Перейти к содержанию

Бджолярський Круг в діда Василя


Сабур

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, Пахомич сказал:

але якого хрена і навіщо робилось збіговисько пасічників?

Навіть якщо пасічники зустрілись і просто поспілкувались в неформальних обставинах, і то вже є супер. Якщо заздрите, то ліпше робіть це по тихому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ромео сказал:

Хороша у @Мико медовуха...:umora::ah:

Пятый год пошел 

Осталось 70 литров 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Укроп сказал:

Навіть якщо пасічники зустрілись і просто поспілкувались в неформальних обставинах, і то вже є супер. Якщо заздрите, то ліпше робіть це по тихому

100%. Скажу за себе. Їду туди в першу чергу для спілкування в кулуарах. Там багато чого можна почути, чого тут не напишеш. На жаль, не всіх побачив, але ще буде час.

Ну а гарна вечеря та дискотека додали ще й більше позитиву. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.10.2019 в 00:04, Владимир Татомир сказал:

 

Это хамство, а не чувство юмора.Не нужно судить всех по себе..Если есть вопросы к деду Василю, так это отдельно.На круге было очень много людей, и это не "сбіговісько".По образованности, воспитанности, исходя из Ваших сообщений, Вам до этих простых пасечников еще расти и расти.

Так сталось , шо Круг став трибуною і центром кристалізації українського бджільництва. Кругом в світі ведуться розмови про загибель, хвороби і зменшення бджолиних сімей. В світі шось робиться щоб допомогти побороти цю проблему. Українські пасічники з цією проблемою залишились сам на сам . Ветеренарна допомога крім виявлення гнильців і нозематозу нульова, наука не працює.Як наука може працювати , якщо вона гола і боса і вимушена проводити дослідження за свій рахунок. На бджолах заробляють всі великі агрофірми, єкспортери і кожен маленький українець. Тому дивлячись на викладене на цій сторінці , то бачиш перший день забава аж до рання, на другий опохмилилися і розїхались. Де колективне звернення до више стоящих, де вимоги до державних мужів? Пройде зима, прийде весна і знову піде в хід екоцид, марганцовка і знову переведуться стрілки на мутовані віруси. :hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Пахомич сказав:

Так сталось , шо Круг став трибуною і центром кристалізації українського бджільництва. Кругом в світі ведуться розмови про загибель, хвороби і зменшення бджолиних сімей. В світі шось робиться щоб допомогти побороти цю проблему. Українські пасічники з цією проблемою залишились сам на сам . Ветеренарна допомога крім виявлення гнильців і нозематозу нульова, наука не працює.Як наука може працювати , якщо вона гола і боса і вимушена проводити дослідження за свій рахунок. На бджолах заробляють всі великі агрофірми, єкспортери і кожен маленький українець. Тому дивлячись на викладене на цій сторінці , то бачиш перший день забава аж до рання, на другий опохмилилися і розїхались. Де колективне звернення до више стоящих, де вимоги до державних мужів? Пройде зима, прийде весна і знову піде в хід екоцид, марганцовка і знову переведуться стрілки на мутовані віруси. :hi:  

Клас!!!

Хтось створює об'єднання типу "Бджолярського кругу",хтось веде канал на ютубі ,тим самим пропагує бджільництво,хтось бере активну участь у місцевих спілках пасічників...

Це все я назвав би суспільно-корисною роботую .

Нажаль, на таке не кожен здатний-вийти з зони свого комфорту.
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Пахомич сказал:

Де колективне звернення до више стоящих, де вимоги до державних мужів? П

Что бы узнать ответ на эти вопросы, надо не рассказывать пошлые анекдоты, лежа на диване после принятия 150гр., а ехать на БК. Конечно, намного комфортнее клацать дома по клавиатуре, чем тащиться через пол-страны в Харьков, а потом гневно вопрошать: "А чем вы там занимались, вашу мать?!... А ну, дайте отчет мне - самому крутому "борцу" за укринское пчеловодство!!!:af:":wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Пахомич сказал:

Де колективне звернення до више стоящих, де вимоги до державних мужів?

