'ємами у яких ще вільно мені невідомі).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Посередники більше у Румунію, Польщу, Молдову, Болгарію, Азербайджан, а в Україні в основному багато працює напряму, та й у багатьох вже на цю дату все замовлено (інші матководи з об'ємами у яких ще вільно мені невідомі).

Поинтерисоватся можна у автора рекламы , я думаю предложений ему поступило и поступит ещё не мало.

Если заказ реальный то и предложений будет реальных,от реальных матководов.

Здесь всё упирается в цену.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, новичок сказав:

Здесь всё упирается в цену.

Плідні матки на початку травня завжди в ціні, тому на  великі знижки за опт розраховувати неварто, інша справа кінець сезону. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вирішив не брати наперед замовленнь на початок сезону. Погода постійно вносить корективи, а зобов*язання потрібно виконувати... Торік мені сподобалось працювати в режимі онлайн. Таку можливість *подарував* мені якраз великооптовий покупач, який відмовився від послуг саме через те, що я не зміг вчасно виконати його графік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Подолянин сказал:

Я вирішив не брати наперед замовленнь на початок сезону. Погода постійно вносить корективи, а зобов*язання потрібно виконувати... Торік мені сподобалось працювати в режимі онлайн. Таку можливість *подарував* мені якраз великооптовий покупач, який відмовився від послуг саме через те, що я не зміг вчасно виконати його графік.

І мені так краще.Нема  ніяких зобовязань,а маток розберуть .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, igorstep сказал:

І мені так краще.Нема  ніяких зобовязань,а маток розберуть .

Знаю вже багатьох  , хто переходить на продаж "з колес" 

Сьогоднi на сьогоднi i нiяких зобов*язань по датах 

Нiяких зошитiв з записом ,нiякоi попередньоi оплати :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, новичок сказал:

Здесь главное что б покупатель зделал правельный выбор матковода и получил не только маток но и качество.

Для перепродажи не очень важное условие 

Цитата

Интересы:Инвестиции

Вовремя инвестировать 100000 гр 

и через неделю считать барыши 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот Вам Сергей такая пропозиция....Годик назад для обеспечения пчеломассой нашу потребность в вырашивании сверх ранних пчеломаток  в изолированном горном облётнике наших карпатских пчёл линии "Захар"..Заказов много , сроки ..А у нас года позняя весна...Мы  решили посадить третб своей пасеки70 семей возле реки Тиса в двух километрах от Венгерской границы. Я те места знал работал там прорабом строил школу для Венгрии.Цель чудесно оправдала затраты ..Сверх раннее развитие пчёл  + ибо там зимы нет +пчёлы ушли в зиму без подкорма.и +++много Увидев такой пчелорай задумалось там поработать...  разместидив там нуклеусы Конкретно под какойто сверх ранний проэкт..Мы изучая рынок увидели тенденции- тягу -сильную_ноющу ю наших пасечников к заграничному европейскому Ф материалу Пропозиция наша..в следующем .Подайте Ваш заказ на линии карники (любой каприз) мы поставим маток Ф1 в более ранние сроки от указаных. Мы не нанесём вред. введя карнику нашей карпатке так как далеки от зоны их природного выживания 120 километров.А если уже разместив пасеку нечаяно прилили карпатской крови Венгерским пчёлам то...се ля ви. Сие писал Александр по указанию и наставлению жены Лилии..P/S Ona iugtds;[p

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, bercik alex /liliya сказал:

.Мы  решили посадить третб своей пасеки70 семей возле реки Тиса в двух километрах от Венгерской границы. Я те места знал работал там прорабом строил школу для Венгрии.Цель чудесно оправдала затраты ..Сверх раннее развитие пчёл  + ибо там зимы нет +пчёлы ушли в зиму без подкорма.и +++много Увидев такой пчелорай задумалось там поработать...  разместидив там нуклеусы 

Тепер, Берцики, як вас рахувати, сусідами чи конкурентами?..:umora: Sorry for off top.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, bercik alex /liliya сказал:

 . Сие писал Александр по указанию и наставлению жены Лилии.

Но это и так ясно :umora:

12 часов назад, bercik alex /liliya сказал:

.Подайте Ваш заказ на линии карники (любой каприз) мы поставим маток Ф1 в более ранние сроки от указаных. 

А что Захара уже и в мае не берут ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...