Перейти к содержанию

Допоможіть розшукати!


Богдан1

Рекомендуемые сообщения

Шановні колеги сьогодні приїхав на точок який знаходиться в селі Подусільна Перемишлянського рн Львівської обл і виявив крадідку10 бджолородин .Прикмети 8 рамочні рутівські корпуса товщина стінки 30 дашки без випусків дно сітка з поясом рамки з єврозамками дріт нержавійка збиті пневмостеплером були заставні з еструдованого пінопласту 2 матки мічені і як назло це група аналогів Галичанка якщо комусь буде відома інфа то звертайтесь по тел 0974328820 Богдан перевозили невеликим вантажним авто скудо і тд фото вуликів які похожі викладаю дякую за розуміння !

WP_20180326_11_45_18_Pro.jpg

WP_20180326_15_40_05_Pro.jpg

  • Подобається 1
  • Здивований 2
  • Сумно 12
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тіки що до мене телефонував незнайомий номер пропонував повернути за винагороду розвести пі.....си хочуть нажитись ((((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Богдан1 сказал:

пропонував повернути

це більше всого не вони, хтось намагається нагріти руки поки ви на емоціях, наперсточники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зона то там розводять!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На відео можна побачити як виглядають вкрадені вулики з пасіки Богдана Болюбаша

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Співчуваю! Що я можу порадити, звертайтесь до нашого форумчанина, який зміг повернути викрадену пасіку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Богдан1 сказал:

тіки що до мене телефонував незнайомий номер пропонував повернути за винагороду розвести пі.....си хочуть нажитись ((((

А Вы кроме как форума ещё где-то давали объявления о пропаже? От куда эти паскуды узнали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Maxim сказал:

А Вы кроме как форума ещё где-то давали объявления о пропаже? От куда эти паскуды узнали?

фейсбук скоро буде в ютубі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Богдан1 сказал:

фейсбук скоро буде в ютубі

Да, видел уже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Обікрали вдруге. Це вже потрібно мінувати пасіку.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, nibond сказал:

Обікрали вдруге. Це вже потрібно мінувати пасіку.

 

 

Спiвчуваю .Сiтка не допоможе Провiд тягнути теж великого смислу нема Обрiжуть сукi провiд i все Прикрутити дно до пiдставок зсередини .

Без  дна далеко не потягнуть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, nibond сказал:

Обікрали вдруге. Це вже потрібно мінувати пасіку

Доски с набитыми 150 гвоздями в помощь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, nibond сказав:

Обікрали вдруге. Це вже потрібно мінувати пасіку.

Неясно, де це було?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Неясно, де це було?:hmm:

М.Перемишляни, Львівськоі обл.           Богдан, а з першою крадіжкою, щось знайшов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В темі про охорону пасіки писали про GPS-трекери, подумав що то дорого, але після таких відео думаю окупна штука пару штук в крайні ряди.І головний плюс - оперативно збираєш людей і їдеш прямо до крадія:ole_ole::af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, asaltan сказав:

Неясно, де це було?:hmm:

Дивіться перше повідомлення цієї теми, Богдан відкрив її, коли його обікрали вперше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Shveik сказав:

В темі про охорону пасіки писали про GPS-трекери, подумав що то дорого, але після таких відео думаю окупна штука пару штук в крайні ряди.І головний плюс - оперативно збираєш людей і їдеш прямо до крадія:ole_ole::af:

Да не весело. А если как на видео батарея сядет, и пчелы, и трекеры  тютю .:IMHO1:Сторож:hunter: дешевле всех заборов и ловушек.У себя держу сторожа уже лет семь, пока полет нормальный ,но идею Мико с днищами возьму на вооружение:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, андрон сказав:

А если как на видео батарея сядет, и пчелы, и трекеры  тютю .:IMHO1:Сторож:hunter: дешевле всех заборов и ловушек

А у сторожа "батарейки" не сідають? Півлітра і гарний сон гарантовано:umora:Трекер не панацея, заряд на два тижні, але ви кожен день будете знати скільки залишилося того заряду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Shveik сказал:

А у сторожа "батарейки" не сідають? Півлітра і гарний сон гарантовано:umora:Трекер не панацея, заряд на два тижні, але ви кожен день будете знати скільки залишилося того заряду.

А Ви пробували, щоб писати про 2 тижні.

У мене якщо активно перевіряти вистачає на 2-3 місяці заряду, якщо в пасивному режимі то 4  місяці, точно не засікав, можливо і більше, в інструкції 180 днів.

Технологію відпрацював, і строжу потрібно платити, трекер 1.4 тис. з доставкою +30 грн. абонплата і планую ще купити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Shveik сказав:

Трекер не панацея, заряд на два тижні, але ви кожен день будете знати скільки залишилося того заряду.

У фотопастки акумулятора в режимі очікування вистачає(заявлено) на 6 міс. Але також є функція контролю ступеню розряду з інформуванням по СМС, або в любий момент можна самому активувати з мобільного цю функцію і отримати СМС про стан батареї.

Очевидно Богдан понадіявся на заявлений термін і знехтував цією функцією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, nibond сказал:

У фотопастки акумулятора в режимі очікування вистачає(заявлено) на 6 міс. Але також є функція контролю ступеню розряду з інформуванням по СМС, або в любий момент можна самому активувати цю функцію і отримати СМС про стан батареї.

Очевидно Богдан понадіявся на заявлений термін і знехтував цією функцією.

Фотопастка може лише повідомити про злодія, вночі фото таких пристроїв досить неякісні і інфрачервону підсвітку можна побачити.

Знайомі використовують фотопастку в поєднанні з трекерами, казали, що задоволенні.

Будь-який пристрій при падінні заряду надсилає про це СМС (так у мене з трекерами).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фотопастка може лише повідомити про злодія, вночі фото таких пристроїв досить неякісні і інфрачервону підсвітку можна побачити.
Знайомі використовують фотопастку в поєднанні з трекерами, казали, що задоволенні.
Будь-який пристрій при падінні заряду надсилає про це СМС (так у мене з трекерами).
А якими трекерами користуєтесь?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, nibond сказал:

У фотопастки акумулятора в режимі очікування вистачає(заявлено) на 6 міс. Але також є функція контролю ступеню розряду з інформуванням по СМС, або в любий момент можна самому активувати з мобільного цю функцію і отримати СМС про стан батареї.

Очевидно Богдан понадіявся на заявлений термін і знехтував цією функцією.

Він чітко каже, що через мороз...

Всім відомо, що низька температура негативно впливає на акумулятори

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sesk сказал:

А якими трекерами користуєтесь?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

На базі ТК915 мають найбільший акумулятор, ТК905 в 2 рази менший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На базі ТК915 мають найбільший акумулятор, ТК905 в 2 рази менший.
З аліекспрес? Давно ними користуєтесь?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...