Перейти к содержанию

Какой тип улья Вы бы выбрали, если бы снова начинали


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

21 хвилину тому, AVA сказав:

Це ненонсес . це технологія сжатого гнізда , коли на медозбір віджимають більшу кількість бджіл

Є лекція німця Б....... в Кривом Розі кажись 

Мед потрібно брать коли він є , а не коли сімья сильна 

Ну я б не сказав, що рутівський корпус якось стльно обмежує матку. Бувпє правда пергою заб'ють 2-3 рамки, але веснлю це явище тимчасове.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

Навіщо борехати,а хто семенівську пасіку розвалював.:umora:

Впервые слышу :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, z-e-u-s сказал:

Я новичок. Подскажите, а на скольки рамках у вас пчелы зимуют? 

Не правильне запитання , можна 1 літр бжоли відправить у зиму на 5 рамках 

Рамки це ніщо головне кількість бджоли і кількість меду 

Мед  20кг також можна залишить на 15р і 7р . типу норма , от тільки де 100% перезимують , а де 50% питання 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, yu1986ra сказав:

Ну я б не сказав, що рутівський корпус якось стльно обмежує матку. Бувпє правда пергою заб'ють 2-3 рамки, але веснлю це явище тимчасове.

Коли три рамки з пергою,вони так  лишаються до осені,бджоли задовільняються свіжим пилком,пасічники навіть відбирають частину пилквловлювачами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, yu1986ra сказал:

Ну я б не сказав, що рутівський корпус якось стльно обмежує матку. Бувпє правда пергою заб'ють 2-3 рамки, але веснлю це явище тимчасове.

Я більше мав на увазі технологію сжатого гнізда , , а не систему вулика

Що при сжатом гнізді можна також отримати мед , все залежить від місцевості і реакції пасічника на зміни погоди 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, AVA сказал:

Не правильне запитання , можна 1 літр бжоли відправить у зиму на 5 рамках 

Рамки це ніщо головне кількість бджоли і кількість меду 

Мед  20кг також можна залишить на 15р і 7р . типу норма , от тільки де 100% перезимують , а де 50% питання 

Вопрос правильный) Я пытался подвести к мысли, что большой клуб можно сжать в зиму, так что это не показатель 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Ворон сказав:

Коли три рамки з пергою,вони так  лишаються до осені,бджои задоільняються свіжим пилком,псічники навіть вібирають частину пилквловлювачами.

Останні три весни при походаннях її ще й не вистачає як на мене.

Якщо станеться диво і погода не зіпсується, я просто по демарі дам корпус вощини під низ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, z-e-u-s сказал:

Вопрос правильный) Я пытался подвести к мысли, что большой клуб можно сжать в зиму, так что это не показатель 

Так поніманіє вжать , як і кількість розплоду у всіх різне і причом дуже сильно різне

От туму і ідуть безсмислині спори про кількість рамок розплоду і рамок бджіл в зиму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, yu1986ra сказал:

Останні три весни при походаннях її ще й не вистачає як на мене.

Інтересно у Вас же захід дощі ніби ідуть 

Я думав це у мене ніколи перги у вулику нема , кількість сімей і засуха 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, yu1986ra сказал:

В мене це ближче до 20-х чисел травня.

Попробуйте давать по 300 грамм сиропа через день,и Вы будете приятно удивлены)) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, AVA сказав:

Я більше мав на увазі технологію сжатого гнізда , , а не систему вулика

А на скільки ви цією технолією зжимаєте те гніздо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, yu1986ra сказав:

Останні три весни при походаннях її ще й не вистачає як на мене.

Тоді зрозуміло чому сім'ї не ростуть,нехватка пилку,в мене ,перший медозбір з садів+ ріпак, меду з садів в мене чомусь найбільше,і так з року в рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, yu1986ra сказал:

А на скільки ви цією технолією зжимаєте те гніздо?

Перед акацієй на 8р 300 і до кінця сезону

Пробував всі варіанти на осінь все рівно 5-6р бжоли , август пилку катастрофічно невистачає і матки толком несіють

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

Інтересно у Вас же захід дощі ніби ідуть 

Я думав це у мене ніколи перги у вулику нема , кількість сімей і засуха 

Пилок йде ніби хвилями (якщо пощастить і погода попаде в цвітіння): Осина/вільха/ліщина, вербові, сади/куль-баба. Між ними, зазвичай, тижнів зо два нельотної погоди. Здається тільки у 18 "зайвий" пилок ввдбирав через пилкозбірник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ворон сказав:

Тоді зрозуміло чому сім'ї не ростуть,нехватка пилку,в мене ,перший медозбір з садів+ ріпак, меду з садів в мене чомусь найбільше,і так з року в рік.

