Перейти к содержанию

Товари компанії Лисонь (TOMASZ ?YSO?)


САХНЮК

Рекомендуемые сообщения

Пропоную  розкрити тему про товари компанії ЛИСОНЬ (TOMASZ ?YSO?), хто чим користувався, користується, буде користуватися.

Прошу розповідати про свої враження та давати корисні рекомендації. Прошу приєднуватися.

Р.s. (Предлагаю розкрыть тему о товарах компании Лысонь, хто чем пользуется. Прошу высказывать свои впечатления и давать полезные рекомендации.) 

Медогонка Лисонь оптима 2-х рамкова і маленький відеоогляд.

https://www.youtube.com/watch?v=wnFv3r_VYko

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Товари компанії Лисонь (TOMASZ ŁYSOŃ)

Хоть и пользуюсь продукцией лысонь, но за рекламу он не платит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не рекламую, пропоную розповідати все, і позитив, і негатив.

Є тема медогонка меліса-93 та інші, люди обговорюють та ніхто про рекламу неговорить.:IMHO:

Є бажання, щось розповісти будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саня  Пасічник  рік  користується  вуликом  Лисонь. Може  розповість  враження. Обіцяв. А загалом  цікавлять  медогонки  Лисонь. Особливо у порівнянні з АВВ-100, Мелісою 93,  Би Стар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 маю розпечатку автомат,і медогонку  радіальну 42 рамкі, вже 7 років ,:hi: в цему році згорів на медогонці частотнік ,  ремонт 500гр  , а так все добре , працюе:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.06.2018 в 19:06, САХНЮК сказав:

Пропоную  розкрити тему про товари компанії ЛИСОНЬ (TOMASZ ?YSO?), хто чим користувався, користується, буде користуватися.

Прошу розповідати про свої враження та давати корисні рекомендації. Прошу приєднуватися.

Р.s. (Предлагаю розкрыть тему о товарах компании Лысонь, хто чем пользуется. Прошу высказывать свои впечатления и давать полезные рекомендации.) 

Медогонка Лисонь оптима 2-х рамкова і маленький відеоогляд.

https://www.youtube.com/watch?v=wnFv3r_VYko

 

про характеристики не говоритиму, оскільки такої немаю, та пасіка в 100 бджсімей якби малувата ємність:umora:....але, але і така ємність на дві рамки необхідна, знаю одного бджоляра в якого пасіка в 300бдж., а він ще з такою медогонкою по пасіці бігає відкачую мед у "хвостів", коли починає заливати, абож по нуках, і прямо на пасіці між вуликами викачує, забавно чути, але практичне застосування відмінне:ay:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, miro сказал:

про характеристики не говоритиму

А я хочу трішки подялитися враженями після отримання та користування:

перше ніякої гарантії на попері не прислали, сказали що в них все зафіксовано в компютері(номер і тД) може;

друге дешевший варіант написано без підставки і кришки, але дороща(на 1000грн) також без піставки, а кришка це два кусочки оргшкла, які я вважаю не варті 1т.грн;

тому порада беріть без кришки, єкономте кошти.

Позитив : якість відмінна, практична.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, САХНЮК сказав:

А я хочу трішки подялитися враженями після отримання та користування:

перше ніякої гарантії на попері не прислали, сказали що в них все зафіксовано в компютері(номер і тД) може;

друге дешевший варіант написано без підставки і кришки, але дороща(на 1000грн) також без піставки, а кришка це два кусочки оргшкла, які я вважаю не варті 1т.грн;

тому порада беріть без кришки, єкономте кошти.

Позитив : якість відмінна, практична.

я от нерозумію чому саме вказано назву теми фірма Лисонь:hmm:, якщо слідувати постановці позиції адміністрації, щодо реклами, то це дійсно суперечить правилу форуму, хоча Ви попереджаєте , що мова не про мету реклами, тож тему треба було створити відгук про якість двух рамкових медогонок:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

интересует  медогонка lyson minima line  d-900 радиальная,може кто использует, хотелось бы услышать отзывы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, miro сказал:

я от нерозумію чому саме вказано назву теми фірма Лисонь:hmm:, якщо слідувати постановці позиції адміністрації, щодо реклами, то це дійсно суперечить правилу форуму, хоча Ви попереджаєте , що мова не про мету реклами, тож тему треба було створити відгук про якість двух рамкових медогонок:IMHO:

Є багато тем де звуучать назви компаній (Меліса-93, АВВ-100 ітд) тут звучить Лисонь, незаради реклами, Поляки не ідеальні, просто ділимося, радимо...

Для адміністрації, якщо щось зроблено невірно прошу поправити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та поляки то не ідеальні, а які ж тоді наші виробники (неадекватні????)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Зіткнувся в мережі ютуб з відео про роздільні решітки фірми Лисонь, які продає магазин Ваша пасіка, відео опублікував Андрей Мерещак "якість решіток",

відгук негативний бо йому продали браковані решітки, невибачилися та незамінили. Хто купував решітки фірми Лисонь, ваші відгуки, і чи були браковані??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, САХНЮК сказал:

Зіткнувся в мережі ютуб з відео про роздільні решітки фірми Лисонь, які продає магазин Ваша пасіка, відео опублікував Андрей Мерещак "якість решіток",

відгук негативний бо йому продали браковані решітки, невибачилися та незамінили. Хто купував решітки фірми Лисонь, ваші відгуки, і чи були браковані??? 

