Перейти к содержанию

Циркулярка,фуганок,рейсмус,фрезер. Нужен совет опытных


Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, OlexanderSh сказал:

По кубатуре не скажу не считаю, есть большой советский рейсмус он основную стружку снимает а макита более точнее и чище. Делал ТО - смазка втулок валиков подачи. У макиты ножи двусторонние каленые не точатся но хватает их на очень долго. Можно первое время поработать без стружкопылесоса сняв боковые стенки чтобы не набивалась стружка. Главное правило лучше больше количество раз пройти чем за один раз большую стружку(в основном за один проход - 1 мм, если заготовки узкие то 2мм, если широкие и еще и твердая порода то меньше 1мм).  

Случайно нет у Вас 380в (три фазы)?

Нет, 220в ,заготовки 130мм ширина 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, MaXUA123 сказал:

 

Може на даному етапі найти людей в столяркі які пропустять через рейсмус ваше дарево, а рейсмус потім докупити?

Как вариант, только в нашей стране сегодня макита 16-20 тыс ,а завтра 30тыс) А цена на мед такая же) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 16.10.2018 в 09:28, MaXUA123 сказал:

 

Може на даному етапі найти людей в столяркі які пропустять через рейсмус ваше дарево, а рейсмус потім докупити?

Лично я так и делаюна данном этапе в том году платил (600грн за куб) в этом году 800грн.

Из плюсов вижу:

Нет необходимости тратить 12000-15000грн на покупку рейсмуса.

Экономия времени

Из минусов:

Если обрабатывать самому то думаю будет качественей!Так как на лесаскладе заготовки подаются в рейсмус в 2-х метровом виде,и предварительно не фугуются.

Вопрос к обладателям рейсмусов:

Сколько тратится времени чтобы обработать куб сосны например чтоб выйти 25мм в 20мм с предварительной фуговкой и без фугования.

В дальнейшем  хочется приобрести рейсмус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Игоревич сказав:

Сколько тратится времени чтобы обработать куб сосны например чтоб выйти 25мм в 20мм с предварительной фуговкой и без фугования.

Я на днях прогнав через рейсмус щось біля 2.5 куба сосни (60 корпусів на 300) за  2.5 дня. І пів дня потратив на його ремонт. Спочатку засвистів підшипник в двигуні, через день засвистіли підшипники  на валу, та в кінці обрізало шпонку на валу. Переганяв 30 (200 та 150мм) в 25 без попереднього фугування (не має широкого фуганка, тому шукаю, та планую купити), але враховуючи викривлення то були дошки аж 38. Мені стало шкода мінірейсмуса:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Игоревич сказал:

Лично я так и делаюна данном этапе в том году платил (600грн за куб) в этом году 800грн.

Из плюсов вижу:

Нет необходимости тратить 12000-15000грн на покупку рейсмуса.

Экономия времени

Из минусов:

Если обрабатывать самому то думаю будет качественей!Так как на лесаскладе заготовки подаются в рейсмус в 2-х метровом виде,и предварительно не фугуются.

Вопрос к обладателям рейсмусов:

Сколько тратится времени чтобы обработать куб сосны например чтоб выйти 25мм в 20мм с предварительной фуговкой и без фугования.

В дальнейшем  хочется приобрести рейсмус.

У меня весь инструмент Макита. Удовольствие не из дешовых. Но я не настолько богат чтобы покупать дешовые вещи.  Но мне действительно доставляет работать на этом инструменте удовольствие. 

Доску беру в лесничестве по 2500 и 3500 за куб доска 40. Да и вообще 145 корпус можно легко делать и на одной циркулярке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Игоревич сказал:

Так как на лесаскладе заготовки подаются в рейсмус в 2-х метровом виде,и предварительно не фугуются.

