Jump to content
Сабур

Бджолярський Круг в діда Василя

Recommended Posts

Та ну перестаньте за ті 300 гривень!. Як наче всі останню стаместку без солі доїдають. Це абсолютно адекватна ціна.
Кожний нормальний захід "кружка по інтересам", будь то байкерский зліт, фестиваль гумористів, бухгалтерський форум тощо - передбачає оргвнесок. Бо неможливо без фінансування провести. нічого! Спробуйте - переконаєтесь)
 Їхати чи не їхати на круг  - це ж не женитись по зальоту, ніхто ж не зобов'язує. Озвучили місце, умови, ціни - далі кожен вільно приймає рішення.

• Like 4
  • Haha 1

І шкода що Круга в цьому році не буде. 
Епідеміологічна ситуація  - відмазки. Бо проводити при помаранчевій зоні подібні дійства( звичайно з урахуванням певних обмежень) - можна
Скоріше за все організатори - слабкі як організатори. Немає команди і ніхто не знає що робити.
Висновок такий зробив по тим скупив обривкам анонсів про Круг.
Можу помилятися звичайно, але...  До прикладу вище наводив Анонси минулих Кругів, де все докладно зрозуміло. Було

• Like 1
25.09.2021 в 22:07, Конструктор сказав:

варто заохотити найбільшу кількість відвідати торгову виставку.

Для цього треба виставку організовувати в найбільш доступному зручному місці. А вибране місце не відповідає цьому.

• Thanks 1
20 часов назад, Лавр сказал:

Для цього треба виставку організовувати в найбільш доступному зручному місці. А вибране місце не відповідає цьому.

Наприклад у Києві, в експоцентрі і зробити вхід по 300$ (Апімондія -2012)

• Like 1
  • Haha 1
4 хвилини тому, Ю.М. сказав:

Наприклад у Києві, в експоцентрі і зробити вхід по 300$ (Апімондія -2012)

Так не потрібно ж експоцентрі проводити такі зустрічі. Невже немає підходящого місця ближче до центру та залізничної транспортної інфраструктури? Баришівка була топом, в даному плані, хоча мені умови проживання не подобалися там і  я винаймав номер в готелі на трасі або в Борисполі. 

8 минут назад, Sanich сказал:

Так не потрібно ж експоцентрі проводити такі зустрічі. Невже немає підходящого місця ближче до центру та залізничної транспортної інфраструктури? Баришівка була топом, в даному плані, хоча мені умови проживання не подобалися там і  я винаймав номер в готелі на трасі або в Борисполі. 

Місцем проведення Кругу в 2020 році мали бути Черкаси. Ми навіть репетицію провели восени 19-го. Але карантин нам завадив. Цього року нас ніхто не питав, а ми не дуже поривались з фінансових причин, адже проведення Кругу - недешеве задоволення. Скоріш за все - ця ж причина, а не пандемія, була основною при відміні проведення в Старому Салтові. Організатори "пролетіли" з другою харківською виставкою, тому ( є такий термін українською - "забзділи"). Ото і всі пояснення. Мені прикро що так сталося, є значить і моя вина, значить треба прикласти сили для виправлення ситуації. Третій раз "кинути" Круг не маємо права.:IMHO: 

• Like 6