Перейти к содержанию

Куплю бджолопакети 400шт


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Anatoliy50 сказал:

потужність на 88 рамок.

Линия и 88 рамок :umora::ay:.Уточните в минуту или  за рабочий день:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Anatoliy50 сказав:

я цей рік працював над тим, щоб проколів не було, та зрозуміло, що так не буває(
тому завжди раджуся з досвідченими пасічниками.

Самі великі помилки -це розмах на величезну пасіку без досвіду,  вулики замалого об'єму, ще і на нестандартну рамку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Anatoliy50 сказал:

потужність на 88 рамок.

ціна, це до БіСтар)
Я їм даватиму її на виставки, так що можна буде побачити в роботі.

Я питаю не місткість медогонки а вихлоп меду за годину чи добу. ...

 

27 минут назад, Anatoliy50 сказал:

я цей рік працював над тим, щоб проколів не було, та зрозуміло, що так не буває(
тому завжди раджуся з досвідченими пасічниками.

Уявлю сам собі, що все таки це реальні наміри і спробую задати кілька запитань

Україньский вулик добра штука для любительської пасіки, але 800 це вже промислова і тут є більш практичніші типи вуликів, чому для медових корпусів Ви зупинились на україньській піврамці.

З повагою відношусь до Вашого вибору стосовно українця, але чому гніздо не на цілій рамці?,  цим Ви повністю  нівелюєте перевагу українця..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Ну там то с начала все ясно было.Ну как продавцы пакетов повелись это что-то.

Сезон закінчився, чим ще зайнятися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Сезон закінчився, чим ще зайнятися?

Саме так, між роботою в столярці повинні бути перекури.......і зарядка для мізків......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Николай S сказав:

Я питаю не місткість медогонки а вихлоп меду за годину чи добу. ...

 

Уявлю сам собі, що все таки це реальні наміри і спробую задати кілька запитань

Україньский вулик добра штука для любительської пасіки, але 800 це вже промислова і тут є більш практичніші типи вуликів, чому для медових корпусів Ви зупинились на україньській піврамці.

З повагою відношусь до Вашого вибору стосовно українця, але чому гніздо не на цілій рамці?,  цим Ви повністю  нівелюєте перевагу українця..

 

цикл відкачування 15хв, плюс заміна рамок.
Спочатку я вибрав українську рамку, бо найбільші проблеми при зимівлі, а українська рамка їх нівелює і збирався гніздо на ній і тримати. Та промислові пасічники сказали, що рамка має бути одна! Так гніздо розривається, але форма дупла залишається і можна легко додавати нову і вилучати відпрацьовану суш.

Корпусна робота аналогічна як і з 145, але з міцнішою і квадратнішою рамкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пасечник1984 сказал:

Это Троль,не более...Это же очевидно.

Ну почему же сразу троль,опытный пчеловод решил поразвлекаться над пакетчиками западных областей и делает это мастерски.Вон как сразу прокололись прадавцы пакетов вроде как со своих пасек ,а занимаются элементарной перепродажей от соседей выдавая за свое.Как сразу организуют ему все и сразу только деньги давай

Единственное переиграл не много,а так бы вытянул на показ весь тутешний бомонд

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так, мужики, лайкаєм , не стісняємся, чоловік серйозне діло затіяв, я йому вірю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Ну почему же сразу троль,опытный пчеловод решил поразвлекаться над пакетчиками западных областей и делает это мастерски.Вон как сразу прокололись прадавцы пакетов вроде как со своих пасек ,а занимаются элементарной перепродажей от соседей выдавая за свое.Как сразу организуют ему все и сразу только деньги давай

Единственное переиграл не много,а так бы вытянул на показ весь тутешний бомонд

Делаем ставки, я ставлю на новачка с баблом и желанием работать, который выслушал, начитался много но практики пока нету.

 

1 час назад, Anatoliy50 сказал:

цикл відкачування 15хв, плюс заміна рамок.
Спочатку я вибрав українську рамку, бо найбільші проблеми при зимівлі, а українська рамка їх нівелює і збирався гніздо на ній і тримати. Та промислові пасічники сказали, що рамка має бути одна! Так гніздо розривається, але форма дупла залишається і можна легко додавати нову і вилучати відпрацьовану суш.