Размера никогда не будет, волна проскочит по любому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Я на днях прогнав через рейсмус щось біля 2.5 куба сосни (60 корпусів на 300) за  2.5 дня. І пів дня потратив на його ремонт. Спочатку засвистів підшипник в двигуні, через день засвистіли підшипники  на валу, та в кінці обрізало шпонку на валу. Переганяв 30 (200 та 150мм) в 25 без попереднього фугування (не має широкого фуганка, тому шукаю, та планую купити), але враховуючи викривлення то були дошки аж 38. Мені стало шкода мінірейсмуса:(

 

18 минут назад, Владимир Татомир сказал:

Размера никогда не будет, волна проскочит по любому.

Напомню что делаю только 145корпуса для себя(на продажу качество не то)так как нет нужных станков,меня устраивает.

По поводу (волны) то она пресутствует(на фото видно)стараюсь такие заготовки либо на рамки либо если слегка покручена)на боковые стенки.

IMG_20181109_095826-3120x2340.jpg

IMG_20181109_095813-3120x2340.jpg

IMG_20181109_100001.jpg

IMG_20181109_095937.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Игоревич сказал:

Напомню что делаю только 145корпуса для себя(на продажу качество не то

Не в образу сказано, але скільки років служать корпуси з такої якості матеріалу ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене лежить зразу подібний пиломатеріал(сухостій,горілий), теж задавав собі таке питання.Років 10 мені хвате.

Дивлюсь на заплатки з алюмінію і думаю " то пан такий же практик як і я".Сосна в нашій місцевості(Дніпропетровщина)" слабенька" як " марлеві труси в односталку", м'яка, гніе швидко,меблевий точільщик полюбляе. Раз чи дві попадалась важка, тверда, смолиста перша колодка від коріня. В таких вуликах(саморобних з місцевого дерева) бджоли водятся і носят мед не гірше від інших(імпортних,ППУ,купованих,сендвіч палелей,ін).Бувають бджоли витікають через неочикувані отвори- справа "житейська".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Винодел сказал:

В мене лежить зразу подібний пиломатеріал(сухостій,горілий), теж задавав собі таке питання.Років 10 мені хвате.

Дивлюсь на заплатки з алюмінію і думаю " то пан такий же практик як і я".Сосна в нашій місцевості(Дніпропетровщина)" слабенька" як " марлеві труси в односталку", м'яка, гніе швидко,меблевий точільщик полюбляе. Раз чи дві попадалась важка, тверда, смолиста перша колодка від коріня. В таких вуликах(саморобних з місцевого дерева) бджоли водятся і носят мед не гірше від інших(імпортних,ППУ,купованих,сендвіч палелей,ін).Бувають бджоли витікають через неочикувані отвори- справа "житейська".

В мене дядько столяр каже - горілий сухостій можна сміливо брати. 

Негорілий негодиться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Міхал-69 сказал:

Не в образу сказано, але скільки років служать корпуси з такої якості матеріалу ?

На вопрос сколько прослужат колега выше уже ответил.

К томуже улья будут провариватся в растительном масле+красится масляной краской.

36 минут назад, Винодел сказал:

.Років 10 мені хвате.

Дивлюсь на заплатки з алюмінію і думаю " то пан такий же практик як і я. В таких вуликах саморобних бджоли водятся і носят мед 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Винодел сказав:

Сосна в нашій місцевості(Дніпропетровщина)" слабенька" як " марлеві труси в односталку", м'яка, гніе швидко,меблевий точільщик полюбляе.

Досить часто причина ситтєвості сосни у несвоєчасній заготівлі. За царських часів ділову деревину пиляли лише після настання морозів і до закінчення морозів. Зруби стояли по сто років. Це мені ще у юності старий лісник розповідав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, язичник сказал:

За царських часів ділову деревину пиляли лише після настання морозів і до закінчення морозів. Зруби стояли по сто років. Це мені ще у юності старий лісник розповідав

Памятаю,що сосну в Україні зпилювали в 100-120 років (6 віковий клас) ,а зараз мабуть -60( теж 6 клас) вікові класи з 20років на 10 було змінено в період пятирічок якості та інтенсивності...А в морози спилювати дерево взагалі не рекомендується так як при падінні мерзлої деревини утворюються внутрішні тріщини..:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, САМ сказав:

А в морози спилювати дерево взагалі не рекомендується так як при падінні мерзлої деревини утворюються внутрішні тріщини..:IMHO:

При падінні можлива поява тріщин у сухостійної сосни, а живе дерево падає на крону,яка амортизує і запобігає тріщинам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, САМ сказал:

.А в морози спилювати дерево взагалі не рекомендується так як при падінні мерзлої деревини утворюються внутрішні тріщини..

