Перейти к содержанию

Фермер/Аграрій - небезпечний шкідник бджіл


Рекомендуемые сообщения

4 години тому, Старий Друже сказав:

Є приклад від зворотного. З усіх постраждалих, в Україні, від потрав пасічників в цьому році, тільки три члена Спілки пасечеіков України (СПасУ) постраждали

це свідчить лише про низьку статистичну кількість членів спілки в загальній кількості пасічників.

12 години тому, Старий Друже сказав:

ОК. Згоден. А поки не заборонили, що робити? 

 

влаштовувати протести, палити шини. Це краще, ніж палити поля. Ваша спілка повинна це організовувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, seim сказал:

Ще й досі є наївні люди (або лицемірні). 

А чому він як голова пасічників України не потурбувався за всіх пасічників України?

1. Згоден. Але дурнів більше. 

2. Головна помилка у ваших висновках - Стретович не є головою пасічників України. Він не міністр Бджільництва. Він голова спілки. Члени якої обрали його головою. Він повинен піклуватися лише за членів спілки. Вас ввела в оману назва СПасУ...))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Arius сказал:

це свідчить лише про низьку статистичну кількість членів спілки в загальній кількості пасічників.

влаштовувати протести, палити шини. Це краще, ніж палити поля. Ваша спілка повинна це організовувати. 

1. Дійсно. Лише 2500 серед 400 000.

2. Скільки саме потрібно спалити шин? Транспортування якої кількості ви можете забезпечити? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

2. Головна помилка у ваших висновках - Стретович не є головою пасічників України. Він не міністр Бджільництва. Він голова спілки. Члени якої обрали його головою. Він повинен піклуватися лише за членів спілки. Вас ввела в оману назва СПасУ...))) 

Немає ніякої помилки. Якщо назвався груздем то полізай до кошика. Не потрібно присвоювати собі гучних назв а потім відкрещуватись що я не я. Спілка пасічників та і все. Або спілка пасічників в Україні. Назва спілки не відповідає її суті. По-друге, що зробив стретович для тих хто в спілці в нього щоб попередити потруєння? А такі в спілці є. Нічого не зробив. А для себе коханого зробив. Яка мотивація у інших пасічників нести стретовичу бокали пива і вступати до його спілки? Ніякої. Для того щоб пасічники до нього йшли з грошима, вони повинні бачити що туди вигідно вступати. А так тільки збір поборів. Я прекрасно усвідомлюю що таке спілки в Україні і для чого вони створюються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Немає ніякої помилки. Якщо назвався груздем то полізай до кошика. Не потрібно присвоювати собі гучних назв а потім відкрещуватись що я не я. Спілка пасічників та і все. Або спілка пасічників в Україні. Назва спілки не відповідає її суті. По-друге, що зробив стретович для тих хто в спілці в нього щоб попередити потруєння? А такі в спілці є. Нічого не зробив. А для себе коханого зробив. Яка мотивація у інших пасічників нести стретовичу бокали пива і вступати до його спілки? Ніякої. Для того щоб пасічники до нього йшли з грошима, вони повинні бачити що туди вигідно вступати. А так тільки збір поборів. Я прекрасно усвідомлюю що таке спілки в Україні і для чого вони створюються.

Ви член СПасУ? Звідки така обізнаність у тому, що зробив чи не зробив Стретович для членів спілки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Старий Друже сказал:

Ви член СПасУ? Звідки така обізнаність у тому, що зробив чи не зробив Стретович для членів спілки?

зі слів самого стретовича. А  ви член цієї спілки? Розкажіть що стретович зробив і чого не зробив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Старий Друже сказав:

Ви член СПасУ? Звідки така обізнаність у тому, що зробив чи не зробив Стретович для членів спілки?

а ви заїдьте в любе село і спитайте любого пасічника хто такий Стретович і що таке СПУ . половина і не чула що таке існуе і з чем його їдять 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, seim сказал:

зі слів самого стретовича. А  ви член цієї спілки? Розкажіть що стретович зробив і чого не зробив

Я про себе не розповідаю. За діяльність Стретовичу запитайте людей які є членами спілки і можуть це вам підтвердити. Або його самого, це ще краще. 

42 минуты назад, Безработный 20лет сказал:

а ви заїдьте в любе село і спитайте любого пасічника хто такий Стретович і що таке СПУ . половина і не чула що таке існуе і з чем його їдять 

Згоден. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в нас взагалі у владних структурах є людина яка відповідає конкретно за бджільництво? Чи аграрний міністр у нас повинен перейматися й озимими і яровими й конями із джмелями, садами, помідорами та тюльпанами? Мені здається що повинен бути якийсь спеціальний підрозділ по комахам - бджоли, джмелі, листорізи, шовкопряд наприклад. А то якщо в нас міністр як той човняр що повинен перевезти в одному човні козу, вовка й капусту то вигоди з нього як з козла молока. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Ысч сказав:

А в нас взагалі у владних структурах є людина яка відповідає конкретно за бджільництво?

