Jump to content
Сабур

Бджолярський Круг в діда Василя

Recommended Posts

Всем, добрый день!

Огромное спасибо за возможность познакомиться,  вас увидеть и  услышать.

Открытость, доброта, щедрость и еще очень много замечательных качеств точковцев подкупают.

Низко кланяюсь нашим защитникам. Хотелось каждого обнять и расцеловать, но постеснялась. Берегите себя!

• Like 11

а з цього місця  продовжіть  конкретніше , будь ласка, з подробицями і дуже хочеться почути про сузір"я Водолія...:az: спасибі за приємність.

Наступного разу, (......... доживемо!) мимо твоєї дачі не проїдемо.

Дуже надіюсь ! :az:

Я так понимаю , на следующий год выезжать прийдётся в среду, чтоб в пятницу попасть на круг!:hmm::az:

ВСЕМ СПАСИБО ЗА ОБЩЕНИЕ !!!!!!!!!!!

Жена смеётся , что на лекции многие не пошли:-)

:rofl:  Мабуть,враховуючи все, - то прямо з понеділка! :umora:Та і без лекцій була робота ж ,- по "комітетах",- буквально на алеях "Ювілейного". :ay:

• Like 2

кто отсутствувал, видио для вас . Спасибо каналу bulatov100

• Like 6

IMG_6386.jpg

Красавці!!!! Та мені так досадно, що вже другий рік підряд я пропускаю цю фотосесію)))). Мабуть, я ще спав.

• Like 2

З технічних причин вперше за всю історію Кругу не зміг приїхати, тому дуже вдячний колегам за викладені факти, фото. відео (неначе побував у нашій компанії).

Ще раз дякую за інформацію та надіюсь на її продовження.

Дмитровичу, мені вашої компанії дуже не вистачало.:(

Красавці!!!! Та мені так досадно, що вже другий рік підряд я пропускаю цю фотосесію)))). Мабуть, я ще спав.

Я щось тебе після п"ятниці вечора і не бачив більше. ;) 

• Like 1

Я щось тебе після п"ятниці вечора і не бачив більше. ;) 

В суботу з ранку поснідав з дружиною та вирушили на стадіон, подивитись на весь той крам.  Обідав разом з своїми(Кременчужанами) + делигація з Балаклеї. Потім підійшли Дід Василь та Нагорнюк... Мав честь з ними по чарці пити...:az:Потім в актовий зал зайшли, та вже й день пройшов...

Тому й розминулися ми...

• Like 3

За організації Борода-1 та підтримки виробника вощини із Могилів-Подільського, Вінницької області та самого Борода-1, троє наших захисників-точківців, із тих хто був на Крузі, отримали приємні подарунки - по пачці вощини. Зліва двоє представників виробника вощини. Олександр, Борода-1 , напишіть будь-ласка назву фірми.c6510782a72515ce6fa51b907d8085ee.jpg

sent from Tapatalk

• Like 5

За організації Борода-1 та підтримки виробника вощини із Могилів-Подільського, Вінницької області та самого Борода-1, троє наших захисників-точківців, із тих хто був на Крузі, отримали приємні подарунки - по пачці вощини. Зліва двоє представників виробника вощини. Олександр, Борода-1 , напишіть будь-ласка назву фірми.c6510782a72515ce6fa51b907d8085ee.jpg

sent from Tapatalk

Виробник вощини Олександр Перчак м.Хоньків

• Like 7

Теж пропустив, тоже абидно:(. Напевно ми були на семiнарi (разом сидiли).

п.с Ще не дуже опитнi, в виборi злачних мiсць:wave:  

• Like 3

Стосовно організації секційних засідань в неділю  маю пропозицію щодо розведення їх по часу , бо було бажання побувати на декількох засіданнях ,але роздвоїтись не вийшло.:(

• Like 4

sent from Tapatalk

Спасибо за вощинку !!!:az::hi:

• Like 3

Гуляйпольские анархисты и не только...:ay:

P1090548.JPG

• Like 7

P1090548.JPG

Это беспредел ,анархисты! :umora:

На стакан чаю даже не заглянули :az:

• Like 1

Анархисты? Не делайте мне смешно.Ни тебе девок-марусь,ни бутлей сивухи...О тачанке с пулемётом вааще молчу.

И хмурые.Может переодетые анархистами черносотенцы?

• Like 1

Щиро заздрю, всім хто був на зустрічі.Поїздку запланував ще зліта,та несклалось.Якщо в когось є можливість викласдіть побільше відео.Буду вдячний.

• Like 1

Щиро заздрю, всім хто був на зустрічі.Поїздку запланував ще зліта,та несклалось.Якщо в когось є можливість викласдіть побільше відео.Буду вдячний.

Шо ж ви так?:dntknw:

я вспоминав, хотiв Вас побачити.       ;)

Edited by дедмазай

Так, уміють вони не тільки мед добувати. Але до нас так і не доїхали. Мабуть , колесо з тачанки злетіло...:hmm::umora:

Как приятно было увидеть своих друзей, форумчан и тех людей которых даже и не знал. Как приятно было быть с Вами! Спасибо за очень теплый прием! Спасибо форуму и моим друзьям за вощину. До новых встреч!:hi: 

• Like 11

Ні,пане ДоброволЛ,колеса якраз і були підготовленні до поїздки,та виникли проблеми з земельним паем,і всі вільні заощадження довелося витратити.

Приехал на Круг еще в пятницу утром и сразу НАСТОЛЬГИЯ :) 

Как будто вернулся домой, после долгой поездки :) Время пролетело очень быстро и приятно! Можно сказать, что пчеловоды - это одна большая семья. Но каждый член семьи со своим характером :) 

• Like 8

IMG_6386.jpg

Начинаем с верхнего ряда:

верхний ярус: Sanich, ВАДОС, ???, Приз, Боярка, Петрович (Мапет), САШ.ОК, Добровол, Колесник, ???

второй ярус: Любомир, Брониславович, Кузмич, ???, Анатолий (Харьков)

третий ярус: ???, Бортник, Евгений (Одесса), Паланочка

АВАНГАРД: Дед Мазай, Теплов, Фабро!!!

• Like 5