Про какие решетки идёт речь? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, САХНЮК сказав:

Зіткнувся в мережі ютуб з відео про роздільні решітки фірми Лисонь, які продає магазин Ваша пасіка, відео опублікував Андрей Мерещак "якість решіток",

відгук негативний бо йому продали браковані решітки, невибачилися та незамінили. Хто купував решітки фірми Лисонь, ваші відгуки, і чи були браковані??? 

Постійно користуюся лисонівськими решітками, нормальні решітки. Бджола проходить, матка ні, що ще хотіти від решітки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, САХНЮК сказав:

Зіткнувся в мережі ютуб з відео про роздільні решітки фірми Лисонь, які продає магазин Ваша пасіка, відео опублікував Андрей Мерещак "якість решіток",

відгук негативний бо йому продали браковані решітки, невибачилися та незамінили. Хто купував решітки фірми Лисонь, ваші відгуки, і чи були браковані??? 

віндулінові польські є (не знаю чиї) нормальні, матка не проходить. Та стараюсь тримати їх якомога меньше, трутень застряє, при тому що йде знизу до верху- від льотка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.08.2018 в 21:47, САХНЮК сказав:

Зіткнувся в мережі ютуб з відео про роздільні решітки фірми Лисонь, які продає магазин Ваша пасіка, відео опублікував Андрей Мерещак "якість решіток",

відгук негативний бо йому продали браковані решітки, невибачилися та незамінили. Хто купував решітки фірми Лисонь, ваші відгуки, і чи були браковані??? 

Завдяки вам вони якраз і звернули увагу, дякую:hi:но  то що всунули заводьський брак не признають:baby:чуть пізніше зроблю фото тієї решітки з близька, це все дрібниці, но чому наші продавці все хочуть якось щось всунуть ніби останій раз продають незрозуміло:dntknw: я продаю людям різні бжоло продукти , так стараюсь щоб все було добре і чисте, адже це мій клієнт+ моя репутація, напрацювати клієнта важко а от втратити можна в любий момент,+ погані відгуки на себе наробить,:( (при розфасовці меду стараємось щоб нічого сторонього не попало в тару, та і все даю пробувать, пробники меду, і пилку, адже в кожного різні смакові вподобання, короче стараюсь втримать клієнта:ole_ole:). через решітки бжола проходить нормально, якщо підняли розплід у верх над решіткою то потрібно трутнів змітать ато вони забивають решітку, а правда трохи на початку запах мають решітки, но потім вивітрюється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купив зимою півтора десятка тих що схожі на нікотовскі. Одні за кольором чорні і ніби трохи мякші ( а можливо так лише здалося) за ціною дешевші, інші зеленого кольору , розміри тіж самі і товщина теж, що і в чорних, проте дорожчі. Якість, ІМХО, на перший погляд доволі непогана, бжоли ніби проходят через них гарно, проте в кількох місцях (причому в усіх решітках ) можна сказати зонами, присутні невеликі облої.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто користувався їхніми вуликами? Як якість?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пользуюсь ульями. Самому старому улью 5 лет . Пока доволен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.08.2018 в 21:47, САХНЮК сказал:

які продає магазин Ваша пасіка

Дважды у них покупал разные товары, в том числе и решётки. Качество нормальное, но с отправкой тянут ужасно долго, теряют заказы, после предоплаты буквально выбивал свой заказ недели полторы - две. Не советую с ними связываться.  

Решетки брал виндулиновые. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Джаз сказал:

с отправкой тянут ужасно долго, теряют заказы, после предоплаты буквально выбивал свой заказ недели полторы - две. Не советую с ними связываться.  

магазину Ваша пасіка є над чим працювати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, САХНЮК сказал:

магазину Ваша пасіка є над чим працювати

Тут не магазину є над чим працювати, а відкрита позиція дистриб'ютора нормального Лисонь в Україні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Тут не магазину є над чим працювати, а відкрита позиція дистриб'ютора нормального Лисонь в Україні.

Щоб ним стати потрібно вкинути чималі гроші, а ще витримати конкуренцію з нашими виробниками, що при нинішній ситуації складно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ю.М. сказал:

Щоб ним стати потрібно вкинути чималі гроші, а ще витримати конкуренцію з нашими виробниками, що при нинішній ситуації складно.

Все залежить від якості, поки за що не візьми в українських виробників напівякісний товар, до всього потрібно брати "напильник" і українського виробника рятує лише бідність українських пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

Все залежить від якості, поки за що не візьми в українських виробників напівякісний товар, до всього потрібно брати "напильник" і українського виробника рятує лише бідність українських пасічників.

Українського виробника рятує закордонний пасічник! - Дві третини (мінімум) товару продається в інших країнах, тому що дешево! А це "дешево" якраз і має наслідок- невисоку якість. Або як говорить мій товариш - "Якість - категорія економічна"!

Як приклад - про напильник. Відправили в Німеччину нашу розпечатку. Не врахували наявність розподільників гофмана, не було їх на кресленні рамок. Регулювальні пази виявилися коротші на 5мм, ніж потрібно. Це якраз 5 хвилин роботи напильником, але привезли назад, на доработку. І я б зрозумів німців, але і перевозили і замовляли наші емігранти, бо в 10 разів дешевше... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...