Перейти к содержанию

"Джеро" нервово курить!


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Ю.М. сказал:

Слідкуйте за інструментом ( готуй сани літом!) :hi:

Я висловив то , що я бачу проблемним. :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Я висловив то , що я бачу проблемним. :hi: 

А я відповів не особисто Вам, а людям що не вміють користуватись інструментом. На жаль таких вистачає і серед ножів(електричних) які нам надсилають в ремонт є ціла колекція з явними ознаками варварського відношення!

Що до заточки, то наші ножі, ВСІ, допускають заточку в домашніх умовах, звичайним бруском для коси!. На відміну від ножа Джеро, про який пишуть що виходить багато сезонів, але ще ніхто не похвалився що його переточив!.

До речі ще один фактор! Різні ножі можуть краще або гірше різати свіжі і холодні рамки. Це залежить і від температури і від в"язкості меду і від навиків роботи. Я вже писав, що сам обрізаю свіжі рамки простим ножем, без підігріву, а ті, що підхололи рекомендую обрізати електричним.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.12.2018 в 18:59, Ю.М. сказав:

На відміну від ножа Джеро, про який пишуть що виходить багато сезонів, але ще ніхто не похвалився що його переточив!.

Поясніть мені будь ласка ну навіщо його переточувати. Ну не може одна і та сама річ вічно служити і не потрібно воно на мою думку. Так само і з Вашими майбутніми ножами. Навіщо мені його переточувати якщо я буду впевнений, що ніж відпрацює два сезони я краще куплю новий. Або є ідея. Можна організувати прийом відпрацьованих ножів у пасічників в обмін на нові звісно за доплату. І ви вже самі їх доводитимете до ума і знову в продажу. І нам дешевше на якусь копійчину і Вам теж буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Херсонец сказав:

Поясніть мені будь ласка ну навіщо його переточувати. Ну не може одна і та сама річ вічно служити і не потрібно воно на мою думку. Так само і з Вашими майбутніми ножами. Навіщо мені його переточувати якщо я буду впевнений, що ніж відпрацює два сезони я краще куплю новий. Або є ідея. Можна організувати прийом відпрацьованих ножів у пасічників в обмін на нові звісно за доплату. І ви вже самі їх доводитимете до ума і знову в продажу. І нам дешевше на якусь копійчину і Вам теж буде добре.

Трошки з Вами незгідний, інструмент має бути або дешевий одноразовий, або дорогий але ремонтопригодний. У випадку з ножем, він має бути з хорошої сталі і мати можливість переточуватись.

П.С. якщо через 2 роки свій джеро будете викидати, можете кинути в мою сторону новою поштою, спробую переточити:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, davolodya сказав:

Трошки з Вами незгідний, інструмент має бути або дешевий одноразовий, або дорогий але ремонтопригодний. У випадку з ножем, він має бути з хорошої сталі і мати можливість переточуватись.

П.С. якщо через 2 роки свій джеро будете викидати, можете кинути в мою сторону новою поштою, спробую переточити:umora:

Та хай він той ніж переточується. Я про те навіщо воно мені потрібно. Навіщо мені цим займатися. Його вартість (того самого Джеро) на сьогоднішній день дає можливість купляти новий раз на два роки. Все, більше мені нічого не потрібно. Я за те щоб кожен займався своєю справою. Вигідніше на мою думку купити новий заточений професіоналом своєї справи.

П.С. Мій старий Джеро продовжує працювати. Не на розпечатці звісно. Ми їм вирізаємо відбраковану сушніну. Так що ось так якось. Нехай ще попрацює на чорнових роботах, а потім можна і Вам віддати :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Херсонец сказал:

 Можна організувати прийом відпрацьованих ножів у пасічників в обмін на нові звісно за доплату. І ви вже самі їх доводитимете до ума і знову в продажу. І нам дешевше на якусь копійчину і Вам теж буде добре.

