Перейти к содержанию

Зарізав кум кабанчика...


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаве питання - чому сало стало дорожче м'яса?

 

Ну, так то ж САЛО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, gardener сказав:

Ну, так то ж САЛО

Я увесь час дивувався, чому було навпаки, адже для сала потрібно свиней годувати довше і краще. А тепер і маємо... :wave:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Я увесь час дивувався, чому було навпаки, адже для сала потрібно свиней годувати довше і краще. А тепер і маємо... :wave:

Отож  діждалися! :evrika::rofl:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

А так хочеться тут, в Голландії,  інколи нашого домашнього сала...:crazy::umora:

  Мабуть, все ж таки  САЛКА та з ПРОЖИЛОЧКОЮ... :ooops::veselo:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А так хочеться інколи нашого домашнього сала...:crazy::umora:

Я більше свиняче полюбляю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18.01.2022 в 15:31, gardener сказав:

Я більше свиняче полюбляю

А недавно я почув у одному рецепті з тернету, що , як казав там повар мусульманин, що найкраще САЛО з баранячого кордюка!:rofl::crazy:

  Отак і сало вже не наше, і борщ - то істинно російська страва, :blink: якою Лавров когось там із-за рубежу чевствував.:crazy:  Та й котлети по-київські, за їх словами, видумали теж вони! І  де? а у ресторані  на Кивському вокзалі у Москві!   :ooops: :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Len Don сказав:

що найкраще САЛО з баранячого кордюка!

Узбеки вважають, що для плова жир із баранячого курдюка - найкращий, бо він загускає при вищій температурі, ніж інший баранячий жир.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, asaltan сказав:

Узбеки вважають, що для плова жир із баранячого курдюка - найкращий, бо він загускає при вищій температурі, ніж інший баранячий жир.:hi:

Правельно - жир! :ay:

А той кадр доказує, що то кордючне сало! А я ж і кажу, що САЛО і в Африці САЛО, а не якийсь вонючий баранячий жир! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Len Don сказал:

Правельно - жир! :ay:

А той кадр доказує, що то кордючне сало! А я ж і кажу, що САЛО і в Африці САЛО, а не якийсь вонючий баранячий жир! :IMHO:

Лардо ди Колонната IGP

https://latuaitalia.ru/food-n-wine/lardo-di-kolonnata-igp-samoe-znamenitoe-salo-v-mire

Свиной жир засаливают в ёмкостях, выдолбленных из глыб драгоценного местного мрамора

У Вас есть ванна из итальянского мрамора? Отож бо й воно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Треба кума кликати на свіжину

IMG_20220205_084604_6.jpg

IMG_20220205_100516_8.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а шо? то не кум різав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

а шо? то не кум різав?

Кум прийде на готове :friend_drink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы ему шо, ножовкой шыю пылялы ? Ужос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Сало зараз значно дорожще м'яса. І все воно на базарах не більше товщини сирникової коробки.

Що ж стало причиною. Хто в курсі ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я не спец по салу.хоча колись давно в 90 роках тримав .Справа в тому ,що кормити рентабельно до 110кг(приріст ваги на кг корму).а сало накопичується після 140 і більше кг.раніше на натуральних кормах тримали 1 рік,тепер 6 місяців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме так в підручниках і написано правда це підручники ще "радянських" часів. Забійна вага "української білої"- 90-110кг.  Далі туша осалоеться, на приріст живої ваги більші витрати кормових одиниць. Сало і смалець дешевші від м'яса, були . Нині породи свиней їнші, комбікорма інші, сало по 200гр/кг і више. До якої живої ваги годувати рентабельно нині-знають свиноводи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Років п'ять тому ми з товаришем брали собі по декілька кабанчиків.

Я годував як то робили мої батьки, варив каші та картоплю ну і звісно давав траву та буряк з гарбузами.

Мій товариш кормив кабанчиків по новому тобто сухим кормом.

От і сало було в мене як сало, а в нього його майже не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А от як курі вирішили проблему подорожчання яєць.

Може так би й з свининою щось подібне влаштувати.

https://fb.watch/gmHYHrwVuK/ А це таке буває, коли яйця стають золотими.:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Артем7 сказав:

 

 

 

От і сало було в мене як сало, а в нього його майже не було.

Ну. так Ви їли натуральне м'ясо. того й сало у Вас як сало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Артем7 сказав:

 

От і сало було в мене як сало, а в нього його майже не було.

Природу не обдуриш- на домашньому справний чоловік, а на допінгу- чемпіон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
23.01.2022 в 14:15, asaltan сказав:

Узбеки вважають, що для плова жир із баранячого курдюка - найкращий, бо він загускає при вищій температурі, ніж інший баранячий жир.:hi:

Так, жир . Але ж не САЛО ! :blink::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Днів з десять тому в крамниці надибав кіло сала на реберцях, там більше мяса було. Посолив днів 6, потім на ніч під холодний дим. Звісно що "магазінне" сало було твердувате тай шкура невгризна. Я те сало варив десь годину при t 80° , смак добре покращівся. Я завжди так готую копчено-варене м'ясо або підчеревок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
16.06.2023 в 17:19, Макарыч57 сказав:

Днів з десять тому в крамниці надибав кіло сала на реберцях, там більше мяса було. Посолив днів 6, потім на ніч під холодний дим. Звісно що "магазінне" сало було твердувате тай шкура невгризна. Я те сало варив десь годину при t 80° , смак добре покращівся. Я завжди так готую копчено-варене м'ясо або підчеревок.

Правильно! Навіть борщ із сокири умілі готують ! :umora::ay:

А ось ще одна подача з невмирущих.:rofl: А хлопчина то дай ,Боже, йому здоров"я, працював практично однією рукою... :ah: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повторєніє - мать ученія! Тільки достав з каструлі пару шматків закопченої вночі реберці. Але вирішив більше в крамниці м'ясо не купувать. Був вчора на центральному ринку, є і сало і м'ясо і ціна магазинна. Але сюр ще той. Пару днів тому знову обстріляли той район, ракета попала в павільон. Пів даху і прилавків зруйновано, а в другій половині люди сидять, торгують немов нічого не трапилось. "Чи не бажаєте підчеревка ? 180 грн за кіло."

Скоро вже рік як цілодобові обстріли..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Повторєніє - мать ученія! Тільки достав з каструлі пару шматків закопченої вночі реберці. Але вирішив більше в крамниці м'ясо не купувать. Був вчора на центральному ринку, є і сало і м'ясо і ціна магазинна. Але сюр ще той. Пару днів тому знову обстріляли той район, ракета попала в павільон. Пів даху і прилавків зруйновано, а в другій половині люди сидять, торгують немов нічого не трапилось. "Чи не бажаєте підчеревка ? 180 грн за кіло."

Скоро вже рік як цілодобові обстріли..

Людина створена так, що звикає до всього. Й поганого теж...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...