Тут ключове слово "+ріпак". В сусідніх селах, де є ріпак також багато можуть з садів принести :). ВВ мене, на жаль, ріпаку нема. 

В цьому році була нехваткп ВСЬОГО весною.

6 хвилин тому, AVA сказав:

Перед акацієй на 8р 300 і до кінця сезону

Пробував всі варіанти на осінь все рівно 5-6р бжоли , август пилку катастрофічно невистачає і матки толком несіють

 

8*300 це більш ніж достатньо, на мою думку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, AVA сказал:

Так поніманіє вжать , як і кількість розплоду у всіх різне і причом дуже сильно різне

От туму і ідуть безсмислині спори про кількість рамок розплоду і рамок бджіл в зиму

Понимание разное, но есть цифры которые не обманешь, например, яйценосность матки. И хоть десять корпусов  под гнездо, эта цифра не увеличится. 

Хотя, как по мне, технология сжатого гнезда это высший пилотаж. Тут и матки нужны молодые, и понимание максимальное

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І так, на ріпаку розвиток значно кращий ніж без нього. Ніякими підкормками не замінити свіжий пилок та нектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, yu1986ra сказав:

Тут ключове слово "+ріпак". В сусідніх селах, де є ріпак також багато можуть з садів принести :). ВВ мене, на жаль, ріпаку нема. 

В цьому році була нехваткп ВСЬОГО весною.

8*300 це більш ніж достатньо, на мою думку.

В нас ріпаку немає,раз в 6-8 років,а так він постійно присутній в сівозміні,подивився де ти живеш,по дорозі,дороговказ вказав 277 км між нами.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, z-e-u-s сказал:

Понимание разное, но есть цифры которые не обманешь, например, яйценосность матки. И хоть десять корпусов  под гнездо, эта цифра не увеличится. 

Хотя, как по мне, технология сжатого гнезда это высший пилотаж. Тут и матки нужны молодые, и понимание максимальное

Та нема ніякого пілотажу жизнь заставила ще до лекції німця 

Медозбор весною акація от і сжимаю , після акації провал такий по пилку і меду , що матки прикращають сіять , до соняха голяк меду 

Тут головне до акації не вжать раніше положеного 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, AVA сказав:

Та нема ніякого пілотажу жизнь заставила ще до лекції німця 

Медозбор весною акація от і сжимаю , після акації провал такий по пилку і меду , що матки прикращають сіять , до соняха голяк меду 

Тут головне до акації не вжать раніше положеного 

От тут у мене провал,соняха в нас не сіють,а так все зелене і щось квітне,тільки працюй,помішати може тільки затяжна дощова погода,а так 15 лютого ставлю утепленя,в 80% сімей з'являється розплід.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, AVA сказал:

Та нема ніякого пілотажу жизнь заставила ще до лекції німця 

Медозбор весною акація от і сжимаю , після акації провал такий по пилку і меду , що матки прикращають сіять , до соняха голяк меду 

Тут головне до акації не вжать раніше положеного 

Я использовал технологию такую на медовом конвейере, почти непрерывном, весь сезон.  Когда при ревизии видели матку сеющую  на крайней десятой рамке со стороны стенки, у дедов глаза на лоб вылазили. Да и по меду высшие показатели

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Ворон сказав:

В нас ріпаку немає,раз в 6-8 років,а так він постійно присутній в сівозміні,подивився де ти живеш,по дорозі,дороговказ вказав 277 км між нами.:hi:

 

Але в роки з "+ріпак" меду більше, чи не так?

В мене на сади за 8 років тільки раз погода дала, але потім за три тижні забрала все під нуль. Добре хоч не качав, чекав печатку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, yu1986ra сказав:

Але в роки з "+ріпак" меду більше, чи не так?

В мене на сади за 8 років тільки раз погода дала, але потім за три тижні забрала все під нуль. Добре хоч не качав, чекав печатку.

Звісно що меду більше,ріпак теж добре медує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році, як буду на місці, повезу всіх кривих і невдалих на ріпак, бо розвиток в останні роки зовсім нікудишній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, yu1986ra сказав:

В цьому році, як буду на місці, повезу всіх кривих і невдалих на ріпак, бо розвиток в останні роки зовсім нікудишній.

На ріпак точно не повезу,немає потреби,посіяний за 1.5 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...