Первое, надо начать с себя, а не лежа на диване требовать от других отчета по работе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Пахомич сказал:

Так сталось , шо Круг став трибуною і центром кристалізації українського бджільництва. Кругом в світі ведуться розмови про загибель, хвороби і зменшення бджолиних сімей. В світі шось робиться щоб допомогти побороти цю проблему. Українські пасічники з цією проблемою залишились сам на сам . Ветеренарна допомога крім виявлення гнильців і нозематозу нульова, наука не працює.Як наука може працювати , якщо вона гола і боса і вимушена проводити дослідження за свій рахунок. На бджолах заробляють всі великі агрофірми, єкспортери і кожен маленький українець. Тому дивлячись на викладене на цій сторінці , то бачиш перший день забава аж до рання, на другий опохмилилися і розїхались. Де колективне звернення до више стоящих, де вимоги до державних мужів? Пройде зима, прийде весна і знову піде в хід екоцид, марганцовка і знову переведуться стрілки на мутовані віруси. :hi:  

Аналіз правильний! Висновок - ні! Я провів 16 Круг. Приїхав сільським пасічником , якого земляки познайомили з авторитетом - Дідом Василем!  Сьгодні я показую найкраще обладнання в Україні. Завдяки Кругу, завдяки спілкуванню з колегами і пасічниками, які кожнеого року дають мені поштовх до нових ідей, експериментів і показують як мої помилки, так і успіхи! Голосують гаманцем! Але живе спілкування неможливо замінити офіційними заходами. В цьому якраз цінність Кругу. Хто хоче - працює, хто хоче - танцює, і одне другому не заважає (якщо є здоров"я).

 Що стосується звернень - приймали! Кричали! Навіть президента на Круг викликали! І навіть їхав, та не доїхав! Мабуть забз@ів! Зараз працюємо іншими методами - час покаже...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Ю.М. сказал:

Аналіз правильний! Висновок - ні! Я провів 16 Круг. Приїхав сільським пасічником , якого земляки познайомили з авторитетом - Дідом Василем!  Сьгодні я показую найкраще обладнання в Україні. Завдяки Кругу, завдяки спілкуванню з колегами і пасічниками, які кожнеого року дають мені поштовх до нових ідей, експериментів і показують як мої помилки, так і успіхи! Голосують гаманцем! Але живе спілкування неможливо замінити офіційними заходами. В цьому якраз цінність Кругу. Хто хоче - працює, хто хоче - танцює, і одне другому не заважає (якщо є здоров"я).

 Що стосується звернень - приймали! Кричали! Навіть президента на Круг викликали! І навіть їхав, та не доїхав! Мабуть забз@ів! Зараз працюємо іншими методами - час покаже...

Присоединяюсь! Все, что я знаю, чего достиг в пчеловодстве обязан собранию пчеловодов. С 2010 года не пропустил ни одного осеннего Круга. И каждый раз что- то новое для себя увожу. Можно пообщаться и поделиться, поспорить: с Соломкой, с Комиссаром, с Руденко и многими другими отдавшими на алтарь пчеловодства свое умение, знания, талант. Круг соединил разных пчеловодов со всей Украины. И за это ему большое спасибо! (Не сильно пафосно получилось?, Но это от души.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.10.2019 в 00:47, Укроп сказал:

Навіть якщо пасічники зустрілись і просто поспілкувались в неформальних обставинах, і то вже є супер. Якщо заздрите, то ліпше робіть це по тихому

 

Єдинаа людина якій заздрю  то мій онука , який є на данний момент одним із членів  цього корабля   

Видеообзор AIDAsol

Весной 2018г. капитаном на судно назначена Nicole Langosch - первая женщина-капитан в компании AIDA.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Пахомич сказал:

 

Єдинаа людина якій заздрю  то мій онука , який є на данний момент одним із членів  цього корабля   

Видеообзор AIDAsol

Весной 2018г. капитаном на судно назначена Nicole Langosch - первая женщина-капитан в компании AIDA.

