Перейти к содержанию

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018". (Переголосування!!!!)


Sanich

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018".  

198 проголосовавших

  1. 1. Виберіть одне або кілька місць проведення зустрічі "На Точку-2018", куди ви готові і хотіли б приїхати. (Увага! Перед голосування прочитайте тему нижче. Змінити голос буде неможливо).

    • 1. Пропозиція від @Надія у Національному природному парку "Бузький гард",  Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Грушівка, база відпочинку "Дубровка". Дата проведення  14-16 вересня.
    • 2. Пропозиція від @miro - добре відома більшості та місце зустрічі у 2016-му та 2017-му році, база відпочинку "Бухта Вікінгів"  біля м. Львів.  Дата проведення  14-16 вересня.
    • 3. Перша пропозиція від @pante1ey - Готельний комплекс «Турист» м. Полтава. Дата проведення 14-16 вересня.
    • 4. Друга пропозиція від @pante1ey  -  біля м. Полтава. с. Нижні Млини, ресторанно-готельний комплекс «Глухомань». Дата проведення  14-16 вересня.

Опрос закрыт для новых голосов


Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що Михайло, збирайте команду волонтерів і кличте Дениса на допомогу, нехай важкою роботою спокутує свою провину :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої Вітання  ))))  Бухта Вікінгів  чекає Вас) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@miro, а мені щось напевно належить за заключний голос на останній хвилині :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

yahoo.gif  @miro 1234.gif

шо то такє мальованє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, SASHA.OK сказав:

@miro, а мені щось напевно належить за заключний голос на останній хвилині :ah:

обовязково, в цей раз долати канатну дорогу будете разом з дружиною:), я особисто проконтролюю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

обовязково, в цей раз долати канатну дорогу будете разом з дружиною:), я особисто проконтролюю

Саніч, можна я переголосую :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі я ще не знаю ,чи саме результат голосувалки підтверджує Зустріч Форумчан на Бухті Вікінгів в 2018 році, тому прошу @Sanich обявити офіційний результат голосувалки, але попри результату я

                                             ВСІМ Форумчанам дякую за участь в даному Голосуванні:ax:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Саніч, можна я переголосую :ak:

общем я легко спалю тебе друже, минулої Зустрічі на БВ  дружина SASHA.OK подолала канатну дорогу яка прокладена по деревах лісу який оточує БВ , якщо чесно я лише можу завидувати таким досягненням, а Ваня Фабро і Олександр Пасічник подолали цю дорогу всім сімейством і за фільмували все це, общем Форумчани на БВ по деревам ходять теж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Ну що Михайло, збирайте команду волонтерів і кличте Дениса на допомогу, нехай важкою роботою спокутує свою провину :umora:

та в Дениса рука набита, мабуть в меню Бухти Вікінгів зявиться блюдо від Дениса Фадеева:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну что, во Львове встречаемся и обнимаемся на радостях?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, miro сказал:

та в Дениса рука набита, мабуть в меню Бухти Вікінгів зявиться блюдо від Дениса Фадеева:)

Чем смогу, помогу :) Поздравляю! :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро дякую всім форумчанам, які підтримали мене з пропозицією зустрічі у "Дубровці"!!!!!

Але їдемо у Львів!!!!!!   Miro, я вітаю Вас!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чур 42 номер не занимать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Надія сказал:

Щиро дякую всім форумчанам, які підтримали мене з пропозицією зустрічі у "Дубровці"!!!!!

Але їдемо у Львів!!!!!!   Miro, я вітаю Вас!

Гідні слова для поваги.

Залишилось  всім Точківцям після активного голосування приїхать на вибране місце зустрічі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, SASHA.OK сказав:

Ну що Михайло, збирайте команду волонтерів і кличте Дениса на допомогу, нехай важкою роботою спокутує свою провину :umora:

 

10 годин тому, ЧудоПчела сказав:

Мої Вітання  ))))  Бухта Вікінгів  чекає Вас) 

 

9 годин тому, Елена Щербань сказав:

Ну что, во Львове встречаемся и обнимаемся на радостях?

 

8 годин тому, pr1zZ сказав:

Чем смогу, помогу :) Поздравляю! :) 

 

3 години тому, Надія сказав:

Щиро дякую всім форумчанам, які підтримали мене з пропозицією зустрічі у "Дубровці"!!!!!

Але їдемо у Львів!!!!!!   Miro, я вітаю Вас!

 

2 години тому, buben сказав:

Чур 42 номер не занимать.

 

2 години тому, Ander сказав:

Гідні слова для поваги.

Залишилось  всім Точківцям після активного голосування приїхать на вибране місце зустрічі. 

