Перейти к содержанию

Петиція про заборону пестицидів


South

Рекомендуемые сообщения

проголосував 2412

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Та этими подписями хотя бы можно показать, что можем хоть что-то.

И дело не в компетенции, ошибок и т.д.

Пока я вижу что даже мышкой пару раз клацнуть тяжело...А вы еще говорите про какую то

....

то воно то наче і так, я проголосував, але в петиції говориться про те, що пора карати за такі вчинки. Законом це передбачено. От і питання має виникнути в політиків типу "А що вам ще від нас треба?". В таких потравах думаю пасічники теж винні. Є правила, а ніхто їх не дотримується. Реєстрація пасіки, перевірки. Попередження аграріїв та сільські ради про розташування пасіки. І майже ніхто не викликає поліцію коли бачить обробку вдень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, BezGmo сказал:

то воно то наче і так, я проголосував, але в петиції говориться про те, що пора карати за такі вчинки. Законом це передбачено. От і питання має виникнути в політиків типу "А що вам ще від нас треба?". В таких потравах думаю пасічники теж винні. Є правила, а ніхто їх не дотримується. Реєстрація пасіки, перевірки. Попередження аграріїв та сільські ради про розташування пасіки. І майже ніхто не викликає поліцію коли бачить обробку вдень

У меня пасека зарегистрирована. Расположение при регистрации я указываю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пчеломучитель_ua сказав:

У меня пасека зарегистрирована. Расположение при регистрации я указываю. 

так всі роблять??? скільки разів викликали поліцію???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, BezGmo сказал:

скільки разів викликали поліцію???

Слава Богу еще не приходилось их вызывать. И дай Бог не придется.:hi:

А когда травят должны оповещать это раз, второе травить в отведенное время, а не когда и чем захотелось.

 Что на всю округу нет ни одной зарегистрированной пасеки? 

7 минут назад, BezGmo сказал:

так всі роблять???

Нет не все. Я начал с себя. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Пчеломучитель_ua сказав:

Слава Богу еще не приходилось их вызывать. И дай Бог не придется.:hi:

А когда травят должны оповещать это раз, второе травить в отведенное время, а не когда и чем захотелось.

 Что на всю округу нет ни одной зарегистрированной пасеки? 

Нет не все. Я начал с себя. 

а як вони боятимуться травити вдень, якщо ніхто не викликає поліцію???
ну у нас попереджують, раз в тиждень а травлять кожного дня.
Нема, говорив з ними з цього приводу, сказали що їм то не треба, намагався щось доказувати, толку нуль. Я і сам не зареєстрований, але реєструвати 4 вулики думаю не зовсім правильно, хоч би 10-20 було тоді так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, BezGmo сказал:

а як вони боятимуться травити вдень, якщо ніхто не викликає поліцію???
ну у нас попереджують, раз в тиждень а травлять кожного дня.
Нема, говорив з ними з цього приводу, сказали що їм то не треба, намагався щось доказувати, толку нуль. Я і сам не зареєстрований, але реєструвати 4 вулики думаю не зовсім правильно, хоч би 10-20 було тоді так

НУ вот начните с себя...Какая разница сколько ульев...Видите что травят днем звоните пчеловодам и в округе и ставьте их в известность и вместе решайте этот вопрос. 

Я например по полям  не катаюсь, а если бы видел что травят днем то я уверен что смог бы решить этот вопрос. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пчеломучитель_ua сказав:

НУ вот начните с себя...Какая разница сколько ульев...Видите что травят днем звоните пчеловодам и в округе и ставьте их в известность и вместе решайте этот вопрос. 

Я например по полям  не катаюсь, а если бы видел что травят днем то я уверен что смог бы решить этот вопрос. 

а хто сказав, що я бачив??? я сказав що травлять. Це мені сказали, коли я одних попередив про обробку. сам я цього не бачив і по полях теж не катаюсь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та яка різниця коли кроплять , вдень чи вночі, якщо хімію використовують будьяку? Розкажу вам як це відбувається у нас .Працюю я в одній скандинавській країні , в нашому господарстві є 4 га ягідних полів і більше 100га лісу і на опиленні у нас стоїть 20 сімей.  Так от, кропим ми малину, полуницю і сади в любу пору доби .Головним критерієм є для нас погодні умови - менше 25 по цельсію і відсутність вітру. Нікого ми не попереджаємо і бджіл ніхто не закриває. Так само і ообробляють з гелікотера ліс ......, причому навіть власники лісу незнають про дату обробки неговорячи вже про пасічників. І немає в нас агронома , який підбирає всілякі препарати , просто в спец магазині говорим що нам потрібно покропити і купуєм те що нам дадуть , невникаючи на діючі речовини і тд. На мою думку виною всіх потрав є наявність на ринку всякої хімії сумнівного походження і безкарність за її ввіз , викорисиання та продаж.