Это в Карпатах нельзя, там с горы пока вниз упадет, столько дров, А на Волыни, Ровенщине, в болото падает, и никаких микротрещин.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Игоревич сказал:

На вопрос сколько прослужат колега выше уже ответил.

К томуже улья будут провариватся в растительном масле+красится масляной краской.

:ay:

Вибачте якщо чимось образив. Але у моій місцевості  такий матеріал  вважається дуже поганим і служить максимум  кілька років -  тому і запитав як у Вас  на практиці. Ще раз вибачте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Белмаш SDMR 2500(с рейсмусом) Прошу поделится опытом недостатки плюсы станок деревообрабатывающий . Стоит его покупать или нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.11.2018 в 19:53, Міхал-69 сказав:

Вибачте якщо чимось образив. Але у моій місцевості  такий матеріал  вважається дуже поганим і служить максимум  кілька років -  тому і запитав як у Вас  на практиці. Ще раз вибачте.

Ви напевно поганого ще не бачили, але і в таких вуликах бджоли водяться. За свою практику списав не більше 10 вуликів, невеликий ремонт і знову в стрій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.11.2018 в 19:53, Міхал-69 сказал:

Вибачте якщо чимось образив. Але у моій місцевості  такий матеріал  вважається дуже поганим і служить максимум  кілька років -  тому і запитав як у Вас  на практиці. Ще раз вибачте.

Вам не за что извиняться.Ведь форум и нужен для того чтобы вести диалог.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розжився ось таким красенем, ДЯКУЮЧИ форумчанину @Черкасець Тепер потрібно зібрати та запустити в тест.

P81112-162726.jpg

P81112-162903.jpg

правда прийшлось потрати 12 годин на дорогу в Черкаси та назад. На рахунок дороги можу сказати що саме гірші дороги в Миколаївські області. Але я радий, як дитина від нової іграшки. Про такий фуганок мріяв вже три роки, нарешті мрії збулись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

На рахунок дороги можу сказати що саме гірші дороги в Миколаївські області.

Їздити треба по трасі Ул"янівка - Миколаїв, а не навпрошки  на Первомайськ:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Гурович сказав:

Їздити треба по трасі Ул"янівка - Миколаїв, а не навпрошки  на Первомайськ:umora:

Де Ви були позавчора?;):umora:.

25 км дороги на Кропивницький за "клєвєрним" мостом  просто не існує. Дальше дорога на 3 або 4 (з 5 балів). З Кропивницького до Черкас в машині можна заснути, аж не віриться що такі дороги ще є в Україні. Правда пару км у Смілі це ще гірше ніж у нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2018 в 20:46, Лавр сказал:

але і в таких вуликах бджоли водяться.

Так і є! Та просто у мене є вулики ще з 1965 року і досі  без ремонту, ніби торік виготовлені. Тому і запитав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2018 в 19:59, Mihail-ves сказал:

Про такий фуганок мріяв вже три роки,

фото подібної мрії вже виставляли  на форумі. модель\\мрія хірурга-2\\. станок жас. на грубі чорнові роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, roman-1 сказав:

на грубі чорнові роботи

так мені це і потрібно, потім рейсмус. Тому що шкода рейсмуса, якщо проганяти дошки тільки на ньому. Коли зберу все до купи та проведу всі регуліровки - попробую зняти його роботу. є дві залізних плити на нього товщиною 13 мм ось такі image;s=644x461

тут шпильки товстіші, можливо заміню алюміній на сталь. Саме головне щоб не було сильної вібрації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Циркулярка,фуганок,рейсмус,фрезер. Нужен совет опытных

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...