Перейти к содержанию

Куплю 2 матки карники


Рекомендуемые сообщения

Нужны сейчас 2 матки карники. Транспортировать в такое время автобусом или из рук в руки в г. Сумы. Чем ближе матки к Сумам тем лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В такое время подсаживайте то что есть поближе,а весной или летом поменяете на то что хочется!:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі небачу сенсу в підсаджуванні зараз , зсипати до сімї в якої є матка тей все .

Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, uam_63 сказал:

Взагалі небачу сенсу в підсаджуванні зараз , зсипати до сімї в якої є матка тей все .

Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk
 

це як безвихідний варіант. Сім'ї по 8-9 рамок. Якщо об'єднувати то буде 16-17 рамок. Прийдеться порамочно розформовувати і то буде забагато в кожній сім'ї.

Цитата

В такое время подсаживайте то что есть поближе,а весной или летом поменяете на то что хочется

в данном случае рациональнее будет объединить если не будет того что мне нужно. То что мне не нужно тоже будет стоить денег и будут затраты на доставку. И ради того чтобы потом его менять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене не обовязково вісі рамки переставляти бджіл можна просто струсити , при теперішній температурі вони легко піднімутьться.
І дореречі як ви виявили що маток немає зараз в сімях.


Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Як на мене не обовязково вісі рамки переставляти бджіл можна просто струсити , при теперішній температурі вони легко піднімутьться

цього робити я точно не буду. Бо можна втратити ще одну матку до якої будуть підсипатись чужі бджоли. Корма в рамках теж не гумові і розраховані на одну сім'ю а не на дві. Температура на днях знизиться до мінімально плюсової і бджоли вже рухатись не будуть. Де впали там і застигли.

Цитата

І дореречі як ви виявили що маток немає зараз в сімях

Одна сім'я вела себе неспокійно 2 тижні тому. Так неспокійно веде себе і зараз. Клуба нема. Бджоли літають. Друга сім'я з розгризеними маточниками і неплідкою яку я посадив в кліточку. Тут 100% матки немає. Інші сім'ї сидять тихо і вже зимують. Дві сім'ї ще продовжують активний сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...