Досвід ремонту електроножів: на ремонт витрачається близько 1 години. На придання "нового "зовнішнього вигляду- 8 годин. ( Вартість 8 год робочої зміни - мінімум 600грн)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Херсонец сказал:

Та хай він той ніж переточується. Я про те навіщо воно мені потрібно. Навіщо мені цим займатися. Його вартість (того самого Джеро) на сьогоднішній день дає можливість купляти новий раз на два роки. Все, більше мені нічого не потрібно. Я за те щоб кожен займався своєю справою. Вигідніше на мою думку купити новий

В мене враження, що Ви ножем самі не працюєте! Та ще й досить молоді віком. Тому що гострим інструментом працювати легше, зручніше і приємніше! А в те що Ваш ніж не тупиться я не повірю!( Можливо Ви й станком для бриття користуєтесь 2 роки?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Ю.М. сказав:

Досвід ремонту електроножів: на ремонт витрачається близько 1 години. На придання "нового "зовнішнього вигляду- 8 годин. ( Вартість 8 год робочої зміни - мінімум 600грн)

Так от і я про те саме. 9 годин роботи досвідченого професіонала по реанімації того ножа. Скільки я витрачу часу на його ремонт можете собі уявити. Краще цей час витратити на роботи по сбору рамок і т.д., яких теж вистачає. Виходить я правий. Для пасічника економічно доцільніше купити готовий виріб і не морочити собі голову. А відпрацьованому інструменту знайти інше застосування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ю.М. сказав:

В мене враження, що Ви ножем самі не працюєте! Та ще й досить молоді віком. Тому що гострим інструментом працювати легше, зручніше і приємніше! А в те що Ваш ніж не тупиться я не повірю!( Можливо Ви й станком для бриття користуєтесь 2 роки?)

Ну ось почалося. Ну навіщо переходити на вік і на те що Вам здається. Так мені 38 років. Молодий чи ні це вже відносно. Для Вас так, а для 20-ти річних вже ні. І ножем Джеро я працював повірте мені особисто. Я не хочу нікого ні в чому переконувати тим паче що Ваш виріб у руках не тримав і не працював ним. Просто в нас я бачу різні підходи. Я звик економити свій час і не хочу робити роботу яку по перше вважаю для себе зайвою, бо часу на неї витрачу добіса. Тому і висловив свою думку з приводу того яким я бачу той ніж, і, як я ним буду користуватися якщо звісно придбаю. І не бачу в цьому нічого поганого. Мабуть я вже відношусь до того покоління, яке на такі речі дивиься простіше. Раніше знаю і димарі пасічники ремонтували, а сьогодні. А сьогодні все більше  просто викидають відпрацьовані і купляють нові бо овчинка вичинки не варта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Херсонец сказал:

Ну ось почалося. Ну навіщо переходити на вік і на те що Вам здається. Так мені 38 років. Молодий чи ні це вже відносно. Для Вас так, а для 20-ти річних вже ні. І ножем Джеро я працював повірте мені особисто. Я не хочу нікого ні в чому переконувати тим паче що Ваш виріб у руках не тримав і не працював ним. Просто в нас я бачу різні підходи. Я звик економити свій час і не хочу робити роботу яку по перше вважаю для себе зайвою, бо часу на неї витрачу добіса. Тому і висловив свою думку з приводу того яким я бачу той ніж, і, як я ним буду користуватися якщо звісно придбаю. І не бачу в цьому нічого поганого. Мабуть я вже відношусь до того покоління, яке на такі речі дивиься простіше. Раніше знаю і димарі пасічники ремонтували, а сьогодні. А сьогодні все більше  просто викидають відпрацьовані і купляють нові бо овчинка вичинки не варта.

Ви неправі в багатьох аспектак є улюблений інструмент який я викину після повної непридатності.Димар ремонтується  ніж гостриця так як і стамеска. Ну а якщо боїтесь спортити інструмент в даному випадку ніж то є дуже багато заточних станків . Заточують і ніж і ножниці і сверла і стамески. Таке складається враження що жінці ніж на кухню купуєте кожен тиждень ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, djdf сказав:

Димар ремонтується  ніж гостриця так як і стамеска.