Всім Форумчанам Дякую за активне голосування в ході якого обрали Місцем Зустрічі м.Львів база відпочинку Бухта Вікінгів, Дякую також за привітання, думаю що ми чесно все обміркували і за для усунення спору пройшли процедуру голосування, дальше буде  робота  організатора, все від сьогоднішнього дня до дня Зустрічі  треба виконати. В свою чергу я Запрошую ВСІХ незалежно, яке місце ви при голосуванні обирали, запрошую щоб ВАШІ плани дали змогу ВАМ бути на Зустрічі Бухти Вікінгів з 14 по 16 вересня цього року, з Вашої допомоги і думки ми збудуємо гарну програму, точніше вона вже окреслена, я постараюсь зробити максимум обяв щоб ВИ були готові до даної програми присвяченої нашій Зустрічі на ТочкУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отже, місцем зустрічі "Точок-2018" обрано Бухту Вікінгів біля м. Львів! 

Вітаю пана Михайла з перемогою у голосуванні та дякую від імені всіх точківців Олексію @pante1ey і його команді та @Надія за альтернативні пропозиції. І, думаю, що Михайло буде не проти, якщо я запрошу вас взяти участь у цьогорічному зібрані в Бухті для обміну досвідом.  

Заявці із Полтави не вистачило зовсім трохи, щоб вибороти право на проведення зустрічі. 

Адміністрація доклала максимум зусиль, щоб голосування було чесним та відкритим. Попри обмеження у голосуванні взяли участь більше 150 чоловіК, що є своєрідним рекордом, так як, наприклад, минулого року голоси розподілилися 40на30 при виборі місця проведення. 

Попри те, що більшість хто проголосував за Полтаву та Бузький Гард не голосували за Львів - Михайло буде радий вас бачити у Бухті. (Михайло, вибачте, що я за вас вписався :) )

Їдемо до Львова! 

  • Подобається 18
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

Поздравляем @miro с максимальным количеством голосов . Желаем очередного успешного проведения встречи форумчан в Бухте Викингов.

Мы искренне попытались внести разнообразие в проведение встреч. И то, что нам не хватило всего лишь 6 голосов (на время окончания голосования) принесло нам огромное моральное удовлетворение и добавило ещё больше уверенности не останавливаться на достигнутом.

Благодарим всех, кто голосовал за Полтаву!

Отдельная благодарность администрации форума за справедливость и за науку.

До встречи!

 @pante1ey и @Сенчук Таня :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю Бухту Вікінгів!!
Вдячна кожному, хто проголосував за Полтаву!
Дякую адміністрації Форуму в особі @Sanich за розуміння, співпрацю.
Дякую пану Михайло @miro за підтримку! Ви приємний співрозмовник! Надіюсь, що ще поговоримо з Вами не тільки по телефону ;)
Дякую @pante1ey за участь :)
Дякую полтавчанам, які запропонували свою допомогу!
Бажаю всім гарного відпочинку в БВ! А панові Михайлу і його домашнім бажаю наснаги і сил!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.03.2018 в 15:43, Елена Щербань сказал:

:rofl:, не я любовалась тем что в белой рубашечке))). :ah:

Дениску я не слушала тогда :ah:. Да простит меня Денис :umora:

Главное у женщины это не глаза, а уши, они на Фадеева смотрят вижу вижу (и меня пусть простит) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі мені приємно коли Ви вітаєте, тож вельми хотів щоб ВИ завітали ВСІ на Бухту Вікінгів де разом ми досягнули основної мети направленої до голосування ,це Зустріч  @pante1ey , @Надія@Сенчук Таня дякую ВАМ ,що ВИ були чесні та відверті в голосувалці, а також запрошую ВАС на Бухту Вікінгів.

та, адміністрації подяка за терпіння в такій відповідальній темі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, pr1zZ сказав:

Чем смогу, помогу :) Поздравляю! :) 

Мабуть  - перше ;  смажені яготинські трутні під пилковим соусом.:az:

Ловимо на слові:   Готуй , друже, кучу  безоплатних книжок з твоїм перекладом!:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                Всім   Форумчанам до Відома створена тема для Реєстрації Зустрічі

 Запрошую в цю тему:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.04.2018 в 10:01, Sanich сказал:

Попри те, що більшість хто проголосував за Полтаву та Бузький Гард не голосували за Львів - Михайло буде радий вас бачити у Бухті. (Михайло, вибачте, що я за вас вписався :) )

Їдемо до Львова! 

Не приїду.

Приїду, якщо колись буде зібрання поближче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Не приїду.

Приїду, якщо колись буде зібрання поближче.

Андрій, підшукуй місце поблизу себе, організовуй зустріч, тоді і їхати тобі нікуди не треба буде, а ми будем до тебе їхати. :ah:

Щось ти дуже "важкий на підйом" став. :IMHO: Старієш напевно :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned и pinned this тема
  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...