Корпусна робота аналогічна як і з 145, але з міцнішою і квадратнішою рамкою.

Я тримаю своїх в даданах, медові на 145рамку, вже 3 роки пробую гніздо перевести на 145, але  чим далі тим більш усвідомлюю що одна рамка на пасіці це лише наше бажання а задачі (вимоги) перед рамкою різні ....в результаті одна третина пасіки з молодими матками зимує на 145рамці, весною перед акацією їми по одному корпусу підсилюю решту,  з заміною маток в одному з вуликів. Це виявилося зручно, але висновок однозначний, весною гніздо перерізане корпусами  знівелює перевагу навіт україньця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Единственное переиграл не много,а так бы вытянул на показ весь тутешний бомонд

Бачу і ви тут, як тут:umora:. Як же без вас дана тема.:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Ну почему же сразу троль,опытный пчеловод решил поразвлекаться над пакетчиками западных областей и делает это мастерски.Вон как сразу прокололись прадавцы пакетов вроде как со своих пасек ,а занимаются элементарной перепродажей от соседей выдавая за свое.Как сразу организуют ему все и сразу только деньги давай

В чому прокол?! Хто вам таке сказав, що чуже видають за своє? Прізвища, імена, ніки в студію. Сказали А, говоріть Б!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

Бачу і ви тут, як тут:umora:. Як же без вас дана тема.:af:

А почему уже не писать ,когда человек перестарался и ясно ,что кой кто хвост поджал,а других не будет Слишком были форсированы события.

Ну что там цена вопроса в силе по организации всего и сразу .Не передумали с ценой вопроса с другом:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Yaroslav сказал:

В чому прокол?! Хто вам таке сказав, що чуже видають за своє? Прізвища, імена, ніки в студію. Сказали А, говоріть Б!

Вас сделали и по полной:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Ну что там цена вопроса в силе по организации всего и сразу .Не передумали с ценой вопроса с другом:umora:

забув з вами порадитись:umora:

Только что, Иван Иваныч сказал:

Вас сделали и по полной:umora:

тішусь з вами разом:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачайте, побіг садженьці садити, день короткий. Ввечері ще поклацаю по клавіатурі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Yaroslav сказал:

Вибачайте, побіг садженьці садити, день короткий. Ввечері ще поклацаю по клавіатурі!

А в мене трохи дровець не дорубаних, надворі сонечко.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Yaroslav сказал:

тішусь з вами разом:umora::ay:

Да ,да :umora:

Но зато какой драйв,Украинский язык,украинский улей.патриотическая пром пасека  ну что сказать молодчага автор темы.Даже проверил сразу,а готовы ли улья ему заселить как истинному патриоту,а то он вроде как не знает.А сколько лещей отвесил.Одно опыта много и играть долго кося под наивного не вышло.А так тештесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цикл відкачування 15хв, плюс заміна рамок.
Спочатку я вибрав українську рамку, бо найбільші проблеми при зимівлі, а українська рамка їх нівелює і збирався гніздо на ній і тримати. Та промислові пасічники сказали, що рамка має бути одна! Так гніздо розривається, але форма дупла залишається і можна легко додавати нову і вилучати відпрацьовану суш.
Корпусна робота аналогічна як і з 145, але з міцнішою і квадратнішою рамкою.
Хто вам таке сказав що українська рамка нівелює проблеми зимівлі ?
Відкрию вам секрет це величезний міф придуманий авторами книжок написаних в часи совдепії і не тільки.
1.Кількість бджіл і їх здоровя.
2.Наявність кормів.
Два фактори які впливають на зимівлю аксіома яку вивів для себе за час робити з бджолами.


Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, uam_63 сказал:

Хто вам таке сказав що українська рамка нівелює проблеми зимівлі ?
Відкрию вам секрет це величезний міф придуманий авторами книжок написаних в часи совдепії і не тільки.
1.Кількість бджіл і їх здоровя.
2.Наявність кормів.
Два фактори які впливають на зимівлю аксіома яку вивів для себе за час робити з бджолами.


Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk
 

Нет, это не миф. 

При прочих равных условиях семьи на украинской рамке перезимовывают лучше всего и на конец апреля заметно, на 2-3 рамки, опережают в развитии семьи на рамке Дадана и Рута (знаю из опыта), а на 145 рамке и подавно.Допускаю, что в теплых ульях (ППУ, ППС) рамка не имеет значения. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Anatoliy50 сказал:

 

Панове, купую бджолопакети в український корпусний вулик, на українську напіврамку. Розумію, що таких не має) А мені треба.

Тому хочу порадитись у досвідчених виробників бджолопакетів. Як зробити так, щоб і я своє отримав і виробник не сильно замучився)

Початкові умови.

Є 400 нових українських корпусних вулики, тільки з вощиною.

Рамка 300*214(півукраїнська)

Задача - заселити на початку травня бджолопакети.

Ідеальний для мене варіант - я привожу виробнику 1го квітня свої вулики, а 1го травня забираю їх із заселеними бджолопакетами. Та мені кажуть, що ніхто за таке не візьметься(

Реальний варіант - купую 1го травня БП на українській рамці і заселяю їх у вулики.

То ж запитання

1 Чи готовий хто мені поставити БП по першому варіанту?

2 Хто продасть БП на українській рамці?

3 Які ще варіанти можливі?

 

IMG_20181019_174716.jpg

IMG_20181031_130323.jpg

IMG_20181108_124844.jpg

IMG_20181108_124935.jpg

Добрый день.

Интересует крепление металлического прутка в районе нижней планки.

Если можно сделайте фото :)

 

1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, a.g. сказал:

Нет, это не миф. 

При прочих равных условиях семьи на украинской рамке перезимовывают лучше всего и на конец апреля заметно, на 2-3 рамки, опережают в развитии семьи на рамке Дадана и Рута (знаю из опыта), а на 145 рамке и подавно.Допускаю, что в теплых ульях (ППУ, ППС) рамка не имеет значения. 

Ну да улей на узко высокую рамку хорош ,но содержать пасеку в таком улье отказываются даже те кто восхваляет.Наверно он хорош как раритет и экзотика и не более чем.Может кто скажет ,почему,медогонка хордиальная замечательно подходит под украинскую рамку. вощина тоже.Сейчас на заказ если сам не можешь хоть теремком улей сделают и рамку хоть ромбом ,хоть 8 угольника даже овальных и круглых нагнут.У таких ульев проблемы начинаются в активный период вот поэтому они и не нужны ни кому Именно по причине не пригодности для летнего содержания такие улья не получили распространения ни где. Так экзотика как и альпийский улей.Формат ульев совершенно не пригодных для содержания сильных семей и использования сильных взятков.И уже на протяжение десятилетей одним единственным "плюсом"приводят зимовку и весенний старт.Но любой пчеловод после пробы быстро понимает ,что для хорошей зимовки и старта нужны сильные семьи,которым рамка ни какая разницы не имеет,а эта экзотика увы для таких семей не подходит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Да ,да :umora:

Но зато какой драйв,Украинский язык,украинский улей.патриотическая пром пасека  ну что сказать молодчага автор темы.Даже проверил сразу,а готовы ли улья ему заселить как истинному патриоту,а то он вроде как не знает.

Остался выбор породы, "украинская степная")! И мед сдавать "Украинской медовой группе"!) 

Красавчег!):)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, dhyan сказал:

Интересует крепление металлического прутка в районе нижней планки

К нижней планке прибить кусок жести с дыркой:umora:

9 минут назад, Bombus сказал:

 

Красавчег!):)

Периодически появляется очередная "Акула " с несуразностями 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Сіверянин сказал:

Однако надо быть мастером, поставить перед собой проблему и заставить всех соображать как её решить.

Как бы там не было, но затея  удалась,  осталось только  все советы совместить воедино.....все вместе  изобретаем  идиальный улей, поехали.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Николай S сказал:

Тут без назви пасіки ну не як не обійтись, ......

Акула была 

теперь Мегалодон :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...