Ви ж не знаєте,  що він сам робить крім "стамесок". Можливо сам машину ремонтує, можливо будує будинок, та до біса набутих "професій" може бути у людини. Всього не переробиш, якщо хапатися за все, то й часу на життя не буде, зате будуть "фантікі в матраці" які заощадив втрачаючи години та дні на освоення нової набутої "професії". Це одна з основних проблем нашої економіки - "гроші в матраці" і ходить потім Ю.М.Гуслій по всіх форумах гроші збирає на виробництво, тому що ті ж ножі точать поки там вже 1 сантиметр залишається, сам бачив такі, замість того щоб купити новий, дати тим самим заробити іншим, ті іншими, а з них вже хтось купує вашу продукцію:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, djdf сказав:

Ви неправі в багатьох аспектак є улюблений інструмент який я викину після повної непридатності.Димар ремонтується  ніж гостриця так як і стамеска. Ну а якщо боїтесь спортити інструмент в даному випадку ніж то є дуже багато заточних станків . Заточують і ніж і ножниці і сверла і стамески. Таке складається враження що жінці ніж на кухню купуєте кожен тиждень ;)

Ну тут кожному своє, не потрібно бути таким категоричним, у кожного є власна думка. Я димарі не ремонтую, а викидаю після того, як стають непридатні до застосування. Порівняння кухонних ножів з ножом Джеро і тим, який пропонує Гуслій Ю.М. тут недоречне. Є в мене стамески теж фірми Джеро, працюю нею вже років мабуть із 6, якщо не помиляюсь чи може щось біля цього. Так я її не викину нізащо і за цей період не точив ще жодного разу. Але Ви подивіться на той Джеро, ну як його без спец інструменту точити. Навіщо для цього ножа купляти станки і т.д. Економіку теж треба рахувати у себе в господарстві. Ну не може воно бути вічним. Для мене це расходний інструмент. Кому подобається і є купа вільного часу той нехай і займається заточками, переточками і т.д. Я на це витрачати час не буду бо вважаю це зайвим. І тут мова не про улюблений інструмент а про той робочий, який повинен виконати свою функцію і відпрацювати вкладені в нього кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Shveik сказав:

Ви ж не знаєте,  що він сам робить крім "стамесок". Можливо сам машину ремонтує, можливо будує будинок, та до біса набутих "професій" може бути у людини. Всього не переробиш, якщо хапатися за все, то й часу на життя не буде, зате будуть "фантікі в матраці" які заощадив втрачаючи години та дні на освоення нової набутої "професії". Це одна з основних проблем нашої економіки - "гроші в матраці" і ходить потім Ю.М.Гуслій по всіх форумах гроші збирає на виробництво, тому що ті ж ножі точать поки там вже 1 сантиметр залишається, сам бачив такі, замість того щоб купити новий, дати тим самим заробити іншим, ті іншими, а з них вже хтось купує вашу продукцію:IMHO:

Я ось не розумію теж цього моменту. Чому пане Гуслій Ю.М. так негативно відреагував на мої пости? Він перший повинен пояснювати, що інвентар потрібно регулярно міняти, це ж його зароботок. І це правильно економіка повинна працювати. Таке враження, що я запропонував кожні два роки міняти лінію по розпечатці меду. Той ніж, не важливо хто виробник, копійчину коштує у порівнянні з витратами навіть для нашої пасіки до 100 б.р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Херсонец сказав:

Чому пане Гуслій Ю.М. так негативно відреагував на мої пости?

На це може відповісти тільки він. Але ж він не даремно сказав вам, що ви мабуть дуже молодий. Тут йде ставка на пасічників які звикли "робити з гівна пулю", "голь на видумкі хітра" і т.д. Знайомий пасічник, коли дізнався що я вперше в житті впіймавши два роя, придбав собі димаря, стамеску, кофту з маскою та гумові(!!) перчатки, сказав що дуже потратився, як на преший рік пасічкування, а він взагалі перші декілька років позичав димаря і т.д.  

Тут потрібно просто зробити тест:

розпечатувати рамки обома ножами, кожні 500 рамок зрівнювати заточку на мікроскопі і т.д.:IMHO:Якщо Гуслій надумав виробляти свій "джеро", значить на Джеро є зараз попит:IMHO:Але пасічники, котрі точать свої неіржавіючі ножі до ширини  менше 10 мм цей ніж не візьмуть, ось і ідея зробити "довгостроковий "Джеро":IMHO:Кажуть, що ніхто ще не став багатішим від того що економив, багатішими стають, коли починають більше заробляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Херсонец сказал:

Я ось не розумію теж цього моменту. Чому пане Гуслій Ю.М. так негативно відреагував на мої пости? Він перший повинен пояснювати, що інвентар потрібно регулярно міняти, це ж його зароботок. І це правильно економіка повинна працювати. 