Міністерство екології та природних ресурсів України

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ысч сказал:

А в нас взагалі у владних структурах є людина яка відповідає конкретно за бджільництво? Чи аграрний міністр у нас повинен перейматися й озимими і яровими й конями із джмелями, садами, помідорами та тюльпанами? Мені здається що повинен бути якийсь спеціальний підрозділ по комахам - бджоли, джмелі, листорізи, шовкопряд наприклад. А то якщо в нас міністр як той човняр що повинен перевезти в одному човні козу, вовка й капусту то вигоди з нього як з козла молока. 

Скоріше хтось хто відповідає за комах-запилювачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Старий Друже сказав:

1. Дійсно. Лише 2500 серед 400 000.

2. Скільки саме потрібно спалити шин? Транспортування якої кількості ви можете забезпечити? 

для початку підпаліть хоча б одну шину, а потім народ побачить і привезе скільки завгодно. І кількість членів різко піде вгору. В Європі бджолярські асоціації займаються протестним рухом. А порожньою балаканиною нікого не переконаєте. У нас вже десятки років балакають і брешуть, тому ніхто нікому не вірить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Arius сказал:

для початку підпаліть хоча б одну шину, а потім народ побачить і привезе скільки завгодно. І кількість членів різко піде вгору. В Європі бджолярські асоціації займаються протестним рухом. А порожньою балаканиною нікого не переконаєте. У нас вже десятки років балакають і брешуть, тому ніхто нікому не вірить.

Одну шину ви можете підпалити і самі. Для цього спілка не потрібна. Чому досі не підпалили?  Чекаєте поки хтось за вас все зробить? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Старий Друже сказал:

Одну шину ви можете підпалити і самі. Для цього спілка не потрібна. Чому досі не підпалили?  Чекаєте поки хтось за вас все зробить? 

Поле ближче і переконливіше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Konstantin_b сказал:

Поле ближче і переконливіше.

Я понял стратегию - палить поля до тех пор пока аграрии не устроят майдан с требованием защитить пчеловодов от потрав. :ole_ole:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ысч сказал:

Я понял стратегию - палить поля до тех пор пока аграрии не устроят майдан с требованием защитить пчеловодов от потрав. :ole_ole:

Чёрт! Это же гениально! :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Старий Друже сказав:

Одну шину ви можете підпалити і самі. Для цього спілка не потрібна.

Саме для цього і потрібна спілка чи асоціація, а не для порожньої балаканини. Один в полі не воїн. Я вам повторюю, в Європі всю організацію протестів і тиск на владу здійснюють асоціації. Не тільки ви знаєте англійську і читаєте їхні вебсайти. Так що не треба пересмикувати, хто що робить і чого чекає. Ваша спілка, маючи гучну назву і керівника, який кілька термінів терся в парламенті, на даний момент не спроможна зробити нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Arius сказал:

Саме для цього і потрібна спілка чи асоціація, а не для порожньої балаканини. Один в полі не воїн. Я вам повторюю, в Європі всю організацію протестів і тиск на владу здійснюють асоціації. Не тільки ви знаєте англійську і читаєте їхні вебсайти. Так що не треба пересмикувати, хто що робить і чого чекає. Ваша спілка, маючи гучну назву і керівника, який кілька термінів терся в парламенті, на даний момент не спроможна зробити нічого.

1. Ну то чому ви досі не в спілці? Не бажаєте протестувати? Чекаєте доки це зробить хтось інший?

2. До якої спілки я належу? Де я про це писав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даний сонях,обробляють інсиктицидом,з АН-2 дньом при льоті бджоли.

IMG_20180706_142906.jpg

IMG_20180707_073556.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обробляють оцією мейде чіною

IMG_20180711_052312.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дальше  круче - топсин и актара.

Причем в завимиости от дозы актара находится в 1 классе токсичности.

На вопрос - давайте обработаем ночью - мне сказали, это сверхурочные...???!!!:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обробляють оцією мейде чіною
IMG_20180711_052312.thumb.jpg.7c5c836caab473d2c7c9cf962ce6e69c.jpg
И ваши пчелы работают на этом поле, как не сыпется пчела?

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.07.2018 в 16:42, Джаз сказал:

Чёрт! Это же гениально! :crazy:

Заметьте , потом Вы, пчеловод будете врагом №1 у фермера.

Оно Вам надо.

Фееремера надо любить - холить и лелеять и постоянно на темечко давить - пчел нельзя травить!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, юрий черевичный сказал:

И ваши пчелы работают на этом поле, как не сыпется пчела?

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

мої обходять стороною, у людей тровлять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 02.07.2018 в 21:10, Джаз сказав:
  В 02.07.2018 в 20:28, Старий Друже сказав:

Але ви зрозуміли, що "ділити" там нічого. Стретович там як волонтер. 

В 02.07.2018 в 21:10, Джаз сказав:

:at:

:at:

Приєднуйтеся.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...