n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, lemko сказав:

Та яка різниця коли кроплять , вдень чи вночі, якщо хімію використовують будьяку? Розкажу вам як це відбувається у нас .Працюю я в одній скандинавській країні , в нашому господарстві є 4 га ягідних полів і більше 100га лісу і на опиленні у нас стоїть 20 сімей.  Так от, кропим ми малину, полуницю і сади в любу пору доби .Головним критерієм є для нас погодні умови - менше 25 по цельсію і відсутність вітру. Нікого ми не попереджаємо і бджіл ніхто не закриває. Так само і ообробляють з гелікотера ліс ......, причому навіть власники лісу незнають про дату обробки неговорячи вже про пасічників. І немає в нас агронома , який підбирає всілякі препарати , просто в спец магазині говорим що нам потрібно покропити і купуєм те що нам дадуть , невникаючи на діючі речовини і тд. На мою думку виною всіх потрав є наявність на ринку всякої хімії сумнівного походження і безкарність за її ввіз , викорисиання та продаж.

n.jpg

уже 2 місяці більше 25 градусів, може 30 коли по вашому вони б мали обробляти????? Є препарати які за ніч відходять, тому є смисл їх використовувати і робити це вночі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

суть не в тому скільки градусів і час доби , а якості препарату...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, lemko сказав:

суть не в тому скільки градусів і час доби , а якості препарату...

 

49 хвилин тому, lemko сказав:

.Головним критерієм є для нас погодні умови - менше 25 по цельсію і відсутність вітру.

n.jpg

Ви не послідовні, самі собі суперечите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То там ще одна петиція рядом треба іту підтримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В.Висоцький співає"... нету буйных - вот и нету вожаков... "

 

слова правильні, але потрібні дії перед Верховною зРадою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я та

41 хвилину тому, Любомир сказав:

В.Висоцький співає"... нету буйных - вот и нету вожаков... "

 

слова правильні, але потрібні дії перед Верховною зРадою.

Я один з тих людей, які за об'єднання, але послухавши пана Стретовича, бажання по меншало. Слова, що великі агрохолдинги не винні мене насторожило. "Кернел" був помічений в кількох областях по потраві, і він от не виннний??? Чи пан Стретович просто боїться таких агрохолдингів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2018 в 12:23, Николай Ахтырка сказав:

:az:Чім більше буде підписів тим краще. Вже є надія що зберемо більше 25 т. якщо темп такий і залишиться.

Шановні, ми вираховуємо скільки бджолярів в Україні для даної петиції ... а чи це не блуд, адже підписати петицію вправі будь-який громадянин України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я петицію підписав. Але, може, варто повісити зверху просте посилання на петицію для "лінивих", щоб можна було переслати його людям, які поважають мене, але далекі від бджільництва?:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Любомир сказал:

Шановні, ми вираховуємо скільки бджолярів в Україні для даної петиції ... а чи це не блуд, адже підписати петицію вправі будь-який громадянин України.

Таким чіном порахувати пасічників невийде, підписати може кожен громадянин України.

25 минут назад, asaltan сказал:

Я петицію підписав. Але, може, варто повісити зверху просте посилання на петицію для "лінивих", щоб можна було переслати його людям, які поважають мене, але далекі від бджільництва?:IMHO:

Тільки за.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не  получается подпись оставить,зарегестрировался,а пароль не проходит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Виталик78 сказав:

не  получается подпись оставить,зарегестрировался,а пароль не проходит.

пароль прийшов на пошту, якщо через пошту активували особистий кабінет сайту і входите через пароль що прийшов у листі має все вийти, якщо ні, прикріплюйте скріни, щоб легше було зрозуміти у чому проблема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Виталик78 сказал:

не  получается подпись оставить,зарегестрировался,а пароль не проходит.

тоже не проходил пароль. сделал востановление забітого пароля. получилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, siverit сказав:

тоже не проходил пароль. сделал востановление забітого пароля. получилось

Ви грамотний, а я програміст. 

петиція не відкрив.PNG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Виталик78 сказав:

не  получается подпись оставить,зарегестрировался,а пароль не проходит.

провірте  в спамі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Любомир сказав:

Ви грамотний, а я програміст. 

петиція не відкрив.PNG

немає зв'язку саме з цим сайтом а з іншими все добре????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...