"Эххх, жизнь моя жестянка!... А мне летать, а мне летать, а мне летать охота...":ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, шаруда сказал:

"Эххх, жизнь моя жестянка!... А мне летать, а мне летать, а мне летать охота...":ah:

Наступний Круг давайте до нас, в Черкаси - води багато! Баржу притягнемо!!! :wave: Гульнем на всі гроші! :az:( згадався анекдот- "яка країна, такий і теракт")

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Ю.М. сказал:

Баржу притягнемо!!! 

Пахомича капитаном назначим, а заодно - и впередсмотрящим:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.10.2019 в 22:37, шаруда сказал:

Пахомича капитаном назначим, а заодно - и впередсмотрящим:umora:.

Я вимовив , шо завідую:hmm:Але я пропустив вимовити ,шо він є один з 620 членів команди які обслуговують корабель. То не Круг і шоб вписатись в цей колектив  потрібно мати витримку. Розмова про проблеми в бджільництві, шо   і як   ми на цій сторінці обсмокчекмо:hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Пахомич сказал:

То не Круг і шоб вписатись в цей колектив  потрібно мати витримку. Розмова про проблеми в бджільництві, шо   і як   ми на цій сторінці обсмокчекмо:hi:  

Та ладно, Пахомич, расслабся;)... Это мы немножко пошутили:ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

За рішенням Ради Бджолярського кругу 2-3жовтня 2021р., на базі ім. Соіча, в смт. Старий Салтів, Харківської обл. традиційно відбудеться Всеукраїнський <<Бджолярський Круг>>. Окрім святкування “медових обжинок” передбачені 5-годинне пленарне зібрання, виставка-продаж обладнання, реманенту та інвентарю. 
Реєстрація учасників з 18.00 1 жовтня по 12.00 2 жовтня.
Інформація від оргкомітету буде оновлюватись.
Прохання поширювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Ю.М. сказав:

За рішенням Ради Бджолярського кругу 2-3жовтня 2021р., на базі ім. Соіча, в смт. Старий Салтів, Харківської обл. традиційно відбудеться Всеукраїнський <<Бджолярський Круг>>. Окрім святкування “медових обжинок” передбачені 5-годинне пленарне зібрання, виставка-продаж обладнання, реманенту та інвентарю. 
Реєстрація учасників з 18.00 1 жовтня по 12.00 2 жовтня.
Інформація від оргкомітету буде оновлюватись.
Прохання поширювати.

Радий, що БК повертається. Але ж знову крайній схід. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

Радий, що БК повертається. Але ж знову крайній схід. :(

На жаль Київ не домовився, а ми не витягуєм фінансово...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так а що по реєстрації, проживанню?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, sklyar.yuri сказал:

так а що по реєстрації, проживанню?

Цитата

Інформація від оргкомітету буде оновлюватись.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.09.2021 в 20:16, Ю.М. сказав:

На жаль Київ не домовився, а ми не витягуєм фінансово...

Думаю, що багато були б згодні заплатити більшого внеску, ніж їхати на край світу. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Думаю, що багато були б згодні заплатити більшого внеску, ніж їхати на край світу. :dntknw:

А для нас навпаки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Sanich сказал:

Думаю, що багато були б згодні заплатити більшого внеску, ніж їхати на край світу. :dntknw:

У нас край света находится где-то возле Винницы :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Александр К. сказав:

У нас край света находится где-то возле Винницы :ah::umora:

Київська обл. була гарним компромісом для всіх бажаючих. Приїзжали і з Волині і з Запоріжжя і з Слобожанщини. 

2 години тому, chernega сказав:

А для нас навпаки.

Зрозуміло, що якби Круг був під Вінницею, то я б сидів би і мовчав. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.09.2021 в 19:45, sklyar.yuri сказал:

так а що по реєстрації, проживанню?

Проживання на базі від 100 грн/добу. Попереднє бронювання за тел. (067) 580 19 66, (095) 405 96 90, e—mail: base.soich@gmail.com.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...