Можливо дійсно вже старий... Але я постійно переконую, що ножі, сверла, ножиці потрібно точити, а не викидати, бо це людський труд і витрачені матеріальні ресурси, а викидати пакети,  інструменти, автомобілі кожні десять років - до добра не доведе, але то вже інше...

Як технолог, стверджую, що на "правку" ножа витрачається не більше 5 хв. а економія часу при роботі якісним інструментом - від 10 до 50%. Тобто, якщо людина працює 8 годин тупим ножем, вона втрачає мінімум 1 годину за рахунок швидкості, втомлюваності, неправильній організації робочого місця. Нас так вчили  і я не тільки теоретик!.

Ви можете мати свою думку, але є наука технологія, яка вивчає виробничі процеси....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2018 в 23:25, Ю.М. сказал:

Широко розрекламований ніж "Джеро" недосконалий! Саме ми 8 років тому запросили цей ніж до України,

тому наше завдання в непростому протистоянні зробити кращий! 

 

Зустрічав повідомлення про саморобні ножі з трохи увігнутим полотном леза, як у ложки тільки не так як ложка, скоріше розпластаний півмісяць, у перерізі. Ним ріжуть під невеликим кутом до площини рамки. Сенс нібито у тому, що забрус піддівається  краєм ножа й працюється так легше.
Ви не експерементували з такими?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2018 в 23:05, Maxym сказал:

Зустрічав повідомлення про саморобні ножі з трохи увігнутим полотном леза, як у ложки тільки не так як ложка, скоріше розпластаний півмісяць, у перерізі. Ним ріжуть під невеликим кутом до площини рамки. Сенс нібито у тому, що забрус піддівається  краєм ножа й працюється так легше.
Ви не експерементували з такими?

На мою думку є загальноприйнята теорія різання. Різець(ніж) має кут заточки, кут затиловки і кут атаки. Для меду додається в"язкість продукту, тому площа ножа, яка контактує(тягнеться) з медом повинна бути якомога меншою. З боку рамки ставимо ніж під кутом - зменшуємо площу контакту,  а для зменшення контакту з забрусом є три варіанти:

- різати зверху вниз - мінімальна площа контакту,

- підігріти лезо і зменшити тим самим в"язкість меду на лезі,

- різні "хитрощі" на лезі:  поліровка, звуження , "ложка" про яку Ви пишете, спеціальне покриття або структура металу. 

Ми таке лезо не випробовували, бо всі леза закалені після чого робити ложку технічно складно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2018 в 23:05, Maxym сказал:

трохи увігнутим полотном леза, як у ложки, тільки не так як ложка, скоріше розпластаний півмісяць

крутий опис:ay:

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2018 в 23:05, Maxym сказав:

Зустрічав повідомлення про саморобні ножі з трохи увігнутим полотном леза, як у ложки тільки не так як ложка, скоріше розпластаний півмісяць, у перерізі. Ним ріжуть під невеликим кутом до площини рамки. Сенс нібито у тому, що забрус піддівається  краєм ножа й працюється так легше.
Ви не експерементували з такими?

Дійсно один час ,ми виготовляли такий ніж із стрічкової полотна пили ,за рахунок ширини леза всього 20-22 мм  і полукруга він домомагає в роботі,хоча і до нього потрібно привинути.Ніж "Дрезналя"

Але він  не із нержавійки,нажаль.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Борода-1 сказал:

Але він  не із нержавійки,нажаль.

Магазинні рамки ріже нормально!:ay: А от на 300-й рамці всі ножі(включаючи і електро) курять в порівнянні з Джеро 280 мм!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Andruhan сказал:

всі ножі(включаючи і електро)

 

3 часа назад, Andruhan сказал:

280 мм

А 270 мм  на 70 ватт - електро, не пробували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня купил на выставке в Херсоне нож, в следующем сезоне испробую, если отработает сезон нормально, то за такие деньги можно покупать хоть каждый год новый.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, юрий черевичный сказал:

Сегодня купил на выставке в Херсоне нож, в следующем сезоне испробую, если отработает сезон нормально, то за такие деньги можно покупать хоть каждый год новый.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

Яка ціна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

150

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, cveklov сказал:

А 270 мм  на 70 ватт - електро, не пробували?

Хоть 40, хоть 70 Вт, сопли одинаковые тягаются!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...